Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Jagódka idzie spac na 15 minut po 8 i pozniej jeszcze przed 12 na 15 min ale to strasznie mało;/ jeszcze dzis odebrałam badania krwi i wyszło ze ma malutką anemie;/ ja się pochlastam
Katpio za książki dziekuje mam je na kompie ale nie mam czasu zeby je czytać 😞 Zresztą czytam teraz jadną od 2 miechów i jeszcze nie skończyłam. Mam nadzieje ze jak wrócimy do irlandi to wszystko wróci do normy i będzie chociaż o 7 sie budził
mysle ze dopiero jak wrócicie do irlandii wszystko wroci do normy, Twój synek moze sie tak po prostu klimatyzowac. Ciesz sie ze obchodzi sie bez szpitala czy czegos gorzej pfu pfu. Co do żelaza kup sobie tabbletki i łykaj, musicie miec oboje za mało i zainwestuj w magnez nie bedziesz sie czuc taka zmeczona. Co do modyfikowanego, dajesz mu gotowe czy robisz? bo jak tak to nie dawaj mu wody polskiej.. moja wlasnie dzieki niej była w szpitalu, dzieciak sie przyzwyczaił do czystego powietrza wody w irl i teraz cieżko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jagoda tak mi sie wspomniala Twoja wczorajsza wypowiedz ze jakby c i sie dziecko budzilo 3razy w nocy to bys padła 😁 hehe u nas tak jest od początku 😜 😜 mała wstaje regularnie co 3h.po kąpieli dostaje 21 potem 24 potem 3 a pozniej albo o 6 ale co godzine wola wiec przewaznie wkładam ja do nas do wyra bo nei cche mi sie do niej biegac hehe i tylko wystawiam a ona zasypia przy cycku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylla co 3h??????????????? 🤪matko kochana my wstajemy raz a czasem wcale ,fakt młoda wstaje o 6.00 ale potem zasypia o 9.00 tak więc podziwiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki!

U nas znowu pogoda do d... 😞.
Z resztą nawet na spacer i tak byśmy nie wyszli, bo Sławek znowu zapomniał wystawić stelaża z auta i wziął go do pracy 😠.

JAGODA - rodzice tych dzieci, które u Was były to chyba jacyś niepoważni 😮 , ja nigdy nie miałam takich problemów z Maksem. Nawet jak miał roczek i mało jeszcze rozumiał to nigdy tak się nie zachowywał.

MYCLOUD - ja też mam zawsze problem z wyborem prezentów, ale może kup coś z korzyścią dla Was obojgu np. sexi bieliznę 🤪 (polecam sklep "Etam" w Arkadii), zrób jakąś dobrą kolacyjkę i podejżewam że dla faceta, który wszystko co potrzebne ma, będzie to bombowy prezent 😉. (No, chyba, że będziesz miała wtedy okres 🤢, to odpada 😉).

JUSTYNKA - a może zrób na nac Piotrusiowi kaszki?

Aha! JAGODA - kupiłam ten aparat, ale z obiektywem 18-105.
Ale mam trochę doła 😞.
Po pierwsze to nie miałam zamiaru tyle kasy wydawać, chciałam kupić taki max. do 1500, a kupiłam za dwa razy tyle 🤢 😞, a mam tyle innych potrzeb.
Po drugie ten aparat to dla mnie CZARNA MAGIA!! I nie wiem czy kiedykolwiek nauczę się go obsługiwać ☺️.
Po trzecie to nie wiem czy wogóle taki sprzęt jest potrzebny osobie, która o fotografii nie ma zielonego pojęcia 🤨.
A po czwarte - jest duży i ciężki 🤢.
Jagódka czy jak będę miała do Ciebie jakieś pytania w związku z tym, to mogę Cię prosić o pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Co kupić mężowi na 2 rocznicę ślubu? pinacolada ty najdłuższa stażem małżeńskim zapodaj jakieś pomysły. Zagarek ma,spinki do koszul też,wypasiony telefon,samochód też,portfel,sakiewki torby też ma,więc naprawdę nie wiem co... 🤨




proponuję samolot 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziewuszki!

U nas znowu pogoda do d... 😞.
Z resztą nawet na spacer i tak byśmy nie wyszli, bo Sławek znowu zapomniał wystawić stelaża z auta i wziął go do pracy 😠.

JAGODA - rodzice tych dzieci, które u Was były to chyba jacyś niepoważni 😮 , ja nigdy nie miałam takich problemów z Maksem. Nawet jak miał roczek i mało jeszcze rozumiał to nigdy tak się nie zachowywał.

MYCLOUD - ja też mam zawsze problem z wyborem prezentów, ale może kup coś z korzyścią dla Was obojgu np. sexi bieliznę 🤪 (polecam sklep "Etam" w Arkadii), zrób jakąś dobrą kolacyjkę i podejżewam że dla faceta, który wszystko co potrzebne ma, będzie to bombowy prezent 😉. (No, chyba, że będziesz miała wtedy okres 🤢, to odpada 😉).

JUSTYNKA - a może zrób na nac Piotrusiowi kaszki?

Aha! JAGODA - kupiłam ten aparat, ale z obiektywem 18-105.
Ale mam trochę doła 😞.
Po pierwsze to nie miałam zamiaru tyle kasy wydawać, chciałam kupić taki max. do 1500, a kupiłam za dwa razy tyle 🤢 😞, a mam tyle innych potrzeb.
Po drugie ten aparat to dla mnie CZARNA MAGIA!! I nie wiem czy kiedykolwiek nauczę się go obsługiwać ☺️.
Po trzecie to nie wiem czy wogóle taki sprzęt jest potrzebny osobie, która o fotografii nie ma zielonego pojęcia 🤨.
A po czwarte - jest duży i ciężki 🤢.
Jagódka czy jak będę miała do Ciebie jakieś pytania w związku z tym, to mogę Cię prosić o pomoc?




