Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello

Ja tak jak anioł- mialam sie jeszcze położyc z lalunia ale juz mi sie chyba odechciało 😉 W nocy sie sprzedało cos na allegro i zaczęłam to pakować i chyba juz sie nie położe....

Moja dzis spała przepieknie - o północy zjadła flache i potem dopiero o 7 🤪 O 4 oczywiscie sie "przebudziła" - dostała smoka i zasnęła 😉 Teraz właśnie zasypia na nowo 😜

Wczoraj tak nagle zniknęłam i nie zdążyłam wszystkiego napisac... ☺️
Przede wszystkim Jagoda - ciesze sie ze u lekarza wszystko ok 🙂 Nie ma to jak dobre wieści 🙂 A żyć bez mleka tez sie da 😉 Ja z Julką tez jesteśmy uczulone ale nie w tak ogromnym stopniu jak Ksawciu - mamy po prostu bolesci brzucha lub wysypke jak popijemy (mleka) za dużo. Dlatego młoda z założenia została zaliczona do grona uczulonych na laktozę i nie bede poki co sprawdzac czy tak jest rzeczywiscie. Pisałaś cos chyba o II st uczulenia.... IIst to duze czy słabe uczulenie bo sie nie orientuje? 🤢

Basia - Ty moze wezwij lekarza do dziecka bo ona moze zaraziła sie od Ciebie i moze ja boli gardziołko i dlatego nie chce pic . Mleko jest ciepłe, sok zimny - moze tu tkwi tajemnica ?
U nas pada wiec nie pojdziemy na spacerek ale postaram sie wyrwac z domu jak młoda zasnie to podjade na poczte i Ci to wysle 🙂

Idę dzis na 19 na masaz kregosłupa - wychodzac wczoraj z pracy natknęłam sie na kolege , ktory ma obok mnie gab.rehabilitacji i sie z nim umówiłam. Zastanawiam sie tylko co mu powiedziec jak mnie zapyta w jakich okolicznosciach mnie poszczyknęło ☺️ ☺️ ☺️

Karolinka - czemu Lenka "latała" to nie mam pojecia. Wydurniała sie po prostu przed tym lustrem a ze miała "widownię" i paparazzich to dała popis 🤪

Justynka - Piotruś taki dorosły w tym rowerku 🙂 A jaki elegant, ho,ho....

Dziękuje wszystkim za komplementy na temat mojego kochanego świrka 😘 Wiem, wiem - jest Boska - tak jak wszystkie styczniowe dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zapomniałam jeszcze się przyznać....
JESTEM NAŁOGOWCEM....
notorycznie kupuję Maji kapelusze żeby nie przesadzić ma ich chyba 15....
i wczoraj kupiłam kolejne dwa... (pomijam że ma też czapki hustki i opaski 😮 )
już nie wiem jak mam o tym Małżowi powiedzieć...
będzie krzyczał... że za dużo że po co...
i będzie miał rację ale to było silniejsze ode mnie...
zobaczyłam spodobały mi się były za 10zł więc błagały żeby je kupić a ja ulżyłam im i sobie... 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
JAk ja kocham swoje sposoby na usypianie 🙂 Piotrek spał od 20 do 6 bez pobudki na jedzenie 😉 Tylko że wstal o 6 ale to juz tak wole 🙂 Jupi!! chyba to można przyjać jako przespana noc co??
Ja uciekam do pracki odezwe sie pozniej.
PInacolada dziekujemy za komplement 😉 Piotruś na rowerku wyglądał super szkoda tylko że rowerek różowy, ale i tak było mu w nim do twarzy hehe A Lenka to juz taka duża dziweczynka ze szok! I tyle już potrafi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
zapomniałam jeszcze się przyznać....
JESTEM NAŁOGOWCEM....
notorycznie kupuję Maji kapelusze żeby nie przesadzić ma ich chyba 15....
i wczoraj kupiłam kolejne dwa... (pomijam że ma też czapki hustki i opaski 😮 )
już nie wiem jak mam o tym Małżowi powiedzieć...
będzie krzyczał... że za dużo że po co...
i będzie miał rację ale to było silniejsze ode mnie...
zobaczyłam spodobały mi się były za 10zł więc błagały żeby je kupić a ja ulżyłam im i sobie... 🤢 🙃

