Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny zobaczcie co znalazłam 😆 to mój pomysł na dzien ojca 😜
http://moda.allegro.pl/item1043280044_piwna_laznia_zel_wyciag_chmielu_i_drozdzy.html


jak mąż przyjdzie Ci do łóżka taki cały pachnacy piwem to Ty do dzieci rano nie wstaniesz 😁


gorzej jak to zacznie pić a nie się myć 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ksawciu tak bardzo pokochal swoje krzeselko ze nawet mleko z butli w nim pije i wczoraj nawet w nim zasnal 🙂 🤪


[URL=http://img266.imageshack.us/i/spiacynatronie.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7116/spiacynatronie.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wczorajsze mega zdziwienie deszczem i folia przeciwdeszczowa - dobrze ze nie bylo wrzasku bo ostatnio wszystko co nowe najpierw wywoluje wrzask 😉

[URL=http://img202.imageshack.us/i/kolazzdziwieniedeszczbr.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7317/kolazzdziwieniedeszczbr.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo, udało się. Ściągnęłam sobie tego Firefoxa dla tego celu.

Jagoda - tak myslałam ze jakas chandra Cie wczoraj dopadła bo mało Cię było u nas 😉 A może mężuś jednak zapomniał o dniu mamy? - Wybacz mu, za rok na pewno stanie na wysokośći zadania ! Najważniejsze że dziś już lepiej 🙂

Słuchajcie - młoda jadła o 6:20, wstała o 9:00 i do tej pory nic nie zjadła. Teraz zasnęła i obudzi się pewnie gdzieś za godz to będzie juz południe więc pierwszym jej posiłkiem w dniu dzisiejszym będzie ZUPA!!! 🤢 No ale co mam z nią począć 🤢 Skoro nie chce mleka....

Czy Wasze dzieci też chwytają i szarpią się za uszy? 🤢 Bo moja mam tak gdzies od 2 tyg i dzis sie dopiero zaczełam zastanawiac ze moze ja uszy bolą albo swędzą ze ona tak robi ? 🤢 Z drugiej jednak strony gdyby ja bolały to pewnie by płakała i miała inne dolegliwosci jak np. gorączkę? Kurde, sama nie wiem ale idziemy dzis do tego szczepienia to sie zapytam przy okazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Noo, udało się. Ściągnęłam sobie tego Firefoxa dla tego celu.

Jagoda - tak myslałam ze jakas chandra Cie wczoraj dopadła bo mało Cię było u nas 😉 A może mężuś jednak zapomniał o dniu mamy? - Wybacz mu, za rok na pewno stanie na wysokośći zadania ! Najważniejsze że dziś już lepiej 🙂

Słuchajcie - młoda jadła o 6:20, wstała o 9:00 i do tej pory nic nie zjadła. Teraz zasnęła i obudzi się pewnie gdzieś za godz to będzie juz południe więc pierwszym jej posiłkiem w dniu dzisiejszym będzie ZUPA!!! 🤢 No ale co mam z nią począć 🤢 Skoro nie chce mleka....

Czy Wasze dzieci też chwytają i szarpią się za uszy? 🤢 Bo moja mam tak gdzies od 2 tyg i dzis sie dopiero zaczełam zastanawiac ze moze ja uszy bolą albo swędzą ze ona tak robi ? 🤢 Z drugiej jednak strony gdyby ja bolały to pewnie by płakała i miała inne dolegliwosci jak np. gorączkę? Kurde, sama nie wiem ale idziemy dzis do tego szczepienia to sie zapytam przy okazji

tak moja tak robi i szarpie je 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Noo, udało się. Ściągnęłam sobie tego Firefoxa dla tego celu.

Jagoda - tak myslałam ze jakas chandra Cie wczoraj dopadła bo mało Cię było u nas 😉 A może mężuś jednak zapomniał o dniu mamy? - Wybacz mu, za rok na pewno stanie na wysokośći zadania ! Najważniejsze że dziś już lepiej 🙂

Słuchajcie - młoda jadła o 6:20, wstała o 9:00 i do tej pory nic nie zjadła. Teraz zasnęła i obudzi się pewnie gdzieś za godz to będzie juz południe więc pierwszym jej posiłkiem w dniu dzisiejszym będzie ZUPA!!! 🤢 No ale co mam z nią począć 🤢 Skoro nie chce mleka....

