Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Hehe oj ja mam bardzo wyrozumiałą mame to co do piwa mogłam pić z nią ale nie gdzies się ukrywac co do papierosow w zyciu nie pozwalała imprezy no to wiesz puszczałam mnie z chłopakiem , no wiem że mi nie zastąpi - ja go nadal kocham i tak jeszcze długo pozostanie choć od pół roku nie jesteśmy razem .. ale co mam zrobić 😞 pech trudno wychowam sobie dzieciatko i bedzie dla mnie naj wazniejsze na swiecie ! A jemu przywale alimenty i nic wiecej zrobic nie moge ;/ Ale jestem jeszcze młoda może kiedyś znajde kogos odpowiedniego 😉


wiesz tak czytam, i coraz bardziej Ci się dziwie. Ja w wieku 16lat chodziłam na imprezy szalałam, tez miałam (mam) bardzo wyrozumiałą mame. Ojciec odszedł od nas jak miałam 13lat? w najwazniejszym momencie jak dorastałam, bardzo przeżyłam to wszystko, ogolnie to było bardzo skomplilowane. Dlatego powiedziałam sobie że jezeli nie znajde odpowiedniego partnera to nie bede miala dziecka bo nie bede go krzywdzić. W zyciu nie posunełabym sie do takiego czegos zeby sama od siebie chciec dziecka w wieku 16lat. A Ty piszesz że chciał to i Ty pewnie chciałaś.
Trenowałam sprawdzałam swojego 4lata! nawet mielismy rozłąke 7 czy 8miesięcy wszystko przetrwało i jeszcze sie utrwaliło. Trafiło mi się nie powiem, jest bardzo dobrze wychowany, ma i ojca i matkę. Ale dłuugo się zastanawiałam czy jest facetem który zaśługuje na to żeby doswiadczyc cudu bycia ojcem. W momencie gdy byłam pewna że Tak, rozmawialismy o tym. Że jestem gotowa na to żeby było. I było haslo co będzie to będzie, przez 4lata nie wpadlismy. w momencie kiedy naprawde bylismy obaj gotowi i zapragnęliśmy tej kruszynki ona sie pojawiła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BASIU haha kieszonkowa Ona jest rozmiaru skoroszytu A3 a ja wczesniej chyba napisałam błędnie:P
Wiesz powinnam ją mieć przy sobie zawsze, ale Ona jest taka wielka że ledwo to torebki mi sie mieśći:P hehe i biorę rekalumwkę ta największą żeby wziąść kartoteke do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1205 - hehe papiery jak sprzed wojny ;D śmieszne no ;p