😁 😁 😁jesteś niesamowita
ja też jestem uzależniona tyle,że o tym wiem 😉i zawsze biorę ze sobą mniej kaski aby wszystkiego nie stracić
właśnie dziś wybieram się z małą do marketu-ale się nie złamię 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to jedyne zdjecie z wczoraj kiedy moje dziecko było grzeczne

[URL=http://img291.imageshack.us/i/nesiulkawsuchawkach.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6731/nesiulkawsuchawkach.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
a to jedyne zdjecie z wczoraj kiedy moje dziecko było grzeczne

[URL=http://img291.imageshack.us/i/nesiulkawsuchawkach.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6731/nesiulkawsuchawkach.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Jaka ona cudna 😘mamunia a czego Nesia słucha???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u nas Ksawciu w nocy znowu niespokojny bardzo, budzil sie chyba ze 4 razy no i od 5tej to tak spal na slowo honoru
Teraz sie ladnie bawi 🙂
Dzis tez obczail stawanie w lozeczku i wyciaganie pampersow z przybornika wiec dzis lozeczko idzie na sam dol 😉

ANIOLKU -ja probowalam nie tylko w szpitalu a jak masz juz zlozony wniosek o wychowawczy to musialabys zlozyc wniosek o jego wycofanie. ZUS zadengo zasilku Ci nie wyplaci jak jestes na bezplatnym urlopie bo i tak jestes w domu. A te 60 dni to z weekendami wiec zeby to bylo cos to trzeba byloby brac od pon-pt..a zreszta, tak jak pisalam, jakby cos to na gg mozemy pogadac, my z Bacha przegadalysmy juz wiele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
zapomniałam jeszcze się przyznać....
JESTEM NAŁOGOWCEM....
notorycznie kupuję Maji kapelusze żeby nie przesadzić ma ich chyba 15....
i wczoraj kupiłam kolejne dwa... (pomijam że ma też czapki hustki i opaski 😮 )
już nie wiem jak mam o tym Małżowi powiedzieć...
będzie krzyczał... że za dużo że po co...
i będzie miał rację ale to było silniejsze ode mnie...
zobaczyłam spodobały mi się były za 10zł więc błagały żeby je kupić a ja ulżyłam im i sobie... 🤢 🙃

😁 😁 😁jesteś niesamowita
ja też jestem uzależniona tyle,że o tym wiem 😉i zawsze biorę ze sobą mniej kaski aby wszystkiego nie stracić
właśnie dziś wybieram się z małą do marketu-ale się nie złamię 😉


Aniołku ja też biorę mniej w związku z czym wczoraj nie kupiłam mięsa na dzisiejszy obiad 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu marudzil marudzil, nie chcial spac w koncu wzielam go do krzeselka i zaczelam mu gotowac obiadek, odwracam sie a dziecko spi na siedzaco 😁

Ja tez chetnie bym sie przekimala ale musze pilnowac wszystkiego na kuchni zeby znowu nie spalic ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej łóbuziary 😜 ja nadgonilam i chyba jako jedyna ide dospac z moja corka 🙂
JAgoda ja wylaczylam wszystko i jest w trakcie 😁 😁 i ide spac 😉 dzis maz wroci to dokonczymy malowanie takie poprawki a w weekend sobie pomaluje łazienke 🙂 ciao mamusiee! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jednak dołaczyłam do lenki i spałam ☺️

Basia - Nesia cudna a słuchawki większe od niej 😁 No i chyba masz rację, powiem prawde, w koncu uprawianie sexu z własnym mezem nie powinno nikogo zdziwic 🤪 A tez ciekawa jestem jego reakcji , zwłaszcza ze on jajcarz jest wiec bedzie miał podejrzewam niezły ubaw 🤪

