Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
Ja znowu nigdzie nie wyjdę 😞, cały czas pada 😠.


u nas popadało ale zdążyłam pójść dlo biedronki w przerwie 🙂 i kurw... nic nie było kupiłam tylko zupki i proszek, chciałam miseczki to babka mi mówi ze nie przyszły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna malutka a sporoboj spać z Piotrusiem. moja mała czesciej sie budziła w nocy jak spała w łozeczku jak ja brałam do siebie to czasem potrafiła cała noc spać do 6 rano. teraz juz spi sama w lozeczku 🙂 brałam ja do siebie od czasu do czasu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂, z młoda na kolanach ale jestem 🙂

wróciłysmy ze spacerku, zjadłysmy i zagladamy do Was 🙂

na 18 ide do pracy i cos mi sie wyjatkowo nie chce. nie przepadam za ta klientka 😜
czy Wasze dzieci jak siedza u Was na kolanach to gibaja sie (swiadomie- siła miesni) w przod i w tył? bo moja spokojnie nie usiedzi..... pokaze Wam filmik z dzisiaj , ino go zgram 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie w weekend i znowu tyle postów do nadrabiania 😲 dobrze że Wiktoria poszła spać 😉

dziś rano byłam w pracy na rozmowie z szefem o moim poworcie 🙂 no i wracam we wrzesniu i i tak zostanie mi jeszcze 20 dni urlopu do końca roku 😉 więc super 😁

moja córcia zjada pół słoiczka deserku albo obiadku i więcej nie che 😞 pysie na policzkach ma ale wydaje mi się że w stosunku do waszych pociech to mało je 🤔 no i chyba jest za wiotka jak na swój wiek 😞 i nawet nie mysli żeby sie dzwigać do siadani, jak mam posadzi to posiedzi na kolankach ale żeby "przejąć inicjatywę" w tym temacie to nie 🙂
jutro przychodzi do nas rehabilitantka to zobaczymy co będzie 🙂


suknie na slub odebrałam i bardzo mi się podoba 🤪 jak policzyłam ile będzie kosztować w sumie moje wystrojenie sie to masakra!!! ok 4200 licząc z fryzjerem ☺️ plus obrączka 2500..... skromna to ja nie jestem 😁 😁 😁 no ale ślub sie bierze tylko raz 😉 a po ślubie i tych wszystkich wydatkach do końca roku będziemy życ o chlebie i wodzie bo wszystko idzie z naszej kasy, moi rodzice nie mają to noie dają a teściowa ma a nie da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
i jeszcze takie krzesełko znalazłam
http://www.allegro.pl/item1026672966_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia_primo_bertoni.html#gallery


co o nim myślicie?


Basia - mi straszną tandetą zajeżdza 🤔



tego sie własnie obawiam ale kolezanka ma i zadowolona, nie pojade na żywo zobaczyc bo jej dzieciak non stop chory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
i jeszcze takie krzesełko znalazłam
http://www.allegro.pl/item1026672966_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia_primo_bertoni.html#gallery


co o nim myślicie?


Basia - mi straszną tandetą zajeżdza 🤔



tego sie własnie obawiam ale kolezanka ma i zadowolona, nie pojade na żywo zobaczyc bo jej dzieciak non stop chory


poczekaj jeszcze chwilę, aż te moje przyjedzie to zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
nie było mnie w weekend i znowu tyle postów do nadrabiania 😲 dobrze że Wiktoria poszła spać 😉

dziś rano byłam w pracy na rozmowie z szefem o moim poworcie 🙂 no i wracam we wrzesniu i i tak zostanie mi jeszcze 20 dni urlopu do końca roku 😉 więc super 😁

