Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny zobaczcie co znalazłam 😆 to mój pomysł na dzien ojca 😜
http://moda.allegro.pl/item1043280044_piwna_laznia_zel_wyciag_chmielu_i_drozdzy.html


jak mąż przyjdzie Ci do łóżka taki cały pachnacy piwem to Ty do dzieci rano nie wstaniesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pokonałam gorączke Nesi- czopek i duuuuzo piła i teraz śpi mój słodziak, chrapie i raczki ma do góry i nawet się śmiechneła przez sen 🙂


widzisz,jesteś najlepszą i najcierpliwszą MAMĄ NA ŚWIECIE 🙂
oklask dla Ciebie i buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DUSIA- niezły pomysł hehe 🙂

BASIU- trzymajcie się! dacie rade buziaczki 😘

PINACOLADA -Masz bardzo zdolna córcie super! gratulujee 🙂

JUSTYNA- i jak męzus ma wolne czy nie?wpadasz czy nie 😜

Dziewczyny co do śliniaczków uważam że ceratkowe sa najlepsze teraz taki kupiłam na wiązanie normalny. Tylko na dole jest zakonczony taki chosby kieszonka że jak coś zjeżdża to nie na podłoge tylko do kieszonki a po jedzeniu zmywam pod wodą i wysycha do nastepnego deserku 🙂 🙂

Moje dziecko śpi a ja lece oglądac AVATAR'a z mężusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

ledwo żyje... jak uporałam sie z gorączką to znów ja nie mogłam zasnąc do 1 a młoda o 2 wstała na jedzenie, od 3.30 zaczeła jojczć przez sen i tak do 5 musiałam pilnowacc smoczka, godzinke pospałam i pobudka na jedzenie. od 6.15 moje słońce pokazuje mi ciemne strony macierzyństwa ale i tak nie trace jeszcze ciepliwości 😆
popołudniu przychodzi gosc o wynajem mieszkania i musze pojezdzic na szmacie a moja Nesia tylko na rekach a jak nie to pisk, super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Nocka przespana ale malutka obudziła się o 5.30 na papu i wstała już o 7-zachciało jej się zabaw-na szczęście padłą o 9 i śpi póki co.Pytanie tylko jaki dziś humor będzie miała moja panna 🤢
Wczoraj była kochana bo tatuś w domku-a jak sama z mamusią to pokazuje różki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Aniu ale z Twojej Mamy szczęściara,STO LAT STO LAT 😘 😘 😘



a wiesz ile się męczyła 🤪????Co roku o tym przypomina sobie i mówi wszystkim 🤢 🤢 ...oj dobrze że ja się męczyć długo nie musialam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂 Myślaąłm że przynajmniej pogoda do pisze ...a tu lipa jutro muszę oddać jeden rozdział pracy i poprostu szlag mnie trafia bo nie potrafię tego ogarnąć mam dopiero 5 stron a gdzie tam do 15!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 Hardcore 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂 Myślaąłm że przynajmniej pogoda do pisze ...a tu lipa jutro muszę oddać jeden rozdział pracy i poprostu szlag mnie trafia bo nie potrafię tego ogarnąć mam dopiero 5 stron a gdzie tam do 15!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 Hardcore 😮 😮


kochana dasz radę,wierzę w Ciebie 🙂oklask dla wzmocnienia i natchnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudzę się pierwszy raz od urodzenia Małgosi-ona jeszcze śpi a ja nie mam co robić-pranie jeszcze schnie więc nie mam co prasować,na obiad idę do teściowej,dom posprzątany,ja umalowana,ubrana i gotowa na przebudzenie mojej córci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

ale miałam ciężką noc. Młoda wczoraj po przedwczorajszej kaszce kukurydzianej zrobiła tylko 1 maluska kupkę zamiast 3 dużych 😉 no i w nocy poczułam tego skutki 😞 Wierciła sie , stękała, płakała przez sen itp, itd Mało co spałam - tak jak Basia pilnowałam smoka, który wyskakiwał jak tylko przykładałm głowe do poduszki 😠