Jagoda - zdradz mi jak podawałaś Ksawciowi Furaginę? na łyżeczce rozgniatałaś i prosto do buzi? Bo ja tak daję i na razie jest spoko ale podejrzewam ze juz jutro moze zakumac o co chodzi z ta łyżeczką i nie bedzie chciała paszczy otwierac 😉 No i w szoku jestem ze przy Synu Gigancie Ty dopiero dzis obnizasz łóżeczko 🤢

Karolinka - ja miałam takiego hopla na czapki i kapelusze przy Julce - teraz juz nie mam - Lenka ma 3 kapelusze i ciągle jezdzi z gołą głową 🤢

Aniołku - miłych zakupów . ja wczoraj jak sie wyrwałam sama po wyniki Lenki to zadzwoniłam do domu i Julka mi powiedziała ze Lenka jeszcze śpi i wskoczyłam do jednego sklepiku i kupiłam sobie 2 bluzki - Boze - jaka radość!! Pierwsze zakupy ubraniowe od prawie półtorej roku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A ja jednak dołaczyłam do lenki i spałam ☺️

Basia - Nesia cudna a słuchawki większe od niej 😁 No i chyba masz rację, powiem prawde, w koncu uprawianie sexu z własnym mezem nie powinno nikogo zdziwic 🤪 A tez ciekawa jestem jego reakcji , zwłaszcza ze on jajcarz jest wiec bedzie miał podejrzewam niezły ubaw 🤪

Jagoda - zdradz mi jak podawałaś Ksawciowi Furaginę? na łyżeczce rozgniatałaś i prosto do buzi? Bo ja tak daję i na razie jest spoko ale podejrzewam ze juz jutro moze zakumac o co chodzi z ta łyżeczką i nie bedzie chciała paszczy otwierac 😉 No i w szoku jestem ze przy Synu Gigancie Ty dopiero dzis obnizasz łóżeczko 🤢

Karolinka - ja miałam takiego hopla na czapki i kapelusze przy Julce - teraz juz nie mam - Lenka ma 3 kapelusze i ciągle jezdzi z gołą głową 🤢

Aniołku - miłych zakupów . ja wczoraj jak sie wyrwałam sama po wyniki Lenki to zadzwoniłam do domu i Julka mi powiedziała ze Lenka jeszcze śpi i wskoczyłam do jednego sklepiku i kupiłam sobie 2 bluzki - Boze - jaka radość!! Pierwsze zakupy ubraniowe od prawie półtorej roku 🤪


moje gratulacje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
A ja jednak dołaczyłam do lenki i spałam ☺️

Basia - Nesia cudna a słuchawki większe od niej 😁 No i chyba masz rację, powiem prawde, w koncu uprawianie sexu z własnym mezem nie powinno nikogo zdziwic 🤪 A tez ciekawa jestem jego reakcji , zwłaszcza ze on jajcarz jest wiec bedzie miał podejrzewam niezły ubaw 🤪

Jagoda - zdradz mi jak podawałaś Ksawciowi Furaginę? na łyżeczce rozgniatałaś i prosto do buzi? Bo ja tak daję i na razie jest spoko ale podejrzewam ze juz jutro moze zakumac o co chodzi z ta łyżeczką i nie bedzie chciała paszczy otwierac 😉 No i w szoku jestem ze przy Synu Gigancie Ty dopiero dzis obnizasz łóżeczko 🤢

Karolinka - ja miałam takiego hopla na czapki i kapelusze przy Julce - teraz juz nie mam - Lenka ma 3 kapelusze i ciągle jezdzi z gołą głową 🤢

Aniołku - miłych zakupów . ja wczoraj jak sie wyrwałam sama po wyniki Lenki to zadzwoniłam do domu i Julka mi powiedziała ze Lenka jeszcze śpi i wskoczyłam do jednego sklepiku i kupiłam sobie 2 bluzki - Boze - jaka radość!! Pierwsze zakupy ubraniowe od prawie półtorej roku 🤪


zazdroszcze zakupow, zazdroszcze samodzielnego wyjscia z domu, zazdroszcze masazu...och JAK JA CI ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!! ☺️

momencik, moje dziecko wlasnie wychodzi z pokoju....
...

