Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello

jestem i ja 🙂

Pogoda bajeczna, bylismy w kościółku. Po mszy P z Julka pojechali do domu - J sie uczy a P ugotował obiad. A ja spacerkiem na nóżkach z wózeczkiem - młoda slicznie spała. Teraz zjedlismy obiad, mloda zupkę (znów całą łyżeczką 🙂 ) , chwilke odpoczniemy i jedziemy na piknik, Julka będzie spiewać a my pospacerujemy i kupimy świeżego balona bo ten z Niepołomic juz zdycha 😞

Wieczorkiem czeka mnie jeszcze matematyka z Julka bo czegos tam nie rozumie i moze ogladniemy finał Tanca z gwiazdami.

Rzeczywiście pustki dzis ale mam wrazenie ze z dnia na dzien jest nas mniej - a szkoda 😞 Miejmy nadzieje ze to tylko ptrzez pore roku, która nie sprzyja siedzeniu przed kompem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczynki!

Wkońcu jestem 🙂.

Oj, długo mnie tu nie było. W czwartek niespodziewanie przyleciała moja siostra z Niemiec i Całe dnie latałyśmy 🙂, oczywiście po sklepach 🤢. Do południa Lenka z nami, a o 17.00 zjeżdzałyśmy do domku, Lenkę "przejmował" tatuś, a my dalej w kurs 😁. Dużo też przesiadywałyśmy u naszej drugiej siostry i mamy. Na chatę lądowałyśmy ok.22.00 🤢.
Wczoraj siora poleciała z powrotem, a za to przyjechała do nas moja mama na noc, no i do kompa nie chciałam siadać.

PINACOLADA - przepraszam ☺️.
Oczywiście plany się nie zmieniły i napewno będziemy 🙂.
Kanapki wezmę ze sobą 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny, aler tu cicho 😁 heh u nas super dzionek. Wstalam rano wysprzatalam chate i zmienilam posciel! zrobilam wczystko bo wczoraj nie mialam na to sił nawet pranie zrobilam 3 i wszystko mi juuz prawie posłchło.. wiem wiem jest niedziela ale musialam sie ogarnac a wczoraj mialam lekkie dolka. No nic. Zebralam sie i zawinelam mała i pojechalysmy do zajomej do miasta obok psoiedzialysmy pospacerowalysmy. Zrobilam male zkaupy(bo tam jest tylko duzy sklep, kupilam małej gabke i kupialm vanish w kostce do ciuszkow małej bo nic nie chce puszczac bo tej marchewce. Mała dzis grzeczna, ja sie troszke opalilam dzis lato znowu pelna geba!! hehe mam nadzieje ze tak bedzie dłuuugo 🙂 🙂 moj M dzis wraca wiec wieczorem mniee nie bedzie! 🙂 🙂 mam nadzieje ze cos naskrobiecie do jutraa! sciskam WAs mocno 😉 ahh jak dobrze miec samochod i muc jezdzic. Fajnie dzis dzionek zleciał. aaa i no i mlodej sie kapanie przesunie na 21 bo musimy po tatusia na lotnisko jechać. A teraz wstała i jojczy bo nie dospała przy drzemce.. 🤔 bo obudzila ja kupa w pampersie. wiec leece... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Nasz narazie moze zapomniec o "kobietach" bo wyglada strasznie - od tej sliny ma na calej buzi coraz wieksze liszajowe placki i krosty - nie mozemy sobie z tym poradzic a z niego kapie slina - ja nie nadazam z przecieraniem mu buzi a to i tak nic nie daje 😞


jakie kobiety?? Twój syn już ma narzeczoną , moja Nesia nie życzy sobie konkurencj 😠i 😜 a krosteczki i liszaje jej nie przeszkadzają- mówię Ci to jest miłośc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Jagódka zapomniałam, kupiłam w Pl jeszcze jeden kremik i musze Ci powiedzieć że te liszaje troszkę schodzą. Piotrek też ma na policzku i na brutce, ale co zrobić skoro broda cały czas mokra? Staram mu sie smarować jak śpi bo wtedy chociaż z brody mu nie kapie jej. Kremiś to krem dermatologiczny dla dzieci i niemowląt Balneum baby krem. Mozesz spróbować, mozna go kupic bez recepty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, mam nadzieję, że jesteśta tu???????????

