Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
maz teraz cos do mnie mowil - wiec mowie mu - nie mow do mnie jak pisze i Cie nie slucham - na to on - no widzisz mowisz ze za malo rozmawiamy a jak chce to Ty nie masz czasu - powiedzialam mu zeby sobie wzial drugiego laptopa zalogowal sie na brzuszku to sobie pogadamy 😉


ja z moim gadam na gg :P bo mi sie zasilacza nie chce do sypialni zanieść 😜 🙃

hehe my ostatnio tez gadalismy na gg, bo musialam mu szybko wszystko powiedziec a on jak przyszedl z pracy to musi is do toalety hehe a jego posiedzenie trwa 45min! wiec nie wytrzymalabym;D kazałam mu wziasc lapsa haha i ja obok za sciana. No i pisalismy do siebie przynajmniej moglam sie wygadac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda - szok!!! Do mnie ci ludzie nie mieliby wstępu !
Mojej Julce 1 jedyny raz zdarzyło sie popisać po scianie - u nas na wtedy świeżutkim mieszkaniu ale troszke ja tu usprawiedliwie bo wg mnie nie było to zamierzone poniewaz nie zrobiła tego kredka czy pisakiem tylko przejechała po ścianie zabawką z kinder-niespodzianki a że krasnal miał czerwoną czapeczkę to została czerwona krecha. Ale wystraszona była bardzo bo wiedziała ze sie źle stało. Nigdy wiecej nic takiego sie nie zdarzyło a tymbardziej u kogos w domu !!! Wg mnie kwestia wychowania !!! Dasz radę !!!

Wygraliśmy aukcję !!! Kurde , co adrenalina robi z człowiekiem 🤢 Obiecywalismy sobie że max 300zł damy no ale ktos przebił w ostatniej minucie i maz podbił jeszcze i wygrał za 355. Ale i tak uwazam ze warto. zakochałam sie w tym krzesełku jak tylko je zobaczyłam. szukałam niekolorowego ( w przeciwienstwie do Was 😉 ) i dobrej jakości a ponieważ kupując wózek nie zawiodłam sie na wykonaniu to mam nadzieję że i krzesełko bedzie w podobnym standardzie 🙂 No i oczywiscie mam nadzieje ze nie bede kiedys miała problemów ze sprzedaniem go 🙂
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1024741862

dla was ten program co Dusia poleca był by wsam raz i nie trzeba sie stresowac 😜 a krzeselko fajne , my mamy takie na oku http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000005&UniqueID=176
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - krzeselko nie najtansze 😉 ale bardzo gustowne no i wyglada na zdj bardzo ladnie jak na uzywane 2 lata! 🙂
Jak znalazlas ta akucje? na DLA DZIECI MEBLE? czy jak?

DUSIa - Ja slyszalam o tym snajperze ale i tak nie za bardzo umialabym to wykorzystac hehehe 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - szok!!! Do mnie ci ludzie nie mieliby wstępu !
Mojej Julce 1 jedyny raz zdarzyło sie popisać po scianie - u nas na wtedy świeżutkim mieszkaniu ale troszke ja tu usprawiedliwie bo wg mnie nie było to zamierzone poniewaz nie zrobiła tego kredka czy pisakiem tylko przejechała po ścianie zabawką z kinder-niespodzianki a że krasnal miał czerwoną czapeczkę to została czerwona krecha. Ale wystraszona była bardzo bo wiedziała ze sie źle stało. Nigdy wiecej nic takiego sie nie zdarzyło a tymbardziej u kogos w domu !!! Wg mnie kwestia wychowania !!! Dasz radę !!!

Wygraliśmy aukcję !!! Kurde , co adrenalina robi z człowiekiem 🤢 Obiecywalismy sobie że max 300zł damy no ale ktos przebił w ostatniej minucie i maz podbił jeszcze i wygrał za 355. Ale i tak uwazam ze warto. zakochałam sie w tym krzesełku jak tylko je zobaczyłam. szukałam niekolorowego ( w przeciwienstwie do Was 😉 ) i dobrej jakości a ponieważ kupując wózek nie zawiodłam sie na wykonaniu to mam nadzieję że i krzesełko bedzie w podobnym standardzie 🙂 No i oczywiscie mam nadzieje ze nie bede kiedys miała problemów ze sprzedaniem go 🙂
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1024741862

dla was ten program co Dusia poleca był by wsam raz i nie trzeba sie stresowac 😜 a krzeselko fajne , my mamy takie na oku http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000005&UniqueID=176


Syla - te krzeslka chicco sa super! my jestesmy zachwyceni CHICCO POLLY! na zywo to najfajniejsze krzeselka!!! ale niestety mega drogie i nie kupimy. Zal mi wydac tyle kasy na krzeselko - wole kupic cos innego. Poza tym jak patrzylam na te krzeselka to one sa tak wielkie ze Ksawciu by w nich zginal 😉 wiec poki co to bede go karmic w bujaczku - narazie swietnie nam idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - krzeselko nie najtansze 😉 ale bardzo gustowne no i wyglada na zdj bardzo ladnie jak na uzywane 2 lata! 🙂
Jak znalazlas ta akucje? na DLA DZIECI MEBLE? czy jak?

