Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ello kobiety

Ode mnie tez wszystkiego co najlepsze dla wszystkich styczniowych mamuś 🙂

Juz wróciłysmy tzn ja i Lena bo Julka prosto po przesłuchaniu pobiegła na angielski. Oczywiście poryczała,m się jak bóbr - wyszła na środek i zadedykowała piosenkę RODZICOM. Boze , jakiego ja skarba mam w domu!!! A po piosence podeszła i wreczyła mi laurke w swoim i Leny imieniu. Zreszta na laurce jest napisane wszystko w formie mnogiej czyli życzymy, kochamy....

Zaśpiewała przepieknie, dała takiego czadu że głośniki w szwach pękały 🤪 Udało mi sie nagrac filmik na aparacie bo Lenusia wyczuła moment i zasnęła w wózku i mogłam ja zostawic pod opieką pani barmanki 🤢 Gdyby nie to to nie widziałabym i niesłyszałabym swojej corki bo było tak głośno ze Lena przy 1 piosence rozpłakał sie i musiałam opuścic budynek 🤢 Ale poniewaz zasneła to wjechałam spowrotem w zasadzie wprost na wystep Julki. Głupio mi było zostawiac dziecko pod opieka obcej kobiety ale wzbudziła moje zaufanie i twierdziła ze sama ma wnuki i ze nawet jak sie obudzi to ona sobie z nia poradzi 🤢 Maz jak sie dowie to pewnie nie bedzie zadowolony 🤢
zaraz wrzuce filmik, kreciłam aparatem ustawionym pionowo wiec przygotujcoe szyje na mocne wykrecenie 😉 No i oczywiscie nagrania takim byle jakim sprzetem nie oddaja w 100% uroku wykonania ale mysle ze i tak sie spodoba. Był spory pogłos ale to juz wina Hali i organizatorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry mamuski 🙂 sto lat wszystkim 😉 byłam dziś w cukierni po chleb i chciałam sobie kupic jakieś ciastko z okazji naszego świeta.....ale stwierdziłam że dogadzanie to dopiero po slubie bo sie w kiecke nie zmieszczę 🤪 🤪

Wiktoria po wczorajszej rehabilitacji wstała jak nowo narodzona 🙂 dobry humor popsuło jej tylko szczepienie ale butla mleka uratowała sytuację 🙂

teraz kruszynka śpi 🙂 a ja zmykam oporządzic kilka spraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny macie jakis swoich faworytów jesli chodzi o śliniaki??? bo moja Wiktoria mimo tych śliniaków co mam zawsze zapapra bodziaka :/ no a ciuszki mam od mojej siostry i od siostry mojego "przyszłego męża" 😉 no i dziewczyny będą chciały ciuszki spowrotem a nie chce oddawac takich zapaskudzonych bo podostawałam czyściutkie. No a przecież nie da się wykluczyć marchewki z diety dziecka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
dziewczyny macie jakis swoich faworytów jesli chodzi o śliniaki??? bo moja Wiktoria mimo tych śliniaków co mam zawsze zapapra bodziaka :/ no a ciuszki mam od mojej siostry i od siostry mojego "przyszłego męża" 😉 no i dziewczyny będą chciały ciuszki spowrotem a nie chce oddawac takich zapaskudzonych bo podostawałam czyściutkie. No a przecież nie da się wykluczyć marchewki z diety dziecka 🤪 🤪 🤪


u mnie żadne śliniaki się nie sprawdzają bo młoda kręci głową we wszystkie strony i paskudzi ciuchy i leżaczek, także od wczoraj owijam na szyjkę pieluchę tetrową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moje bidne dzieciątko śpi, gorączki niby nie ma.

Vanesska waży 6300 🙂 Jagoda i Agab ile ważyły wasze dzieciątka na ostatniej wizycie?


no to Vanesska lżejsza od mej kruszyny, Weronika 26.04 ważyła 6450, teraz to na pewno trochę więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
dziewczyny macie jakis swoich faworytów jesli chodzi o śliniaki??? bo moja Wiktoria mimo tych śliniaków co mam zawsze zapapra bodziaka :/ no a ciuszki mam od mojej siostry i od siostry mojego "przyszłego męża" 😉 no i dziewczyny będą chciały ciuszki spowrotem a nie chce oddawac takich zapaskudzonych bo podostawałam czyściutkie. No a przecież nie da się wykluczyć marchewki z diety dziecka 🤪 🤪 🤪


a nam się jakoś udaje nie upaprać lumpków-mamy taki śliniak z rękawami,ale jak jest w praniu to młodą obkładam tetrą-na leżaczek pod główkę a na nóżki ręcznik papierowy i zwykły śliniak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
moje bidne dzieciątko śpi, gorączki niby nie ma.

Vanesska waży 6300 🙂 Jagoda i Agab ile ważyły wasze dzieciątka na ostatniej wizycie?


no to Vanesska lżejsza od mej kruszyny, Weronika 26.04 ważyła 6450, teraz to na pewno trochę więcej


ona napewno waży najmniej wśrod maleństw styczniowych, mimo że jest jedna z najstarszych dzieci 🙂 tylko że ona miała mała masę urodzeniowa bo ważyła tylko 2210... dziś mi lekarka powiedziała że super się rozwija i ze bedzie szybko śmigac na nóżkach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
katpio napisał(a):
Basia81 napisał(a):
moje bidne dzieciątko śpi, gorączki niby nie ma.

Vanesska waży 6300 🙂 Jagoda i Agab ile ważyły wasze dzieciątka na ostatniej wizycie?


no to Vanesska lżejsza od mej kruszyny, Weronika 26.04 ważyła 6450, teraz to na pewno trochę więcej


ona napewno waży najmniej wśrod maleństw styczniowych, mimo że jest jedna z najstarszych dzieci 🙂 tylko że ona miała mała masę urodzeniowa bo ważyła tylko 2210... dziś mi lekarka powiedziała że super się rozwija i ze bedzie szybko śmigac na nóżkach 🤪


najważniejsze,że nie ma powodów do zmartwień,a wagę ma piękną 🙂w 5 miesiącu życia dziecko podwaja swoją masę urodzeniową więc jest nawet lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
aallicee napisał(a):
dziewczyny macie jakis swoich faworytów jesli chodzi o śliniaki??? bo moja Wiktoria mimo tych śliniaków co mam zawsze zapapra bodziaka :/ no a ciuszki mam od mojej siostry i od siostry mojego "przyszłego męża" 😉 no i dziewczyny będą chciały ciuszki spowrotem a nie chce oddawac takich zapaskudzonych bo podostawałam czyściutkie. No a przecież nie da się wykluczyć marchewki z diety dziecka 🤪 🤪 🤪


a nam się jakoś udaje nie upaprać lumpków-mamy taki śliniak z rękawami,ale jak jest w praniu to młodą obkładam tetrą-na leżaczek pod główkę a na nóżki ręcznik papierowy i zwykły śliniak 🙂


jaki śliniak z rękawami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...