Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem, jestem tylko przez to ze Pabla nie ma to dzis bede z doskoku

Dałam młodej zupę - zjadła tylko 1/2 - nie wiem czy jej nie smakuje z makaronem czy jej nie smakuje zimna 😉 (nie zdazyła sie zagrzac 🤢 ). Położyłam ja teraz i mam nadzieje ze pospi jak codzien 2-3 godz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monik77 - alez oczywiscie ze nie leży grzecznie. Wczoraj nagrałam jej akrobacje cyrkowe przy zasypianiu to jak wrócę to SIE POCHWALE filmikiem 😜 Pełza, przewraca sie to na brzuch, to na plecy itp,itd. Tutaj ma łożeczko turystyczne wiec sie nie obija bo to miekkie z kazdej strony a w domu mam ochraniacz na całym obwodzie łózeczka. Ale czesto sie zdarza ze zasypia z nogami poza łóżeczkiem albo w poprzek lezac na "wcisk". Potem ja przekładam i spi dalej. Do niedawna miała podwyzszenie pod glowka ze wzgledu na refluks i czesto sie zdarzało ze zasypiała lezac głowa w doł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
I jeszcze będę się chwalić-Małgonia mówi DAJ,DADA i oczywiście TATA-My bynajmniej tak słyszymy 🙂a MAMA za cholerę sobie nie może przyswoić 😞 😉



NAPRAWDE ??? No to pieknie!!! Ale to DAJ to mowi tak świadomie w momencie kiedy czegos rzeczywiscie chce czy wyrywa jej sie w innych okolicznosciach?
Brawo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
I jeszcze będę się chwalić-Małgonia mówi DAJ,DADA i oczywiście TATA-My bynajmniej tak słyszymy 🙂a MAMA za cholerę sobie nie może przyswoić 😞 😉



NAPRAWDE ??? No to pieknie!!! Ale to DAJ to mowi tak świadomie w momencie kiedy czegos rzeczywiscie chce czy wyrywa jej sie w innych okolicznosciach?
Brawo!!!!


zazwyczaj jak widzi mleko 🙂albo jak chce żebym ją wzięła na rączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
siedze na allegro ipatrze na chodziki 😜 ale nic mi sie nie podoba 😞 wszystko takie jakies tandetne mi sie wydaje 🤢
po chodzik idz lepiej do sklepu hehe bo na allegro to super wygladaja na fotach a potem bedzie albo za sztywny albo za miekki.. aaa ja tutaj widziałam takiego skoczka, to jest cos takiego jak chodzik tylko stoi w miejscu a dziecko sie bawi tak jakby stojac. Z fisher price chyba fajna sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada- przykro ze nie moge dac ci oklaska, przeciez ten temat cie irytował to wlaczone mozesz miec a czy bedzie ci ktos dawał czy zabieral to przeciez cie nie obchodzi 😜

ja spadam do małej bo uwalona po arbuzie hehe;p;p i kupa w pampersie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
siedze na allegro ipatrze na chodziki 😜 ale nic mi sie nie podoba 😞 wszystko takie jakies tandetne mi sie wydaje 🤢
po chodzik idz lepiej do sklepu hehe bo na allegro to super wygladaja na fotach a potem bedzie albo za sztywny albo za miekki.. aaa ja tutaj widziałam takiego skoczka, to jest cos takiego jak chodzik tylko stoi w miejscu a dziecko sie bawi tak jakby stojac. Z fisher price chyba fajna sprawa 🙂



właśnie patrzyłam na to 🤪 ale chyba wolę tradycyjny chodzik 😜 A na jedno i drugie mnie nie stać bo mam męża nieroba 🤪 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pinacolada 😘 😘 😘
i Wam wszystkim oklaski komu się dało
JEST MÓJ DROGI WÓZEK 🙂 MAŁŻ POJECHAŁ AHAHAHA NARESZCIE 🙂
jadę zaraz na wiochę będę po weekendzie nie chwalcie się za dużo jak mnie nie będzie 🙂 całuski dla Was i Maluchów 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada zapomniałam Wam pogratulować,no a kupsztal w basenie to nr 1 😁

A propos besenu-gdybyście pojechali na tańsze wakacje to Lenka miałaby lepszy basen 😉


Anołku zazdrosna jesteś pewnie że Pani Koalda na takie wakacje pojechała 🙂

acha w poniedziałek idę do chirurga usuwać tą zarąbaną ósemkę 😁 😁 😁 😁 ale będzie boleć nie mogą mi nic dać przez to że karmię NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłyśmy ze spaceru - Lenka na wpółżywa a ja prawie na czterech 🤢.
Nigdy więcej takich spacerów w taki upał!
Zapieprzałam specjalnie żeby coś na obiad kupić, wracam, a przy drzwiach stoi teściowa z ciepłym jeszcze obiadem w torbie 😮.
Ale przynajmiej gotowanie mam dziś już z bani - baaaaaardzo mnie to cieszy 🙂.