Mycloud - no no chyba najmłodsza z was jestem , poszłam teraz do płatnej szkoły zaocznie
w weekendy , jakoś daje rade dobrze jest nie narzekam , tak teraz widze typowe
dziecko ale kiedys myślałam innaczej..No u mnie historia się akurat powtórzyła
moja mamcia miała to samo tyle że miała 31 lat ! , no wiesz wszytsko jest ok
oprocz braku kasy na wszystko i wsparcia od tej polowki ogolnie wolabym byc z
kims ale nie jestem osoba ktora szuka na sile albo dla kasy nie umiem tak !
Są faceci i są gnoje ! ;/ Sosnowiec .. Powiem tak nie użalam się nad sobą i
tak mi łatwiej niektórzy maja gorsze problemy odemnie i żyją no , musze się
jakoś trzymać , kapa jest z praca bo pracowałam 5 lat na targu od 12 roku życia
ale targ zlikwidowali juz prawie noi wujek nie mial kasy oplacac pracownikow
w sumie zosatly mi promocje - jako hostessa ale nie kazdy chce babke z brzuchem
wiec naprawde z kasa ciezko.. Jak urodze no to o dodatki sie bede starac cos
napewno dadza ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1205 - no wiesz ja sprawdzalam mojego nie raz , tez rozstalismy sie
na 4 miesiace ale biegal jak szalony za mna , naprawde mu zalezalo wiesz nie chcialam
dziecka z poczatku ale rozmawialismy o tym tyle razy , tyle razy tak bardzo chcial
wiec i ja troszke popuscilam musialam sobie wsyztsko przemyslec i wogule trwalo chyba to
z pol roku znalezlismy sobie mieszkanie nawet je wynajelismy mialy byc zareczyny a slub
dopiero po 18 wszystko bylo poukladane wiec w koncu zdecydowalismy sie tez przez nastepne
pol roku nie moglam zajsc w ciaze , a jak zaszlam to w tym momencie kiedy sie poklucilismy
ale myslalam ze wszystko wroci do normy a on poznał inną , ale zawsze był wierny nigdy
nie zdażały sie takie sytuacje .. Tez nie wpadlismy w sumie bo chcielismy ale to byl nie
ten moment 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za to że popuściłaś mu masz klapsa ale tylko dlatego że go teraz nie ma przy Tobie. Będziesz miała kruszynke poświecisz się jej! tylko to zrób błagam Cie bo znam nie jedną dziewczyne w Twoi wieku (bez urazy) co sobie zrobiły dzieci bo to modne! a teraz się chodza i szlają a babcia pilnuje bawi! no tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gadamy o tym to gadamy- jak sięgnę pamięcią to ja w wieku 16 lat nie mówię o 13 bo tyle ma moja siostrzenica i gdybym się dowiedziała,że ma chłopaka jeszcze starszego to bym osobiście ją zamknęła w komórce.Całe szczęście jest inna i pilnowana przez rodziców.Wracamy do mnie-no więc ja wtedy to się uczyłam i moja mama nie była taka wyrozumiała za co jej bardzo dziś dziękuję 😉miałam swoje odchyły,ale nigdy nie paliłam i nie piłam,zdarzyły się jakieś wagary,głupie miłostki,ale nie seks!!!!!!! to nie jest czas na seks.Dopiero na studiach pojawiły się jakieś związki dłuższe krótsze,ale zawsze widziałam posiadanie dzieci gdzieś indziej tzn.wiedziałam,że żeby je mieć trzeba najpierw stworzyć im właściwą rodzinę mieć swoje mieszkanie ,stałe pieniądze.Mimo,że był czas tak jak u Jagody ,że mój instynkt macierzyński miał poziom maxymalny i ciężko mi było sobie z tym poradzić.Na szczęście zawsze myślenie mi działało i na 2 roku zaczęłam pracę zawodową i dopiero później poznałam męża (cholera cudowny człowiek)tu mi się poszczęściło jak nie wiem co!!!Jednak nie chciałam dziecka od razu po ślubie,chciałam sprawdzić się najpierw jako żona później jako matka.Zatem wzięłam się za urządzanie naszego ogniska domowego ,nauczyłam się dobrze gotować między czasie zrobiłam prawo jazdy,trochę pracowałam w zawodzie i dopiero na miesiac przed rocznicą ślubu zaszłam w ciążę.Czasem wkurza mnie to moje poukładanie,ale warto naprawdę warto.Jak miałam tyle lat tzn.16,17 to mama była największym wrogiem bo mnie pilnowała,ale dziś naprawdę widzę ,że warto było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo ja tez już po 🙂 na szczęście wszystko jest w jak najlepszym porządku,synuś rozwija się prawidłowo jutro zeskanuję zdjęcie Mojego skarbeczka który jest bardzo kochany i spokojny chociaż w pewnej chwili miał już dość pana doktora 🙂 jak i mamusia USG trwało prawie 30minut, ale za to mogłam się napatrzeć na mojego bąbelka 🙂 Wiecie co chyba nigdy nie byłam taka szczęśliwa. Mój kochany jak wróci z pracy zaraz to obiecał że ponosi nas na rękach jest dumny 😉 za pierwszym razem i od razu synuś...

Tak czytałam te posty i troszkę załamałam się kompletnym brakiem odpowiedzialności...brak mi słów, a to dlatego że, ludzie starają się o dzieci latami my na całe szczęście 1,5 roku ale już tego nie pamiętam bo kruszynka jest we mnie ile ja nocy przepłakałam, ale widocznie tak musiało być. Ahhhh nie poruszam tego tematu bo po prostu się nie da.
Syla napisała za mnie he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjatkowy -Boże to ja jeszcze przed ciążą uczyłam j.angielskiego młodzież w twoim wieku 😉

