Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć kochane!
Basiu miseczki mają być 31.05
Pinacolada - Lenka superaśna wioślarka - na DD wiosła jej kupcie, bo co ma dziecko tak na sucho ćwiczyć 😉
Katpio - Weronisia chichotka
Aalicee Wiktoria to ma bujny włos, a ja mam dwa łysole 😜 ale chyba jej włoski zjaśniały...wcześniej były chyba ciemniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Justyna jak wszystko to wszystko tylko powiedz ile mam max wydac bo ja jak sie rozbrykam to łoooj:P:P


Syla daje Ci wolna reke 😉 dobrze że rodzinne bedzie po 30 maja;p
no tak hehe:d my kupujemy krzeselko po rodzinnym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Basiu miseczki mają być 31.05
Pinacolada - Lenka superaśna wioślarka - na DD wiosła jej kupcie, bo co ma dziecko tak na sucho ćwiczyć 😉
Katpio - Weronisia chichotka
Aalicee Wiktoria to ma bujny włos, a ja mam dwa łysole 😜 ale chyba jej włoski zjaśniały...wcześniej były chyba ciemniejsze.


o jakich miseczkach mowa?

to samo miałam na myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze że piszecie o teściach, ehhh ja to o swoich nie wspomne bo szkoda słów. Jak bylismy w Polsce to mój mąż sie aż z nimi pokłócił bo oni nie rozumieją ze jak leje i jest zimno a ja nie mam foli przeciwdeszczowej to sie do nich nie wybiore, nie rozumieja że dziecko o 20 to juz dawno śpi i raczej ich nie odwiedzi. A jak juz odwiedzalismy to albo byli na działce bo przecież "nie umawialismy sie na konkretna godzine", albo mieli Piotrusia głeboko gdzieś ... Dobrze że byli moi rodzice którzy swiata poza nim nie widzą. Kochani ludzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicce - niunia sliczna i jaka samodzielna. widzę że masz butelkę TT - powiedz mi kochana czy uzywasz tych nowych smoczków wieloprzepływowych? Bo ja mam z nimi mały problem a mianowicie rozwalają mi się one w błyskawicznym tempie. Chodzi o to ze powiekszaja mi sie te krzyzyki tzn rozdzieraja sie dalej niz firmowo zostały naciete i mała nie chce jesc bo jej za duzo leci. I nie wiem czy popełniam jakis błąd przy myciu (staram sie nie pchac za mocno tego bolca do czyszczenia cumla) czy one po prostu takie liche są? W kazdym badz razie 4 juz wylądowały w koszu - dzis dokupiłam kolejne 2 - zobaczymy jak długo pociągną ? 🤢

Syla, Justynka - Wy to prawie tak jak my z Jagodą - tez w sumie niedaleko a jeszcze nie udało sie spotkac choc mam nadzieje ze niedługo to nadrobimy...prawda Jagoda? 😉

pytał ktoś o dzien mamy - a wiec jak sie Julka urodziła to maz zawsze pamietał i kupował kwiaty, które wreczała mi Julka. Potem jak poszła do przedszkola to zawsze jakas laurkę przytachała no i wystep w przedszkolu zawsze był. Odkąd jest w szkole - sama pamieta i za własne kieszonkowe cos mi kupuje choc zawsze jej mowie ze laurka własnorecznie wykonana sprawia mi najwiecej radosci. W srode meza nie bedzie, a Julka ma eliminacje do "młodych Talentów" i ide z nia i z tego co sie zorientowałam to zanim zacznie śpiewac zamierza przez mikrofon zadedykowac mi te piosenkę ! Będę wyć na mur beton zwłaszcza ze to moja ulubiona piosenka ; Edyty Geppert "Och życie..." A czy pomysli w tym całym stresie o tym zeby w imieniu malutkiej siostry cos dodac - mysle ze nie ale nie ma to juz wiekszego znaczenia.
Jesli chodzi o moja mame to zawsze kupowałam jakies prezenty - najczesciej obdarowywałam ja kremami z Clareny ale jak widze ze sie smaruje Ziają albo Nivea to mi sie odechciewa. A poza tym to juz nie bardzo mam kiedy wymyslic cos dla niej wiec w tym roku beda tylko kwiaty. Liczy sie pamiec i odwiedziny zwłaszcza ze z niunia pojade wiec prezent podwójny 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku dziękuję w imieniu Agaty 😘

dziewczyny nie wiem co sie stało z moim dzieckiem.....od kilku dni jest masakra ze spaniem...dziś w ciągu dnia spała max 1h!!!!!!a jak zawsze zasypiała o 19-19:30 tak dziś o 18 była już taka padnięta przez te swoje nie spanie,że nie mogła zasnąć i tak okropnie płakała, że serce mi sie krajało z niemocy i niewiedzy co się dzieje!mąż uśpił ja dopiero biegając po mieszkaniu z fotelikiem samochodowym ale była tak rozżalona, że za chwilę się przebudziła (mnie z Agatą nie było przez 40min bo byłyśmy z księdzem ugadać chrzciny) a jak wróciłam do domu to mąż ledwo zipiał...przejęłam pałeczkę i nic nawet cycuś nie pomógł, bujanie nie, noszenie nie, w łóżeczku ryk jakby ze skóry obdzierali... dałam jej paracetamol i głaskanie
głaskane i pilnowanie smoczka i przed 21 padła ale śpi niespokojnie...jak jutro będzie znów to samo to w środę do jakiegoś dobrego pediatry bo ona się wykończy a my z nią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla pokusiłam mnie i oczywiście musiałam przymierzyc moją kiecke 😉 próbowałam zrobić zdjęcia ale wychodza bezndziejnie przy tym swietle jak robie do lustra. No i przypomniało mi sie że ona ma leżeć a nie wisieć wiec dobrze że zrobiłam sobie male przebieranki 😉 nie będę sie przyznawać że po dzisiejszym obżarstwie z trudem sie dopiełam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aallicce - niunia sliczna i jaka samodzielna. widzę że masz butelkę TT - powiedz mi kochana czy uzywasz tych nowych smoczków wieloprzepływowych? Bo ja mam z nimi mały problem a mianowicie rozwalają mi się one w błyskawicznym tempie. Chodzi o to ze powiekszaja mi sie te krzyzyki tzn rozdzieraja sie dalej niz firmowo zostały naciete i mała nie chce jesc bo jej za duzo leci. I nie wiem czy popełniam jakis błąd przy myciu (staram sie nie pchac za mocno tego bolca do czyszczenia cumla) czy one po prostu takie liche są? W kazdym badz razie 4 juz wylądowały w koszu - dzis dokupiłam kolejne 2 - zobaczymy jak długo pociągną ? 🤢

