Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZeśc kochane!!

Dziekuję za słowa pocieszenia. Dzis juz troszke lepiej ale jeszcze nie tak jak powinno byc. Lenka nie wynagrodziła mamie wczorajszych łez i dała czadu w nocy. Padam na pysk. Dzis wizyta u lekarza i w niej moja nadzieja, ze przepisze cos skutecznego na ten mały brzuszek.

Napisała do mnie ok 7 Ania 23 ze o 5 odeszły jej wody i ze jest na porodówce. Prosiła zeby trzymac za nia kciuki.

Aniu23 - trzymamy wszystkie i to bardzo mocno!! Bąź dzielna bo tylko kilka godzin dzieli Cie od chwili, kiedy poczujesz sie najszczesliwszym człowiekiem na ziemi!!!

Syla - za Ciebie tez trzymam kciuki! Godzina zero nastała! Jeszcze chwilka i bedziesz miec malenstwo przy sobie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu wlasnie o tym mysle jak to bedzie bez tych kopniakow i wypychanej pupci czy stopeczek malusich 🙂
Pinacolada glowka do gory to tylko chwilowe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jesli moge cos doradzic to zapytaj lekarza o lek "Debridat" mojego szwagra brat jest pediatra i wlasnie przepisal mi ten lek i sobie czeka spokojnie w szafce. To jest taki proszek do rozrobienia z woda i z tego powstaje syrop o smaku pomaranczowym.Podaje sie w przypadku ataki kolki 5ml dzidziusiowi i jest naprawde skuteczny bo moja siostrzenica biedna miala kolki prawie non stop a po tym leku jak reka odjal 🙂 no i dobra tez jest suszarka 🙂 przez body nagrzewac brzusia i masowac zgdonie ze wskazowkami zegara 🙂 rozgrzewa a do tego dzwiek suszarki uspakaja dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu no to masz grzeczną i dzielną maleńką niunie 🙂
Ty czasemi tęsknisz za kopniakami, a ja to chciałabym żeby moja niuńka pokopała ale tatusia hihi 🙃
Pinacolada no fajnie by było gdyby poradzili coś skutecznego na Lenki brzusio, 3maj się kochana i nie smutaj 🙂
Ciekawe co z Paullel.
Ania23 3mam kciuki, ale ci fajnie już niedługo będziesz tulić swojego kochanego bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic dziwnego że jesteś mega szczęśliwa mając już swoją niunie przy sobie, hehe każda z nas już czeka z utęsknieniem na ten dzień gdy przytuli już swoje maleństwo.
Ja to niedługo oszaleje hehe, nie no żarcik ale oczywiście że nie mogę się doczekać, w dodatku niby dziś jest nasz dzień i nadal nic 😞 fajnie by było gdyby mnie dziś wzieło i miałabym już swoją królewne ze sobą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no wlasnie to jest to ze mozna wycalowac wyglaskac przytulic 🤪 ojejkus jak ja sie doczekac nie moge :P pociuchutku licze na to ze po odstawieniu luteiny itd. rozpakuje sie szybciutko jak Misiamamy 🙂 no ale to zalezy od Olafka 🙂
a kolezanka jeszcze wyslala mi focie zobaczcie te gieluchny slodkie 🙂 az sie cieplo na sercu robi 🙂 zazdroszcze ze juz macie Dziecinki przy sobie :P [img size=445]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/567638fc96-5890061472b4c83156c954ac65477ff8.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie styczniowe mamusie te rozpakowane i nierozakowane! Ja juz od wczoraj w domku ale nie mam nawet czasu napić się herbatki, bo Piotruś ciagle głody a mój pokarm chyba nie jest dla niego wystarczający i musze go dokarmiać. Więc co by nie było cały czas na cycu siedzi!
Syla trzymam kciuki mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie opieka lux 🙂
Wiecej kochane dziewczynki napisze gdy tylko bede miała troszke czasu.
Postaram się wstawić jakieś zdjecie Piotrusia.

