Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Oświadczam,że oszalałam na punkcie zakupów,siedzę i licytuję piękne ubranka różowe choć szafę mam już pełną to szukam na rozmiar 3-6ms.Powaliło mnie.Kupuje jak na wojnę.

Normalnie idąc normalnym krokiem męczę się i sapię-masakra mówię Wam,że nie wiem jak wejdę w październiku do mamy po schodach.Jeszcze idąc rozwiązała mi się sznurówka w bucie i jakoś ją zawiązałam,ale jak się podniosłam to omal się nie zasapałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEWCZĘTA MOJE KOCHANE!!! DZIĘKI ZA TE WASZE WSZYSTKIE ŚCIŚNIĘTE KCIUKI!!!
NIGDY WIĘCEJ CZEGOŚ TAKIEGO JAK DZIŚ!
to co dzisiaj wyprawiali Ci ludzie nie nadaje sie na zaden wlasciwy komentarz...
Może powiem tylko tyle, że kierując się intuicją podjełam decyzje, ze zostaje w samochodzie a tylko mąż idzie do agencji ustalic ostatnie szczegoly przed notariuszem...mąż potem po mnie przyszedl i powiedzial ze jest szczesliwy ze nie poszlam...jak mi opowiedzial co wyprawiala ŻONA tego kolesia, jakich wyzwisk użyła w stosunku do mojgo męża i jakie głupoty gadała...to wszyscy zdębieliemy.
Wlascicielka agencji nieruchomosci blagala zeby ta laska nie wchodzila do notariusza bo bedzie kwas i wojna i wyciagnela ja na papierosa a potem nam powiedziala ze ona zmienia branze bo z takimi ludzmi sie nie da i ze nigdy czegos takiego nie spotkala i to najgorsi klienci...
Co wiecej, ta żona - nie byla ani wlascicielka ani stroną..niczym...a rzucała się jak węgorz.
Jak w koncu spotkalysmy sie w poczekalni u notariusza to wyobrazcie sobie ze na moje dzien dobry ona sie odwrocila dupskiem do mnie...
Potem co chwile coś burczala i wyglaszala jakies komentarze na moj i męza temat...no masakra..a my nic nie moglismy zrobic.
No i bilans jest taki że:
my musielismy poniesc drugi raz oplate za notariusza bo z powodu ich spoznienia nie moglismy tego zalatwic u poprzedniej u ktorej juz dokonalismy 1/2 wplaty...
Czysz niezaplacony za wrzesien pokryje...agencja ze swojej prowizji...a my klucze zobaczymy dopiero za tydzien po przelewie...mowie Wam..
DNO DNO DNO ŻENADA!
W środe moj maz idzie z tym kolesiem jeszcze do mieszkania zrobic pomiary i powynosic z piwnicy wszystko i kazalam mu tak porozmawiac z tym bidnym niedorobem zeby ta jego żonka nie dostala ani grosza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, no i oczywiscie nie zdazylismy dzis do banku i maz znowu musi sie jutro zwolnic na pare godzin z pracy a okazalo sie ze w pracy "koledzy" juz mu tak obrobili dupe ze wlasnie nie wiemy juz czy jechac jutro czy nie jechac...szef mu powiedzial jedz - nie ma sprawy...ale Ci jego pozal sie boze "kumple"...ludzie sa okropni...Maz mowi ze jak jeden z drugim mial slub i dzieciaki mi sie rodzimy to sie zwalniali na nonstopie a jak inni sie zwalaniaja to od razu ich to boli...ech...ludzka zawisc,zazdrosc,glupota...
w strasznych czasach zyjemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aalicee-jesteś z Warszawy?

Najlepiej kupować w Auchan,Carrefour,Real,ale także w Kajtusiu w Piasecznie.

Jagoda- pierwszy raz o czymś takim słyszę ,żeby był taki problem z kupnem mieszkania.Dajcie spokój...najważniejsze,że masz akt notarialny,teraz mogą się pocałować w d...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo 🥴 nie lubie poniedziałków :P
ja dzisiaj na obiad naleśniki z serem bita śmiętana i truskawki mniam 😆
Sylaale bruszek ci idzie !! fiu fiu śliczniutki 🙂
Jagoda szkoda słów 😲 tacy ludzie w ogóle istnieją :pinch:
mnie czeka zamiana pokoju 😞 bo mamy małą sypialnie a córka ma duży pokój , i mi się nie zmieści łóżeczko itp. więc musimy rozkręcać całą szafę i łóżko to jest kupa roboty 😲
mój mąż nawet o tym na razie nie myśli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie mi ze ja tez nie mialam poejcia ze to tak moze wygladac...gdybysmy kupowali mieszkanie w krk to w ogole nie byloby dyskusji, szukalibysmy czego innego...no i gdybym nie bylaw ciazy to bym sie dzis chyba bila z tą babą :P

Co do brzuszków - hyhyhy - PINACOLADA- slyszysz!> Syla nas wagowo przescignela hehehe :P:P A jeszcze trzeba brac pod uwage wzrost i wage wyjsciowa to juz w ogole - ja jestem chudzinka hihihi
Widze ze inne Mamuśki też powoli dobijają do 10 kg :P:P