...

jestem 😉

Co do furaginy - my podawalismy przez 3 miechy 2 raz dziennie po pół tabletki i z wit. C bo przyspiesza i ulatwia wchlanianie [nie wiem czy Ci to mowila lekarka]
Rozgniatalismy, dodajemy wit c w kroplach, i do tego na lyzeczke deserek, mleko, kaszke [bo z woda nie chcial jesc a jak sie da do butelki to nie chcial pic bo furagina silnie zmienia smak]
Moja rada - to co uzywasz do furaginy wyparzaj i myj osobno bo nawet jak Ci sie wydaje ze lyzeczka jest czysta to woda i tak bedzie zolta. no i nastaw sie na zapieranie rzeczy hyhy chyba ze Lenka juz nei ulewa w ogole - u nas po furaginie od razu bylo ulewanie na zolto 😉

PINACOLADA - a co lekarka poweidziala Ci o diecie? wprowadzilas juz zoltko, kurczaka, manne itd?

a co do lozeczka, no obnizylismy ale na ten drugi poziom a teraz trza bedzie na sam dol 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinka - żebyś wiedziała, cieszę się jak dziecko 🤪 Mało tego, dostałam od męża w ramach prezentu imieninowego "przepustkę" na duze zakupy ubraniowe 🙂 Tylko nie mam sie kiedy wybrac bo w tyg to nie ma szans zeby sie bez Lenki wyrwac a weekendu mi szkoda na samotne włoczenie sie po galeriach. A wiem ze jak pojedziemy wszyscy to g...sobie kupie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Karolinka - żebyś wiedziała, cieszę się jak dziecko 🤪 Mało tego, dostałam od męża w ramach prezentu imieninowego "przepustkę" na duze zakupy ubraniowe 🙂 Tylko nie mam sie kiedy wybrac bo w tyg to nie ma szans zeby sie bez Lenki wyrwac a weekendu mi szkoda na samotne włoczenie sie po galeriach. A wiem ze jak pojedziemy wszyscy to g...sobie kupie 😞


to moze kiedys razem sie do krk wybierzemy na zakupy 🙂? bez rodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
A ja jednak dołaczyłam do lenki i spałam ☺️

Basia - Nesia cudna a słuchawki większe od niej 😁 No i chyba masz rację, powiem prawde, w koncu uprawianie sexu z własnym mezem nie powinno nikogo zdziwic 🤪 A tez ciekawa jestem jego reakcji , zwłaszcza ze on jajcarz jest wiec bedzie miał podejrzewam niezły ubaw 🤪

Jagoda - zdradz mi jak podawałaś Ksawciowi Furaginę? na łyżeczce rozgniatałaś i prosto do buzi? Bo ja tak daję i na razie jest spoko ale podejrzewam ze juz jutro moze zakumac o co chodzi z ta łyżeczką i nie bedzie chciała paszczy otwierac 😉 No i w szoku jestem ze przy Synu Gigancie Ty dopiero dzis obnizasz łóżeczko 🤢

Karolinka - ja miałam takiego hopla na czapki i kapelusze przy Julce - teraz juz nie mam - Lenka ma 3 kapelusze i ciągle jezdzi z gołą głową 🤢

Aniołku - miłych zakupów . ja wczoraj jak sie wyrwałam sama po wyniki Lenki to zadzwoniłam do domu i Julka mi powiedziała ze Lenka jeszcze śpi i wskoczyłam do jednego sklepiku i kupiłam sobie 2 bluzki - Boze - jaka radość!! Pierwsze zakupy ubraniowe od prawie półtorej roku 🤪


[color=orange]zazdroszcze zakupow, zazdroszcze samodzielnego wyjscia z domu, zazdroszcze masazu...och JAK JA CI ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!:[/color]blush:

momencik, moje dziecko wlasnie wychodzi z pokoju....
...

