Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jej a ja najadłam się dziś truskawek takich prosto z krzaczka były pyszne ale długo się chyba nimi nie nacieszke bo już czuje jak spowrotem podchodzą mi do gardła 🤨 dziś tez kupiłam pierwszego w tym roku arbuza-uwielbiam tę pore roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hi,hi ja też jestem po truskawkowym posiłku...mniam 🙂
no fajnie mamy bo duży wybór owoców i warzywek...

polecam link na poprawę humorków http://www.youtube.com/watch?v=EkcoTRcGlFI&feature=related
uśmiechnijcie się do swoich brzuszków :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze że nie tylko ja zajadam się truskawkami.W tej ciąży poprostu kocham truskawki.Zjadam je kilogramami i zapijam kompocikiem trukawkowym:P .Poprostu ciąża truskawkowa.Zastanawiam sie czy to ja tak lubie truskawki czy moja córeczka. Ale z tego co pamiętam to nie przepadałam za truskawkami.Ale kochałam czekolada na którą teraz nawet nie spojrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też zmieniły się gusta kulinarne :P nie za bardzo podchodzi mi mięso heh no i nie mogę patrzeć na moje ulubione ogórki kiszone 🤨 za to wzięło mnie na pieczenie ciast :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka Laski.....Jak humorki?Ja cały dzień leże....Chciałam Was zapytać o zakupy dla Dzidziusiów....czy już kompletujecie powoli wyprawkę?Bo ja zamierzam to zrobić dopiero pod koniec ciąży....a jedyne co do tej pory udało mi sie zrobić to....listę i jestem przerażona ile rzeczy potrzebuję.....Doszliśmy z Mężem do wniosku,że kolorkiem dominującym będzie seledynowy i żółty,bo podobają nam się takie kolory i są uniwersalne....zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca....niby ma być chłopak ale nie jestem w 100%pewna....Może pochwalicie się co macie już dla Maluchów albo polecicie sprawdzone firmy.....Ja ze swojej strony polecam chustę do noszeniahttp://www.allegro.pl/item655112982_chusta_kolkowa_nati_ring_na_lato.html i butelki oraz odciągacz pokarmu Tommyhttp://www.allegro.pl/item654420807_tommee_tippee_butelki_2x260ml_roz_promocja.htm......pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka babki wlasnei wrocilam - 2 dni mnie nei bylo w domu dzis bylam w ikei i pokupywalam wszystkie gadzety baldachimy przewijaki szafe komode pasekna zabawki pluszaki jednym slowem wszystko co przewinelo mi sie pod reka teraz weszlam na netka zeby upolowac jakis sterylizator i podgrzewacz , lozeczko mi przyszlo :P jak ja juz chce pazdziernik Amelka dzis daje czadu salse tanczy w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Maxara...ja mam podstawowe ciuszki już kupione,i łóżeczko z całą wyprawką...brakuje mi wózka,wanienki,kosmetyków i pieluch...na twoim miejscu zastanowiłabym się z odwlekaniem zakupów na koniec-pomyśl z większym brzuszkiem ciężko będzie ci biegać po sklepach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia90 napisał:
Siemka babki wlasnei wrocilam - 2 dni mnie nei bylo w domu dzis bylam w ikei i pokupywalam wszystkie gadzety baldachimy przewijaki szafe komode pasekna zabawki pluszaki jednym slowem wszystko co przewinelo mi sie pod reka teraz weszlam na netka zeby upolowac jakis sterylizator i podgrzewacz , lozeczko mi przyszlo :P jak ja juz chce pazdziernik Amelka dzis daje czadu salse tanczy w brzuszku 🙂


AAAAleee poszalałaś Niunia hi,hi 🤪 prawda że frajdę przynoszą takie zakupy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara mam te buteli 6 dotego 2 z aventa o herbatki i 2 z lovi bo tez dostaje od ciotek duzo 😁
lozeczko
baldachimy i cale aksesoria do lozeczka mam
ciuszki w czesci mam
gadzety typu zabaweczki grzechotki karuzele do lozeczka
przewijak kocyki bciki rozno takich peirdolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek nawet mi nei mow beigalam po tym skelepie jak oszala 😁 nawet swieczki juz kupilam malej do pokoju patzralam za jakimis firaneczkami ale nei bylo fajnych ale widzialam wozki z chicco ale 3000 tys wiec odpuszcze taka rozkosz wozek kupie na przyszly meisiac, moj przyszly mezus powiedzial ze mam sobie wybrac jaki chce ... dzis byl dzielny na zakupach a nawet sam dobieral gadzety on to uwielbia kupywac butelki dzis kupil zas 4 juz maamy w domu 13 i po co tyle tego no ale trudno hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmmmmmmm....może faktycznie macie rację z tymi zakupami,ale u nas (w górach) panuje przekonanie,żeby nie zapeszać....tzn.nie kupować nic wcześniej.....Wiele moich koleżanek miało przed porodem tylko podstawowe rzeczy dla Dzidzi,a resztę kupowały po porodzie.....Ja aż taka odważna nie jestem.....poczekam jeszcze troche,bo pózniej mogą być ładniejsze modele i będę żałowac....ja mam listę i dokładnie wiem co potrzebuję.....muszę się tylko zebrać w sobie żeby zacząć kupować.....nie wiem dlaczego ale wydaje mi się,że to jeszcze za wcześnie....ale przemyślę....bo racja z tym brzuchem to mi może być ciężko biegać po sklepach,a wtedy allegro zostaje....pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara wiem wiem wiem o tym ja podgrzewacz kupuje zwykly bo to ino do podgrzewania ...ale dziewczyny jaki moj kupil wczoraj na zakupach bo byl z kumplami w fasion hous komplet dla malej z menchester united i ona i ona beda miec takie ( on jest wielkim ich fanem ) pwoiedzial ze razem beda ogladac mecze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super...mój mąż też jest wyrozumiały jak tracę głowę w sklepach dla dzieci :P całe szczęście że muszę nieco ograniczać wydatki bo zagraciłabym mieszkanie ha,ha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie moja mam mowie a po co ci to i to albo do czego to sluzy 😁 😁 dziewczyny daje wam dobra rade polujcei juz na chusteczki nawilzajace w promocjach ja juz kupilam 4 paczki i jak sa promocje to kupujee i pampersiki tez bo to idzie najbardzeij wszyscy mi to mowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż się ucieszyłam jak to Niunia przeczytałam....heheheh....ja też mam w domu 2 fanów manchesteru,a trzeci w drodze.....heheheh....właśnie zamówiliśmy dla syna całe wyposażenie z manchesteru.....fotel dmuchany,pościel,budzik,dywanik.....i wiele innych....robimy mu remont w pokojuu i zarzyczył sobie ściany żółto-czerwone z Cristiano Ronaldo na ścianie,bo na allegro są takie specjalne nakljki na ścianę...i był Ronaldo.....mój mąż ma chrześniaka 1,5 roku i kupuje mu ciągle jakieś kompleciki z manchesteru także do nas wrócą.....zobacz sobie na allegro jest kocyk dla niemowlaka FANA CZERWONYCH DIABŁOW....HEHEHEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie nei enie ja mama dizewczyynke wiec mi tam kompelcik jeden wystarczy zeby tatuskowi ulzyc a tak to nie pozwolilam mu i n=mu nie pozwole na taka manie bez przesady to dziewczynka 🙂 ona ma sie bawic lalkami i juz sie smiejemy ze bedzie chodzic z kuzynka aktulanie ma miesiac , razem na dyskoteki i ojcowie beda sobie wyrywac wlosy heheh bo to takie zazdrosne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...