Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny czy któraś może mi coś powiedziec na temat wiatraczka do samochodu? padła w aucie klima a czas na naprawe to jesyt miesiąc a gorąc się robi, i są na allegro takie wiatraczki do auta , hmm czy to coś da? i czy nie zaszkodzi?

http://www.allegro.pl/item1030659061_wentylator_samochodowy_wiatraczek_na_lato_12v.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzwonił do mnie kolega ktorego synek za 2 tyg konczy rok i...jako ciekawostke powiedzial mi ze WCZORAJ BYLI Z SYNKIEM W SKLEPIE...myslalam ze to jakis specjalny sklep ale NIE - chodzilo o t oze pierwszy raz wzieli dziecko do sklepu 🤢
Jagoda Ty sie śmiej Wy sie smiejecie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 a ja przezyłam szok jak ostatnio przeczytałam artykuł w gazecie "rodzice" że dzieciom powinno sie darować jezdzenie do sklepu do pierwszego roku życia!!! bo hałas , zarazki itd. przeżyłam szok 😜 i że niby dziecko jest potem bardzo niespokojne przez tooo!! masakra 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dziewczyny czy któraś może mi coś powiedziec na temat wiatraczka do samochodu? padła w aucie klima a czas na naprawe to jesyt miesiąc a gorąc się robi, i są na allegro takie wiatraczki do auta , hmm czy to coś da? i czy nie zaszkodzi?

http://www.allegro.pl/item1030659061_wentylator_samochodowy_wiatraczek_na_lato_12v.html#gallery




Basia, on Ci będzie "mielił" powietrze w aucie. Nie będzie chłodził. bez otwarcia okna i tak sie nie obejdzie wiec nie widze sensu kupowania tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATPIO - jej, straszne uczucie jak dzieci placza 😞 nie zazdroszcze sytuacji, ale rozumiem, bo ja jak ostatnio te dzieci byly i sciskaly i gniotly Ksawcia i karmic chcialy, ciumkaly jego smoczki, butelki...uhggrrrr myslalam ze lapki pourywam 😉

BASIA - ja tez nie widzialam nigdy takiego wiatraka, ale mysle ze to mzoe byc za duzy "przeciag" dla dziecka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
dziewczyny czy któraś może mi coś powiedziec na temat wiatraczka do samochodu? padła w aucie klima a czas na naprawe to jesyt miesiąc a gorąc się robi, i są na allegro takie wiatraczki do auta , hmm czy to coś da? i czy nie zaszkodzi?

http://www.allegro.pl/item1030659061_wentylator_samochodowy_wiatraczek_na_lato_12v.html#gallery

moja siostra to ma, i nie uzywala wcale bo mowila że g*** daje hee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
dzwonił do mnie kolega ktorego synek za 2 tyg konczy rok i...jako ciekawostke powiedzial mi ze WCZORAJ BYLI Z SYNKIEM W SKLEPIE...myslalam ze to jakis specjalny sklep ale NIE - chodzilo o t oze pierwszy raz wzieli dziecko do sklepu 🤢
Jagoda Ty sie śmiej Wy sie smiejecie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 a ja przezyłam szok jak ostatnio przeczytałam artykuł w gazecie "rodzice" że dzieciom powinno sie darować jezdzenie do sklepu do pierwszego roku życia!!! bo hałas , zarazki itd. przeżyłam szok 😜 i że niby dziecko jest potem bardzo niespokojne przez tooo!! masakra 😎


ja tez sie panicznie boje zarazkow i przeciagow w centrach handlowych ale gdybysmy Ksawcia nie zabierali to musialabym przez 12 miesiacy siedziec w domu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny a mojeej córeeczce cos odbija! dzis wszeszczała poł dnia!! myslalam ze wyjde z siebie bo wszystko bo.. ehh albo ja gardlo boli albo zeby zaczynaja dawac się we znaki.. 😞

justynko wiesz mojej woda zaszkodzila dopiero w 3tygodniu pobytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wyslalam nakretki bobovity na konkurs 😜 i zaczelam sie martwic ze jak wygram wycieczke to co ja zrobie 🙃
Zakupilam juz kolejne koperty i bede slać, moze w koncu cos wygram...

W ogole dzis zrobilismy podsumowanie miesiecznych wydatkow na Ksawcia...głowa mnie rozbolala...masakra 🤢 🤨 😠
trzeba bedzie zaczac samemu gotowac i sprobuje za niedlugo deserki tez samodzielnie robic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- ja skonczylam profil liceum mniej wiecej zwizany z grafikiem komputerowym :P bo miałam nawet przedmioty gdzie musialam własne programy tworzyc 😁 hehe (algorytmy itp 🙂 czy możesz się meza zapytac na jakim programie zamaskował klejnoty Ksawcia 🙂? a sie pochwale bo mam nawet dyplom 😁 😁 udało mi sie egzaminy zdac 🙂 grafik komp na te czasy to bardzo porzadany zawód 🙂 jak wróce do PL to chce takie studia zacząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello mamunie
Wczoraj byliśmy na komunii 🙂imprezka udana-pogoda super 🙂tylko w Katedrze zimno jak diabli 😞wysiedziałam z Małgonią 40 minut,drugie tyle rozgrzewałam się na dworze 😉
Nas dziś niestety też deszcz złapał-mokrusieńcy od stóp do głów.
justynka oklask za 4 miesiąc Piotrusia 🙂buziaczki od cioci Justynki i Małgorzatki 😘
A tak w ogóle to lala codziennie budzi się o 5 😞czasem zaśnie a czasem męka

