Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia dziewczyny superaśne!Królowa Agata rewelacja 🙂
Ksawciujak zwykle cudeńko 😘a Zosia przesłodka i ten całusek 🙃


Ja w sumie tylko na chwilę bo padam na pysio-wyprasowałam chyba z tonę ciuszków Małgoni i mam dość na 2 tygodnie 😉
dziś super dzionek,od rana tatuś poszedł z lalunią na 3h spacer 🙂posprzątałam całe mieszkanko a po południu pojechaliśmy do mojej mamy na obiadek,potem babcia wyszła z wnusią na spacer a My pojechaliśmy do znajomych 🙂którzy od progu pytali gdzie jest Małgośka???pierwszy raz wyszliśmy gdzieś bez dziecka-było fajnie ale bardzo za Nią tęskniłam.Wieczorkiem przyjechał mój brat i sypnął 100 dla małej 🙂o jak miło bo kaski ubywa.
Jutro Maciej ma wolne więc liczę na równie miły dzionek,do usłyszenia jutro dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Aha, Jagódka - nie przejmuj się, ja prawie wcale nie mam zdjęć z dziećmi, bo S. mi nie robi 😞 🤢, a prosić się wiecznie nie będę.
Świnie i tyle!


ja też nie mam 😞 a jak się wreszcie upomne to jakies takie nieostre.... 😞
no cóż....

Jagódka zdjęcia super, a ta minka Zosi to u nas - "kacze usta"
a jaki chwyt za kufel 😎

ja się już żegnam buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kochane,

ja nadrobilam - PINACOLADA, DUSIA- TE WASZE DZIEWCZYNY SA PIEKNE!!!! A Lenka chyba w bialej tunice z hiszpanii 🙂?

KAROLCIA- wracaj juz do polski i do polskiego neta 😉

ANIOLKU:*
😘

PINACOLADA - co do karmienia na lawce to nie zaden postep robimy tak zawsze ale postep jesli chodzi o zupe bo to byla zupa!!!! 🤪 zrobilam tak ja kdoradzilas tylko to byla moja zupa wiec podgrzalam w rondelku na maxa, wsadzilam do malej butli aventu potem do termoopakowania i po 3 godz byla w sam raz tylko dziecko nie chce jest obiadkow od ok 1,5 tyg wiec od jutra dostaje sloiki bo ja tylko trace czas na gotowanie a i tak wylewam 😠
Co do kaczorka - oj mialam to samo skojarzenia bo Zocha jak robi takiego dziubka to wyglada jak donald 😉
Agab - no swinie, to prawda! 😉 a co do zywca - tak tak ZYWIEC W ZYWCU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski! Padam na pysk! dzis cały dzień na nogach i "chałupkach". Byłam u koleżanki która urodziła Danielka 13 sierpnia. Normalnie jakie maleństwo. I jeszcze NIC nie waży. Nie to co mój kluseczek malutki. Ehhh ja chce drugie 🙂
A pozatym Pinacolada zdjecia z weseliska super! A buciki pierwsza klasa
Dusia dziewczynki jak zwykle cudowne! A Agatka jako królowa, normalnie SUPER!
Jagódka Ksawcio wogóle nie wygląda jakby byl młodszy od Zosi. Szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
czesc laski! Padam na pysk! dzis cały dzień na nogach i "chałupkach". Byłam u koleżanki która urodziła Danielka 13 sierpnia. Normalnie jakie maleństwo. I jeszcze NIC nie waży. Nie to co mój kluseczek malutki. Ehhh ja chce drugie 🙂
A pozatym Pinacolada zdjecia z weseliska super! A buciki pierwsza klasa
Dusia dziewczynki jak zwykle cudowne! A Agatka jako królowa, normalnie SUPER!
Jagódka Ksawcio wogóle nie wygląda jakby byl młodszy od Zosi. Szok!


a Zocha pojutrze konczy roczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam lewą nogą 😠

moja siostra postanowiła o 6.40 wejśc do mnie do pooju i głośno zapytać czy mam prostownice? Odbudziła mi dzieco i jeszcze zdziwiona ze sie wkurwi...

dzis czeka nas usg brzuszka, załatwienie l4 dla mnie i milion innych mniej ważnych spraw.

miłego dnia Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
Basiu buziak na lepszy humor dzisiejszego dnia 😘
mąż pojechał odebrać wyniki Majki, później wizyta u pani doktor no i jak będzie nieciekawie to dostaniemy skierowanie na usg brzuszka,a jak nie dostaniemy to szukam gdzieś prywatnie