DUSIa - Ja slyszalam o tym snajperze ale i tak nie za bardzo umialabym to wykorzystac hehehe 😜 😜 😜



Fakt, nie najtansze ale niunia dostała sporo kasy na chrzciny wiec mysle że sie na nas nie obrazi jak ujmiemy jej 3,5 stówki 😉 😜
Znalazłam wpisując po prostu Peg Perego (kocham tą markę od niedawna 😉 ) i robiąc rekonesans bo chce juz niebawem wystawic gondolę. Tak wiec znalazłam je przez przypadek i dodałam do ulubionych, potem pokazałam mezowi i tez go zaraziłam - i to juz była połowa mojego sukcesu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - szok!!! Do mnie ci ludzie nie mieliby wstępu !
Mojej Julce 1 jedyny raz zdarzyło sie popisać po scianie - u nas na wtedy świeżutkim mieszkaniu ale troszke ja tu usprawiedliwie bo wg mnie nie było to zamierzone poniewaz nie zrobiła tego kredka czy pisakiem tylko przejechała po ścianie zabawką z kinder-niespodzianki a że krasnal miał czerwoną czapeczkę to została czerwona krecha. Ale wystraszona była bardzo bo wiedziała ze sie źle stało. Nigdy wiecej nic takiego sie nie zdarzyło a tymbardziej u kogos w domu !!! Wg mnie kwestia wychowania !!! Dasz radę !!!

Wygraliśmy aukcję !!! Kurde , co adrenalina robi z człowiekiem 🤢 Obiecywalismy sobie że max 300zł damy no ale ktos przebił w ostatniej minucie i maz podbił jeszcze i wygrał za 355. Ale i tak uwazam ze warto. zakochałam sie w tym krzesełku jak tylko je zobaczyłam. szukałam niekolorowego ( w przeciwienstwie do Was 😉 ) i dobrej jakości a ponieważ kupując wózek nie zawiodłam sie na wykonaniu to mam nadzieję że i krzesełko bedzie w podobnym standardzie 🙂 No i oczywiscie mam nadzieje ze nie bede kiedys miała problemów ze sprzedaniem go 🙂
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1024741862

dla was ten program co Dusia poleca był by wsam raz i nie trzeba sie stresowac 😜 a krzeselko fajne , my mamy takie na oku http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000005&UniqueID=176


Syla - te krzeslka chicco sa super! my jestesmy zachwyceni CHICCO POLLY! na zywo to najfajniejsze krzeselka!!! ale niestety mega drogie i nie kupimy. Zal mi wydac tyle kasy na krzeselko - wole kupic cos innego. Poza tym jak patrzylam na te krzeselka to one sa tak wielkie ze Ksawciu by w nich zginal 😉 wiec poki co to bede go karmic w bujaczku - narazie swietnie nam idzie 🙂
ja rozumiem u nas 150e daje rząd , rodzice dołoża tylko 39 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - krzeselko nie najtansze 😉 ale bardzo gustowne no i wyglada na zdj bardzo ladnie jak na uzywane 2 lata! 🙂
Jak znalazlas ta akucje? na DLA DZIECI MEBLE? czy jak?

DUSIa - Ja slyszalam o tym snajperze ale i tak nie za bardzo umialabym to wykorzystac hehehe 😜 😜 😜


Fakt, nie najtansze ale niunia dostała sporo kasy na chrzciny wiec mysle że sie na nas nie obrazi jak ujmiemy jej 3,5 stówki 😉 😜
Znalazłam wpisując po prostu Peg Perego (kocham tą markę od niedawna 😉 ) i robiąc rekonesans bo chce juz niebawem wystawic gondolę. Tak wiec znalazłam je przez przypadek i dodałam do ulubionych, potem pokazałam mezowi i tez go zaraziłam - i to juz była połowa mojego sukcesu 🤪


no nasz tez dostal sporo ale juz przepuscilismy ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - pytałaś mnie o zupkę . Zupka ma pojemnosc 130g (Gerber) i po dodaniu wody (bo moja poki co pije z butelki 🤢) wyszło 180ml !!!
Jutro spróbuje jej podac łyżeczką a ewentualną reszte przez cumel


hmmm, a czemu z woda..? bo nie pamietam - nie chce jest lyzeczka?

