Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a teraz z innej beczki :
zwycięstwo kupiłam sobie spodnie ciązowe wczoraj 🙂 🙂 🙂 byłam też wczoraj u lekarza z mamą wzięłam ją żeby zobaczyła sobie wnusie w brzuszku mała rośnie jak na drożdzach ma już 480g ( 22 tydzień ciązy) i jest obłędnie śliczna 🙂 🙂 🙂
a mój mąz zwariował 🙂 🤪
wczoraj przyszła paczka dla mnie i dzidzi a w paczce chyba ze 100 ciuszków dla małej i sukienusie i spodenki i czapeczki i skarpeteczki łoooooooooooooooo mase tego pralka chodzi już od rana
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W miare mozliwosci bede zagladac codziennie 😉
Widze,ze Wy chyba gdzies z Cork jestescie??
Ja mieszkam w Clonakilty 🙂

A no polowa juz,a mam wrazenie,ze wczoraj sie dowiedzialam.Na ostatnim usg moj maluszek mial 14cm,nastepne mam okolo 20wrzesnia. No i maluszek pokazal co ma pomiedzy nozkami hihi
Dziewczyny chodzicie tylko do GP czy do innego lekarza tez? Bo ja na prowadzacego wybralam sobie lekarza w Medicusie-u niego jeszcze nie bylam,bo chodze co miesiac do tamtejszego gina. Z GP mam kontakt tylko tel-dzwoni z wynikami badan itp.
Milego dnia Wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo wszystkie styczniowki! szczegolnie Ciebie Anka323 🙂

misiamamy - u mnie pralka juz zrobila kilka rundek i tak przynajmniej raz w tygodniu jak przyjdzie nowa dostawa ciuszkow 🙂 😉 🙃
A potem cala frajda w wieszaniu tego drobiazgu - lubie patrzec jak wisza - takie malenkie 🙂 🙂 Czasem nawet przytulam te wiszace spodenki 🙂 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa tabela płci nr 12:

(JEŚLI COŚ JEST NIE TAK TO BŁAGAM INFO MA MAILA!!!):P [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_12A.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piernicze - kilkanaście stron od wczorajszego popołudnia. Ale dajecie dziewczyny popalić.

Co do historii kogoś wyjątkowego to nie będę się wypowiadać bo nie chciałabym urazić dziewczyny. Ani mnie ani jej nerwy teraz nie są potrzebne! Teraz to tylko życzyć jej sił trzeba.

Witam Ankę!!

No i się pogubiłam co miałam jeszcze napisać...

Aaaa, przyszedł mi wczoraj kombinezon dla małej ale był taki makusieńki (niby 62),że dziś go odesłałam z powrotem 😞 Muszę się rozglądnąć za czymś nowym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kopnijcie mnie w tylek,bo ja jeszcze w szlafroku siedze..Trzeba by sniadanie zjesc,pranie wstawic,obiad przyszykowac,a mi sie tak nie chce..
Dzis moze pojedziemy do Cork,bo znalazlam jakis sklep z wozkami itp i chcemy poogladac..W koncu niedlugo bedzie trzeba zaczac zakupy robic 😉Nie moge sie tego doczekac.W ogole juz bym chciala,zeby byl styczen.Tak juz bym chciala utulic mojego maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂

witam nową Mamusie 🙂

dziś obudzłam się o 7 rano bo tak mie brzuszek bolał i dalej boli, chyba nie wstane z łóżka 😞

Jagódka- ja też uwielbiam jak te ciuszki wiszą, czasem nawet piore na raty by móc odziwiać dłużej 🙂

wiecie jak to nasze forum może pomóc? mam milion par butów i jak chce kupic kolejne to jest jazda i marudzenie bo niemam już gdzie trzymać. No i pokazałam mojemu wpis o tym że stopa w ciąży rośnie i udało się:laugh: moge kupić 2 pary nowych bucików:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądała któraś dziś KAWA CZY HERBATA lub DZIEŃ DOBRY TVN ? było o porodach, porodach w domu, cesarkach (jakie są szkodliwe) i cenach...
Czy w publicznym, państwowym czy prywatnym rodzić itp. - wiecie jaki jest koszt pakietu porodowego w szpitalu św. Zofii w W-wie? .....12 000 pln!!!!!!!!!!! 🤪 :laugh: 🤪 🤢