A co do pracy hostessy-był czas,że pracowałam jako przedstawiciel handlowy i zatrudniałam hostessy.Jednak nie polecam Ci takiej pracy w ciąży gdyż przy takiej pracy trzeba stać wiele godzin.To zależy od firmy czy przyjmie kobietę z brzuchem czy nie.Ubiegaj się o alimenty koniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co do nauki to sie uczylam , nie miala ze mna wiekszych klopotow mama
ale nie puszczala mnie do chlopaka na noc , oj to nie , na dyskoteki tez chyba ze z nim
wiec mzoe bylam jakies 7 razy ogolnie pilnowala mnie ale wiecie jak bym chciala i tak
bym to zrobila noi coz , na poczatku byla przeciwna temu zwiazkowi probowala go rozwalic
robila mi kary nawet ze z domu wyjsc nie moglam to nic nie pomoglo a w koncu bardzo
sie polubili i ok , on pracował miał stała dobzre platna prace , mieszkanie mielismy
wiesz co do seksu jak ma sie chlopaka tyle czasu to samo wychodzi .. ja bardzo szybko
dojrzalam mnie nie mial kto plinowac w domu jak bylam mala mialam 5 lat zostawalam sama
musialam napalic w piecu weglowym narabac sobie drzewa ugotowac obiad nikt mi nie pomagał
zawsze dom byl na mojej glowie musialam posprzatac uprac wyprasowac sobie pozniej jak mialam
7 lat do szkoly wszytsko mama wychodizla o 6 wracala o 23 kiedy ja juz spałam , byla sama
wiec nie mam jej za złe że jej nie bylo , wychowałam sie w sumie sama , nie raz bylo tak
ze bylam chora mialam goraczke i musialam wsyztsko zrobic w domu a tymczasem dzieci bawily
sie na ulicy graly w pilke keidy ja musialam zajac sie domem w sumie mozna powiedziec ze
nie mialam dziecinstwa , nie powiem bo jak wsyztsko zrobilam w domu to szlam na dwor sie
bawic ale nigdy nie mialam tematow z dziecmi chodzilam z dziecwyznami co mialy po 10 lat
a ja mialam 5 , i tak zawsze bylo zawsze mialam starsze towarzystwo o kilka lat i tak sie
czułam ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no to dobrze zycze powodzenia na usg ;]
i ze by wszytsko bylo oki

p.s dzis za takie cos jak zostawienie dziecka samego w domu odbieraja keidyś bylo innaczej

ale wsyztsko jest ok wrocilam juz z pod prysznica sie dzidzia wiercila jak lałam ją woda ;p ale powiem wam ze ciezko nogi sobie ogolic juz nawet ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sobie witaminki połknać a tak wogule to jakie bierzecie ;p ? Ja brałam prenatal complex ale ostatnio załatwiła mi ciocia elevit pronatal i zaczełam brac dzis biore 2 tabletke i podobnosz jest dobry i wcale nie taki tani 33,75 w sumie prenatal kosztował gdzies koło 30 zł wiec tak samo , bierze któraś z was ten elevit ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCLOUD - zgadzam sie z Toba w 100% i też jestem wdzieczna moim rodzicom ze mieli mnie na oku.
Palic zaczelam na studiach 🙂 Nie pijam zbyt duzo do tej pory.
Czasem jedno pifko, ale znajomi sie smieja ze je sacze kilka godzin.
Seks...w wieku 17 lat to ja sie do matury powoli przygotowywalam i na wakacje to mnie pierwszy raz puscili samą z kolezankami jak skonczylam 18 lat! i to zalatwili nam domek u znajomych rodzicow.
Mialam wtedy chlopaka, bylismy razem 4 lata i wcale "seks" nie wyszedl sam z siebie..bylismy oboje odpowiedzialni, a tak jak pisala MYCLOUD jak sie nie ma jak zapewnic warunkow dziecku to sie majtek nie sciaga...i szlag mnie trafia na takie sytuacje bo tak jak pisala ania niektorzy sa na skraju nerwowego zalamania po wieloletnich staraniach a tu taki jeden tak po prostu zostawia dziecko bo sie nie wyszalał...
Nie rozumiem tez w jaki sposob mozna sie decydowac na dziecko w tak mlodym wieku nie majac skonczonej szkoly i nie majac pracy...ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...