Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj syla1205 koszmarny dzień miałaś, ale już za Tobą, mnie czeka jutro ważny dzień, mam usg 4d i mam nadzieje, że będą same dobre wieści. miałam je robić u lekarza prowadzącego podczas wizyty 14.09, ale w mojej miejscowości te badanie to nowość (100lat za murzynami:laugh: ) więc nie jestem do końca przekonana czy mój doktorek wykona je prawidłowo, postanowiłam zapłacić więcej i jutro jadę do Szczecina, zawsze wyniki mogę skonsultować z lekarzem prowadzącym, 3 majcie kciuki by było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nono Mycloud - ja tez mam niskie tak mi sie spac chce 😞 ale nie moge bo jak usne to
wstane o 22 a na 7 mam do pracy a o 4 trzeba wstać i się nie wyśpie

Syla1205 - ja mam usg w szpitalu i jest tak samo , mam zamiar wybrać się prywatnie !!!
Masakra ;/ Widzisz ja nie pracuje teraz dorwałam jedną akcję za 60 zł no to
zrobie sobie za miesiąc to USG bo jak mówiłam temu dupkowi(tatusiowi) to
stwierdził że usg jest nie potrzebne i ze chyba ogupiałam jak podałam mu cene
USG 2d/3d/4d więc moge o nim zapomnieć 😞 to chociaż do jasnej zrobie sobie
normalne gdzie cos mi pokażą a nie przez 10 sekund za 50 zł , tak to jest
jak chłop po latach pokazuje ci prawdziwą twarz ! ;/ a i jak to powiedział
kiedyś ludzie żyli bez takich rzeczy to ty tez możesz ;/ nic go nie interesuje
;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hohoh ;D Jaki znalazłam super szpital dziewczyny 😉 Nawet nie daleko w katowicach , poród rodzinny jest bezpłatny wyobraźcie sobie ;p w dodatku o znieczulenie można prosić przy porodzie nie trzeba wczesniej umawiać i słuchajcie ten hit DARMOWE !!!! Oddział posiada 70 łóżek; 35 łóżek na oddziale ginekologicznym i 35 łóżek na oddziale położniczym. Oddział posiada dwie oddzielne sale porodowe, na których mogą odbywać się porody na wygodnych, nowoczesnych łóżkach porodowych w różnych pozycjach rodzenia.Na jednej z sal znajduje się ponadto specjalny fotel porodowy jako alternatywa porodu łóżkowego. Sala porodowa dysponuje workami sako, materacem gimnastycznym oraz drabinką do ćwiczeń.I patrzcie na to szkoła rodzenia DARMOWA !!! ;]Szkoła znajduje sie w szpitalu , jest takze poród w wodzie super !! Ja juz sie tam wybiore ;] No to jest szpital a nie ;p
I słuchajcie mają system "rooming in" czyli
matki mają możliwość karmienia dziecka na żądanie, a także możliwość pielęgnacji swojego dziecka przez 24 godziny na dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do szpitali to ja jestem zadowoona z tego co wybrałam. Mam tam lekarza prowadzącego, miałam okazje leżeć już w tym szpitalu - niestety na patologi- i byłam bardzo zadowolona z opieki. Panie położne miłe, jak mi mama jedzenie przynosiła to zabieraly i do łózka zanosiły bym nie nosiła- mimo ze ciężkie nie było.

Lezała ze mną na oddziale pielęgniarka z innego oddziału i nie widzialam by była różnica w traktowaniu.

moja siostra i bratowa rodziły w tym samym szpitalu i żlotówki nie dały a opieka rewelacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wyjatkowy strasznie dziwne rzeczy piszesz szczerze powiedziawszy...
Pisalysmy dzis caly dzien o porodach rodzinnych i to jest ABSOLUTNA NORMA a pobieranie oplaty za to jest niezgodne z prawem!!!
PRAWO DO KARMIENIA??? JEZUUUU, a co w tym dziwego??? w koncu to Twoje dziecko! i w wiekszosci szpitali dziecko po porodzie jest calyczas 24h/dobe z Tobą!
Ten Twoj chlop jest...nie chce uzywac wulgaryzmow. Ile on ma lat??? i po ilu latach pokazal swoja twarz??? matko!200 pln to nie majątek jesli porownac ile sie wydaje na wozek, lozeczko, ubranka i akcesoria ktore dziecku zdrowia nie zapewnia! wolalabym tutaj z czegos zrezygnowac...a nie z badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- spokojnie 🙂