Ja specjalnie już wcześniej się wykąpałam (z Lenusią 🙂), wyclarenowałam i mam zamiar z Wami dziś trochę popisać 🙂.
Długo siedzieć dziś nie będę, bo S. "zapowiedział" się dziś na igraszki 😉.
Także dziś nie będzie ani na misie, ani na żabę 🤢 😁 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitki

SYLA -no to witaj w klubie 🤢 ja mialam wczoraj mega maxi doła a dzis mam maxi dola...
Mlody dzis od rana sie darl wiec wszystkie nasze placy poszly sie pasc. w koncu kiedy udalo na msie wyjechac na spacer to moj M. przebil na szkle kolo...wiec musielismy zawrocic a bylismy na spacerze zawrotnie dlugo bo ok 2 minut!
Potem przyjechali moi rodzice a moj m. pojechal szukac wszedzie latki na koło od wozka [a dzis niedziela w tej dziurze wszystko zamkniete]. W koncu jak kupil to okazalo sie jak z moim zebem - 3 razy łatali i odpadało...
Potem moj mily tatuś napisal mi na meblach "brudas" bo kurwa kurze starlam wczoraj rano i juz sie nazbieralo...[ja u nich teraz tez bede pisac brudas bo oni cfaniaki - u siebie w domu bez okularow chodza to nie widza tego jaki oni maja syf gdzieniegdzie!], potem uslyszalam ze jak nie mam nic do kawy to jestem niezorganizowana, a potem ze mam pusta lodowke bo jestem...niezorganizowana...Niby fajnie ze przyejchali bo mlody sie uspokoil i moglam sie wyzalic za wszystkie czasy i dac im do zrozumienia ze JA CHCE DO KRAKOWA!!!! ale moj ojciec żartownić wkurzyl mnie dosc mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂Stęskniłam się i obiecuję po sesji poprawę 🙂
Ja tylko gonię ale dzis już dycham cały weekend przesiedzialam z małym na dworze 🙂 🙂 🙂Taka piękna pogoda ale jak oglądam TV gdzieś kątem oka to aż nie mogę patrzec na tych biednych ludzi który woda zabrała wszystko 😞 😠 😠
Mnie opaliło mały tez w słoneczku ale troszeczkę...szukam pracy muszę iść ...niestety:/ bardzo mi smutno i przykro mi jest ale co mam zrobić 😠 😠jestem zmuszona takie życie 😞
Pinacolada dostałam m@ila i powiem tak wszystko super jestem za 🙃 🙃 jak najbardziej i byłabym tyle że ja mam 12 o godz.13 egzamin 😠 😠 😠!!!!!! 🤢!!!!!!!!!!!!tak bardzo chciałabym się spotkać z wami 😘 😘i ale mam nadzieję że jeszcze nic straconego i że znowu coś wykombinujemy ...i wtedy będzie nas więcej!!! 😉Kurcze nooo... 😠
Bawcie się dobrze tego wam życzę a przede wszystkim Pięknej pogody!!!!!!!
Byłam ostatnio z Kacperkiem u lekarza na ostatnim szczepieniu...Kacperek Waży 7880 i ma 66cm 🙂 🙂 🙂
Ja z tych nerwów (szkoły i mój KONKUBENT<------w świetle prawa )zaczęłam podkurzać a schudłam chyba 2 kg...stres mój kompan na co dzień tyle dobrze że mały jest moją pociechą 🙂 🙂 Jest taki słodki i dogadujemy się bez słów 🙂 🙂 🤪 🤪
Kochane pozdrawiam was bardzo mocno 🙂 🙂 🙂 i ściskam razem z Kacperkiem:* Ucałujcie dzieciaczki od cioteczki i oczywiście od Kacperka żółwik 🙂 a dla małych dam po 😘 😘 😘 😘 😘
P.s Jagoda ma prośbę mogłabyś mi przesłać namiary na tą waszego alergologa (co byliście z Ksawciem)na m@ila byłabym dźwięczna 😁*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂Stęskniłam się i obiecuję po sesji poprawę 🙂
Ja tylko gonię ale dzis już dycham cały weekend przesiedzialam z małym na dworze 🙂 🙂 🙂Taka piękna pogoda ale jak oglądam TV gdzieś kątem oka to aż nie mogę patrzec na tych biednych ludzi który woda zabrała wszystko 😞 😠 😠
Mnie opaliło mały tez w słoneczku ale troszeczkę...szukam pracy muszę iść ...niestety:/ bardzo mi smutno i przykro mi jest ale co mam zrobić 😠 😠jestem zmuszona takie życie 😞
Pinacolada dostałam m@ila i powiem tak wszystko super jestem za 🙃 🙃 jak najbardziej i byłabym tyle że ja mam 12 o godz.13 egzamin 😠 😠 😠!!!!!! 🤢!!!!!!!!!!!!tak bardzo chciałabym się spotkać z wami 😘 😘i ale mam nadzieję że jeszcze nic straconego i że znowu coś wykombinujemy ...i wtedy będzie nas więcej!!! 😉Kurcze nooo... 😠
Bawcie się dobrze tego wam życzę a przede wszystkim Pięknej pogody!!!!!!!
Byłam ostatnio z Kacperkiem u lekarza na ostatnim szczepieniu...Kacperek Waży 7880 i ma 66cm 🙂 🙂 🙂
Ja z tych nerwów (szkoły i mój KONKUBENT<------w świetle prawa )zaczęłam podkurzać a schudłam chyba 2 kg...stres mój kompan na co dzień tyle dobrze że mały jest moją pociechą 🙂 🙂 Jest taki słodki i dogadujemy się bez słów 🙂 🙂 🤪 🤪
Kochane pozdrawiam was bardzo mocno 🙂 🙂 🙂 i ściskam razem z Kacperkiem:* Ucałujcie dzieciaczki od cioteczki i oczywiście od Kacperka żółwik 🙂 a dla małych dam po 😘 😘 😘 😘 😘
P.s Jagoda ma prośbę mogłabyś mi przesłać namiary na tą waszego alergologa (co byliście z Ksawciem)na m@ila byłabym dźwięczna 😁*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera bo mi posta tamtego wcięło i temu 😠 😠 ten drugi 😁 tu jest dokończenie

