Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia tylko nie kupuj za dużo pieluch w najmnieszym rozmiarze,bo Ci póżniej zostaną....Po pierwsze nie wiadomo jak duże dziecko się urodzi,a po drugie to niektóre dzieci tak szybko rosną,że po miesiącu musisz się przerzucić na większe....Ja kupuję Pamprsy,bo u syna byłam zadowolona....na inne żle reagował i pupa czerwona była....a pózniej jak był starszy to jak mu inna założyłam to się przesikiwał,zwłaszcza w nocy.....a chusteczki to nie wiem... ....może Bambino,tak jak resztę kosmetyków....albo też Pampers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie moja kolezanka ma synka alergika i na kazde pampersy ma uczulenie!! 😲 😲 😲 😲 😲
i jedzie na pieluszkach tetrowych ...Ja bym sie chyba załamałą ja nie jestem alergikiem moj narzyczony tez wogole to u mnie rodzina nie jest alergiczna chodz mieszkamy na slasku ale nigdy nie wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis wskoczyl mi 27 tydzien 🙂 ale to leci...co do tego wozka chicco to go nie kupilam chodz juz stalam z kasa w reku ale stweirdzilam ze to kola to katastrofa!! 😞 szkoda ze nie sa pompowane patrze za innym chyba jestem za bardzo wymagajaca mi tesciu bedzie kupywac wozek - da mi pieniadze wiec powiedzial ze bez limitu bo 1 dziecko zawsze musi miec ladny wozek hehe dla mnei lepiej :P pozdrawiam ja spadam na miasto bede dzis zas reobic leczo 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia jest również chicco model z pompowanymi kołami tylko że jest droższy...Ale masz zapas pampersa hi,hi trochę wydatków z głowy...ja właśnie też chcę zacząć kupować pieluchy...a z chusteczkami mam tak samo ha,ha...co idę na zakupy to wychodzę z chusteczkami,no ale będzie duża potrzeba 🤪
A mi zostało równo 14 tygodni,jejku już coraz bliżej i nie mogę się doczekać hi,hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosze dziewczyny powiedzcie mi przez jaki czas nalezy liczyc ruchy malenstwa?????????????moja mala i tak jest bardzo leniwa i zalicza sie do potwornych spiochow ale teraz kiedy mam chwile wolnego to chce nadrobic zaleglosci:laugh: dzieki wielkie i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kazde Dziecko ma inny temperament I rusza się tez we własnej częstotliwości....Moja gin mówiła,że dzidziuś jest jeszcze malutki i śpi nieraz 20godz na dobę......powoli zaczyna kształtować mu się też rytm dnia.....i jeśli w nocy jest aktywny to jest duże prawdopodobieństwo,że po urodzeniu też będzie łobuziakiem nocnym....Mój Maluch zaczyna fikać zaraz rano kiedy tylko oczy otworzę,nieraz aż mnie obudzi....no i wieczorem jak się położę do łóżka to tez szaleje.....a w ciągu dnia to nieraz 5x go czuję ,a nieraz 2.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiula napisał:
prosze dziewczyny powiedzcie mi przez jaki czas nalezy liczyc ruchy malenstwa?????????????moja mala i tak jest bardzo leniwa i zalicza sie do potwornych spiochow ale teraz kiedy mam chwile wolnego to chce nadrobic zaleglosci:laugh: dzieki wielkie i pozdrawiam


Nawet poradniki przeczą same sobie - w jednym wyczytałam że powinno się liczyć ruchy w przeciągu aktywnej godziny i że minimum to 10 a w drugim pisało że od rana do wieczora powinno się czuć co najmniej 10 ruchów...
Mój synuś czasami fika jak szalony a czasami mam wrażenie że całą dobę śpi...dopóki go czuję to myślę że nic złego się nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Natalio że też nie mam pojecia jaki kupic... 😞
A tak poza tym dziewczyny to mam do was pytanko...
