Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

widzę że wszystkie prawie w tym samym czasie USG mamy...ja idę 23...ciekawa jestem czy wszystko zbliża się ku finałowi czy jeszcze spokój 😉 ... wzrasta we mnie niecierpliwość ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio85 to daj znac jak tam po ktg... 🙂
Ja wogole na ktg nie chodze... 😞 u nas w szpitalu jest to płatne... 😠
A cos czuje ze po wczorajszych skurczach cos zaczyna sie dziac w moim organizmie...strasznie słabo sie czuje...a mały co chwile sie prostuje w brzuszku... 🤨 a poza tym wydaje mi sie ze on zmienił pozycje na posladkowa...bo jak mial dzis czkawke to czulam ja nie na dole brzuszka tylko z boku... 😞 mam nadzieje ze mi sie wydaje... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Malinka może się rozpakujesz niebawem,właściwie to możesz już w każdej chwili 😉

U mnie KTG podłączają dopiero na porodówce także trzeba zaufać swojemu instynktowi ...

Byłam z córcią na zakupach i mnie teraz strasznie brzuch boli,nie wspominając o kręgosłupie 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko dziękujemy za zyczenia....tobie również spokojnej ciaży i szybkiego porodu.....Ja też nie mam ktg robionego.....a wizyę ostatnią prawdopodobnie mam 30......Malinko nie sadzę zeby w tak zaawansowanej ciazy Dzidzius mógł sie jescze przekrecić....malo prawdopodobne wiec się nie stresuj....pewnie boczkiem sobie lezy ale głowka do dołu....Natalko daj znac jak po ktg....Moni,a Ty juz przygottowana na wielki finał?tzn.poprane wszystko i przygotowane?Ja dzisiaj strasznie sie przeciażyłam....cały dzień sprzatałam i rozpakowywałam worki....bo wkońcu mam meble nowe....Tyle tego było,że dalej dziecinnych ciuszków nie tknęłam ,ale jutro już na 100 zacznę.....Tak mnie z przesilenia kłuć coś w pochwie i krzyzach zaczęło,że mówię do Męza jak z pracy wrócił,że jak dzisiaj urodzę to zeby się nie zdziwił.....A tyle mam pracy jeszcze i zakuopów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha Mamusie byłam dzis na zakupach....i kupowałam jeszce kilka pieluszek tetrowych..,..i był taki biedak.....żona chyba rodzić zaczęła ,bo kupował koszulę i szlafrok i jeszcze sprzedawczynie prosił żeby zmierzyła i zostawiła miejsce na brzuszek....także zaraz jak wróciłam to włozyłam szlafrok do pralki żeby juz był i pomyślałam sobie,ze dobrze,ze ja juz wszystko mam ,bo mój Mąż by za chiny ludowe nie poszedł po koszule i szlafrok do sklepu....tylko pewnie by moją Mamę albo Bratową wysłał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w szpitalu na oddziale położniczym jest zakaz chodzenia w majtkach i wogóle w pizamach.....ogóle to smieszne jest,bo jak np.są odwiedziny(w korytarzu,bo nqa salę nie wolno wchodzić) to babki wygladaja jak kury z tymi ściśnietymi nogami....heheh....także o majtkach w szpitalu moge pomarzyć....i dlatego mam kilka par jednorazówek i tak je będe zakładać....moga mnie cmoknac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
A ja o takie zakupy planuje isc dzis choc niewiem czy dojde bo maz w niedziele wyjezdza i nie bedzie go 5 tyg.wiec mam troche roboty przy nim..pranko,prasowanko itp.
No wlasnie nie bedzie go na porodzie 😞 😞

A pozatym dzis ciezka nocka..mam cholerny kaszel ktory w szczegolnosci nocami mnie meczy.natalii przyniosla chorubsko z przedszkola tyle,ze ona juz zdarzyla wyzdrowiec a ja dalej kaszel mam 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie!!!ja jak zwykle pobudka 3.30 ... chyba mnie Bartuś przyzwyczaja do nocnego wstawania 😉 🙃

to dla Was : http://images.prezentuj.to/wielki-bukiet-kwiatow_duze-zdjecie_896.jpg

Maxarko ja jestem "gotowa" 😉 na wszystko...poprane,poprasowane,do szpitala spakowane,wszystko kupione tylko teraz czekam...

