Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka z rana.
Paullel 3mam kciuki 😘 😉
Aj mamusie, wy się tu już każda po kolei rozpakowuje, hehe aby moja mała jest uparta jak osiołek.
Hehe nawet moja bratowa co ma termin na tą sobote, wczoraj po 20 pojechała do szpitala i o 00:55 urodziła córeczke, aby pozazdrościć :P
Hehe też chce 🤪
Hehe widze że mi już odbija z utęsknienia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basiu a dziękuję czuję się jako tako tak jak można te kilka dni przed porodem 🙂 wczoraj lekarz mnie pocieszył, że to już tuż tuż więc widzę światełko w tunelu 🙂 próbuje zapiąć wszystko na ostatni guzik, właśnie dzwoniłam na porodówkę i nadal nie ma u nas porodów rodzinnych i odwiedzin 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim,
niewiem czy dobry bo znowu nic :P

No i Paullel swoje wystękała, powodzenia czekamy na wieści!

Ttinka zobaczysz że bedziesz następna po Syli, jesteś prawie na mecie - 1 dzień do porodu 🤪
A reszta jeszcze pewnie trochę poczeka 🙃

Na pocieszenie mąż rano kupił mi na śniadanie jagodzianki, teraz się im przyglądam bo tak pieknie wygladaja i pachną, mniam :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O jak fajnie Paullel,że to już...a ja nadal czekam,naszej księżniczce jakoś się nie śpieszy.

Mam zamiar jeszcze dziś jak mąż wróci zrobić jakąś fajną sesję z brzuszkiem tak na pożegnanie..jednak Sylla brzuch masz wielgaśny.Nelcia duża dziewczynka.

Mąż wczoraj jeszcze o 23.00 upiekł ciasto ,ale takie,że aż się w buzi rozpływało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud weee smaka mi na jakieś ciacho zrobiłaś, hehe a ja przyznam fakt że faceci nieźle gotują i pieką :P

No widziałam focie bratanicy, ładna mała czarnulka o niebieskich oczach i długich paluszkach hihi będzie miała pasje do muzyki 🙂

Ide kompu kompu a potem lece troche poganiać po dworku 🙃 jakiś dłuuugi spacer po zaspach 🤔
Nawet sobie zakupiłam herbatke z liści malin, hm.. ciekawe czy pomoże :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Widze ze Paullel w akcji 🤪 Supcio- bedzie nowy dzidzius!!

A ja chyba za bardzo sie pochwaliłam swoim grzecznym dzieckiem. Dzis w nocy tak ja bolał brzuszek ze dała sąsiadom znać ze jest w domu. Bo ostatnio jak wychodzilismy z nia na 1 spacer to sasiad który mieszka obok był w szoku bo myslał ze ja jeszcze w ciazy 🤪
Ale teraz juz jest w miare, je i spi ale sie gniecie w dalszym ciagu przez sen. Jutro idziemy doprzychodni to moze pani doktor cos przepisze na ten brzucholek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia P ja tez w Koszalinie mieszkam i tutaj urodze i o porodach rodzinnych to wiedziałam ale zeby odwiedziny wstrzymać to juz jest przesada! 😞 napisałam Ci wczoraj prywatna wiadomość ale nie odpisałaś. do jakiegos lekarza chodzisz? bo ja niedawno zmieniłam bo chodziłam do Darłowa do gina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla chdzi Ci o polskie becikowe? Jeśli tak, to warunkiem jest że musisz byc (albo Twój mąż) w Polsce zameldowana, jeśli nie to becikowe wam nie przysługuje, bynajmniej to polskie. A jak to jest u Irolów to ja już nie wiem :P
Piszę Ci to na przykładzie mojego kolegi z zeszłego roku, tyle że on w Niemczech jest, ale to nie ma znaczenia. On odbierał polskie becikowe, a jego żona Niemieckie(dużo wyższe) i tym sposobem mieli dwa :laugh:

A jak Twoje samopoczucie przed jutrzejszym dniem? I jak lewatywa, podziałała? :laugh:

Pinacolada aż żal że Twoja malutka musi się tak męczyć z brzusiem. Wyczytałam że problem ze wzdęciami i kolki mogą trzymać dziecko aż do pół roku 🤪 Okropieństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Styczniowki 🙂 widze ze coraz wiecej sie rozpakowywuje 🙂 a niektore juz chyba po terminie? 🙂 ja niby tydzien ale juz sie nie moge doczekac... Tez Was boli kosc lonowa?? bo ja z lozka wstac nie moge 😞

Jedna z Was kupila herbatke z lisc malin, czy ona w ogole dziala i gdzie ja mozna kupic?? I jeslli moge wtracic o becikowe to musiz miec zaswiadczenie od lekarza prowadzacego, ze bylas pod opieka zanim ukonczylas 10tc 🙂

Pozdrawiam Was mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Becikowe - Z tym zaświadczeniem od lekarza do becikowego bywa różnie, u mnie w gminie wystarczy meldunek, dowód osobisty, wniosek wypełniony przez rodzica, oświadczenie drugiego rodzica ze nie pobralo już wcześniej zasiłku, a jako dowód chodzenia do lekarza podbita karta ciąży, bez rzadnych zaswiadczeń.
Z kolei Pinacolada pisała że u niej wniosek wypełnia lekarz prowadzący ciążę.
Także myślę że co urząd to jest inaczej, maja jakies swoje wewnetrzne przepisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 Ta herbatka wywołuje skurcze!
Ja też miałam rodzic przed terminem. Jak bylam 28 grudnia u lekarza, to mowiła że do stycznia donoszę, ale urodzę na pewno przed terminem. A tu tydzień mi został i nic :P

Skoro Infacol nie jest na receptę to też go zakupię, słyszałam że jest dobry, dzidzia po nim puszcza głośne bączki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...