Syla, Justynka - Wy to prawie tak jak my z Jagodą - tez w sumie niedaleko a jeszcze nie udało sie spotkac choc mam nadzieje ze niedługo to nadrobimy...prawda Jagoda? 😉

pytał ktoś o dzien mamy - a wiec jak sie Julka urodziła to maz zawsze pamietał i kupował kwiaty, które wreczała mi Julka. Potem jak poszła do przedszkola to zawsze jakas laurkę przytachała no i wystep w przedszkolu zawsze był. Odkąd jest w szkole - sama pamieta i za własne kieszonkowe cos mi kupuje choc zawsze jej mowie ze laurka własnorecznie wykonana sprawia mi najwiecej radosci. W srode meza nie bedzie, a Julka ma eliminacje do "młodych Talentów" i ide z nia i z tego co sie zorientowałam to zanim zacznie śpiewac zamierza przez mikrofon zadedykowac mi te piosenkę ! Będę wyć na mur beton zwłaszcza ze to moja ulubiona piosenka ; Edyty Geppert "Och życie..." A czy pomysli w tym całym stresie o tym zeby w imieniu malutkiej siostry cos dodac - mysle ze nie ale nie ma to juz wiekszego znaczenia.
Jesli chodzi o moja mame to zawsze kupowałam jakies prezenty - najczesciej obdarowywałam ja kremami z Clareny ale jak widze ze sie smaruje Ziają albo Nivea to mi sie odechciewa. A poza tym to juz nie bardzo mam kiedy wymyslic cos dla niej wiec w tym roku beda tylko kwiaty. Liczy sie pamiec i odwiedziny zwłaszcza ze z niunia pojade wiec prezent podwójny 😜



Dziecko wychowane wzorowo,mam nadzieję,że w przyszłości moja córka też po części będzie taka jak Julka-marzę o tym.
Kocham Cię życieuwielbiam tak samo jak Niech żyje bal 🙂

Dla mojej mamy największym prezentem będą odwiedzinki Małgosi-tak jak wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniolku dziękuję w imieniu Agaty 😘

dziewczyny nie wiem co sie stało z moim dzieckiem.....od kilku dni jest masakra ze spaniem...dziś w ciągu dnia spała max 1h!!!!!!a jak zawsze zasypiała o 19-19:30 tak dziś o 18 była już taka padnięta przez te swoje nie spanie,że nie mogła zasnąć i tak okropnie płakała, że serce mi sie krajało z niemocy i niewiedzy co się dzieje!mąż uśpił ja dopiero biegając po mieszkaniu z fotelikiem samochodowym ale była tak rozżalona, że za chwilę się przebudziła (mnie z Agatą nie było przez 40min bo byłyśmy z księdzem ugadać chrzciny) a jak wróciłam do domu to mąż ledwo zipiał...przejęłam pałeczkę i nic nawet cycuś nie pomógł, bujanie nie, noszenie nie, w łóżeczku ryk jakby ze skóry obdzierali... dałam jej paracetamol i głaskanie
głaskane i pilnowanie smoczka i przed 21 padła ale śpi niespokojnie...jak jutro będzie znów to samo to w środę do jakiegoś dobrego pediatry bo ona się wykończy a my z nią...


Dusia jakbym widziała siebie tylko u nas taki problem jest w nocy. Nie chciałam mu dawać czopka wczoraj ale jak dzis tak będzie to nie bedzie wyjścia.
Myślisz ze pediatra pomoże?? ja ide w czwartek na szczepienie to się zapytam. Tylko co pediatra może pomóc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Syla piękne focie na NK-super widoki a pogoda marzenie 🙂No i ślicznie wyglądasz-gdzie ten brzuch o którym pisałaś?
słońceee mój brzuchol dziecko zakrywa 😁 hehe bluzka worek brzucha nie widać ehh mam jeszcze i pewnie taki zostanie.. nadal mam "dziure" w brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a tak co wieczór ostrzy ząbki na tatusiowym paluszku 🤪
[URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc0022mf.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9955/dsc0022mf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



a może ona po prostu głodna!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada mozliwe ze przez zęby. Spróbuj kupić 3 z normalnych dziurek. one sa ponoc to kaszek albo z jedynki spróbuj zrobic większą dziurkę nozyczkami przytnij postaraj sie jej dopasowac a tej jedynki raczej nie szkoda jak nawet nie bedzie bo i tak nie bedziesz uzywac lada moment:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...