Cza było krzesełko wypróbować na spacerze 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Laseczki - mam dwa pytania -

1) w jakich porach dnia podajecie deserki a w jakich zupki?
2) te mamy ktore maja przewijak na lozeczku - macie go na stale czy sciagacie i zakladacie tylko do przewijania itp.?



Ze mnie tam żadna laseczka ale na pytania w sumie mogę odpowiedzieć 😜
ad1. zupkę podaje ok południa zamiast flachy, deserków chwilowo nie daję ale zamiast deserków dostaje soki owocowe do picia w ciagu dnia

ad2. Zaczyna mi przeszkadzać 😠 Na noc ściągamy juz dobra chwilę, w ciagu dnia jak śpi to też , i jak sie bawi w łózeczku to tez - wiec wychodzi na to że w zasadzie jest ściągnięty a zakładam go tylko jak zmieniam pampersa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyśmy jednak na spacerze i uciekałyśmy przed burzą 🤪właśnie wrócilyśmy i burza jest .
Poszłam do parku a tam uciekałam przed komarami generalnie bez moskitiery się nie obejdzie 😠 myślałam,że nas zjedzą.
Idę jaja gotowac do żurku,dziękuję wam za pomysły hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! JA jestem padnieta, jak tak dalej pojdie to sie wykoncze. Mlody budzi sie teraz po 5 i w ogole nie chce dluzej spac. Kupilam nawet rolety zeby ciemno bylo w pokoju i nic. Daje mu mleko na noc z butelki i masakra jest jakas. Ja juz nie wiem co moge jeszcze zrobic;/


Justynka ja od kiedy dokarmiam Majkę modyfikowanym na noc to ona też się częściej budzi... 😞
dziś testuję i dałam Majce o 17 bulte a po kąpieli dostanie cycusia - więcej sie nazbiera i powinno jej starczyć na całą noc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO

SYLA - no tak, tylko ten dzieciak skonczyl rok 30 kwietnia!!! 😉 3 razyw nocy wstawac no i ciagu dnia doslownie co 15 min - masakra 😉
AGAB - nie chce Cie denerwowac ale tez tak uwazam :P my oboje z mezem troszke fotografujemy 😜 ale nasze aparaty tez nie sa w 100% eksloatowane i wychodzi na to ze gdyby nie szkola fotograficzna meza to mloglibysmy miec "kiepsciejsze" wyposazenie 😉
Jak tylko bedziesz miec pytania - pisz: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas tez przegonila burza na spacerku.
W ogole Ksawciu ma chyba czujnik amortyzacji - jak tylko spoczne gdzies na laweczce - pyk i oczka jak 5 zl i trza dziecko zabawiac 😉

Dzis synek byl grzeczniutki - turlalismy sie po dywanie, ogladal bajki, grzechotal [i nabil sobe guza - nawet zaczal plakac jak sie uderzyl 🙃]
Mamusia gadala prawie godzine z kolezanka a Mlody lezal obok mnie na kocyku - skuban turla sie w moja strone! i coraz swobodniej przewraca sie z brzuszka na plecy [bo na brzuszek to juz totalna perfekcja obraca se non stop - az stalo sie to dla nas niewygodne bo trzeba sprawdzac czy nie fiknal gdzies o szczebelek lub zabawke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

kolejna nieprzespana noc za mna, czuwałam do 3 bo się wierciła i jak sie położyłam to niunia w płacz, zasneła nad ranem i pospała do 8. w dzień poszalala i po 18 zasneła i dalej śpi

młoda deserek dostaje razem z kaszka rano ok 11 a zupkę ok 14 🙂
przewijak? hmm pełni funkcje półki na zabawki 😁 przebieram ja na łóżku na turystyczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla musze mu dawać mleczko modyfikowane bo mam za mało pokarmu, ale Dusia dobry pomysł z tym mlekiem wcześniej a później tylko cyc. Moze pomoże 🙂 Syla daje mu mleczko z proszku bo tu nie znalazłam gotowgo a z irlandii wziełam za mało niestety wiec do wody sie na pewno przyzwyczai ale jak dotąd nic mu nie jest. Bylismy dzis na USG bioderek i brzuszka i wszystko w porządku 🙂 Ciesze sie strasznie. Ja też byłam u ginia i mamusia też ok 🙂 A byliśmy dzis tez u lekarmi z wynikami i Piotrus dostał żelazo i kwas foliowy, ehhh mam nadzieje ze anemia minie. Ja tez kupiłam sobie witaminki 🙂
Agab kaszki nie podaje bo jeszcze ni kazał mi lekarka dawać dopiero po 5 miesiacu bo Piotruś na cycu jest jeszcze.
A i Piotruś dziś skończył 4 miechy!! Mamusia mu kupiła dużo deserków i soczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
a jak ukryliście jego klejnoty???????????????????


nie wiem, maz chowal 😉 jest grafikiem wiec pewnie dla niego takie czary mary to pestka - ja mu tylko kazalam zakryc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
a jak ukryliście jego klejnoty???????????????????


nie wiem, maz chowal 😉 jest grafikiem wiec pewnie dla niego takie czary mary to pestka - ja mu tylko kazalam zakryc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...