ktos wyjatkowy- własnie tu o to chodzi że w ogole z dzieckiem ci nie zostają, Jagoda pisała wcześniej że jak chcesz położna do dziecka to za godzine płacisz tam jakies kolosalne sumy. A to że masz dziecko przy sobie to dla nich wygodne, niech zagwaratnuja ciepło i sucho to najwazniejsze 🙂
A ten Twój chłopak to gdzie się go wypatrzyłaś, ale kiedys pisałaś że 3lata byliście ze sobą. To w wieku 13 lat zaczeliście to kurde jako dzieci. Mój związek w rzeczywistości zaczoł się od zeszłego grudnia, a przed tym bylismy ze sobą 4lata.A ja mam 21lat skończone w maju, a mój jest starszy o rok odemnie. My tu jesteśmy jedne z młodszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam że jestem szczęśliwa że dzidzia jest zdrowa, mimo tego że nie było żadnych pomiarów(albo mi o nich nie mówiła) ale 24 czy 25wrzesien juz nie daleko 🙂 więc zobacze może tego mojego kolosa 🙂 jakoś w ogole nie szkoda mi że nie wiem co będe miała 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 - u nas poród rodzinny na tym zadupiu jest płatny ! ;/ no co do tego ze dziecko masz przy sobie to nie dowiadywalam sie jak jest wiec nie mowie...co do kolesia to on ma 22 lata a zachowuje się jak 5 latek , najpierw chciał a teraz stwierdził że on nie bedzie sobie zycia marnował , no tak łóżeczko wózek droższe ale on nawet na to nie da ! Wszystko musze kupić sama ! Idjota ;/ w sądzie będzie musiał zwrócić koszt wyprawki , no konczyłam 13 lat jak zaczeliśmy razem chodzić ze sobą .. a tu teraz taki numer nigdy bym nie powiedziała że jest takim gnojem !! jak moj tatus ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wyjatkowy - wspolczuje. Ja nie wyobrazam sobie zeby ojca nie interesowalo dziecko ktore nosze w sobie. I chocby najlepsza mama to nie zastapi Ci partnera. Szkoda, ze w tak mlodym wieku masz juz takie problemy. Kurcze, ja w Twoim wieku to marzylam o tym zeby mnie rodzice puscili na bezalkoholowa impreze u kumpeli i nie kazali wracac przed 22 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe oj ja mam bardzo wyrozumiałą mame to co do piwa mogłam pić z nią ale nie gdzies się ukrywac co do papierosow w zyciu nie pozwalała imprezy no to wiesz puszczałam mnie z chłopakiem , no wiem że mi nie zastąpi - ja go nadal kocham i tak jeszcze długo pozostanie choć od pół roku nie jesteśmy razem .. ale co mam zrobić 😞 pech trudno wychowam sobie dzieciatko i bedzie dla mnie naj wazniejsze na swiecie ! A jemu przywale alimenty i nic wiecej zrobic nie moge ;/ Ale jestem jeszcze młoda może kiedyś znajde kogos odpowiedniego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos wyjatkowy- znajdziesz napewno 😉

A przesyłam Wam fotke jak komicznie wygląda moja kartoteka ciążowa(szpitalna) hehe to jest A4 😁 🤪 🤪 jest ogromna!:P [img size=460]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kartoteka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko obudziłam się właśnie ,ale jeszcze lepiej się obudziłam jak trochę poczytałam...
Ktos wyjatkowy -no widzisz wystarczyło troszkę poszukać i już można znależć bardziej ludzki szpital a na rzeźnie nigdy się nie zgadzaj!Weszłam na twój profil i czy dobrze widzę,że masz 17lat? jeśli tak to tym bardziej Cię podziwiam.Jak ty sobie dajesz radę? chodzisz jeszcze chyba do szkoły tak? a co do wieku chłopaka to co to dla chłopaka 22 latka -dziecko-zero odpowiedzialności.Oj to masz bardzo wyrozumiałą mamę.

Ja tak jak Jagoda nie wyobrażam sobie,żebym miała zostać sama ze wszystkim ,dziecko to straszna odpowiedzialność i planuje się je lub jeśli już nie planuje to robi razem.A jak ktoś nie chce dzieci to niech się za przeproszeniem zabezpiecza albo nie ściąga majtek-wybaczcie,ale jestem zła bo potem to właśnie taka biedna kobieta ma same problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla- taka malusia ta karta ciąży 🙂 wersja kieszonkowa 🙂


wiecie co ja dzis poprostu myślałam ze padne w ZUS-ie, musiałam koniecznie skorzystac z toalety i akurat ZUS byl najbliżej. A tam w toalecie pojemnik na papier zamykanu na taką mega wielką kłódkę:laugh: nie miałam aparatu ale obiecuje ze tam wróce i zrobie zdjecie.

ZUS odwalony w marmurach a tu zonk- a papier taki ze se tyłeczek można pociąć:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...