Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

hej mamunie....widzę że nam hormony grają w ping ponga 😉
Ja to też raz płaczę a raz się śmieję...Maxara ty już kończysz remont a ja właśnie zacznę 🤨 aż się boję czy sobie ze wszystkim poradzę heh...No życzę wam duuuużo uśmiechu,bo niedziela ładna...Jutro jadę kupić pieluszki i jeszcze brakujące duperelki,a w środę w końcu USG 🙃 🙃
zobaczę mojego smyka hi,hi hurra!!!
Buziaczków moc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej!!!ja tez mam ostatnio jakies złe dni...chociaz zostało mi juz tylko 8tygodni... 🙂 wszyscy mi mówia ze urodze pewnie wczesniej...i ja tez tak czuje... 😮
Ja mam problem z tesciowa...tak mnie ta kobieta wkurza ze masakra...ciagle krytykuje moj ubiór,wyglad itp...i wtraca sie do naszego zycia...dostałam od siostry bardzo fajna sukieneczke to tesciowa stwierdzila ze jest zbyt opięta... 😞 😞 😞 a wkoncu jestem w ciazy i mam brzuch i co mam z tym zrobic... 😞 jak ona mnie denerwuje... 😞
Spac mi sie jakos chce...probowalam sie zdrzemnac ale bez skutku... 😞 bo w nocy ostatnio kiepsko sypiam... 😞
Aha...i dzis w nocy ze trzy razy miałam skurcze...jeden bardzo bolał...wystraszyłam sie jak nie wiem co...teraz jest ok... 😲 ale i tak mam stresa... 😞

Pozdrowionka 🙂 🙂 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyt dxziewczynki moj wramach przeprosin zabral mnie na mile poludnie po meiscie i na spacer do pszczyny 🙂 potem pojechalismy do sklepu bo maialm okropna ochote na makrele wlasnie ja jem po neij zjem arbuza 🙂i.... sorbet bananowy weczoraj jadlam z granta sa superanse z zielonej budki pychotka lepsze od lodow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
U mnie chyba pogoda troche zelzyla, ale zobaczymy jak to bedzie.
Wkurzylam sie okropnie, bo poltora miesiaca mowilam mojemu o szkole rodzenia, ze 12.08 na 11:00. A on mi wczoraj, ze musi isc do pracy, bo jakas sprawe musi zamknac.Tego juz za wiele zawsze praca jest wazniejsza od nas. Powiedzialam mu, ze jak nie pojdzie ze mana to pozaluje. Zobaczymy....

