Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co - odczułam juz w nocy niesamowita ulge jeśli chodzi o ten mój bark. Po jednej dawce !!! Ale nie chcę nic mówić ale on mnie boli najbardziej jak siedzę przy laptopie i piszę z Wami 😜 Nie przyznam się M bo by mi Was ukrócił 🤢
A tak w ogóle to nazywa się to ZESPÓŁ BOLESNEGO BARKU 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Karolinka z tego co wiem to Syla bedzie mieszkanie wynajmować, bo teraz mieszka z teściową.
taak taak, a Justyna przyjedzie z Anitkiem doo mnieee opic nowe loookuum 😜


Ciekawe kto będzie prowadził 😉 Piotrek, czy Olaf 🙂


Nelcia wszystkich odwiezie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Wiecie co - odczułam juz w nocy niesamowita ulge jeśli chodzi o ten mój bark. Po jednej dawce !!! Ale nie chcę nic mówić ale on mnie boli najbardziej jak siedzę przy laptopie i piszę z Wami 😜 Nie przyznam się M bo by mi Was ukrócił 🤢
A tak w ogóle to nazywa się to ZESPÓŁ BOLESNEGO BARKU 🤢 🤢 🤢


chyba ZESPÓŁ BOLESNEGO SEXU 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Wiecie co - odczułam juz w nocy niesamowita ulge jeśli chodzi o ten mój bark. Po jednej dawce !!! Ale nie chcę nic mówić ale on mnie boli najbardziej jak siedzę przy laptopie i piszę z Wami 😜 Nie przyznam się M bo by mi Was ukrócił 🤢
A tak w ogóle to nazywa się to ZESPÓŁ BOLESNEGO BARKU 🤢 🤢 🤢


chyba ZESPÓŁ BOLESNEGO SEXU 😜


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla dawaj zdjęcia lepiej nowego mieszkanka!
kochana musisz poczekac. Jutro wjezdzamy z pendzlami i szorowaniem sprzataniem na maxa! 🙂 pomałuuuu teraz nie ma co pokazywac 😜

a napisz choć co i jak, jakie duże? jak wygląda? gdzie? no i za ile? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Syla dawaj zdjęcia lepiej nowego mieszkanka!
kochana musisz poczekac. Jutro wjezdzamy z pendzlami i szorowaniem sprzataniem na maxa! 🙂 pomałuuuu teraz nie ma co pokazywac 😜


oj Syla chociaż zobaczymy jak wygladało przed malowaniem i sprzataniem 😉 A pozatym jak ogladałas na dafcie to pewni ei tak było "ulepszone" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane

nie wiem czy tylko u mnie ale brzuszek cos nawala

PINACOLADA - dzieki za
1) zyczenie milej zabawy wczoraj 😉 [bylo za je biscie! w ogole okazalo sie ze tak kolezanka jest zupelnie inna niz w pracy i ogolnei znalam ja tylko z naszych relacji w hotelu a prv jest duuuzo fajniej 😉]
2) info o nk - mi sie nie chcialo czytac reg. i zaakceptowalam..juz pozmienialam info ale chyba w ogole usune konto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DZIS POSPRZATALAM, BYLAM NA ZAKUPACH, POTEM CHLOPAKOW WYSLALAM NA SPACEREK a sama gotowalam 🙂
Potem poszlismy do brata meza [to Ci co po 8 latach w koncu doczekali sie dziecka ale twierdzili ze go nie chca] - okazalo sie ze byla cala gromadka ludzi z ich rodziny I maly dwuletni "geniusz" nikodem.
Oczywiscie uslyszalam ze Ksawciu jest maly, ze fajne imie i tez tak chcieli ale po ogladnieciu na wspolnej juz nie chcieli [nie zakumalam co ma pierknik do wiatraka ale coz..], ze one wszystkie karmily piersia minimum rok, ze wszystkie dzieci z ich rodziny w wieku 2 lat ukladaja zdania wielokrotnie zlozone, ze ich dzieci pija tylko wode mineralna nie ogladaja tv i jedza tylko jogurty naturalne..itp itd ale ogolnie bylo super, Ksawciu - oczywiscie ANIOL - wszyscy zachwyceni jakie grzeczne i spokojnie dziecko mamy...[nikt mi nie wierzy co on wyprawia na codzien wiec juz nawet nic nikomu nie mowie bo bedzie ze zmyslam 🤢]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Wiecie co - odczułam juz w nocy niesamowita ulge jeśli chodzi o ten mój bark. Po jednej dawce !!! Ale nie chcę nic mówić ale on mnie boli najbardziej jak siedzę przy laptopie i piszę z Wami 😜 Nie przyznam się M bo by mi Was ukrócił 🤢
A tak w ogóle to nazywa się to ZESPÓŁ BOLESNEGO BARKU 🤢 🤢 🤢