Z mamusią zaraz po porodzie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich,

zapomniałam sie Syli zapytac jak ta lewatywa tabletkowa zadziałała, bardzo mnie to ciekawi i nie daje spokoju 🤪
Jak ja jej zazdroszczę, już tylko godziny dzilą ją od spotkania z maleństwem 🙂
Ania23 trzymam kciuki, a może już jesteś szczęśliwą mamusią? 😉
Justynka Piotruś piekniuchny królewicz i wcale nie taki malutki jak cię tam straszyli. I z tego co mówisz apetyt mu dopisuje, to superowo tylko sie cieszyć.
Ttinka Ty się nam w końcu rozpakuj, dzisiaj Twój termin!
Anitek85 a Ty sie tak nie śpiesz do porodu :P jeszcze nas styczniowek trochę jest w kolejce, litości daj nam pierwszeństwo bo zwariujemy 🤪 Oklask dla Ciebie za wspieranie nas na forum 😉

Ktoś pisał że tęskni za kopniakami. Jejciu a ja się modlę żeby to sie już skończyło, tak jestem okopana że nawet dobrą pozycję do siedzenia trudno mi znaleźć, o spaniu juz nie wspomnę 🤢 Biedna niunia nóżki cały czas zgjęte, ma juz bardzo mało miejsca, czuję jej części ciala z każdej strony. Nie chciałabym tak na stałe dzielić jednego ciała na 2 istoty.

Jak tam dziewczynki dzisiaj wasze samopoczucie, wczoraj jakieś czarne myśli nad nami wisiały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Gunia 😘
a Syla nic nie pisala o tabletkach ale chyba daly rade 😉
co do pospiechu Kochana ja juz odliczam i odliczam i sie doczekac nie moge :P:P:P:P:P no ale fakt Wy macie pierwszenstwo choc mysle ze tak conajmniej 3 Lutoweczki sie rozpakuja w styczniu :P:P:P
co do kopniaczkow to Olafek dopiero przedwczoraj dobral sie tak konkterniej do zeber bo do tego czasu bylo ok 🙂 ale da sie przezyc zobaczymy co bedzie za 3tyg 😁
No nic ja uciekam sie polozyc i poogladac tv 🙂 do spisanka pozniej no i czekam na wiesci od Syli i Ani23 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam zaleglości to teraz cos o mnie, muszę wam sie wygadać.

Od wczoraj wieczora mam dosć silne bóle w dole brzucha, takie jak na miesiaczkę, ale chwilami nieco mocniejsze. Przez to noc mialam dzis koszmarną, co chwila sie budzilam, a potem ten bol nie dawał mi usnac. Nawet zaczełam sie obserwować z zegarkiem i mialam bóle rowno co 8 minut. Już panika i wkręty, uczucie mokra w kroczu (chociaz było sucho), dopiero mąż mi przetłumaczył że to jeszcze nie może być to, bo skurcze przecież obejmuja calą macicę a nie tylko podbrzusze. Jak dobrze że ja go mam, bo juz dawno do szpitala bym jechała. Dzisiaj wstałam o 9, cały czas mnie pobolewa, choć nie juz tak ostro. Przed chwilą zmienialam bieliznę bo tyle śluzu się puściło że całe majtasy mokre 🤪 Chyba ten czop nie odszedł mi jeszcze do końca. Ciężko jest się zorientować, kiedy przeżywa sie to pierwszy raz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guniu no ja chce się już rozpakować bo mnie termin goni hehe 🤪
Wiesz, też mam takie bóle i wogóle i też shizuje już z majtasami - że mi mokro i wogóle hehe, fakt rodzić pierwszy raz to jest totalny shiz 🤪 więc nie rób smutnej minki bo nie jesteś w tych przeżyciach sama 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane ;*
Przepraszam że wczoraj nie pisałam ale miałam tyle gości..
Jeszcze nie mogę siedzieć za bardzo na pupie więc nie będę tu długo..
My już z Leneczką w domku , mała jest bardzo grzeczna je śpi..Troche też ogląda świat 🙂
Teraz sobie śpi..zaraz wrzuce zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...