Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKO - BUZIAKI DLA PIOTRUSIA SLONECZKA 😘 😘 😘 kochaniutki!a to spiace sloneczko to jak Ksawciu !!!! 😘 😘 😘 😘

Ja dzis sama zrobilam pomiary Ksawcia -
WAGA - pokazuje ok 8700, glowa - 44, dlugosc - moj pomiar - 70 cm [dziwne bo ubranka 74 sa niektore za male]
wiec Justys podobnie, tylko Twoj byczek ciezszy 🙂



była dzis u mnie w domu klientka - jej 7 tyg syn waży 7kg !!!!!


what???????????????????????? to wspoczuje...moze 7 miesieczny...?
ja tutaj czasem na forum wpadam na watek NIEJADKI i tam sa chłopcy w wieku 11 mies ktoryz waza 7400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://img831.imageshack.us/i/kolaz2brz.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1016/kolaz2brz.jpg[/IMG][/URL]

Ksawciu podczas zabawy przedwczoraj 🙂 - widac na jednym zdj jak odsunal pudlo i wklada tam lapkę 🤪, a na tym co sie wygina w łuk i zadziera glowe do gory - chce sciagnac torbe nikona ktora przestawilam "pietro" wyzej, bawi sie tez w targanie chusteczki itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKO - BUZIAKI DLA PIOTRUSIA SLONECZKA 😘 😘 😘 kochaniutki!a to spiace sloneczko to jak Ksawciu !!!! 😘 😘 😘 😘

Ja dzis sama zrobilam pomiary Ksawcia -
WAGA - pokazuje ok 8700, glowa - 44, dlugosc - moj pomiar - 70 cm [dziwne bo ubranka 74 sa niektore za male]
wiec Justys podobnie, tylko Twoj byczek ciezszy 🙂


Widzisz Jagódko Ksawciu ma nawet większa główkę niz Piotruś 🙂 Reszta tez jest super. Ja nie wiem dlaczego Piotruś tyle waży, nie widać tego po nim... A co do ubranek to Piotrek niektóre ciuszki nosi na 80 lub na 9-12 miesiecy więc sie nie dziw ze Ci wyszło 70cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - JULKA nie dosc ze ładna to jeszcze madra, oczytana, srytna i zaradna! da rade i dzis! trzymam kciuki!

AGAB - ale rozesmiana krolewna!!! buziaki dla Lenusi!! 😘 😘


Ja juz wróciłam , obie dziewczyny żyją 😉 🤪 Lenka obudziła sie 20 min po moim wyjsciu - Julka zrobiła jej kasze wg moich wskazówek i nakarmiła siostre łyżeczką 🤪

Wypożyczysz mi ja na troche? 🙂 będę miała troszkę odpoczynku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada brawo dla Julki! taka córka to skarb!
Justynka ale mój zieciu rośnie 😉 a jaki słodziak z niego 🙂
Jagódka Ksawciu bystrzaka - niedługo nic nie będzie stało na wierzchu tylko będzie wszędzie pochowane 🙃

ja jak ważyłam ostatni Maje na wadze łazienkowej to pokazywało 7400g
w następnym tygodniu szczepienie więc będę wiedzieć dokładniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze na tym kompie 🙂

pochwale sie znow bo zapomne 😉
PO 1) KSAWCIU DZIŚ SAM JADŁ ŁYŻECZKĄ 🙂 🙂 nabieralam mu i dawalam do lapki a on bo pysia i zasysal jak ze smoczka 🙂, w ogole byl hardcore bo pozwolilam mu mazac jedzeniem, wsadzac raczki do miski a akurat byla dzis buroczkowa zupka 😉
po 2) PRZED KAPIELA KSAWCIU WYCIĄGAJAC DO MNIE ŁAPKI POWIEDZIAL mama!!!!!! 🤪 🤪 🤪
dawniej mowil "maaam" jak plakal ale dzis ewidentnie szedl do mnie wyciagnal łapki i powiedzial MAMA 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dorwalam kompa to wrzucam foty 😜

to krakow - nie oceniajcie jakosci zdj bo ostatnio najczesciej robie komorka.wstyd ale coz 😜