---w świetle prawa )zaczęłam podkurzać a schudłam chyba 2 kg...stres mój kompan na co dzień tyle dobrze że mały jest moją pociechą 🙂 🙂 Jest taki słodki i dogadujemy się bez słów 🙂 🙂 🤪 🤪
Kochane pozdrawiam was bardzo mocno 🙂 🙂 🙂 i ściskam razem z Kacperkiem:* Ucałujcie dzieciaczki od cioteczki i oczywiście od Kacperka żółwik 🙂 a dla małych dam po 😘 😘 😘 😘 😘
P.s Jagoda ma prośbę mogłabyś mi przesłać namiary na tą waszego alergologa (co byliście z Ksawciem)na m@ila byłabym dźwięczna 😁*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab się odnalazła, hurraaaa 🤪 🤪 - seksij sie seksij pokis u siebie bo u mnie w salonie nie ma drzwi 🤪 I napisz mi jakie masz butelki waskie- tradycyjne czy szerokie jak Avent lub TT - bo chodzi o podgrzewacz - bo mam drugi (stary w prawdzie ale działa) tylko ze wąski / tradycyjny

Jagoda - uszy do góry , rodzice są kochani ale czasami potrafią wkurwic 😠 I to wszyscy, bez wyjątku 😉

Basia - trzymam kciuki za pomyslną transakcje , tym razem musi sie udac !!!
Ania - będziemy zatem trzymac za Ciebie kciuki - wszystkie!!!!