Co do skurczow to tez miewam i to bardzo bolesne. Wczoraj prawie caly dzien bolala mnie az talk w srodku pochwa jakby ktos szpilka mnie kul....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mAM NADZIEJE ZE DZIS POGODA BEDZIE W MIARE OK SLONECZKO ALE Z WIATERKIEM TAK JAK WCZORAJ 🙂
JA SIE ZBIERAM I IDE ZANIESC MOJ TELEFON DO NAPRAWY BO MI SIE ZEPSUL CIEKAWE ILE ZAPLACE 🤔
🤢 😮 ZDZIERAJA ZAWSZE JAK SIE TYLKO DA
NATALIO I MALINKO JA MAIALM TAKIE SKURCZE 2 TYGODNIE TEMU ALE SIE WYSTRASZYLAM ...NAWET WSTAC NEI MOGLAM TAK MNEI BOLALY...
JA SIE NABAWILAM CHYBA JAKIEJS INFEKCJI...W SRODE MAM WIZYTE U GINKA NEI WIEM CZY CZEKAC NA NIA CZY ISC GDZIES WCZESNEIJ CHODZ WOLALAL BYM JEGO BO JUZ SIE PRZYZWYCZAILAM ...SWEDZI MNIE A JAK SIE PODRAPIE( CHODZ STARAM SIE NEI DRAPAC ) TO PIECZE ALE UPLAWOW JAK DO TEJ PORY JESZCZENIE MAM
cZYTALAM ZE TO NORMLANE MOZE KTORAS MIALA TAKA INFEKCJE?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski!!!U mnie zapowiada się ładna pogoda...wczoraj super buło....pojechaliśmy nad rzeke ,ale nawet nóg nie zmoczyłam,bo mi zimn było,a woda lodowata.....Co do infekcji....to nigdy (odpukac)jeszcze nie miałam....ale może idz Niunia to skonsultuj żeby w coś gorszego ne przeszło.....Ja też mam od czasu go czau skurcze ale to norma przy finiszu:P Mnie strasznie boli pod żebrami ten ucisk nie wiem co to Mama mowi,że to przepona....albo już nie wiem co?ja miałam potężny skurcz łydki w nocy,ąż do tej pory mnie noga boli...no i ten ból pod żebrami....całą noc się z boku na bok przewracałam....Miłego dnia Ciężąrówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!ja dzisiaj w nocy znowu miałam kilka razy skurcze...tak mi sie wydaje...to straszny ból... 😞 boje sie coraz bardziej ze moja dzidzia chce juz wyjsc...a to jeszcze za wczesnie... 😲 😲 😲 a w dodatku jestem sama w nocy bo mój mąż ma nocne zmiany...w najgorszym wypadku mam tesciowa obok w pokoju... 😞
Mam dzis doła...moja siostra wyjezdza i znowu będe sama... 😞
Co zrobic... 😞
Zapowiada sie znowu upał...bo głowa mnie boli... 😞 ale na szczescie to lato pomalutku dobiega konca...a w nastepne juz bedzie lepiej 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdrowionka 😉

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie natalko ostatnio nei wspolzylam z moim wiec go raczej nei zaraziolam ... mysle ze to przez taki plyn w szpitalu...jak lezalam na koziolku to psikali mnie plynem jakims nei wiem czy to odkazajacy i wydaje mi sie ze to =za silne i poprostu poziom ph spadl bo jak spryskali to odrazu chlod i suchosc ...Dzis mojego ginka nei ma jutro jest ...Myslicie z emoge poczekac od jutra ?czy isc gdzies dzisiaiaj - chodz nie bardzo wiem gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia spokojnie mozesz poczekac do jutra. Moze nawet wystapila jakas reakcja alergiczna na tem plyn. Nic sie nie martw.Gorzej y bylo gdybys miala teraz termin porodu. musieliby robic ci cesarke, bo dzidzia moglaby sie zarazic 🙂Wszystko bedzie dobrze zobaczysz 🙂