Na szczęście dzis pozno wieczor Pablo juz wroci i przejmie troszke obowiazków 😉

Dzis mamy szczepienie wiec nocka pewnie nie bedzie lepsza od poprzedniej 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Nudzę się pierwszy raz od urodzenia Małgosi-ona jeszcze śpi a ja nie mam co robić-pranie jeszcze schnie więc nie mam co prasować,na obiad idę do teściowej,dom posprzątany,ja umalowana,ubrana i gotowa na przebudzenie mojej córci 🙂 🙂 🙂


oj, a u mnie wszystko na odwrót 😞 Prasowania cała kupa czeka, "koty" fruwają po mieszkaniu, obiadu niet a ja w dresie, nieumalowana z utęsknieniem czekam aż ten mały szkrab , ktory lezy na kocyku u mych stóp zechce zasnąc zebym mogła choc czesc tych rzeczy nadrobic. A musze dzis biec na poczte bo sprzedałam 2 rzeczy na allegro i musze wysłac dzis koniecznie! A pogoda tez niespecjalna 😞 ale moze nie bedzie akurat padac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
właśnie zakupiłam krzesełko dla Nesi- rózowe to co ma Mycloud 😆


I masz za to oklask 🙂 a następny dostaniesz zaległy za zdjęcie Nesi przy laptopie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Nudzę się pierwszy raz od urodzenia Małgosi-ona jeszcze śpi a ja nie mam co robić-pranie jeszcze schnie więc nie mam co prasować,na obiad idę do teściowej,dom posprzątany,ja umalowana,ubrana i gotowa na przebudzenie mojej córci 🙂 🙂 🙂


oj, a u mnie wszystko na odwrót 😞 Prasowania cała kupa czeka, "koty" fruwają po mieszkaniu, obiadu niet a ja w dresie, nieumalowana z utęsknieniem czekam aż ten mały szkrab , ktory lezy na kocyku u mych stóp zechce zasnąc zebym mogła choc czesc tych rzeczy nadrobic. A musze dzis biec na poczte bo sprzedałam 2 rzeczy na allegro i musze wysłac dzis koniecznie! A pogoda tez niespecjalna 😞 ale moze nie bedzie akurat padac ...


gdybym mogła to bym ci chociaż lumpki wyprasowała-bo lubię 🤪
pogoda faktycznie kiepska ale liczę,że się nie rozpada i zdążymy dojść do teściowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
dziewczyny dlaczego ja nie moge zmienic sobie zdjecia na profilu a Wy widze ze mogłyście???

Czy to chodzi o te przeglądarke ze mam nieodpowiednia czy cos zle robie ? 😞


ja wczoraj też miałam problem,musiałam mocno zmniejszyć rozmiar ale w końcu się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Mamuśki

my dzisiaj spalismy od 10.oo - tzn ja bo mlody "spiewal" od 9.00 🙂
wczoraj mialam kiepski dzien, ale na szczescie jest juz nowy.

Pinacolada
- mi od tygodnia nie dziala brzuszek na mozilli i musze uzywac explorera ktorego nie lubie, moze u Ciebie podobnie - spróbuj!
A jeszcze a propos wczorajszego wystepu Julki - Juleczka jest po prostu absolutnie cudowna! i PRZEPIEKNIE SPIEWA!!! jejku, Matka jak Ty sobie poradzisz z tyloma talentami poki co u jednej a jak Ci dojdzie druga..? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Basia81 napisał(a):
właśnie zakupiłam krzesełko dla Nesi- rózowe to co ma Mycloud 😆


I masz za to oklask 🙂 a następny dostaniesz zaległy za zdjęcie Nesi przy laptopie 😁 😁 😁 😁


dziękujmy 😘 czekam z niecierpliwością na przesyłkę najpóźniej w poniedziałek będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...