Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

BASIU - to bylo mam nadzieje nasze ostatnie spotkanie i ufam i wierze i mam nadzieje ze nigdy wiecej tej pojebuski nie zobacze...ale psychiatra by sie jej rzeczywiscie przydal i mąż ktory by ja do pionu ustawil 😉

Ja uciekam, jutro po 6stej jedziemy do banku do KRK.
Synek mi wlasnie uprawia jakas dziką gimnastyke i azmi ciarki przechodza 🙂

Dobranoc mamusie, kolorowych pieknych snow!!!
AAAA wyczytalam dzis ze miedzy 22 a 24 tc nasze maleństwa juz ŚNIĄ!!! nie wiem co prawda o czym no ale... 😉
Wiec i Waszym aniołkom życzę pięknych snów 🙂 🙂
papa




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał:
a właśnie, cieszyłam się ze nie mam zgagi... już mam 🙂
kurcze męczy mnie od 3 dni 🙂 a mleka to ja napewno nie rusze, bleee


Wypiłam już chyba ze 3 szklanki mleka a zgaga jak trzyma tak trzyma-zwariuję 😠Oj synuś będzie miał dużooooo włosków:P

witam wieczorkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie we wtorek!

Mialam nadzieje ze bede pierwsza a tu niespodzanka Justynk pierwsza skowroneczka wstala i posta napisala 🙂(od rana rymy sie mnie trzymaja 😉 )

Ja tez wstalam bo ide dzis na kontrolna wizyte do swojego "konowola" i juz mam stresa przed jego lapami ktorymi bedzie mnie badl!

JAGODKO! ja pitole co za ciemna masa z tych ludzi! a tak baba to jakas niezruwnowazaona psychicznie idiotka!
Jeny dobrze ze Ciebie tam nie bytlo bo bys ja tam chyba w zebach wyniosla ..co za suczysko no! (przepraszam za wyrazenie)

Widze ze Dziewczyny z Warszawki 🙂 macie sie fajnie bo mozecie sie spotkac w realu!!! superowo!

Udanego dnia dla Was Mamusie poglaszczcie brzusie od cioteczki Julieczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienko dam znac dam!

tyle ze j tylko przeglad podwozia bede miala i ogolnie jak sie czjue i moze mnie zwazy ...gdzie bedzie zdziwiony bo ja bylma na minusie 5kg. a dizs jak sie zwazylam to nadal na minusie 2,400kg. bedze konowol zadowolony!!! ja nie moge wiecej niz 7kg. przytyc a ja tu ciagle na minusie 🤪
ide sie wyprysznicowac i "wode kolonska"wyleje coby nie myslal ze jestem nie czysta..... ☺️
ale moze ktores na ochotnika pojdze za mnei co???
jak ja tego badania nie lubie, nie znosze !!!!

Poza tym musze mu powiedzec ze mam problemy z oddychaniem ja mam ASTME i zaczyna mi mocno doskwierac a nie che brac zdnych wziewow ktore mam z PL.

znikam Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
Basieńko i aniołku jedyne co mi pomaga na zgagę to rozgazowana cola poważnie dwa łyki i po zgadze nie pije soku z jabłek w kubusiu jest w multiwitaminie jest we wszystkich sokach tego typu po tym jest straszna zgaga jabłek nie jem inne owoce owszem w ogromnych ilościach ale nie jabłka woda mineralna niegazowana i nie jem przed spaniem tak ok 2 godziny przed położeniem sie jem ostatni posiłek sprobujcie może wam będzie odpowiadałoi tez nie bedziecie miały zgagi aaaaa i jeszcze mało tłustego typu ciężkie sosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym wpadaniem na ściany i siniakami to ostatnio się dowiedziałam skąd to się bierze 🙂
Była u nas mała imprezka na której byli lekarze, no i nasz znajomy neurolog powiedział mojemu narzeczonemu 🙂 oczywiście w tajemnicy nie przy mnie, żeby mnie nie urazić 😉 że kobiety w ciąży mają obrzęknięty mózg i przez to mogą czasem właśnie wpadać na ściany czy mylić słowa 🙂
No ale oczywiście..... moje kochanie nie wytrzymało i przy pierwszej okazji jak na coś wlazłam to mi wygadał że to przez "obrzmiały mózg" 🤪 Ile w tym prawdy 🙂 to nie wiem ale ubaw mamy z tego po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Jagoda - jak dobrze ,że już po wszystkim!!
Co do koszulek to zamówiłam 2 szt - 1 kopertową a 1 prostą rozpinaną u góry na guziczki. Czytałam opinie o nich i dziewczyny chwalą. Wzięłam rozmiar M (niby40), lepsza luźniejsza niż zbyt obcisła, a poza tym jak tak dalej będę rosła to będzie w sam raz.
Podaję link do strony na ktorej są opinie o różnych rzeczach, może którejś się przyda
http://www.bangla.pl/dla-rodzicow/ciaza-i-porod/koszule-nocne-c156.htm