Nasz zupki srednio chetnie zjada i sie krzywi ale jakos poszlo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam.
Maz mnie zaprasza pod prysznic hehehe juz poszedl i powiedzial "wiesz gdzie mnei szukac 🙃 😎" ide...buziole papapapa


jutro jak sie uda to pokaze Wam jak Ksawciu zachwycil sie smianiem na glos 😉
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂

Justynko
- ale Piotruś W OGOLE NIE ZASYPIA juz po 5???? Bo nasz tez ma problemy z ta godzina i jak sie budzi na karmienie miedzy 4-6 to potem ciezko mu zasnac ale w koncu zasypia - dzis na godzinke ale zawsze cos. Nakarmilam dalam leki, pomarudzil i dalej spi.
Po tej 5tej kiedy nastepny raz Piotruś zasypia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! JA jestem padnieta, jak tak dalej pojdie to sie wykoncze. Mlody budzi sie teraz po 5 i w ogole nie chce dluzej spac. Kupilam nawet rolety zeby ciemno bylo w pokoju i nic. Daje mu mleko na noc z butelki i masakra jest jakas. Ja juz nie wiem co moge jeszcze zrobic;/


Justynko tak na pocieszenie, mojej koleżanki córeczka 11 miesięcy też karmiona cycusiem, budzi się w nocy co 30, 40minut, poprzytula się (cyca już w nocy nie dostaje) pofika na łóżku i idzie spać, za 30 -40 min jest to samo, i tak od urodzenia. kumpela już wygląda jak wrak, ale nie ma serca pozostawić jej płaczącej w łóżeczku, dlatego resztę nocy "śpi" z mamusią. próbowała już wszelkich metod, myślała nawet po konsultacji z pediatrą, że może od mleka modyfikowanego jest nadpobudliwa nocami, przeszła na bebilon pepti i też nic to nie dało. więc Piotruś nie jest "zły" 😉. chcesz to mogę ci podesłać na mail "uśnij wreszcie" coś podobnego do "języka niemowląt".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka idzie spac na 15 minut po 8 i pozniej jeszcze przed 12 na 15 min ale to strasznie mało;/ jeszcze dzis odebrałam badania krwi i wyszło ze ma malutką anemie;/ ja się pochlastam
Katpio za książki dziekuje mam je na kompie ale nie mam czasu zeby je czytać 😞 Zresztą czytam teraz jadną od 2 miechów i jeszcze nie skończyłam. Mam nadzieje ze jak wrócimy do irlandi to wszystko wróci do normy i będzie chociaż o 7 sie budził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

U nas ze spaniem nie ma problema - na szczescie bo ja spioch straszny jestem i o ile wieczorem moge długo siedziec tak rano musze pospac. A poniewaz wczoraj z mezem zeszło nam do 1 w nocy to dzis dopiero przed chwila wstałysmy z Leną. Oczywiscie z mała przerwa na jedzonko i przebieranko i maluska zabawe balonikiem ok 7 rano 😉 😉

Pogoda dzis ładna wiec pojedziemy do miasta na małe zakupy jak tylko młoda zje o 12 zupkę 😉

Zmykam zrobic make up 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki - mam dwa pytania -

1) w jakich porach dnia podajecie deserki a w jakich zupki?
2) te mamy ktore maja przewijak na lozeczku - macie go na stale czy sciagacie i zakladacie tylko do przewijania itp.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do podawania dań to się nie wypowiem ale skorzystam z odpowiedzi innych mamusiek na przyszłość 😜
u nas przebijak na łóżeczku jest cały czas w ciągu dnia, a to dlatego że Weronika w łóżeczku tylko śpi ( bo łóżeczko kojarzy jej się tylko ze spaniem) 🤨. w ciągu dnia kula się na macie lub w bujaczu, więc przebijak nam nie przeszkadza. ściągamy go tylko na noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,
Weekend szybko zleciał,mąż okna pomył wystraszył się,że chcę jakąś babę zatrudnić 😜 ale póki co żadna się nie znalazła 🤢
Nie wiem czy dziś pójdziemy na spacer bo młoda strasznie śpiąca a na spacerze się nie wyśpi i znowu będzie zła.
Deserki podaję między posiłkami najczęściej popołudniu ,obiadków jeszcze nie podaję.
Przewijak mam na stałe ,ale oczywiście można go zdjąć,ale nie zdejmuję.
Przyszedł mi właśnie przyrząd gimnastyczny chicco dla młodej ,ale jeszcze nie złożyłam.
Tyle w temacie ,dziś na obiad zurek;-) a na drugie żeberka pychaaa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić mężowi na 2 rocznicę ślubu? pinacolada ty najdłuższa stażem małżeńskim zapodaj jakieś pomysły. Zagarek ma,spinki do koszul też,wypasiony telefon,samochód też,portfel,sakiewki torby też ma,więc naprawdę nie wiem co... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! JA jestem padnieta, jak tak dalej pojdie to sie wykoncze. Mlody budzi sie teraz po 5 i w ogole nie chce dluzej spac. Kupilam nawet rolety zeby ciemno bylo w pokoju i nic. Daje mu mleko na noc z butelki i masakra jest jakas. Ja juz nie wiem co moge jeszcze zrobic;/
kochana nie dac mu spac w dzien w wozku, i czemu nie dajesz cyca?? moze wlasnie po mleku brzuch go boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...