Będziecie karmiły piersią???bo ja sie boje że nie dam rady...bo naprawde trzeba z wielu rzeczy zrezygnowac...chodzi mi o diete... 😞 a ja tak lubie sobie dobrze podjesc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka DASZ RADE!!!Ja też myślałam,ze nie wyrobię,ale nie jest najgorzej.......A jak się z......szybko chudnie....nie mówiąc już o korzyściach dla malucha.....Ile dasz radę tyle będziesz karmić.....w sumie to siara jest najważniejsza....a pózniej jeśli można to powinno się karmić.....ale jeśli Mama nie daje cyca to wcale nie oznacza,ze jest wyrodna.....ja uwielbiałam karmić i tulić się do Dzidzi....taka bezbronna i zależna jest wtedy........Nie przejmuj się to samo przyjdzie .....zobaczysz.....A co do podgrzewacza to jak kidyś pisałam ja mam campolu i do wszystkich butli pasuje i jeszcze fajny na allegro znalazłam taniutki....wczoraj linka puściłam Moniczkowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny u mnie zas skwar sie zapowiada...
Co do podgrzewacza to mi sie trafil z aventa za fajna cene w poniedzialek ma mi przyjs a moze jeszcze dzisiaj dalam za niego 1.10 euro hehehe 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: ja kupilam butelki tomme tippe maja fajny smoczek z aventa tez mam pare i z lovi
ja rowzniez boje sie karmic piersia ale zobaczymy czy damy rade ..Ja musze poszukac sterylizatora macie jakies na oku ?????maxara fajnie ze poslals linka do pojemniczkow na melko bo ich wszedzie szukalam ale w pl chyba nei da siie ich kupic bo szukalam w sklepah i apterkach ale to zamowie na allegro :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski no u mnie też znowu skwar.....w dodatku komary mnie pogryzły......sterylizator mam z Awentu.......ale Dziewczyny to nie jest konieczny zakup!!!Akurat kupiłam okazyjnie.....ale tak to nie planowałam tego zakupu.....bo tam jest miejsce na kilka butelek.....i trzeba kilka od razu wyparzać,bo szkoda 1.......a mi pediatra mówiła,że wystarczy przegotowaną wodę wlać po brzegi i kilka minut potrzymać.....a gotuje się raz na kilka dni....nie wiem.....Powiem Wam,że ja byłam w szoku jak zobaczyłam co moja siosra w UK robi z butelkami......tam się kupuje takie tabletki do dezynfekcji i ona normalnie wodę z kranu lała do miski...wrzucała tabletkę....butelki....5min....i już......Dla mnie szok.....a dla nich gotowanie butelek... większość Angielek nawet nie dezynfekuje.....a Dzieci piją kranówę......:laugh: ....co kraj to obyczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wiem ze sterylizator to nie konieczny zakup i o tych tabletkach wiem bo moja kolezanka w IRl tak robila ja stalam i nei moglam uwierzyc hehe te tabetki to milton sie nazywaja i sa na alegro do dezynfekcji ...Moj sie uparl na sterylizator no bo to bakterie bo to to bo to trzeba wszyscy to maja ...
No to jak mu tak zalezy to sie kupic przynajmniej on bedzie myc butelki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!ja dopiero wstałam...ale jestem głodna,musze isc cos zjesc...hihi 🙂 Dzis znowu zapowiada sie skwar...bedzie ciezko... 😞 😞 😞 😞 A wy jak sie czujecie???ja to ostatnio jakas połamana chodze... 😞 a najbardziej jak rano wstaje to wszystko mnie boli(nie moge sie dobrze ułożyc w nocy) 😞 brzuszek coraz wiekszy... 😞 wczoraj sie ze mnie tesciu smiał że taka mała dupka...hihi a taki wieli brzuszek... 🙂 chyba urodze wielkoluda 🙂 🙂 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...