Wczoraj pisałam ,że z kupnem materacyka wstrzymam się do grudnia? No więc nie wytrzymałam i dziś przed pracą pojechałam do sklepu i kupiłam oraz zamówiłam rożek z Feretti. Mieszkanie mam spore (4pokoje) więc jest gdzie trzymać 😉

Dusia - jeśli te siniaki wyłażą Ci po byle uderzeniu to zrób kochana morfologię i układ krzepnięcia - może trzeba się wspomóc jakimiś lekami?

Dobra, na razie tyle, będę na bieżąco z Wami do 17-tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos_wyjatkowy a Twoje bardziej w dzien czy na wieczor kopie?? moje budzi sie jak ide spac 🙂 a dzis w nocy tak zgielo nozke albo raczke ze dotykalam przez brzuch jego kosteczki 😆 myslalam ze sie poplacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje szaleje i dzień i w nocy koło 17 godziny się uspokaja , i później buszuje ;p ;*

Piszecie o wizytach ;p ja mam w poniedziałek 😉
Ale w czwartek robie badania krwi i moczu 😉

Ja wczoraj dostałam takiego kopniaczka że aż mi skóra podskoczyła , to takie słodziutkie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Syla - popatrz sobie jeszcze na smoczki (butelki też ) z Tommee Tippee - bardzo je chwalą. Ja właśnie zdecydowałam się na tą firmę

Powiem Ci że tutaj ta firma jakoś tak guuruje, ale tak z dystansem do niej podchodze bo własnie ja się spotkałam z odwrotną opinią, ale popytam jeszcze mam tutaj, bo tutaj to chyba własnie jedna z lepszych firm. Zobaczymy pomału trzeba popytac poszukac 🙂 ale tak co zerkałam to maja fajne rzeczy ogólnie z tego Tommee Tippee 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- co do tego mieszkania to jak czytam to ręce opadają, współczuje Ci że musisz przez to przechodzic. Gdyby nie fakt że Was czas goni a to wszystko tak dłuugo trwa juz dawno bym Cie namawiała i pewnie nie tylko ja żebyś sobie dała spokój tymi ludźmi! powiem Ci że podziwiam Cie za powagę przeciez jakby babka coś burczała do mnie to ja bym nie wytrzymała Tylko nagadała w cholere i jej w pysk jeszcze dała a coo 😁 suki sie bije przepraszam za wyrażenie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alicee- czemu to masz areszt domowy 😁 hehe ja nie mam ale to i tak mozna podpiąć pod too bo cholera nigdzie nawet nie wychodze, bo nie ma gdzie.. ! heehe

katpio-gratulacjee super że bedziesz miała dziewuszke:P:P chyba jest więcej dziewczynek w tym naszym styczniuu:P:P a co do ciuszków nie przeujmuj się wcaleE:P ja nawet bodów nie mam hehe tylko 2pary spioszkow dwie takie grubsze wieksze i jedna bluze welurową 😁 haha Jagoda ma taka samą:P tylko że ja mam żółtą a ona niebieską 🙂

Jagoda- co do wagi, to ci powiem że nie wiem gdzie mi to idzie. Ludzie mówią że chyba tylko w brzuch widze z M że tez w tyłek i uda ale nie dużoo:P a licze od wagi po schudnieciu czyli od 3m przytylam 12kilo, wazylam 50 a teraz waze 62 🤔 dla mnie mega duzo;p ale jak ja non stop jem to co sie dziwic;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:

Syla ja poczatkowo bylam anty smoczkowa, ale szwagierka mnie przekonala, ze to mi i malej pomoze - no i uzywamy od jakiegos 4miesiaca smoczkow avent tylko do zasypania 🙂 teraz starmy sie odstawic zobaczymy jak pojdzie.

Powiem Ci że smoczek to fajna sprawa. Moja siostra miała przegwizdane bopierwszy synw ogole nie akceptował smoczka, druga córa juz okej, ale bardzo szybko się oduczyła 🙂
Jakos sobie nie wyobrazam bez smoczka:p bo udowodnione naukowe że dzieci które śpią ze smoczkiem, są bardziej bezpieczne od śmierci łóżeczkowej 🙂 więc teraz tylko się modlić żeby chciało tego smoczka:P:P

A co do odstawiania:P dasz sobie rade 🙂 hehe powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...