Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pinacolada wiem o co chodzi 😉 a co do leżaczka to idź sprawdź czy wasz jeszcze stoi 😜
moje dziecko dziś szybko nadgoniło, bo jak Agata jadła śliweczki to na słoiczku było napisane po 4miesiącu, a jak Majka dziś zjadała to mamusia dopiero zobaczyła, że teraz jest napisane po 5miesiącu 😮 ale nic jej nie jest kupka jak ZŁOTO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada wiem o co chodzi 😉 a co do leżaczka to idź sprawdź czy wasz jeszcze stoi 😜
moje dziecko dziś szybko nadgoniło, bo jak Agata jadła śliweczki to na słoiczku było napisane po 4miesiącu, a jak Majka dziś zjadała to mamusia dopiero zobaczyła, że teraz jest napisane po 5miesiącu 😮 ale nic jej nie jest kupka jak ZŁOTO 🤪


oklask dla Ciebie za bardzo szybkie rozszerzanie diety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynko w 100% dobrą 🙂 tylko tatus strasznie zazdrosny o córcie 😉


hehe spoko mój tatuś też był o mnie zazdrosny 🙂 Damy rade 🙂


no to już po pierwszym słowie 🙂 dzieci śpia a my za ich plecami przyszłość im planujemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynko w 100% dobrą 🙂 tylko tatus strasznie zazdrosny o córcie 😉


hehe spoko mój tatuś też był o mnie zazdrosny 🙂 Damy rade 🙂


no to już po pierwszym słowie 🙂 dzieci śpia a my za ich plecami przyszłość im planujemy....


może kiedyś się nam odwdzięczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY

wczoraj padłam, laptopa wyłączyłam o 2 jak się obudziłam...
my dzis mamy szczepienie, uuu bidulka bedzie pewnie płakusiać- choć mam nadzieje ze nie
wstała rano wesoła i caly czas się do mnie uśmiecha, moje kochane serduszko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

my wczoraj z mezusiem zrobilismy sobie wieczor filmowy a potem...
wyobrazcie sobie ze o 1.30 obudzila nas "impreza" na klatce schodowej i to pod samymi naszymi drzwiami!!!!! do tych dyskotekowych panienen przyszli panowie i kurwa siedzieli na schodach tuz za nasza sciana - za lozeczkiem Ksawcia [ktory tez sie obudzil!] - towarzystwo darlo ryje, pilo i jaralo szlugi i nikt nic nie robil!!!!a jak zadzwonilam na policje to oczywiscie - standard - trzeba im domofon otworzyc wiec im podziekowalam bo nie chcialam podawac naszego numeru [kiedys podalismy jeszcze w krk to idioci najpierw przyszli do nas]. Maz chcial isc do nich powiedziec zeby sie uspokoili bo dziecko spi za sciana!ALE JA SIE BALAM O NIEGO bo nie ma co dyskutowac pijanymi leszczami.Dzisiaj bedziemy dzwonic do administracji.
Potem przyjechal pod blok jakis jełop - zaczal sie drzec "Mariuuuuuszzzz" i dar lsie dopoki te debile na klatce nie uslyszeli i w koncu sobie poszli..ja jestem wkurwiona i niewyspana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie! Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich mam! Oby Wasze dzieci były najukochańszymi i najgrzeczniejszymi pociechami pod słońcem!
Jagódka wiem co to znaczy. Na szczęście moi sąsiedzi co potrafili grać muze na full do 5 rano sie wyprowadzili i teraz mamy spokój, bo nic nie pomagało: wizyty, policja, nic.
A poza tym moje dziecko zrobiło mi dzis prezent i spało do 7.50. Szkoda tylko ze ja wczoraj poszłam późno spać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam wszystkie mamusie! Na początek najlepsze życzenia dla wszystkich mam! Oby Wasze dzieci były najukochańszymi i najgrzeczniejszymi pociechami pod słońcem!
Jagódka wiem co to znaczy. Na szczęście moi sąsiedzi co potrafili grać muze na full do 5 rano sie wyprowadzili i teraz mamy spokój, bo nic nie pomagało: wizyty, policja, nic.
A poza tym moje dziecko zrobiło mi dzis prezent i spało do 7.50. Szkoda tylko ze ja wczoraj poszłam późno spać;/


moje sypia ostatnio do 6.00 i ni jak je potem przydusić z powrotem do spania 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...