no a dziś w nocy obudziły mnie skurcze...dość nieprzyjemne,ale to chyba z nerwów bo się pokłóciłam z mężem 😠 te chłopy to nic nie rozumieją choćby im jak Abel krowie na rowie wyłożyć...no ale mam wizytę u gina to się zobaczy...najgorsze jest to że pewnie mnie wsadzi na samolot żeby zbadać szyjkę macicy bleee....nie cierpię tego badania...no ale wizyta o 18 więc kupa czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Wczoraj bylam na KTG i w ciagu 25 minut mialam 2 skurcze na 58%. Lekarz powiedzial, ze zapis ok. Pozniej w domu myslalam, ze juz rodze, bo mialam cztery skurcze w odstepach pol godziny, ale przeszlo.....Moglabym juz urodzic....
Dzisiaj dziewiate urodziny mojej kochanej siostrzenicy.Imprezka rodzinna sie szykuje hihi, ale z malym poszalejemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxaro wspolczuje :P u nas tez nie mozna zwyklych majtek ale ja wiem ze te jednorazowe zle trzymaja nie bede w tym chodzic na obchod bede poprostu sciagac :P i tyle hehe
ja ktg bede miec w 39 tyg jak do tego czasu nie urodze albo przed cc ale juz miaalm kilkanascie razy robione ktg a tak to slucham sobie sama w domu serducha mojego szkraba tylko tak tego nei lubi bo odrazu sie budzi spina sie 😁 kopie jak opetana ...
ja mam nadziejed ze moj m bedzie mail wolne jak bede rodzic ale mam cicha nadzieje ze urodze w wekend bo moj wtedy jest w domu a tak to z warszawy do tychow - slask ,pod katowicami to jedzie 6 godzin , chodz ja i tak chce zeby tylko przecial pepowine a rodzic bede z szwagierka
moniczko mnie tez dzis Amnelka obudzila w nocy o 3 tak sie zaczela rusza no normlanie jak by miala wyjsc - pewnie ma juz malo meijsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ranne ptaszki.....Ja po wczorajszych porządkach na szczęście dobrze się już czuję....i jak widać w nocy nie urodziłam....ale zauważyłam,że już od jakiegoś tygodnia....właśnie po wizycie w środę jak mnie przebadała to odczuwam dość mocne skurcze...ale nie regularne....kilka dziennie....czasem 1 czasem 2.......może coś tam za dużo pogrzebała i puszka Pandory się otwiera:laugh: z Kacprem tak miałam,ze jak mnie zbadała o 17 to zaczęłam o 23 rodzić....a ja mam kolejna wizytę dopiero 30 września....i żadnego ktg mi nie kazała robić....szkoda,ze w Polsce nie jest to obowiązkowe np.od 37tc.....Natalko,a co oznacza ,ze masz skurcz na 58%?i co Ci powiedzieli?że się zaczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś chyba załapałam doła...buuu...
tak mi przykro że mój mąż nie chce mnie zrozumieć 🤨 a tak potrzebne jest mi jego wsparcie...jestem ciekawa jak to będzie gdy Bartek będzie już w domku...zarzekał się że jest już dojrzałym mężczyzną ale jakoś nie dostrzegam tej dojrzałości heeh...

sorki że przynudzam wam dzisiaj ale jakoś mnie tak wzięło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....
Nocka w miare....:Pwkoncu 😉
Dzis idziemy na wesele jak znam siebie w obecnym stanie to pewnie kolacja juz bedzie w domku hihi...
Musze dzis tez meza do wyjazdu przygotowac 😞 a z tym to bedzie problem bo odkad wiem,ze jedzie lzy do oczu same naplywaja
NIE BEDZIE GO Z NAMI JAK ZUZIA SIE URODZI !!!!!!!!!!! 😞 😞 😞Oj ciezki tez zywot kobiet...serio..ja czasem chcialabym byc facetem i nie odczuwac rzeczy tak jak kobieta ...