[URL=http://img689.imageshack.us/i/kolazkrakow2.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5923/kolazkrakow2.jpg[/IMG][/URL]



co to znaczy nie oceniajcie jakości zdjęć?! Oczywiście, że ocenię skoro moja wczorajsza dupa podlegała ocenie 😉 A więc (wiem, że zdania się nie powinno zaczynać od "a więc" - i tu pozdrawiam panią od j.polskiego 😜): chciałam powiedzieć, że dwa środkowe zdjęcia w dolnym rzędzie jakieś takie jakby za mgłą 🤪 🤪 🤪 😉 😜 Ale mimo "braku ostrości" zauważyłam że Ksawciu ma Klementynkę 🤪 🤪 🤪 (małpkę bańkę-wstańkę z Fisher Price-a). Ostrość w pozostałych ujęciach bez zastrzeżeń 😜 😜 😜
Zdjęcie 2 od lewej w górnym rzędzie - bodziak się ciut rozciągnął i dziecku prawie pępek widać 😜 . Zdjęcie 1 od lewej w dolnym rzędzie - tego Pana, ktorego kawałek widać zapraszam na depilację brzusia 🤪 🤪 🤪 😉
A teraz na poważnie : jak zwykle SUPEROWO !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Jestem jeszcze na tym kompie 🙂

pochwale sie znow bo zapomne 😉
PO 1) KSAWCIU DZIŚ SAM JADŁ ŁYŻECZKĄ 🙂 🙂 nabieralam mu i dawalam do lapki a on bo pysia i zasysal jak ze smoczka 🙂, w ogole byl hardcore bo pozwolilam mu mazac jedzeniem, wsadzac raczki do miski a akurat byla dzis buroczkowa zupka 😉
po 2) PRZED KAPIELA KSAWCIU WYCIĄGAJAC DO MNIE ŁAPKI POWIEDZIAL mama!!!!!! 🤪 🤪 🤪
dawniej mowil "maaam" jak plakal ale dzis ewidentnie szedl do mnie wyciagnal łapki i powiedzial MAMA 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


no to nastepna będzie córcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - tu kur... powinnas byc "szerlokiem" masakra!!! jestes jak moja kolezanka z pracy ktora slyszala 5 roznych rozmow jedoczesnie w promieniu 0,5 km

Ten pan z lewego dolnego pyta czy wydepilujesz mu bikini 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Jestem jeszcze na tym kompie 🙂

pochwale sie znow bo zapomne 😉
PO 1) KSAWCIU DZIŚ SAM JADŁ ŁYŻECZKĄ 🙂 🙂 nabieralam mu i dawalam do lapki a on bo pysia i zasysal jak ze smoczka 🙂, w ogole byl hardcore bo pozwolilam mu mazac jedzeniem, wsadzac raczki do miski a akurat byla dzis buroczkowa zupka 😉
po 2) PRZED KAPIELA KSAWCIU WYCIĄGAJAC DO MNIE ŁAPKI POWIEDZIAL mama!!!!!! 🤪 🤪 🤪
dawniej mowil "maaam" jak plakal ale dzis ewidentnie szedl do mnie wyciagnal łapki i powiedzial MAMA 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ty się kontroluj z tym chwaleniem bo ie wyp...rosimy z forum 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dorwalam kompa to wrzucam foty 😜

to krakow - nie oceniajcie jakosci zdj bo ostatnio najczesciej robie komorka.wstyd ale coz 😜

[URL=http://img689.imageshack.us/i/kolazkrakow2.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5923/kolazkrakow2.jpg[/IMG][/URL]



co to znaczy nie oceniajcie jakości zdjęć?! Oczywiście, że ocenię skoro moja wczorajsza dupa podlegała ocenie 😉 A więc (wiem, że zdania się nie powinno zaczynać od "a więc" - i tu pozdrawiam panią od j.polskiego 😜): chciałam powiedzieć, że dwa środkowe zdjęcia w dolnym rzędzie jakieś takie jakby za mgłą 🤪 🤪 🤪 😉 😜 Ale mimo "braku ostrości" zauważyłam że Ksawciu ma Klementynkę 🤪 🤪 🤪 (małpkę bańkę-wstańkę z Fisher Price-a). Ostrość w pozostałych ujęciach bez zastrzeżeń 😜 😜 😜
Zdjęcie 2 od lewej w górnym rzędzie - bodziak się ciut rozciągnął i dziecku prawie pępek widać 😜 . Zdjęcie 1 od lewej w dolnym rzędzie - tego Pana, ktorego kawałek widać zapraszam na depilację brzusia 🤪 🤪 🤪 😉
A teraz na poważnie : jak zwykle SUPEROWO !!!


kochana! To ty nie wiesz?! - na brak ostrości mówi się - szumy! 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃

