Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Basia81 napisał(a):
ja brałam cillest wczesniej i nic nie było a teraxz biore te Jasminelle czy cuś takiego i to jest koszmar, boli mnie brzuch i leje sie jak cholera,


Ja brałam yasminelle i bolał mnie brzuch i żołądek ,ale po ciązy bo przed ciążą też brałam rok i nic mi nie było.Teraz nic nie biorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Agab całego to ja jej nie wepchnę bo pewnie mi z bólu padnie...w ogóle te czopki takie wielkie mi się wydają na te małe pupki...


moje czopki są takie malutkie, dla niemowląt, także u nas Lena nawet nie czuje, że coś jej wkładam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia - ja biore od niedawna i nic takiego nie mialam. Bralam wczesniej i tez nigdy nie mialam plamien i nigdy nie bolam mnie brzuch

Agab - jak sie sprawuje aparat? 🙂

Pinacolada - jak ulewanie Lenki? dalej korzystacie z nutritonu? dodajesz go do zup i deserkow?


dodaję tylko do mleka, ulewa, ulewa, wiecznie jestem mokra i smierdząca 🤢 ona zreszta tez 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Agab całego to ja jej nie wepchnę bo pewnie mi z bólu padnie...w ogóle te czopki takie wielkie mi się wydają na te małe pupki...


A nie masz przypadkiem zwyklego czopka? bo wiesz,że są dla niemowląt i są sporo mniejsze.Ja daję połowę choć wcale nie daję bo moja ma tak,że jak jej wepchnę to od razu go wysra i sra 😁 😁 😁 😁


no właśnie męża wysłałam do apteki po czopki dla niemowląti babka mu dała takie same jak ja sobie kupiłam przed porodem... i bądź tu człowieku mądry 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia - ja biore od niedawna i nic takiego nie mialam. Bralam wczesniej i tez nigdy nie mialam plamien i nigdy nie bolam mnie brzuch

Agab - jak sie sprawuje aparat? 🙂
Pinacolada - jak ulewanie Lenki? dalej korzystacie z nutritonu? dodajesz go do zup i deserkow?


no tak jak widać 😁,
a tak na poważnie, to jestem baaardzo zadowolona!
Bo tak naprawdę nie umiem fotografować, a zdjęcia ze zwykłego aparatu są bez porównania 🙂.
Moim zdaniem to zakup na wiele lat i myślę, że było warto więcej wydać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Agab całego to ja jej nie wepchnę bo pewnie mi z bólu padnie...w ogóle te czopki takie wielkie mi się wydają na te małe pupki...


A nie masz przypadkiem zwyklego czopka? bo wiesz,że są dla niemowląt i są sporo mniejsze.Ja daję połowę choć wcale nie daję bo moja ma tak,że jak jej wepchnę to od razu go wysra i sra 😁 😁 😁 😁


no właśnie męża wysłałam do apteki po czopki dla niemowląti babka mu dała takie same jak ja sobie kupiłam przed porodem... i bądź tu człowieku mądry 🥴 🥴



ja dawałam poł takiego dla dorosłych - pytałam pediatre i mowiła ze ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia - ja biore od niedawna i nic takiego nie mialam. Bralam wczesniej i tez nigdy nie mialam plamien i nigdy nie bolam mnie brzuch

Agab - jak sie sprawuje aparat? 🙂
Pinacolada - jak ulewanie Lenki? dalej korzystacie z nutritonu? dodajesz go do zup i deserkow?


no tak jak widać 😁,
a tak na poważnie, to jestem baaardzo zadowolona!
Bo tak naprawdę nie umiem fotografować, a zdjęcia ze zwykłego aparatu są bez porównania 🙂.
Moim zdaniem to zakup na wiele lat i myślę, że było warto więcej wydać. 🙂



Cos mi sie o uszy obiło ze w nim miałas funkcje nagrywania filmików.... 🤢 Moze choc jeden Pani pokaze? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab - fakt : w czw wieczór juz ma byc i teraz nie wiem czy sie cieszyc czy płakac 😉 Ale nic sie nie martw, jeszcze kiedys sie uda. Moze jednak te wakacje za rok??? Hmmm..., fajnie by było 🤪


no pewnie! Można coś zorganizować!
Maks z Julą się dogadają, tatusie z maluchami,
........ a my na leżakach z drinem w garści 😎.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Agab całego to ja jej nie wepchnę bo pewnie mi z bólu padnie...w ogóle te czopki takie wielkie mi się wydają na te małe pupki...


A nie masz przypadkiem zwyklego czopka? bo wiesz,że są dla niemowląt i są sporo mniejsze.Ja daję połowę choć wcale nie daję bo moja ma tak,że jak jej wepchnę to od razu go wysra i sra 😁 😁 😁 😁


no właśnie męża wysłałam do apteki po czopki dla niemowląti babka mu dała takie same jak ja sobie kupiłam przed porodem... i bądź tu człowieku mądry 🥴 🥴


mojemu mezowi tez baba sprzedala glicerynowe dla doroslych ale ja od razu zobaczylam ze cos nie tak wyslalam go z powrotem i okazalo sie ze baba juz czekala i miala nadzieje ze maz wroci i wymieni bo mu zle dala. Trzeba sobie wszystkiego pilnowac bo Ci farmaceuci to czasem wiedze maja niewielka... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia - ja biore od niedawna i nic takiego nie mialam. Bralam wczesniej i tez nigdy nie mialam plamien i nigdy nie bolam mnie brzuch

Agab - jak sie sprawuje aparat? 🙂
Pinacolada - jak ulewanie Lenki? dalej korzystacie z nutritonu? dodajesz go do zup i deserkow?