Syla - moze tym razem zainwestuj w grubsze gumki, żebys po nocach nie musiała jeżdzic po recepte 😉 😜

My byliśmy na "festynie" - młodej sie bardzo podobało mimo ze było b.głośno. spotkalismy wielu znajomych i wszyscy pytaja czy nie boje sie jechac z niunią do Hiszpanii w takie upały ? 🤢 I zaczynam sie zastanawiac czy dobrze zrobiłam ale z drugiej str w Hiszpani tez rodzą się dzieci , tez rodzą sie zima i tez kiedys maja swoje pierwsze lato i pierwsze wakacje i żyją !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wczoraj bylismy u mojego kuzyna "złotej rączki" i naprawił mi ten samojezdzacy odkurzacz bo po tej 2,5 letniej przerwie zastrajkował i nie chciał sprzatac. Okazało sie ze był po prostu niezle zasyfiony 🤢 wystarczyło go przedmuchac kompresorkiem i działa ino buczy 🤪 Jutro go użyje 😉

Jedziemy jutro z niunia i Julką do Krakowa POCIĄGIEM !!! 🤪 🤪 🤪 Bo potrzebuje kupic niuni kapelusz, Julka ma do zrealizowania bon z DD w H&M a ja muszę kupić stroj kapielowy bo przeciez cycki mi sie nie mieszczą w zaden stary 😞 Chodziłam ostatnio no okrągło w 1 biustonoszu liczac na to ze mi biust "spadnie " do rozm C bo mam spora kolekcje bielizny w tym rozm. Ale kurwa NIE, tyle czasu juz mineło i nadal D - no i nie mam wyjscia musze zmieniac wszysko. Wczoraj juz kupiłam czarny biustonosz - otworzyli w Bochni mini outlet z Triumpha i udało sie kupic za 69zł sliczny. Wiec mam 2 🤪 A stroju kapielowego zadnego 🤢 W sumie to wystarczyłaby mi tylko góra bo mam 2 doły w kolorze czarnym wiec wszysko niby pasuje do czarnego - ale nie wiem w którym sklepie tak mozna kupic 🤢 Moze któras sie orientuje?
W buty tez wszystkie nie wchodzę wiec wszystko wskazuje na to ze stopa tez mi urosła 😠 Wszystkie buty pojdą w kosz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada nie zazdroszcze Ci tego większego biustu i numeru buta. Ja co prawda biust też ma większy choć u mnie to może sie zmienić bo nadal Piotrek mnie doi w nocy ( jestem chyba za leniwa żeby jeszcze w nocy mu robić butelkę), ale stope nadal rozmiar 35 co mnie wkurza niesamowicie. Masarka nic nie moge sobie kupić, chyba że różowe lakierki w barbi! Ehhh a miałam nadzieje że mi po ciąży stopa urosnie a tu lipa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
laseczki pisze umowe najmu czy któras moze mi doradzić co warto wpisac?


Basia - wspólnik Pabla wynajmował ostatnio mieszkanie i ich prawnik pisał mu umowę - jestem w stanie Ci to jutro rano przesłać na maila jesli to nie będzie dla Ciebie za pózno


jesteś kochana 😘 😘 😘 umowe mam na wtorek przygotować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
laseczki pisze umowe najmu czy któras moze mi doradzić co warto wpisac?


Basia - wspólnik Pabla wynajmował ostatnio mieszkanie i ich prawnik pisał mu umowę - jestem w stanie Ci to jutro rano przesłać na maila jesli to nie będzie dla Ciebie za pózno


jesteś kochana 😘 😘 😘 umowe mam na wtorek przygotować


no to spoko - jutro bedziesz miec na maila - przypomnij sie sms-kiem dopołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...