...

jestem 😉

Co do furaginy - my podawalismy przez 3 miechy 2 raz dziennie po pół tabletki i z wit. C bo przyspiesza i ulatwia wchlanianie [nie wiem czy Ci to mowila lekarka]
Rozgniatalismy, dodajemy wit c w kroplach, i do tego na lyzeczke deserek, mleko, kaszke [bo z woda nie chcial jesc a jak sie da do butelki to nie chcial pic bo furagina silnie zmienia smak]
Moja rada - to co uzywasz do furaginy wyparzaj i myj osobno bo nawet jak Ci sie wydaje ze lyzeczka jest czysta to woda i tak bedzie zolta. no i nastaw sie na zapieranie rzeczy hyhy chyba ze Lenka juz nei ulewa w ogole - u nas po furaginie od razu bylo ulewanie na zolto 😉

PINACOLADA - a co lekarka poweidziala Ci o diecie? wprowadzilas juz zoltko, kurczaka, manne itd?

a co do lozeczka, no obnizylismy ale na ten drugi poziom a teraz trza bedzie na sam dol 🤢


1. no weź przestan bo az mi głupio 🤢 Zrób sobie taka przerwe jak ja z dziecmi to wtedy to starsze w czasie wakacji bedzie Ci zostawało na 1-1,5 godz z tym młodszym i tez sie wyrwiesz na zakupy 😜

2. Gość jest niesamowity 🤪

3. Dzięki za rady 😘 bede sie stosowac choc Lenka juz nie ulewa. Odstwiłam jej gasprid na próbe ale ulała w trzecim dniu wiec wprowadziłam na nowo. Podajemy tylko 1x dziennie i jeszcze 50 dni i znów proba z odstaiweniem

4. O diecie nie rozmawiałam ale ja kurczaka podaje cały czas (miałam odstawic cielecine), żółtko od jakiegos miesiaca i manne tez dostaje - nie codziennie ale od czasu do czasu daje jej obiadek z dodatkiem kaszki manny

5. My juz dobra chwile temu obnizylismy na sam dół, bo wstawała na klęczki i sie wychylała 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Karolinka - żebyś wiedziała, cieszę się jak dziecko 🤪 Mało tego, dostałam od męża w ramach prezentu imieninowego "przepustkę" na duze zakupy ubraniowe 🙂 Tylko nie mam sie kiedy wybrac bo w tyg to nie ma szans zeby sie bez Lenki wyrwac a weekendu mi szkoda na samotne włoczenie sie po galeriach. A wiem ze jak pojedziemy wszyscy to g...sobie kupie 😞


to moze kiedys razem sie do krk wybierzemy na zakupy 🙂? bez rodzin 🙂


o jakby fajnie było !!!! Serio mówisz? Ja baaaaardzo chetnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha i Ksawciu sam sobie juz wyciaga i wklada smoka kiedy chce 🙂
Ale za nic nie chce robic papa kosi kosi i brawo 😉


Daj mu spokój, nie bedzie sie pierdołami zajmował- gosc ma wazniejsze rzeczy do zrobienia np. spacer po mieszkaniu 😉

a tak w ogóle to czym sie różni kosi-kosi od brawo ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Karolinka - żebyś wiedziała, cieszę się jak dziecko 🤪 Mało tego, dostałam od męża w ramach prezentu imieninowego "przepustkę" na duze zakupy ubraniowe 🙂 Tylko nie mam sie kiedy wybrac bo w tyg to nie ma szans zeby sie bez Lenki wyrwac a weekendu mi szkoda na samotne włoczenie sie po galeriach. A wiem ze jak pojedziemy wszyscy to g...sobie kupie 😞


ja liczę że w Szwabii sobie coś nakupuję lubię się tam wypuszczać 😁 tylko że ja chcę z Majulką nie chcę żeby teście się nią zajmowali... nie to że im nie ufam ale jakoś jeszcze nie jestem gotowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
acha i Ksawciu sam sobie juz wyciaga i wklada smoka kiedy chce 🙂
Ale za nic nie chce robic papa kosi kosi i brawo 😉


Daj mu spokój, nie bedzie sie pierdołami zajmował- gosc ma wazniejsze rzeczy do zrobienia np. spacer po mieszkaniu 😉

a tak w ogóle to czym sie różni kosi-kosi od brawo ? 🤢


tak po co mu kosi kosi i cała reszta jak w koło tyle interesujących rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...