Czy Wasze dzieci też chwytają i szarpią się za uszy? 🤢 Bo moja mam tak gdzies od 2 tyg i dzis sie dopiero zaczełam zastanawiac ze moze ja uszy bolą albo swędzą ze ona tak robi ? 🤢 Z drugiej jednak strony gdyby ja bolały to pewnie by płakała i miała inne dolegliwosci jak np. gorączkę? Kurde, sama nie wiem ale idziemy dzis do tego szczepienia to sie zapytam przy okazji


moja jadła o 5.30 i teraz o 11 zjadła tylko 70ml 🤢
a propos uszu-to chwyta się za te uszka-szczególnie za lewe i je odgina-mówię do niej że będzie miała klapiaki ale ona i tak swoje 🙃też myślałam,że ją bolą-skoro Lenka też tak robi to wszystko o.k. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - moj sie nie szarpie za uszy, szarpie mnie -ale za wlosy i strasznie mi wyrywa 🤢 Siebie szarpie za siusiaka 😁


Ksawciu zjad o 6.30 i dawalam mu o 10.30 i wyplul. Potem stal sie bardzo spiacy i marudny, dalam mu lfache z kleikiem bananowym i wrabal na szczescie 150 ml ale przedwczoraj mialam to samo - obudzil sie na "zupe" - dalam mu w porze obiadu plache, potem zupe i wszystko nam sie poprzesuwalo - na spacer o 15stej, potem kapiel przed 19sta i mlody juz spal w trakcie kapieli, potem godzina po kapieli pobudka na leki - masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASECZKI - MAM PYTANKO - czytalam wczoraj o chrupkach kukurydzianych i jestem troche w kropce - no bo w zasadzie to po co te chrupki dawac dzieciakom..??? witamin to to nie dostarcza raczej a jest lepkie i przez to psuja sie pierwsze zabki...i sama nei wiem - ja wczoraj zakupilam ale chyba w ogole zrezygnuje - co Wy o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez bylismy na zakupach po jedzonko dla Ksawcia - HIPP ma prawie wszystko na mleku! grrrrr same kremy z indyka, krem z brokulow - same kremy 😠
Reszta z tych po 5 mies ma w zawartosci - kalafiora, groszek, selera, pietruszka, kluseczki I JAKIES INNE DZIWNE RZECZY! kupilam kilka sloikow takich z najmniejsza iloscia skladnikow ale i tak jestem zaskoczona 😮


PINACOLADA - MAM PROSBE!!!! SKORO DZISIAJ IDZIESZ NA SZCZEPIENIA TO AKURAT KONCZY SIE POWOLI 5 MIESIAC - ZAPYTAJ PROSZE O WPROWADZANIE GLUTENU [kasza manna? 20-30 g do zupy dziennie?? nie jestem pewna]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - juz zapisuje pytanie i zapytam oczywiscie choc ta moja lekarka z przychodni to lekko zlewająca jest jesli chodzi o moje pytania 🤢

Chrupki kukurydziane - hmm- dałam jej kiedys ale była uwalona ona, krzesełko i wszystko co miała pod reka 🤢 Musze jeszcze spróbowac dac jej przez ta siateczkę - moze wtedy bedzie ciut lepiej 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - juz zapisuje pytanie i zapytam oczywiscie choc ta moja lekarka z przychodni to lekko zlewająca jest jesli chodzi o moje pytania 🤢

Chrupki kukurydziane - hmm- dałam jej kiedys ale była uwalona ona, krzesełko i wszystko co miała pod reka 🤢 Musze jeszcze spróbowac dac jej przez ta siateczkę - moze wtedy bedzie ciut lepiej 🤢



spróbuj prosze 😉 a noz widelec Twoja lekarka bedzie lepsza od lekarki agab i lepsza od mojej ktora kazala mi czytac ulotki nestle 😉 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ulamał mi sie ząb, dzwonilam do mojej dentystki i strasznie milo bo mnie pamietala dokladnie [ostatni raz u niej bylam w 4 mies ciazy na kanalowym i odbudowie zeba] i ma terminy dopiero na koniec lipca...i nic sie nie da zrobic ale jak tylko sie zwolni miejsce to maja mi wyslac smsa- a to jedyna dentystka ktora lubie! i to tu! w olkuszu! ludzie do niej z krk przyjezdzaja! jest zajeb...hmm..pozostaje mi jesc papki przez miesiac albo przezuwac druga strona 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA -
czytam o tym glutenie - z tego co widze co gotowe deserki gerbera z masza manna - piszą roznie - ze do zupy ze do deserku - ZAPYTAJ prosze DO CZEGO TA KASZA MANNE [i czy tylko KASZE MANNE] dodawac do dań i do jakich?
W ogole to po 5 mies ma byc wprowadzone mięsko i wszystkie dania z miesem to nie sa zupy wiec tez nie wiem jak to dawac - na zmiane? - raz zupka raz danie z miesem???
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA -
czytam o tym glutenie - z tego co widze co gotowe deserki gerbera z masza manna - piszą roznie - ze do zupy ze do deserku - ZAPYTAJ prosze DO CZEGO TA KASZA MANNE [i czy tylko KASZE MANNE] dodawac do dań i do jakich?
W ogole to po 5 mies ma byc wprowadzone mięsko i wszystkie dania z miesem to nie sa zupy wiec tez nie wiem jak to dawac - na zmiane? - raz zupka raz danie z miesem???
🤢


zapytam choc obawiam sie ze to za trudne pytania dla tej p.doktor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...