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane
nie przebrnęłam przez te 25 stron (och.... opuścić Was tylko na 2 dni gaduły).
właśnie chcę się pochwalić że moje maleństwo to dziewczynka, więc będzie Weronika lub Majeczka. Wszystko jest ok maluśka waży 3890g więc wzorowo, 22.09 mam 4d więc mam nadzieje, że potwierdzi się jeszcze raz płeć. lekarz stwierdził, że "nic tu nie wisi, więc musi być dziewuszka" 😉.
co do butelek i smoczków też wybrałam firmę Tommy Tippee, są zgrabniusie, polecane przez wiele osób, kupiłam już 2 x 150ml antyklkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jestem, przerażona waszymi zlaupami, ja jeszcze całkiem do tyłu jestem, poza bodami brakuje mi prawie wszystkiego, ale mam nadzieje, że nadrobię skoro już wiem, że córeczka. dziś rozpoczęliśmy z mężulkiem szykowanie pokoiku dla córci, i wbrew wszystkiemu nie będzie różowiasty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA MADZIULA, axel baby smile - no to juz pisalysmy kiedys o tym wozku 🙂 pan mi powiedzial ze oni wycofali go ze sklepu bo byl kiepski, CHIŃSKI wiec dlatego juz go nie bralam pod uwage (a tez mi sie bardziej podobal bo mial teleskopowa raczke)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud: my mieszkamy przy Placu Bankowym, a rodzic na pewno będę na Karowej bo tam pracuje moja lekarka co mnei prowadzi, podobno nawet ordynatorem jest, moja koleżanka jest tam położną-ginekologiem i już kiedyś tam leżałam i zawsze jak coś się dzieje źle to tam ląduje więc nawet nie zastanawiam się nam innym szpitalem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał:
mycloud: my mieszkamy przy Placu Bankowym, a rodzic na pewno będę na Karowej bo tam pracuje moja lekarka co mnei prowadzi, podobno nawet ordynatorem jest, moja koleżanka jest tam położną-ginekologiem i już kiedyś tam leżałam i zawsze jak coś się dzieje źle to tam ląduje więc nawet nie zastanawiam się nam innym szpitalem 🙂


Ja w Świętej Zośce;-)gdyby jednak był nadzwyczajny przepych rodzących jadę do Wołomina albo przyjadę na Karową-może się spotkamy widzę ,że dzieli nas tydzień.Na jaki dzień masz termin? ja na 26,27.01.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:


justyna malutka- hmm ja nie wiem o czym dokladnie piszesz, ja tez jestem w tym programie ale nie wiem nic o jakis dodatkowych wizytach hm.. a mam nadzieje ze jak przyjde tydzien wczesniej to nie bedzie jakiegoś halo.. bo jak juz mam zaplacic za wizyte to pojde do jakubowa gonekologa a nie internisty. Ja jak bede wracac to juz bede zmuszona miec zaświadczenie bo w wizerze po 24tc wymagaja a mozna latac do 34tygodnia. A jak przezyłas lot??


Ale ten program masz z medicusa?? bo ja mialam napisane ze dodatkowo mam 5 wizyt. Więc Ci chyba nie pomoge. A lot przeżyłam bardzo dobrze. Plecy mnie tylko bolały troszkę bo 3 godziny lotu a późnije 2 w samochodzie to troszkę męczące dla mnie było. Ale tak to super. Nareszcie w Polsce hehe
Wkurzam się bo tak zaniedbuje forum że szok, ale naprawdę nie mam czasu na nic. A to bank, a to zakupy ( kupiłam spodnie dla siebie i kaftanik dla dzidziusia hehe 🙂szok normalnie. Postaram sie po nadrabiać jak tylko będę mogła a jak nie to ktoś mi streści. Dobra uciekam. Buziaczki dla Was stycznówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada fajne te koszule u nas w miescie sa takie ochydne ze masakra musze poogladac 🙂
Syla ja poczatkowo bylam anty smoczkowa, ale szwagierka mnie przekonala, ze to mi i malej pomoze - no i uzywamy od jakiegos 4miesiaca smoczkow avent tylko do zasypania 🙂 teraz starmy sie odstawic zobaczymy jak pojdzie.
ja od weekendu strasznie lasa na slodycze sie zrobilam, to mi teraz przybedzie kilogramow ze ocho 😉
Jagoda uff i cale szczescie ze z Ksawciem siedzialas w samochodzie calus na poprawe humoru 😘
no i teraz bedzie juz z gorki zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziEki Dusieńko 🙂 a żeby się rozluźnić, to się zamknęłam w tym autku i spiewałam w niebogłosy "kaczke dziwaczke", "puszka okruszka", "kolorowe kredki" itd. 😉 (miałam w samochodze płytki THE BEST KIDS EVER 😆

pinacolada
- KOSZULKI bardzo fajne! tylko zastanawiam sie czy myslisz ze takie delikatne kopertoweczki nadaja sie do porodu??? czy tylko na pobyt w szpitalu po porodzie??




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...