.....mąż właśnie dzwonił...wyniki nieciekawe 😞
do zobaczenie później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
my dziś super nocka myszka zasnęła koło 21 a wstała dopiero o 7.45 🤪 🤪 🤪normalnie byliśmy w szoku bo od jakichś 2 tygodni jest"złośliwa"i wstaje na mleko o 2,potem o 6 albo o 4 i zaczyna tak głośno płakać,że budzi Leosia piętro niżej 😞
A tak w ogóle to obudziłam się o 1 bo była mega burza-nie pamiętam takich fajerwerków jak żyję,burza ulokowała się centralnie nad nami i chyba przez godzinę błyski,huki a ja się tak strasznie boję burzy,nawet Maciej wstał Mnie szukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

u nas nocka fajna , kaszka na dobranoc sie sprawdziła bo niunia do jedzenia obudziła sie nie o 1 a o 3:30 🤪 Zjadła i spała dalej 😉

Widze, że dziś "lekarski" dzien - Dusia, Jagoda Basia no i my ( do okulisty). Bede musiała składmac bo ja byliśmy z niunią chyba w kwietniu to nam przepisała krople dla Lenki ze niby ma alergiczne oczka i zeby jej zakrapiac - ale doszlismy do wniosku ze nie bedziemy dzieka meczyc zwaszcza ze wtedy nic jej nie dolegało opróz opadającej powieki, z która własnie poszlismy. I reccepty nie wykupiliśmy 🙃 A dzis pewnie p.doktor zapyta o tamte kropelki i musze cos nakłamac 😜

Nie mam dzis pomysłu na obiad - sa resztki z wzoraj to moze zje Paweł a my z Julka moze ryz z truskawkami...?

U nas dzis pogoda przepiekna.
Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

Lenka od rana maruda straszna 🤢.

Aniołku - u nas też była taka burza i też o tej porze, zasnęłam dopiero po 2.00 - tak waliło, że już dawno się tak nie bałam 🤔.

Dziewczyny - powodzenia u lekarzy! Miejmy nadzieję, że wszystkie kurczaczki są zdrowe 🙂.

Ja dziś czekam na paczki z Allegro i kuriera 🙂. Siedzę jak na szpilkach 😁.

Idę położyć Lenię bo jęczy okropnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć mamuśki!

Lenka od rana maruda straszna 🤢.

Aniołku - u nas też była taka burza i też o tej porze, zasnęłam dopiero po 2.00 - tak waliło, że już dawno się tak nie bałam 🤔.

Dziewczyny - powodzenia u lekarzy! Miejmy nadzieję, że wszystkie kurczaczki są zdrowe 🙂.

Ja dziś czekam na paczki z Allegro i kuriera 🙂. Siedzę jak na szpilkach 😁.

Idę położyć Lenię bo jęczy okropnie..



cos znowu wykupiła??? Cos dla Lenki czy nastepny mix odziezy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
Cześć mamuśki!

Lenka od rana maruda straszna 🤢.

Aniołku - u nas też była taka burza i też o tej porze, zasnęłam dopiero po 2.00 - tak waliło, że już dawno się tak nie bałam 🤔.

Dziewczyny - powodzenia u lekarzy! Miejmy nadzieję, że wszystkie kurczaczki są zdrowe 🙂.

Ja dziś czekam na paczki z Allegro i kuriera 🙂. Siedzę jak na szpilkach 😁.

Idę położyć Lenię bo jęczy okropnie..



cos znowu wykupiła??? Cos dla Lenki czy nastepny mix odziezy?


dla Lenki paczkę ubranek z Allegro 🙂 (ale już Wam nie pokażę co kupiłam - bo znów będziecie se jaja robić 😜) i czekam na kuriera z tym mix-em co wcześniej zamawiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie poniedzialkowo

Zabki ida jeden po drugim 🙂)) powoli juz odstwiam Jonathana od piersi bo juz co raz czesciej sie zapimina i ugryzie ;(
Juz samodzielnie siedzi i robi pieknego "niedzwiadka" (to pozycja oparty na roczkach i wyprostowanych nozkach z bardzo mocno podniuesiana gupcia do gory) a dzis po raz pierwszy chwycil sie od zewnetrznej strony szczebelek lozeczka i probowal sie podniesc z kolanek i wstac. SZOK.
Pozdrawiam Was Dziewczyny.

P.S.
Jagoda wyjazd i pobyt w Krakowie to byl spontan (niebylo go wogole w planach) ale lubimy to miasto i chetnie spontanicznie ledziemy do niego.Moze nastepnym razem uda nam sie spotkac) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
agab napisał(a):
Zrobiłam przegląd lodówki - i cińko mi to dziś wygląda 🤢.
Obiadek dziś szybki - makaronik z szynką w sosie serowo-śmietanowym 🙂 i ciul 😁.
Mięska żadnego niet 🤔.