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogladalam wlasnie Dzien Dobry Tvn.Kurcze z jednej strony to ja sie ciesze,ze w tej irlandii jestem. KOlezanki sa zachwycone opieka w szpitalu,mam nadzieje,ze i ja bede.

Basia to ladnie to tak wykorzystywac forum do niecnych celow hihi
U mnie o buty tez jest wojna..fakt,ze troche ich mam,a polowy nie nosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stóp - ja dzisiaj jade na zakupy m.in. po buty to sie okaze czy mam inny nr :/
Ale też od rana mam spuchniętą stopę a dokładnie jej spód 🤢 i jak stawiam stopę na ziemi to czuję taką gulę...nie wiem co to..moja mama w czasie ciazy sie nabawila plaskostopia poprzecznego czy jakos tak...moze to kurcze to:/ nie dosc ze mam wielkie szerokie stopy to jeszcze takie rzeczy..hmmm 🥴

W ogóle czy Wy też się czujecie takie niezdarne? obijacie sie o sciany i tracicie równowagę lub coś podobnego??? bo ja sie czuje taka powyginana, niezdarna i wielka... 🙃






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja sie czuje troszke niezadarnie.Zwlaszcza jak mam cos podniesc.Schylic sie juz nie da rady.W ogole kazdy mi mowi,ze mam duzy brzuszek jak na polowe ciazy.Wyskoczyl mi juz pod koniec 14tygodnia 🙂Mi na razie stopy nie puchna,ale nie moge sie przeciagnac,bo czuje,ze zaraz mnie skurcz zlapie.Dzis w nocy mnie zlapalo w lydke,teraz mnie tak boli,ze az utykam..
A jak u Was z waga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przeraziła z lekka informacja,że tylko 5%kobiet rodzi bez kompilkacji itd.Jednak ten program utwierdził mnie w moim przekonaniu jakim jestem,że jak nie dopłacisz do publicznego szpitala tzn.nie wykupisz sobie kilku rzeczy jak położna lub sala jednoosobowa,czy inne rzeczy to będzie tak jak będzie czyli kiepsko.Oczywiście nie zachęcam nikogo kto nie może wyłożyć tej kasy,żeby się zapożyczył to każdego osobisty wybór.

Do Dusia -co do biegania po schodach rozstaw mojego domu to piwnica,parter a na parterze salon kuchnia,toaleta,pokój gościnny z aneksem oraz łazienka.Góra - kilka pokoi w tym nasza sypialnia i pokoje dla dzieci na razie jednego 😉oraz łazienki,więc nasza sypialnia będzie blisko praktycznie obok pokoju dziecka.Więc nie ma mowy o bieganiu po schodach w nocy 😉

Co do stóp w sobotę będę kupowała buty nowe to zwrócę uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - ja też ciągle o coś zawadzam, zataczam się no i stwierdzam że o dziwo nie umiem już chodzić na obcasach ! A tak chciałam ładnie , zgrabnie i seksownie wyglądać do końca ciąży 😉 Co do butów to ja nie mam pojęcia co zrobić bo pomijając już temat rosnących stóp (wcisnęłam się dziś z bólem w zielone "szpilki" bo mi pasowały kolorystycznie do stroju 😉 ) to ja wszystkie buty (letnie, jesienne, zimowe) mam na dość wysokich obcasach!! Nie lubię płaskich butow a wygląda na to że na zimę trzeba będzie choć 1 parę kupić żeby się nie połamać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...