Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niunia no to miłego pilnowania.....zawsze to jakaś praktyka.....pózniej łatwiej jest się przestawić.....Chociaż powiem Wam,że jak ja muszę popilnować mojego 1,5rocznego bratanka Alana......to pózniej jestem gorzej wycięta niż jakbym rowy kopała......mam nadzieje,że nie wszystkie dzieci takie są......bo ja już troszke zapomniałam jak to jest mieć małe Dzidzi w domu.....ale chyba najwyższa pora sobie przypomnieć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no...super byłoby gdyby jeszcze ktoś dołączył,chociaż kameralnie też jest miło ...
Może któraś z Was zna jakieś metody żeby pomóc maluszkowi się odwrócić...po kopniaczkach czuję że ułożenie mojego synka się nie zmienia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Madzia zapraszamy......Moniczek sama się zastanawiam nad ułożeniem mojego Malucha......Kopniaki czuję raczej w dole brzuszka.....ale może to rączkami albo główką wali....hehehe.....czytałam,że wiekszość Dzieci właśnie w 6 miesiącu przyjmuje ostateczną pozycję.....nie mam pojęcia jak to u mnie jest.....bo usg mam mieć dopiero w 8miesiącu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na kolejne USG mam iść dopiero za 7 tygodni jak już przekroczę 30 tydz.i ma się ponoć wyjaśnić...mam nadzieję że Bartek jednak się odwróci główką w dół bo jeden "trudny "poród mi w zupełności wystarczy 🤨
No niby ma jeszcze czas do 28 tygodnia-tak twierdzą lekarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha.....czyli to prawda z tym ustawieniem,że większość sie ustawia główką w dół do końca 6........Ja się tak zastanawiam jak moje Małe się ustawiło,że czuję w dole ten ruchy....Moja kuzynka miała obracanego Synka przez lekarza....przez powłoki brzuszne......ale nie każdy lekarz sie na to decyduje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!ale sie rozpisałyscie...musiałam nadrobic az 6stron czytania...hihi 🙂 🙂 Ja nazywam sie Malwina Cabanek Piła...jeżeli możecie to wyslijcie mi zaproszenia,bo ja jak zwykle sierotka nie moge nikogo znalezc 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis brzydka pogoda...całą noc padało...aż sie nie chce z domu wychodzic... 😞 a w dodatku sie nie wyspałam...dzidzia dawała czadu,ja chciałam spać a ona nie 😉 Teraz sie zastanawiam co by tu zjesc...jestem po sniadanku,ale już zgłodniałam:P co porabiacie dzis??ja nie mam konkretnych planów 🤨


Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tak parno ze sie dychac nie da :/ wyslalam zaposzenie madzie iii;p malince ide troche pocwiczyc zaraz bo zaczelam 🙂 a co do obrucenia sie dzidzi to nie przejmujcie sie moja mnie caly czas kopie na dole tak nad wzorkiem lonowym lekarz powiedzial mi ze juz sie mala obrocila wiec pamietajcie ze te dzieciaczki to caly czas sie obkrecaja hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiadku.....Niunia n to mnie pocieszyłaś,że Twoja już obrócona,a kopie na dole....bo ja tez tak mam.....pewnie nas "z główki"n łobuzy biją.....Mam nadzieję,bo Syna urodziłam w 4 godziny i bez problemu....i teraz też tak chce....albo jeszcze szybciej....Dziewczyny,a co o tym wózku sądzicie?Nie jest drogi,ale czy dobry?http://www.allegro.pl/item660041002_coletto_austin_nowosc_caly_zestaw_z_fotelikiem.htmlja się zastanawiam nad....Quinny....Implast....lub....Mutsy.....no i ewentualnie Graco http://www.allegro.pl/item662453093_ss_2_kolory_graco_wozek_quattro_tour_fotelik_su.htmlmoja siostra go ma i jest bardzo zadowolona....mały już 1,5 roku w nim jezdzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem i maxara ze ceny sa oszalale tych wozkow co wybvralas a szczerze mowiac nic specjalnego ten qunnity wyglada jak jakis spodek latajacy mutsy mi sie podoba ale ja poszukam czekos tanszego i tak musze go jeszcze zobaczyc na zywo i kolezanka - tez w ciazy ostatnio widziala w sklepeie http://www.allegro.pl/item641647686_jet_neo_babyactive_2009_hit_fotelik_3w1.html tego jet neo i pwoiedzial ze super jest i cena tez okej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...