to jakieś nowe warzywko?? 😜


nie, wędlinka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po lekarzu 😞
więc wyniki złe mamy antybiotyk 7dni potem 2 dni przerwy i znów badanie moczu....
dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka obdzwoniliśy i objezdzilismy wszystko i badanie mamy jutro o 16:30 🤪 moglibyśmy mieć dziś ale dopiero o 20 a wtedy niunina już śpi 🙂

poza tym wczorajsze dosypywanie kaszki pomogło i 3 razy było po 90ml 🙂a dziś jak narazie serek i pół deserku i mnóstwo soczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
po lekarzu 😞
więc wyniki złe mamy antybiotyk 7dni potem 2 dni przerwy i znów badanie moczu....
dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka obdzwoniliśy i objezdzilismy wszystko i badanie mamy jutro o 16:30 🤪 moglibyśmy mieć dziś ale dopiero o 20 a wtedy niunina już śpi 🙂

poza tym wczorajsze dosypywanie kaszki pomogło i 3 razy było po 90ml 🙂a dziś jak narazie serek i pół deserku i mnóstwo soczku 🙂


a zwyników co wyszło, że dostała antybiotyk?
Biedna niunia 😞, dobrze, że chociaż kaszeczkę wcina. A z USG to super Wam się trafiło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - to niedobrze ze antybiotyk ale skoro nie ma innego wyjscia to trzeba i juz. TYlko zeby jakis smazny był bo bedziesz miec maksyk z podawaniem. Buziaczki dla Majulki 😘 😘 i Agatki tez 😘 😘

Agab - zadzwon po tesciowke, powiedz ze sie steskniłas 😜 - zapewne przytacha jakies gołąbki 😉 A co do jaj z zakupów allegrowych to se nie przypominam nic takiego 🥴 Pochwal sie koniecznie.

Ja sie wczoraj mega wkurwiłam na Cartersa bo mi przysłał maila ze moje zamówienie zostało ANULOWANE - kurwa mac 😠! Nie wiem z jakiego powodu - leszek ma tam dzwonic i sie dowiedziec - mam tylko nadzieje ze mi kase oddadzą i niech spierdalaja na drzewo prostowac banany 😠 Musze poszukac innego sklepu bo oni jacys dziwini są. Nie wierzyłam jak Leszek za pierwszym razem mi to mowił bo wtedy on telefonicznie składał moje zamówienie i tez były jakies problemy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia - to niedobrze ze antybiotyk ale skoro nie ma innego wyjscia to trzeba i juz. TYlko zeby jakis smazny był bo bedziesz miec maksyk z podawaniem. Buziaczki dla Majulki 😘 😘 i Agatki tez 😘 😘

Agab - zadzwon po tesciowke, powiedz ze sie steskniłas 😜 - zapewne przytacha jakies gołąbki 😉 A co do jaj z zakupów allegrowych to se nie przypominam nic takiego 🥴 Pochwal sie koniecznie.

Ja sie wczoraj mega wkurwiłam na Cartersa bo mi przysłał maila ze moje zamówienie zostało ANULOWANE - kurwa mac 😠! Nie wiem z jakiego powodu - leszek ma tam dzwonic i sie dowiedziec - mam tylko nadzieje ze mi kase oddadzą i niech spierdalaja na drzewo prostowac banany 😠 Musze poszukac innego sklepu bo oni jacys dziwini są. Nie wierzyłam jak Leszek za pierwszym razem mi to mowił bo wtedy on telefonicznie składał moje zamówienie i tez były jakies problemy......


teściówka już dzwoniła 🤪 - niedługo ma przyjechać, ale o gołąbkach nic nie wspominała 🤢.
A Carters może ma w dupie polskich klientów 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - to niedobrze ze antybiotyk ale skoro nie ma innego wyjscia to trzeba i juz. TYlko zeby jakis smazny był bo bedziesz miec maksyk z podawaniem. Buziaczki dla Majulki 😘 😘 i Agatki tez 😘 😘

Agab - zadzwon po tesciowke, powiedz ze sie steskniłas 😜 - zapewne przytacha jakies gołąbki 😉 A co do jaj z zakupów allegrowych to se nie przypominam nic takiego 🥴 Pochwal sie koniecznie.

Ja sie wczoraj mega wkurwiłam na Cartersa bo mi przysłał maila ze moje zamówienie zostało ANULOWANE - kurwa mac 😠! Nie wiem z jakiego powodu - leszek ma tam dzwonic i sie dowiedziec - mam tylko nadzieje ze mi kase oddadzą i niech spierdalaja na drzewo prostowac banany 😠 Musze poszukac innego sklepu bo oni jacys dziwini są. Nie wierzyłam jak Leszek za pierwszym razem mi to mowił bo wtedy on telefonicznie składał moje zamówienie i tez były jakies problemy......


teściówka już dzwoniła 🤪 - niedługo ma przyjechać, ale o gołąbkach nic nie wspominała 🤢.
A Carters może ma w dupie polskich klientów 😁.


Tyle, że ja polski klient z amerykanska karta i amerykanskim adresem dostawy wiec chyba nie o to chodzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...