Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud piłeczka niesamowita, widać, że kształt brzuszka niewiele mówi o płci jak to niektórzy typują, ja też spodziewam się córeczki na nasze brzuszki różnią się całkowicie.
widzę, że już chyba wszystkie macie naszykowane łóżeczka i pościele, ja chciałam tą "robotę" zostawić mężowi kiedy będę w szpitalu, ale chyba nie wytrzymam... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak guniu już ostatnie ;-)już wszystko naszykowane,zgrzewki z wodą zakupione ,kasa w portfelu zamiast na koncie,torby czekają,łóżeczko i kołyska pościelone.A moja dama woli siedzieć w brzuszku.No nic byle do soboty...moja mama jak rodziła mnie i moje siostry nie miała żadnych objawów wcześniej i miała taki lightowy poród ,że ja nie wiem czy takie istnieją.Raz dwa i byłam na świecie.Jak ona mi opowiadała kiedyś ,że trochę przy końcu postękała bo coś tam ją bolało to ja się zastanawiam czy ona na pewno mówi o porodzie haha...mam nadzieję,że choć troszkę będę miała podobnie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam dziewczyny! Nie wiem czy uda mi się skończyć tego posta, bo moja niunia nie daje mi nic zrobić 😞 , nie mam na nic czasu (nawet wysikać się nie idzie). Moje cycki od dwóch tyg. non stop bolą, niunia siedzi przy nich co pół godz., tragedia, mam załamkę. Wczoraj dałam jej mleka Nan1 i poraz pierwszy przespała w dzień 3h, położna powiedziała że mam ją dokarmiać i tyle, bo to jest nienormalne żeby tyle przy cycu siedziała i tak mało spała (w dzień ok. jednej godziny i to wszystko). Jestem wykończona 😞 😞 😞 pinacolada - ja też non stop wyję, zamiast cieszyć się macierzyństwem mam doły. Ale musimy dać radę, i damy!!!
Dziewczyny "nierozpakowane" - życzę Wam szybkich i bezbolesnych porodów! ( U mnie to była pestka:P , tylko 2h! i bez nacinania!).
Pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agab- moja Niunia jest na nan1 i rośnie, powoli ma już drugą brode:laugh: od wczoraj prawie wogóle nie mam pokarmu więc jej moim mleczkiem nie dokarmiam 😞

jesli bolą piersi to mi położna poleciła kapustę, liście rozwałkować i włożyć w biustonosz. POMAGA! ja już miałam guzy i poczatki stanu zapalnego, a z bólu wyłam i lałam po nogach. Może i Tobie kapustka pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia - kapustę noszę od dwóch tygodni w staniku (śmierdzę jak stary cap:P ), do tego brodawki smaruję bephantenem, ... i nic 😞 , niunia chyba poprostu za dużo mi je miętoli, przy jednym cycku siedzi ok. 45min.- do 1godz., i to samo robi za chwilę z drugim. Będę ją dokarmiać i tyle, bo widzę że wtedy jest lepiej 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Agab- moja Niunia jest na nan1 i rośnie, powoli ma już drugą brode:laugh: od wczoraj prawie wogóle nie mam pokarmu więc jej moim mleczkiem nie dokarmiam 😞

jesli bolą piersi to mi położna poleciła kapustę, liście rozwałkować i włożyć w biustonosz. POMAGA! ja już miałam guzy i poczatki stanu zapalnego, a z bólu wyłam i lałam po nogach. Może i Tobie kapustka pomoże.


ja też przy karmieniu wyję z bólu, łzy mi lecą jak groch, jak zaczynam karmić to mój mąż wychodzi z pokoju bo nie może na to patrzeć i wkurza się na mnie że nie chciałam jej dawać z butelki, bo już dawno mi mówił że mam tak robić - dokarmiać i tyle! Wolałabym rodzić codziennie niż karmić 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

wpadlam do was na chwilke zobaczyc jak sobie radzicie, bol piersi jest okropny , kazda chyba z nas przez to piekielko przeszla , dziewczyny miedzy karmieniami kapuste wkladajcie moze to malo pociagajaco wyglada zapach tez kapusciany ale naprawde pomaga ja mialam zapalenie piersi 40 goraczki koszmar ryczalam jak karmilam od poczatku bo z bolu nie moglam trzymam kciuki za was bo mnie kapusta ratowala wiec kapusta kapusta i jeszcze raz kapusta 🙂

styczniowka ktore sa juz mamusiami gratuluje a reszcie zycze szybkich i przyjemnych rozwiazan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co mamcie, ja od wczoraj wieczorem na swoich majtalach zaobserwowałam wodniste białe upławy a dookoła plamy mokro jakby mocz, ale moczem nie czuć więc obawiam się, że mogły zacząć mi się sączyć wody płodowe??? tylko czy mogą one być z jakaś białą wydzieliną, wygląda to jak upławy ale skąd ta mokra plama???
coś o tym wiecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia a wiesz ze te paski sie czesto myla???? 😞 niestety...
bo ph w pochwie bardzo czesto sie zmienia a one poprostu odczytuja ph wyzsze czyli takie jakie maja wody plodowe ale niestety podczas ciazy kobieta wyzsze ph w pochwie moze miec naprawde czesto. Tu je wycofali bo czesto niestety sie mylily 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie upławy ja już przerabiałam,ale nic poza tym się nie działo.Czytałam,że jeśli sączą się wody płodowe to góra na kilka dni przed porodem,ale częściej zdarza się tak,że jak się sączą to za kilka godz.wyciekną wszystkie.Myślę,że lepiej poczekać do wizyty chyba,żeby odeszły wszystkie szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez je chcialam kupic i mi Pan w aptece powiedzial ze je przez to wycofali i nawet w szpitalu ich nie mieli jak pytalam...
Katpio idziesz do lekarza na 7dma wiec sie dowiesz 🙂 najwazniejsze ze mozesz juz rodzic bo Dzidzia donoszona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla napisala smska ze przyjeli ja na oddzial i nadal czeka 😞 na szczescie Maz jest przy niej caly czas 🙂
Fajnie ze tutaj przy CC Maz moze siedziec i trzymac za raczke 🙂
Napisze jak cos wiecej sie dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki.DZIŚ JEDZIEMY PO WÓZEK 🤪 wynalazłam w gazecie KUNETR 3 miesiące używany + fotelik + nosidełko 450 zł 🙂 więc taniocha bo taki wózek na allegro ok. 650 - 700 zł 🙂
Syluś kochanie trzymam kciuki dasz rade jesteś silna pamiętaj wierze w ciebie 😘Śliczne dzieciakczki macie ja też już chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim to chyba to ze nawet biedulka sie wody napic nie moze 😞 ale jak juz ja przyjeli na oddzial mysle ze kwestia 2godz i dostaniemy info ze Nelcia juz jest z Nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże tyle czekać co za ustrój..ja bym już padła bez jedzenia i picia na tym stole i nie musieliby mi dawać z znieczulenia.

Nie obeszło się dziś bez spania,nie wiem co się dzieję,ale jak nie położę się na godzinę w dzień o takiej godzinie to jestem wyczerpana nie wiedzieć po czym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...