Oj, Jagódka - Ty nam się popraw! 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha! mgielka to siatka w lozeczku turystycznym, klementynka jest, ale niestety, zero zainteresowania 🤢
Bodziak jest 9-12 mies wiec akurat tu rzeczywiscie wyglada groteskowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KINGA - tu kur... powinnas byc "szerlokiem" masakra!!! jestes jak moja kolezanka z pracy ktora slyszala 5 roznych rozmow jedoczesnie w promieniu 0,5 km

Ten pan z lewego dolnego pyta czy wydepilujesz mu bikini 🙂?


pod warunkiem że ma jędrne 🤪 🤪 🤪 bo na sflaczałym niewygodnie a poza tym bardzo boli 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha! mgielka to siatka w lozeczku turystycznym, klementynka jest, ale niestety, zero zainteresowania 🤢
Bodziak jest 9-12 mies wiec akurat tu rzeczywiscie wyglada groteskowo 🙂


A co Ty myślałaś że ja z tą mgłą to na poważnie? 😁 😁 😁 Ale się uśmiałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
acha! mgielka to siatka w lozeczku turystycznym, klementynka jest, ale niestety, zero zainteresowania 🤢
Bodziak jest 9-12 mies wiec akurat tu rzeczywiscie wyglada groteskowo 🙂


A co Ty myślałaś że ja z tą mgłą to na poważnie? 😁 😁 😁 Ale się uśmiałam 😁 😁 😁


a bo z Was [TY I AGAB - tej co szumi 😜] takie sie kurna fotografki zrobily ze niedlugo Wam bede musiala ogniskową, przyslone, czas migawki, iso i inne parametry podawac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Kobitki - spadam na jakis czas bo Pablo krzyzy ze dachówkę cza wybierac a ja sie pierdołami (jak zwykle) zajmuję 🙃 🙃 🙃


PIERDOŁAMI? 😮 😲 mysle ze Ciebie pierwsza wyp...rosimy z forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu ostatnie 😜 dzis z Ksawciem robilismy sobie fotki z reki - mamusia mega tluste wlosy i permanentny brak make-up u ale przestalam sie tym przejmowac bo tak to w ogole zdj z synem bym nie miala. no, moze w weekendy 🙃 😁

[URL=http://img825.imageshack.us/i/kolazksawciuimamabrz.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4222/kolazksawciuimamabrz.jpg[/IMG][/URL]

acha - PINACOLADA - wyzylas sie na mojej "tworczosci"a ja dyskretnie nie komentowalam Twojego tylka na filmie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Jestem jeszcze na tym kompie 🙂

pochwale sie znow bo zapomne 😉
PO 1) KSAWCIU DZIŚ SAM JADŁ ŁYŻECZKĄ 🙂 🙂 nabieralam mu i dawalam do lapki a on bo pysia i zasysal jak ze smoczka 🙂, w ogole byl hardcore bo pozwolilam mu mazac jedzeniem, wsadzac raczki do miski a akurat byla dzis buroczkowa zupka 😉
po 2) PRZED KAPIELA KSAWCIU WYCIĄGAJAC DO MNIE ŁAPKI POWIEDZIAL mama!!!!!! 🤪 🤪 🤪
dawniej mowil "maaam" jak plakal ale dzis ewidentnie szedl do mnie wyciagnal łapki i powiedzial MAMA 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


no to nastepna będzie córcia 🙂


nie sprawdza się 😜 tj u mnie - Agata pierwsze powiedziała TATA i przez większość czasu był tylko TATA i co urodziła sie MAJA 🙂 a z codziennej pielęgnacji i jako takiej orientacji nie mogę stwierdzić by była chłopcem 🙂
a teraz pytanie zagadka - co będzie po Majce skoro pierwsze co powiedziała to BABA?
wnuczka czy wnuczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i tu ostatnie 😜 dzis z Ksawciem robilismy sobie fotki z reki - mamusia mega tluste wlosy i permanentny brak make-up u ale przestalam sie tym przejmowac bo tak to w ogole zdj z synem bym nie miala. no, moze w weekendy 🙃 😁

[URL=http://img825.imageshack.us/i/kolazksawciuimamabrz.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4222/kolazksawciuimamabrz.jpg[/IMG][/URL]

acha - PINACOLADA - wyzylas sie na mojej "tworczosci"a ja dyskretnie nie komentowalam Twojego tylka na filmie 😜


cudowne 🙂 ja właśnie mam mało zdj bo nie ma mi kto robić a jak sama zaczynam robic to mi dziewczyny pomagają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...