Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniolku - Małgosia superowa i faktycznie spora babka 😜 mój chce kupić dwururkę na facetów, żeby mu się za córkami nie oglądali 😜
Syla coś wiem na temat facetów i samochodów...ehhh ale tak już z nimi jest, mój też chce kupić bmw ale jak narazie brakuje mu czasu 🙃 ja i tak najlepiej wspominam czasy jak mieliśmy smarta - no ale teraz przy naszej czwórce to niemożliwe 🙃
Jagódka Ksawciu przystojniaka ale ja się już powtarzam :P dobrze, że starszy od Majki to się na zięcia nada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

WITAM wtorkowo

mamusie - czy któraś z Was coś słyszała na temat LACIDO BABY?
my to dostalismy i nie za bardzo wiem jak to stosować...podobno ma to waniliowy smak i bardzo ciezko to podac niemowleciu:/
DEBRIDAT dodaje do mleczka, Esputicon na smoczek 2 kropelki, ale to LACIDO nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wyjatkowy wlasnie szukam w necie i nie ma instrukcji lub informacji JAK podawac takiemu maluchowi. 🥴


Basia
- jejku, Vaneska rosnie w oczach! i jaka kobieca sie robi :P
Jak to wracasz do pracy? a co z córcią?
Ja nie wracam do mojej w ogóle, choć finansowo może być ciężko. Przeczekam ile sie da a potem musze czegos szukac 🤢
A co do ciuszkow - podziwiam Cie ze tak przebierasz malutką:P ja staram sie ubierac Ksawcia tak, zeby mi i jemu bylo wygodnie i zebym miala malo roboty przy przebieraniu.
Tak na marginesie to on jest jedynym facetem ktory na mnie sika kiedy ma na to ochote hehehe:laugh:
Mam tez jego cofkę na obu ramionach 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - kurcze jak Ty to robisz!!!!
Ja wlasnie tez siedze na allegro i szukam roznych ubranek ale takich co mozna kupic od razu bez licytacji bo aukcji nie umiem wygrywac i tylko sie wkurzam. ZDRADZ SEKRET 😎



Ksawciu usnal pierwszy raz od 6 rano 🤪 Coraz czesciej sie rozglada, gada cos tam, usmiecha sie juz coraz czesciej - juz chyba nie potrzebuje tyle snu.

Teraz puscilam mu karuzele i w koncu usnal. A ja ide na balkon zafurac hehehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Synek dzis zaczal 7 tydzien!!! szok!
A ponoc w 3 miesiacu dziecko juz chwyta zabawki - datego szukam tez na allegro jakichs zabawek dla mojego JAVIER'a 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dzis cicho 🙂

PINACOLADA - jeszcze jedno - zdecydowalas sie zaszczepic Lenke na rotawirusy? dzis sie dowiedzielam ze ta akurat szczepionka jest do wypicia - hmmm - koszt 300 pln a ja nie wiem czy nasze dzieci tego nie uleją na przyklad 🥴
acha - bardzo dziekujemy za mmska 😉 Sprytne zWas dziewczyny ze udaje Wam sie uchwycic takie usmiechy na komorce :P
My tez sie postaramy zrewanzowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie Kochane 🙂))))))))))))))
Nie mialam zabardzo jak sie wczesniej odezwac.
Wiec jestesmy juz w domku wszyscy w komplecie 🙂)
Julcia urodzila sie 02.02 wazyla 3.400 i mierzyla 57cm.
Porod silami natury, wszytsko poszlo ok.
Wywolywali zelem, przebili wody i bole zaczely sie ze heeeeeeej, znieczulenie dostalam i bylo bosko 🙂
Julcia urodzila sie z dlugimi czarnymi wloskami.
Jestem taka szczesliwa 🙂)))

mam okolo 100 stron do przeczytania, wiec zaraz sie dowiem kto urodzil jeszcze i co ogolnie u Was slychac. 🙂

Mam do was pytanie, czy macie jakis sposob na bolace sutki. Bol jest nie do wytrzymania, Pierwszy moment, kiedy malutka zasysa jest ogromny, pozniej jak ssie, tez boli ale juz mniej. Z moim Michalem tez pobolewaly ale mniej i dosc szybko przeszlo. Nie wiem co robic, smaruje kremem, od wczoraj staram sie tez smarowac pokarmem. Na koncu sutka jest taki wylew i pekniecie male. Wiem ze to za plytkie chwytanie powoduje ten problem, probuje za kazdym razem wlozyc Jej wiecej sutka do buzi, ale nie zawsze sie to udaje, sczegolnie ze juz sie tak przyzywczaila i momentami jka zlapie wiecej to sie deneruje, jakby cos jej przeszkadzalo. Kiedy ssie najbardziej boli mnie u dolu, jakby pod Jej brodka. Nie wiem czy dlatego ze duzo bierze od spodu a za malo od gory.
Prosze poradzcie cos. Pozdrawiam Was serdecznie 🙂))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basiu Vanesska śliczna jak aniołek 😉taką czapulkę miałam jak byłam mała hi hi

Jagodaja też małą ubieram lużno,ale czasami mi odbije 🙂

Małgośka jest niemożliwa,wczoraj"aktywistka"cały dzień,a dziś leniuszek,tylko je i śpi.Właśnie ją weranduję.

pinacolada Ty szczęściaro,fakt paka jest mega a ciuszki super 🙂 Mi też się nie udaje na licytacjach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał:
Czesc Mamusie Kochane 🙂))))))))))))))
Nie mialam zabardzo jak sie wczesniej odezwac.
Wiec jestesmy juz w domku wszyscy w komplecie 🙂)
Julcia urodzila sie 02.02 wazyla 3.400 i mierzyla 57cm.
Porod silami natury, wszytsko poszlo ok.
Wywolywali zelem, przebili wody i bole zaczely sie ze heeeeeeej, znieczulenie dostalam i bylo bosko 🙂
Julcia urodzila sie z dlugimi czarnymi wloskami.
Jestem taka szczesliwa 🙂)))

mam okolo 100 stron do przeczytania, wiec zaraz sie dowiem kto urodzil jeszcze i co ogolnie u Was slychac. 🙂

Mam do was pytanie, czy macie jakis sposob na bolace sutki. Bol jest nie do wytrzymania, Pierwszy moment, kiedy malutka zasysa jest ogromny, pozniej jak ssie, tez boli ale juz mniej. Z moim Michalem tez pobolewaly ale mniej i dosc szybko przeszlo. Nie wiem co robic, smaruje kremem, od wczoraj staram sie tez smarowac pokarmem. Na koncu sutka jest taki wylew i pekniecie male. Wiem ze to za plytkie chwytanie powoduje ten problem, probuje za kazdym razem wlozyc Jej wiecej sutka do buzi, ale nie zawsze sie to udaje, sczegolnie ze juz sie tak przyzywczaila i momentami jka zlapie wiecej to sie deneruje, jakby cos jej przeszkadzalo. Kiedy ssie najbardziej boli mnie u dolu, jakby pod Jej brodka. Nie wiem czy dlatego ze duzo bierze od spodu a za malo od gory.
Prosze poradzcie cos. Pozdrawiam Was serdecznie 🙂))))))))))




GRATULACJE!!!! CZEKAMY NA ZDJĘCIA CZUPRYNKI 😉
Co do sutkow - jak cie az tak bolą to znaczy ze zaraz Ci popękaja - przynajmniej u mnie tak bylo - sprawdzaj sobie czy mała nie pije mleka z krwia - ja karmilam przez kapturki i latwo bylo zauwazyc krew a bez kapturkow to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...