Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam, miałam wczoraj problem z zaśnięciem bo byłam wybita z rytmu, ale jak już zasnęłam to do 9:00 i obeszło się bez siusiania 🤪 🤪 🤪

Teraz przyglądam się w salonie stercie brudnych naczyń po wczoraj 😠 Oj jaki okropny widok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stycznióweczki idziecie jak burza 🙂 jeszcze w grudniówkach się wszystkie nie rozpakowały a Wy juz macie 4 dzieciaczki.

Życzę Wam szybkich i bezbolesnych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jeszcze raz wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2010 roku,szybkich i łatwych porodów,dużo miłości i szczęścia oraz pociechy z Naszych maleństw,tych które się już pojawiły i tych wyczekiwanych 😘 😘 😘

GRATULACJE DLA STYCZNIOWEJ MAMUSI PINACOLADYkolejna Lenka na świecie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaam WAS mamusie 🙂

Jeszcze raz gratulacje dla PINACOLADY 🙂 duza dziewczynka 🙂 Teraz juz mozemy wszystkie hehe mamy zezwoleniee 🙂 no ja jeszcze troszke poczekam niech mała urosniee 😁

My wczoraj sie tak objedlismy ze przywitalismy Nowy Rok a potem usnelismy hehe nie wiadomo kiedy:P obudzilam sie o 4 zeby chociaz ciuchy sciagnac 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie styczniowe mamy

mam termin co prawda na poczatek lutego ale bede miec cc wiec moja mala urodzi sie w styczniu

od przedwczoraj jestem w szpitalu i na sali lezala ze mna dziewczyna ktora miala termin na dzis a urodzila 31.12 o 22.30- jej dzidzia troszke sie pospieszyla i mozna powiedziec ze juz jest rok starsza

raz jeszcze gratulacje dla PINACOLADY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym Nowym Roku 🙂 Coz za wiadomosc z rana 🤪 Gratulacje dla Pinacolady 🙂
No to teraz czekamy na kolejne Styczniowe Malenstwo 🙂 Hmmm ciekawa jestem czy bedzie dzis czy jutro ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Hej tu córka pinacolady-Julka
Chciaam się pochwalić ,że dzisiaj o godz. 2:20 w nocy urodzila mi się siostrzyczka.Mama rodzila silami natury.Czują się obgydwie bardzo dobrze.Lenka waży 3800g i ma 54cm.Zdjęcie i inne szczególy opisze mama po powrocie ze szpitala.:-)


Jak milusio Julenko ze napisalas osobiscie o narodzinach swojej Siostrzyczki Lenki.
Teraz Juleczko masz role Starszej Siosty! Pozdrawiamy Cie serdecznie!
I gratuluje powiekszenia sie Twojej Rodzinki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ WSZYSTKIM W NOWY ROK ! 🙂 🙂 🙂
Pinacolada kochana wszystkiego najlepszego dla Córci i dla Ciebie !Prześliczna masz Lenkę !!wracaj do nas !!

No to kto na jutro? 2.01.2010 ? która chętna ??
ja już z chęcią chciałabym mieć to z głowy 🤨 boje się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...