no tak jak widać 😁,
a tak na poważnie, to jestem baaardzo zadowolona!
Bo tak naprawdę nie umiem fotografować, a zdjęcia ze zwykłego aparatu są bez porównania 🙂.
Moim zdaniem to zakup na wiele lat i myślę, że było warto więcej wydać. 🙂



Cos mi sie o uszy obiło ze w nim miałas funkcje nagrywania filmików.... 🤢 Moze choc jeden Pani pokaze? 😜


no niby mam, ale nie umiem wrzucać na YouTube ☺️,
ale się nauczę 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moja złośnica zasneła...mi już głowa pęka-oczka zamknięte i wyje , jojczy tak z 15 minut i nic nie pomaga ani kołysanie ani tulenie... bidulka...


ja dziś miałam koncert 😠 😠 😠nic nie pomagało-tylko spacerki Mnie ratowały a wiało dziś jak cholera,a po powrocie do domu masakra i na dodatek jeść nie chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - fakt : w czw wieczór juz ma byc i teraz nie wiem czy sie cieszyc czy płakac 😉 Ale nic sie nie martw, jeszcze kiedys sie uda. Moze jednak te wakacje za rok??? Hmmm..., fajnie by było 🤪


no pewnie! Można coś zorganizować!
Maks z Julą się dogadają, tatusie z maluchami,
........ a my na leżakach z drinem w garści 😎.


Słuchaj, byłoby rewelacyjnie. ja napiszę Ci w którys dzien na maila jak to wszystko tam wygląda i sie zastanowicie czy Wam odpowiada. Na forum nie bede bo jakby wszystkie styczniowki tam ruszyły to by dla nas terminow brakło 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab - fakt : w czw wieczór juz ma byc i teraz nie wiem czy sie cieszyc czy płakac 😉 Ale nic sie nie martw, jeszcze kiedys sie uda. Moze jednak te wakacje za rok??? Hmmm..., fajnie by było 🤪


no pewnie! Można coś zorganizować!
Maks z Julą się dogadają, tatusie z maluchami,
........ a my na leżakach z drinem w garści 😎.


Słuchaj, byłoby rewelacyjnie. ja napiszę Ci w którys dzien na maila jak to wszystko tam wygląda i sie zastanowicie czy Wam odpowiada. Na forum nie bede bo jakby wszystkie styczniowki tam ruszyły to by dla nas terminow brakło 🤪 😉 😜


ok. super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boshe dzieciok Mnie dziś wykończył,gdyby nie wizja jutrzejszego dnia-który spędzamy razem z tatusiem to bym sobie w łeb szczeliła 😉a tak na serio to już nie wiem co jej dolega???Nosiłam,przytulałam,siedziała ze Mną w kuchni jak robiłam obiad,potem odkurzałam nasze "wielkie lokum"40m(aż 2h)w jej towarzystwie i wszystkie moje starania poszły na marne,córcia zlała mamusię 😞spać też nie chciała choć zmęczona.....i tak calusi dzionek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Boshe dzieciok Mnie dziś wykończył,gdyby nie wizja jutrzejszego dnia-który spędzamy razem z tatusiem to bym sobie w łeb szczeliła 😉a tak na serio to już nie wiem co jej dolega???Nosiłam,przytulałam,siedziała ze Mną w kuchni jak robiłam obiad,potem odkurzałam nasze "wielkie lokum"40m(aż 2h)w jej towarzystwie i wszystkie moje starania poszły na marne,córcia zlała mamusię 😞spać też nie chciała choć zmęczona.....i tak calusi dzionek 😞


Aniolku ja tak wczoraj miałam...u nas to była kupa która nie chciała wyjść 😞 pomógł dopiero termometr 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
to moje dziecko jedzące jabłuszko ze śliwkami


a dlaczego ona siedzi w Lenki leżaczku??? 😉 😜
Wiesz co Dusia - za kazdym razem jak cos piszesz o Majce ze cos zrobiła, albo ze gadała czy sie śmiała to mi sie to wydaje takie nieprawdopodobne. A juz Ci pisze dlaczego. otóż Majka jest naszym najmłodszym styczniowym malenstwem i z nia to mi sie wydaje tak jak z dziecmi znajomych - czyli ze moje rosną a ich nie. Dopiero jak sie założmy spotykamy ze znajomymi po dłuzszej przerwie to wtedy mnie zdziwko chwyta ze ich dzieci tez rosną 🤪 i ze nie zatrzymały sie na etapie kiedy ostatni raz je widziałam. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi 🙂 Dla mnie ona po prostu bedzie zawsze takim naszym dzidziusiem 😉 Ale niech mimo moich skojarzen nadal rozwija sie wzorowo - ciotka swoje a Majka swoje 😉 i tak ma byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Boshe dzieciok Mnie dziś wykończył,gdyby nie wizja jutrzejszego dnia-który spędzamy razem z tatusiem to bym sobie w łeb szczeliła 😉a tak na serio to już nie wiem co jej dolega???Nosiłam,przytulałam,siedziała ze Mną w kuchni jak robiłam obiad,potem odkurzałam nasze "wielkie lokum"40m(aż 2h)w jej towarzystwie i wszystkie moje starania poszły na marne,córcia zlała mamusię 😞spać też nie chciała choć zmęczona.....i tak calusi dzionek 😞


Aniolku ja tak wczoraj miałam...u nas to była kupa która nie chciała wyjść 😞 pomógł dopiero termometr 😞 🤨


ale ona wali kupki 🙂 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...