Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
masz racje Jagódka jak juz bedziecie na swoim to zacznij kupować dwa tygodnie nie robi roznicy a jesli chodzi o liste mam tez taką i nic wiecej nie znalazłam wiem tylko że przy porodzie trzeba zaopatrzyć sie w cos do jedzenia ewentualnie lekarze pozwalają na jedzenie cukierków krówek i chyba jesli chodzi o jedzenie to jest wszystko i pozwalaja pić herbate słodka wiecie niewiadomo ile bedziemy rodziły bywa że 2 h bywa że dwa dni warto sie przygotować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dla siebie zakupy zacznę robić w listopadzie ,teraz na szczęście jest tyle rzeczy na allegro ,że kilka kliknięć i mam już zrobione zakupy bez wychodzenia z domu więc w tym wypadku zima mnie nie interesuje co innego ubranka,takie zakupy zajmują więcej czasu i uwagi dlatego już je mam;-)

Wiecie co mój mąż zwariował na punkcie swej córki,już patrzy jakie zabawki jej kupić i już chce kupić taką huśtawkę domową zaraz wam pokażę.No przyznam,że jest bezbłędna.JA już jej zazdroszczę,a ona jeszcze nie wie jak będzie miała super! [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fisher_hust_biala_03.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy bardzo mobilni i "rozrzuceni" jesli chodzi o rodziny i przyjaciol takze my na pewno kupimy w opcji ł. turystyczne

Co do hustawek czy leżaczków - moja koleżanka, która urodziła synka rok temu bardzo poleca to:
http://www.allegro.pl/item733341062_fisher_price_lezaczek_bujaczek_2w1_do18kg_m7930.html
Mowiła, że używa od narodzin do teraz i życia sobie bez tego nie wyobraża.

Co do uspokajaczy i uspypiaczy - nie wiem czy słyszałśycie ale podobno najlepiej uspypiają:
SUSZARKA DO WŁOSÓW
RADIO USTAWIONE NA SZUMY
PRALKA
🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - my to jakby naturalne 😉 ale tatusie też zwariowały 🙂 kazdy na swój sposób - mój się stał strasznie "wzruszliwy" hihi tzn. wszystko go rozczula i wzrusza 🙂
Nie wpadl w szal zakupow i narazie nic synkowi nie chce kupowac ale np. wieczorkiem kladzie mi buzie na brzuchu, puka do Ksawcia i niesamowitejest to ze nawet jak Ksawery spi, to jak M. przylozy reke to on sie budzi i go kopie dokladnie w to miejsce 🙂
Wiec zawsze wieczorem tak sobie moje chłopaki nawiazuja kontakt 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny już połowa ciązy za nami a czy przez ten czas miałyscie jakieś dziwne zachcianki jedzeniowe tyle sie nasłuchałm żę jedna to frytki słone z nutellą a inna to pączek z musztardą a ja nic nie mam takich checi raz mi sie zdarzylo że zjadłam tuńczyka z szynką ale czy to aż tak dziwne to bym nie powiedziała a wy miałyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mój kochany to zwariował i to na dobre wszystko dla corci ubranka sukienusie jak wózek to najlepszy jak posciel to najbezpieczniejsza a jak przycchodzi wieczór to lapka na brzuszku i sobie oglądamy film ale wiecie co wychodzimy za facetów takich naszych macho a jak przychodzi dziecko to tyle z nich sie miłości i wrażliwosci wylewa że az miło popatrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachcianki mam.
Nie wiem czy w ogole rzeczywiscie chcialaby jakakolwiek ciezarna laczyc frytki z nutella... 😉
Ale..mam zachcianki ale na takie zwykle rzeczy - np. nagle o 22.00 mam ochote na ketchup.
Albo zawsze lubilam wszystko z czarnej porzeczki - gumy, cukierki, soki - teraz mnie odrzucilo i nie moge takich rzeczy.
Czasem mam ochote na maliny, na frytki z maca, na cole, na majonez, na pomidora, na sery biale wszelkiego rodzaju, ma kakao..różności. ale mam. że tak nagle mi sie zachce 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to są takie zachcianki normalne 😁 ja raz na jakiś czas mam ochote na ogórki kiszone i jak mam akurat w domu to jestem w stanie zjeśc pół słoika ale jak nie mam to nawet jakbym poszła kupić to chyba bym już nie zjadła musze mieć teraz w danej chwili a nie za chwile ale wiedze że i ty ie masz manii mieszania smaków powiem wam bałam sie że mnie to dopadnie a raczej nie bałam tylko byłam ciekawa co wymysle ale nic nie wymyslam 🙂 może to dopiero sie zacznie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam taką listę. Od tej samej znajomej 🙂 też UJASTEK
RZECZY DLA DZIECKA - SZPITAL


miałam zapakowane 4 zestawy ubranek,
ale moze przydać sie wiecej (jedej nocy zrobił takie wielkie smółki, że ubranka się zużyły)
chusteczki do mycia pupki
maść do pupki
rożek
(na początek dobry z kokosowym usztywnieniem)
kocyk do rożka
się przydaje (ja nie wzięłam i korzystałam ze szpitalnego)
pieluszki pampers
myśmy mieli Bellę z wycieciem na pępek, ale i tak musiałam wywijać je)
pieluszki tetrowe
pieluszki flanelowe
( nie pamiętam czy miałam flanelowe ze sobą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na początku ciązy miałam straszny jadłowstręt i właściwie przechodziła tylko kromka z masłem potem jak mi przeszło to jadłam wszystko ale nie słodycze teraz nie powiem podjadam sobie słodkości codziennie a przed ciązą nie przepadałm tak samo bylo ż kawa ja to ogolnie kawosz smakosz jestem a w ciązy może udało mi sie 2 wypić i to takie słabe że bawarka bardziej kopie niż ta kawa i nie ciągnie mnie do kawki tym bardziej że jak teraz kawka to bez mleka wiec ... odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję wam link do aukcji ze smoczkami i butelkami aventa za małe pieniądze jakby któraś chciała.

http://www.allegro.pl/item733058430_avent_smoczki_uspakajajace_0_3_tanio.html


http://www.allegro.pl/item733061456_avent_butelki_125ml_i_26ml_okazja.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich typowych zachcianek ciążowych,prócz tego,że jem często to raczej normalnie.Czasem mam ochotę zjeść w nocy np.wczoraj o 00.30 miałam ochotę na cieniutkie naleśniki z konfiturą,ale mój mąż też.Więc albo ze mną jest wszystko ok,albo z nim już nie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...