ok.lece...dziewczyny milego weekendu zycze...tzrymajcie sie!!
Buziaki!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny mam dzis taka zgage ze zjadlam tylko platki z melkiem jogurt i pomarancze i pare winogronek :P no ale nie umie nic przelknac dzis mi nic nie pomaga :/ noc hmmm... w miare 3 razy siku - mi sie wydaje ze to matka natura tak nas przygottowuuje aby wstawac w nocy do dzidziusia 🙂... na ole mala mi sie tak wypina a jest tak nisko ze mam uczucie jak by miaal sie przebic
madzia ja mam nadzieje ze moj M zdazy wczoraj jak dzwonil to sie pytal kiedy mam zamiar rodzic bo chce wolne zplanowac 😁 caly urlop mu zostal praktycznie specjalnie zeby mi pomoc po porodzie 🙂 ☺️
madzaia a z tym weselem to ja bym teraz raczej rady nie dala ale przy stole chetnie bym zasiadla wkolo tyle pysznosci 🙂 🙂):mniam mniam ja juz waze 68 kilo z waga strtowa 47,3 ale nie wiem gdzie to idzie no wiadomo troszke widac ae tak to 😮 rypka hehe czasem mysle czy waga sie nie popsula:P ale waze sie regularnie ...Mykam prswoac szlafrok reczniki itd do szpitala:P dzis pakuje torbe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki....Ja od wczoraj piore i piore i nie mogę skończyc.....Dobrze,że mam duzy ogród to wywieszam pranie na sznurach i szybko schnie.....gorzej z prasowaniem....chyba poproszę Bratowa zeby mi poprasowała u siebie i brat mi gotowe przywiezie.....bo po pierwsze niena2widzę prasowania ,a po drugie to nie mam siły...... 🥴 Pieluchy wypłukam tylko w płynie zmiękczającym jelp i wywieszę,bo nie ma sensu ich prac,,,,tak jak i nowych ciuszków....polecam ten płyn ,bo fajne są ubranka po nim....takie mięciutkie i pachnące.....Coraz częsciej boli mnie już brzuszek....powoli zaczynaja sie skórcze....zwłaszcza rano.....W przyszłym tygodniu planuje juz wszystko dokupić....pokój mam wysprzatany....dzidziusia rzeczy ułożone w komodzie.....w przyszłym tygodniu zamawiam posciel...kołyskę....rozek...śpiwór....i kupię pampersy i kosmetyki...i wszystko....mogę rodzić 😮 Szczerze Wam powiem,ze jak do tej pory byłam cwana....tak teraz łapie mnie cykor przed porodem.....Najbardziej boję sie bólu....wiec codziennie modle się o szybki poród....bez dodatkowej oksytocyny,bo to jeszcze bardziej boli....no i bez bóli krzyzowych....Dziewczyny te krzyżowe są 100 razy gorsze od tych skórczy właściwych.....MASAKRA!!!!ALE NAM SIE ZACHCIAŁO!!!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!!!

pojechałam w piątek do gina i ... pocałowałam klamkę hehe 🙃 bo mi daty się pomyliły...tak więc wizytę mam jutro na 18...obniżył mi się brzuszek i w końcu mogę oddychać swobodnie i nie mam zgagi 🤪 w końcu!!!

No ale za to tak jak Natalia odczuwam straszny ból pleców heh...nijak nie można przybrać odpowiedniej pozycji ... no i boję się bólów krzyżowych 🤨 bo mam uszkodzony kręgosłup na tym odcinku 🤨 ... ciekawe co mnie czeka???

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Ja tez nie czuje sie najlepiej... 😞 w nocy budze sie co godzine i chodze do kibelka...a brzuszek boli i ciezko ułożyc sie w łózku... 😞 Czekam na jakies oznaki zbliżajacego sie porodu a tu nic sie nie dzieje...pomału trace nadzieje ze urodze wczesniej...najwidoczniej mojemu synkowi sie podoba w brzuszku i nie zamierza z niego tak szybko wychodzic... 😞
Położne w szkole rodzenia doradziły metode na przyspieszenie porodu...współżycie... ☺️ wiec z moim mężem działamy(z czego on jest bardzo zadowolony oczywiscie hihi)ale jak narazie to nie pomaga... 😞
Ja mam wizyte u gina pojutrze...ciekawa jestem jak to bedzie...nie lubie tego badania bo to boli...ale wiem ze to nic w porownaniu do porodu... 🤨
No Moniczko ja tez sie boje tych bóli krzyżowych bo słyszałam ze sa najgorsze... 😞 aha i boje sie naciecia krocza i szycia...az mnie ciary przechodza na sama mysl... 😲
Pozdrowionka 🙂
Ps.ale sie rozpisałam:P :P :P


Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...