jagoda a propos dzieci Twoich znajomych:świetna szkoła wychowywania:ciekawe czy w domu też mogą dłubać tapetę czy roznosić czekoladę po mieszkaniu???Brak słów 😞 😞 😞
p.s.Ksawciu ma odlotowy śmiech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda- ja skonczylam profil liceum mniej wiecej zwizany z grafikiem komputerowym :P bo miałam nawet przedmioty gdzie musialam własne programy tworzyc 😁 hehe (algorytmy itp 🙂 czy możesz się meza zapytac na jakim programie zamaskował klejnoty Ksawcia 🙂? a sie pochwale bo mam nawet dyplom 😁 😁 udało mi sie egzaminy zdac 🙂 grafik komp na te czasy to bardzo porzadany zawód 🙂 jak wróce do PL to chce takie studia zacząć 🙂


no niestety ale takie studia to w rzadkosc a jesli sa to w takich uczelniach jak AKADEMIA SZTUK PIEKNYCH - jest z tym duzy problem, wiem bo moj m. chcial studiowac grafike
Co do programu - to jest to program do postprodukcji i efektow specjalnych ADOBE AFTER EFFECTS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda- ja skonczylam profil liceum mniej wiecej zwizany z grafikiem komputerowym :P bo miałam nawet przedmioty gdzie musialam własne programy tworzyc 😁 hehe (algorytmy itp 🙂 czy możesz się meza zapytac na jakim programie zamaskował klejnoty Ksawcia 🙂? a sie pochwale bo mam nawet dyplom 😁 😁 udało mi sie egzaminy zdac 🙂 grafik komp na te czasy to bardzo porzadany zawód 🙂 jak wróce do PL to chce takie studia zacząć 🙂


no niestety ale takie studia to w rzadkosc a jesli sa to w takich uczelniach jak AKADEMIA SZTUK PIEKNYCH - jest z tym duzy problem, wiem bo moj m. chcial studiowac grafike
Co do programu - to jest to program do postprodukcji i efektow specjalnych ADOBE AFTER EFFECTS
dzieki poczytam sobie i postaram sie cos pobawic jak znajde czas 😉 lubie byc samoukiem:P takie filmiki gdzie animacje sie ruszaja tez kiedys umialam(za czasow szkoly, teraz bym musiala sobie to poprzypominac;p) a co do szkoł 🤔 może masz racje bo w sumie to ja zawsze szukalam i czytalam o studium.. ale mam nadzieje ze to sie zmieni bo w koncu czasy ida do przodu a zanim ja zjade do PL to powinni juz pomyslec o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Jagoda- ja skonczylam profil liceum mniej wiecej zwizany z grafikiem komputerowym :P bo miałam nawet przedmioty gdzie musialam własne programy tworzyc 😁 hehe (algorytmy itp 🙂 czy możesz się meza zapytac na jakim programie zamaskował klejnoty Ksawcia 🙂? a sie pochwale bo mam nawet dyplom 😁 😁 udało mi sie egzaminy zdac 🙂 grafik komp na te czasy to bardzo porzadany zawód 🙂 jak wróce do PL to chce takie studia zacząć 🙂


no niestety ale takie studia to w rzadkosc a jesli sa to w takich uczelniach jak AKADEMIA SZTUK PIEKNYCH - jest z tym duzy problem, wiem bo moj m. chcial studiowac grafike
Co do programu - to jest to program do postprodukcji i efektow specjalnych ADOBE AFTER EFFECTS
dzieki poczytam sobie i postaram sie cos pobawic jak znajde czas 😉 lubie byc samoukiem:P takie filmiki gdzie animacje sie ruszaja tez kiedys umialam(za czasow szkoly, teraz bym musiala sobie to poprzypominac;p) a co do szkoł 🤔 może masz racje bo w sumie to ja zawsze szukalam i czytalam o studium.. ale mam nadzieje ze to sie zmieni bo w koncu czasy ida do przodu a zanim ja zjade do PL to powinni juz pomyslec o tym 🙂


MOJ M TEZ JEST SAMOUKIEM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a PROPOS butelek - to ja tez dostaje bialej goraczki 🤢
Ja wyparzam wszystko - butelki, smoczki, koncowki do katarka, lyzeczki, miseczki...grrr

A do kiedy sie dzieci odbija 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...