KAROLINKA- pochwal się wtedy wózeczkiem, wrzuć jakąś fotkę 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Wróciłyśmy ze spaceru - Lenka na wpółżywa a ja prawie na czterech 🤢.
Nigdy więcej takich spacerów w taki upał!
Zapieprzałam specjalnie żeby coś na obiad kupić, wracam, a przy drzwiach stoi teściowa z ciepłym jeszcze obiadem w torbie 😮.
Ale przynajmiej gotowanie mam dziś już z bani - baaaaaardzo mnie to cieszy 🙂.

KAROLINKA- pochwal się wtedy wózeczkiem, wrzuć jakąś fotkę 🙂.



ta to ma dobrze. W prawdzie "męża" nieroba ale przynajmniej teściowa uczynna 😉 No i dozywia Was kobiecina bo miał być do konca miesiąca chleb ze smalcem z tego co pamietam 😁 No chyba że ciepły chleb z ciepłym smalcem przyniosła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane nie wyrabiam z waszych tekstów a propos przystojnych nierobów i chleba ze smalcem 😁 😁 😁 😁
aniołku to cudownie że Małgonia tak szybko nawija, strzeż się kobit bo za tydzień jak pojedziesz w miasto to Małogonie naciągnie cię w sklepie na jakąś lalę 🙂
odzywała się Dusia?? ciekawe jak jej minęła podróż w taką duchotę. my cały dzień przesiedziałyśmy w domu, na szczęście jest chłodno, a dopiero wieczorem wyszłyśmy na ogródek.
jutro wieczorem zostawiam Weronikę z babcią na wieczór, jadę do Rewala na kabaret "A NI MRU MRU", mam nadzieje że dotrwam do pólnocy i nie będę świrować że chcę do domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie!
Kurcze ale dzis mam dzien wiadomości, własnie dzwoniła kolezanka i zostane ciocią! Jupi!! Ciesze sie jakbym sama była w ciąży hehe
A nie wiecie co u Allicee, jak tam ona się czuje??


a w środę urodziła moja koleżanka, ślicznego synka Mateuszka, miała termin na koniec lipca a tu niespodzianka. dziś pożyczaliśmy im fotelik samochodowy bo nie zdążyli nic kupić. tak to jest jak się ma czas na wszystko. waży 3500g i długaśny bo aż 58cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab a jak twoja spacerówka, zapewne super. my jak szukaliśmy wózków po hurtowni na wystawie stała właśnie spacerówka delti emu, od razu się w niej zakochałam, ale jak sprzedawca pokazał nam wersję głęboką to zupełnie inna bajka, wydawało mi się że dziecko będę szurać po ziemi, gondola była tak nisko, że ja mając 160cm (w kapeluszu 😜) wyglądałam z nim śmiesznie.
ja dziś przymierzałam naszą spacerówkę, ale jeszcze musimy poczekać, pałąk jest na wysokości czoła Weroniki a że ta jeszcze sama nie siedzi tylko giba się do przodu a pasy zapięte były najciaśniej jak to możliwe to waliła głową w ten pałąk 🥴 🥴 🥴
w ogóle to już mi się znudził mój wózek i chyba też kupię jakąś inną spacerówkę. także Karola koniecznie zapodaj fotki twojego wózeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tyle było mojego brzuszkowania 😠 😠 😠
mąż się wścieka że wcale nie mam dla niego czasu, no niby jak kiedy od idzie spać o 22.00 a ja dopiero wtedy siadam na dupie. idę go pocieszyć 😜, może nie potrwa to zbyt długo to jeszcze zajrzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamiczki 🙂
Jestem z jednej strony szczęśliwa a z drugiej lipa niesamowita 😞
Teściową przewieźli dzisiaj do kliniki Rydygiera w Krakowie jej stan jest bardzo cięzki i poważny już jej się w głowie przekręca(po tabletkach) z jednej strony jest to śmieszne,a z drugiej wielki klopot i problem bo nie idzie się w ogóle z Nią dogadać 😞 😞 😞W środę pobierają szpik kostny do badania 😞 więc reszta wyrok w środę 😞( 😞
A, ja idę od środy do pracy 🤪 🤪Mama załatwiła mi w swojej firmie robotę!!!! 🤪 🤪 będę pracowała w małym sklepiku osiedlowym przy targu...będę sama w nim, pracuję od wtorku do soboty ale w jakich godzinach...heheee wt,czw,sb 6-12 a resztę dni od 7-12! no jak dla mnie to tak mogę robic reszta dnia dla Kacperka a i w domu będzie co zrobić 🙂
dziękuję kochane za wsparcie wiele to znaczy dla mnie...miałam jechać jutro na poprawkę ale nie jadę nie umiem nic nie będę się błaźnić 🤢 😞odstawiam to na wrzesień.
pinacolada dziękuję za ska 🙂 🙂 wam to dobrze ja wczasy odkladam na przyszły rok...ale polskie morze rewal,albo dźwirzyno 🙂 🙂ale weekendem w Zakopcu nie pogardzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...