Malinka ja tez mam takie wrazenie, ze szybciej urodze. Na pewno bedzie wszystko ok dzieciaczek juz wie co robic. Juz mamy wysokie ciaze i nasze maluszki sa bezpieczne nawet jakby sie juz urodzily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny
ja dzisiaj byłam na zakupach z siostrą i został mi już tylko zakup wózka...mam nadzieję ... kupiłam nawet pampersy,bo w promocji były 🙂
Skurczów macicy jeszcze nie odczuwam,ale za to skurcze łydek to co noc...i tak samo ucisk na przeponę,aż czasami nie mogę oddychać...całe szczęście że to już niedługo 🙃
Dzisiaj to też jakoś źle się czuję...normalnie oczy same mi się zamykają...chyba się muszę zdrzemnąć he,he
Miłego popołudnia babolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłam do prania proszek Dzidziuś - strasznie podoba mi się jego zapach...
Za tydzień wstawią mi okna,muszę jeszcze zmobilizować męża do odmalowania pokojów dzieci i przedpokoju i będzie po remoncie.Potem pranie,prasowanie i ... czekanie na rozwiązanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hE HE HE....Chyba wszystkie mamy takie przeczucie!!!że wcześniej urodzimy.....hihi....to chyba taka nadzieja trochę a nie pewność....ja też dzisiaj 2 koleżankom powiedziałam jak zapytały ile jeszcze mi zostało,że 2 miesiące ale mam nadzieję,ze wcześniej urodzę.....A ja byłam dziś u mojej kumpeli,która prowadzi sklep z ciuchami ciążowymi i kupiłam sobie biustonosz do karmienia,ale już w nim będę chodzić,bo rewelacyjnie leży i wygodny jak cholera z firmy Mama i majtki z pasem poporodowym 😉 już myśle o powrocie do formy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez powoli zaczne prac i prasowac 🙂 ja mam lovela prosek jelp z srodkiem zmiekczajacym?( tesciowa stwierdzila z epowinnam go uzywac ale moim zdaniem jest za Drogi!a proszek to proszek czy to lovela cy to jelp czy dzidzius to bez roznicy i tak dl;a dzidziusiow)
mam tez platki mydlane jak by cos i plyn do plukania lovelatroche tego jest heeh ale platki mydlane do namaczania jak by wieksza kupke zrobila i sie po bokach wykradla z pampaersa ...
Ja skonczylam jesc makrele wypilam sok z marchweki i jablek taki swiezy( pychotka!!) teraz tatus zorbil mi salatke warzywna wiec sie pokusze i zostal mi jeszcze arbuz z rana wiec go musze dokonczyc i ananas 🙂
a na wieczor sorbet bananowy haahah mi wieczorem najbardziej chce sie jesc bo jak jest taak cieplo w poludnie to nei bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek,a co do proszku to ja chyba też DZidziusia kupię i tez ze względu na zapach....przy Kacprze prałam w jelpie,ale nie pachnie i cholernie drogi jest....mam nadzieję,że Maluch nie będzie alergikiem!!!!Kacper po jakimś czasie na mleko się uczulił i wszysykiego próbowałam włącznie ze zmianą proszku na płatki mydlane(które wogóle nie dopieraja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam taka cicha nadzieje że w połowie wrzesnia bede juz miala dzidzie przy sobie... 🙂 zobaczymy 🙂 ale wydaje mi sie ze bedzie chciala wyjsc wczesniej... 🙂 🙂 hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
ja mam termin na 30 pazdziernika,ale prawdopodobnie bedzie przyspieszony ok.dwoch tyg.cesarka..
Wczoraj bylam u lekarza/..musze zamowic i załozyc pesar połozniczy...bo szyjka mi nie wytrzymuje...mam obnizony brzusio..Morfologia mi skacze....wiec znow zmiana lekow...
Lekarz powiedzial "chyba nie ma sensu Cie uczyc rodzic" wiec dala mi do zrozumienia ,ze pojde pod noz..ale coz wazne by dzidzia byla zdrowa i juz z nami.
Co do praka to juz jedna ture mam poprana....jeszcze z dwie badz trzy tak mysle....ale pogoda nie bardzo dzis u nas wiec musze przelozyc pranie a planowalam na dzis..Martwiłam sie o ciuszki ,ze bedzie za malo..a tu rosnie kupka i rosnie wiec chyba az tak zle nie bedzie..mam juz lezaczek..stojak pod wanienke...
Czekaja mnie zakupy kosmetykow pielegnacyjnych,pampersow i wozka..ale to juz pozniej.
A jak u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie,mi się też wydaje że pierwsza z nas to we wrzześniu się rozpakuje 🤪
A swoją drogą to strasznie szybko minął ten czas,a teraz na finiszu to się ciąąąągnie hi,hi...
A co do proszków...to i tak wszystkie one podobne składniki mają tylko jedne droższe a drugie nie...ale ja lubię jak ciuszki tak ładnie pachną i dlatego ten dzidziuś wybrałam i do płukania też płyn dzidziuś...
Wiecie że mi w te upały to jeść się nie chce...tylko bym piła,
Wczoraj odebrałam wyniki i chyba coś nie bardzo mi wyszły - jakbym anemię miała i w moczu bakterie...ciekawe może się przeziębiłam czy co,
MIŁEGO DNIA BRZUSZKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...