chyba ZESPÓŁ BOLESNEGO SEXU 😜



JAKAŚ TY WYSZCZEKANA !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, jak dziecko 2letnie bawiac sie z psem wsadzilo mu palec do oka to mama poweidziala: odejdz od stolu i idz przemysl sobie pewne kwestie a potem wroc 🤢 🤢 🤢 😮 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Kochane

nie wiem czy tylko u mnie ale brzuszek cos nawala

PINACOLADA - dzieki za
1) zyczenie milej zabawy wczoraj 😉 [bylo za je biscie! w ogole okazalo sie ze tak kolezanka jest zupelnie inna niz w pracy i ogolnei znalam ja tylko z naszych relacji w hotelu a prv jest duuuzo fajniej 😉]
2) info o nk - mi sie nie chcialo czytac reg. i zaakceptowalam..juz pozmienialam info ale chyba w ogole usune konto


no to teraz musztarda po obiedzie !!! Skoro zaakceptowałaś to nawet jak usuniesz to i tak oni Cię będą mieć w swojej bazie danych i będą mieć prawo do każdego Twojego zdjęcia !!! Juz niebawem możesz ujrzeć swój wizerunek na biilboardzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JA DZIS POSPRZATALAM, BYLAM NA ZAKUPACH, POTEM CHLOPAKOW WYSLALAM NA SPACEREK a sama gotowalam 🙂
Potem poszlismy do brata meza [to Ci co po 8 latach w koncu doczekali sie dziecka ale twierdzili ze go nie chca] - okazalo sie ze byla cala gromadka ludzi z ich rodziny I maly dwuletni "geniusz" nikodem.
Oczywiscie uslyszalam ze Ksawciu jest maly, ze fajne imie i tez tak chcieli ale po ogladnieciu na wspolnej juz nie chcieli [nie zakumalam co ma pierknik do wiatraka ale coz..], ze one wszystkie karmily piersia minimum rok, ze wszystkie dzieci z ich rodziny w wieku 2 lat ukladaja zdania wielokrotnie zlozone, ze ich dzieci pija tylko wode mineralna nie ogladaja tv i jedza tylko jogurty naturalne..itp itd ale ogolnie bylo super, Ksawciu - oczywiscie ANIOL - wszyscy zachwyceni jakie grzeczne i spokojnie dziecko mamy...[nikt mi nie wierzy co on wyprawia na codzien wiec juz nawet nic nikomu nie mowie bo bedzie ze zmyslam 🤢]


🤪no Jagódka i Ksawciu wygłosi im piękne zdania zanim skończy 2 latka> Zacznie od słów: Spierdalac z takimi mądrościami o wychowaniu od mojej Mamusi bo ja jestem wyjątkowy tak jak moja mama, która najlepiej wie co dawać mi pić i jaką bajkę włączyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha, jak dziecko 2letnie bawiac sie z psem wsadzilo mu palec do oka to mama poweidziala: odejdz od stolu i idz przemysl sobie pewne kwestie a potem wroc 🤢 🤢 🤢 😮 masakra



🤪 🤪 🤪
Jutro tak powiem Lenie jak mnie rano wyszarpie za włosy 🤪 Wiem ,że nie ma jeszcze 2 lat ale prawie na tyle wygląda 😉 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha, jak dziecko 2letnie bawiac sie z psem wsadzilo mu palec do oka to mama poweidziala: odejdz od stolu i idz przemysl sobie pewne kwestie a potem wroc 🤢 🤢 🤢 😮 masakra


ciekawe co by powiedzieli do mojego siostrzeńca który pytany przes sąsiadkę o imię odpowiada: Niuniusiek palancie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...