moja córcia zjada pół słoiczka deserku albo obiadku i więcej nie che 😞 pysie na policzkach ma ale wydaje mi się że w stosunku do waszych pociech to mało je 🤔 no i chyba jest za wiotka jak na swój wiek 😞 i nawet nie mysli żeby sie dzwigać do siadani, jak mam posadzi to posiedzi na kolankach ale żeby "przejąć inicjatywę" w tym temacie to nie 🙂
jutro przychodzi do nas rehabilitantka to zobaczymy co będzie 🙂


suknie na slub odebrałam i bardzo mi się podoba 🤪 jak policzyłam ile będzie kosztować w sumie moje wystrojenie sie to masakra!!! ok 4200 licząc z fryzjerem ☺️ plus obrączka 2500..... skromna to ja nie jestem 😁 😁 😁 no ale ślub sie bierze tylko raz 😉 a po ślubie i tych wszystkich wydatkach do końca roku będziemy życ o chlebie i wodzie bo wszystko idzie z naszej kasy, moi rodzice nie mają to noie dają a teściowa ma a nie da 😉


nie martw sie, kazdy dzieciak rozwija sie swoim tempem - moja mam wrazenie zbyt predko bierze sie do tego siadania i wiosłowania ale skubana jest taka mocna ze czasami ciezko ja utrzymac, tak odbija sie na nogach

Tak jak piszesz : ślub ma się przewaznie jeden a jesli nie jeden to i tak powazne wydarzenie wiec nie warto oszczedzac 😉 Bedziesz wygladac pieknie i czuc sie komfortowo- a to najwazniejsze !!! Czekamy na fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
oto wiosłowanie 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=b8sVwGRWeQs

rewelacja!!!!!!
moja tez nie usiedzi- teraz ma etap wkładania mi nóżek do buzi, jak ja przebieram i do niej mówie to mi pakuje śmierdziele w paszcze 😁
jak na mnie siedzi a ja leze na płasko to sie obniza niemal mi pod szyje i ma radoche bo zaczyna pluc i walic rekami mnie po twarzy- i to jest jej podziękowanie za trud wychowywania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
i jeszcze takie krzesełko znalazłam
http://www.allegro.pl/item1026672966_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia_primo_bertoni.html#gallery


co o nim myślicie?


Basia - mi straszną tandetą zajeżdza 🤔



tego sie własnie obawiam ale kolezanka ma i zadowolona, nie pojade na żywo zobaczyc bo jej dzieciak non stop chory


poczekaj jeszcze chwilę, aż te moje przyjedzie to zobaczymy.


czekam cierpliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

my wrocilismy w sama pore bo lunelo jak weszlismy do domu.
Bylam w lidlu, troche daleko ale chcialam kupic mlodemu pozytywke - jaka masakra! puste polki!pytam pania w kasie -gdzie towar z gazetki a ona - "pani, tu od 8:00 ludzie stoja i czekaja na towar-czarno bylo!jak nie ma to znaczy ze sie skonczyly" - ja galy na wierzch i pytam - to ile tych zabawek bylo? ona "kilka" - co za obora! 🙂 i wyszlo na to ze wydali gazetke na dzien dziecka a kompletnie nic nie bylo albo totalny szajs... 🤢 do biedronki nie chce mi sie juz isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - wioslowanie ekstra 🙂 jejku nie boisz sie o jej kregoslup? ☺️ja mojego tak nie trzymam za raczki tylko i wylacznie pod paszki bo sie boje ☺️

a jeszcze kiedys pytalas o plamy - ja piore w rekach w mydelku a potem do pralki - nie uzywam wanisha ze wzgledu na delikatna skore ksieciunia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mezem stwierdzilismy dzis ze wczoraj nam sie inne dziecko obudzilo - jakby przez noc rozwoj przyspieszyl - jest taki inny jakis 🙂 🙂 inaczej gada inaczej sie usmiecha, inne zabawy go bawia 🙂 🙂 slodziak straszny 🙂

i ciagle usiluje ogladnac mu dziasla ale NIE MOGE - jak biore latarke to synek zaciska usta a jak mu odchylam usta to wywala jezor i nidy rydy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...