Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki

Bidulka Syla - tyle sie wyczekała o głodzie - ale juz niedługo Nelcia jej to wynagrodzi 🙂

My wrócilismy od lekarza - dostała Lenka Debridat - zaraz jej podam pierwszy raz zobaczymy czy podziała od razu. lena była ważona i od wyjścia ze szpitala czyli przez 11 dni przytyła pół kilo 🤪 🤪 🤪 Podobno to bardzo duzo! Ale pani doktor stwierdziła ze na odchudzanie jeszcze za wcześnie 😉

Aaaa, i jeszcze jedno Wam napiszę - dostałam dzis przesyłke , której sie w ogóle nie spodziewałam. Ta kolezanka co robiła mi sesje brzuszkową ( nawiasem mówiąc płytki nie mam do dzis dnia 😉 ) zrobiła piekny album, wywołała kilkanascie zdjec z tej sesji i wkleiła do albumu. Na pierwszej stronie dedykacja "od cioci Anety dla Lenki". Słuchajcie - popłakałam sie jak bobr! Przepiekna pamiatka - zdjecia boskie - nawet sie nie spodziewałam ze tak pieknie wyjdą. mam obiecana jeszcze płytkę - jak tylko ja dostane to powklejam Wam kilka - w prawdzie juz "nieaktualne" ale piekne. Pamiatka niesamowita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiadomosc od Syli: podlaczyli ja pod ktg Mala szaleje w brzusiu ze nie idzie zbadac hehe, podlaczaja jej kroplowke bo padnie z glodu i pragnienia a CC jej zrobia poznym wieczorem bo wszyscy zalatani jedno wielkie zamieszanie w szpitalu 😞 i pisala ze ma ochote na pierogi :P



Pinacolada no wlasnie pisalam o Debridat tez go mam w swojej domowej apteczce 🙂 bardzo skuteczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dla Ani!! jej jaki Kacperek duzy! kawał chłopa będzie z niego!!

Mycloud- nie martw sie ja tez nie mialam zadnych objawów! A tu rach ciach i po bólu 🙂 w sumie poród trwał jak dla mnie krótko bo troche nie pamiętam hehe A teraz bąbelek smacznie śpi mamnadzieje że sie najadł bo pokarm mam nadal chyba niezbyt tresciwy. dobrze ze sutki juz troszke przestały boleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak ja zaraz nie urodzę to albo ja pęknę w szwach i dojdę do 100kg albo urodzę klocka,że hej.Nie dość ,że zjadłam połowę czekolady to jeszcze zażyczyłam sobie,żeby mi mąż podjechał do mc donalda po 2 porcje frytek 🤪
boję się wagi..jak mnie zważą na wizycie w sobotę to waga pęknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MI MĄŻ NASTRÓJ POPRAWIŁ,KUPIŁ MI APARAT SPECJALNIE DLA MNIE TAKI MNIEJSZY SAMSUNGA BO ON MA TAKI WIELKI I DLA MNIE ZA SKOMPLIKOWANY I KUPIŁ RAZEM Z DRUKARKĄ DO ZDJĘĆ HURAAAA;-)BĘDĘ CÓRCIE NON STOP FOTOGRAFOWAŁA...JUPI..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...