Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam...czasem brak wiesci to dobre wiesci...
No ja jutro do lekarza ciekawe co mi powie....jestes lekko wystraszona,przerazona bo niewiem co mnie czeka...jesli moja Zuza sie obrocila rodze normalnie a tu strach by nie przenosic 😞 😞
pogoda do D**y pada i pada...czlwoiek nie ma weny ani checi na nic..tym bardziej w ostatnich dniach...
A Wy jak sie czujecie przyszle mamusie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czekam i czekam az cos sie zacznie dziać 🥴
a lekarza mam dopiero w piątek... Tak bym chciała juz zeby było po wszystkim ale jak na razie tylko sie tocze i toczę ale mnie tak krzyż boli ☺️
Juz mam wszystko przygotowane do szpitala, wczoraj mi sie śniło że mi wody odeszły 😆 może to jakis znak był 🙂
A pogoda beznadziejna jest jak na razie tylko spać i nic nie robić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam na nic siły....Ledwo sie z kościoła przytaszczyłam.....Mały jakby mniej ruchliwy jest....jakieś bóle tez sa......ale to wszystko takie nieregularne.....Ja pewnie do czwartku nie urodzę....ale wtedy to już na 100%....Troche cykora mam jak to będzie.....Moniczek sie wogóle nie odzywa już chyba 2 dzień.....moze też urodziła? 🤔 .....a termin miała na 22.....Pisałam wczoraj i do niej i do Malinki....ale nie odpisały 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

no a ja wczoraj rano pojechałam do szpitala bo miałam zawroty głowy i plamienie...wyleżałam 20 min.pod KTG potem badanie które pokazało że mam rozwarcie na 2 palce...Usg że wszystko w porządku...mały waży ok.3650 wody w normie i...odjazd do domku bo w moim szpitalu miejsc nie ma heh...tak więc czekam aż pojawią się regularne skurcze albo odejdą mi wody 🤪
Mam tylko nadzieję że długo nie będę czekać bo oszaleję...

Pozdrawiam was wszystkie i mocno trzymam kciuki za każdą!!!

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czytalam,ze przed porodem ruchliwosc malenstwa jest mneijsza wiec moze sie niebawem rozpakujesz ;D
No ja nie mialam jeszcze ktg wiec nic niewiem ale mam nadzieje,ze dowiem sie jutro bo ciekawosc mnie zrzera co i jak-tym bardzioej,ze nie nawidze zyc w niepewnosci i niewiedzy...jutro jak worce odrazu Wam napisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....CO TAM U WAS/Ja dalej w 2-packu....Wczoraj Niunia do mnie pisała,,,,Ciśnienie miała 160 i zbijali jej....a cesarkę ma jutro.....Madzia napisz koniecznie jak po wizycie?Moniczek,a Ty jak sie czujesz?....Ja już powoli odliczam godziny do spotkania z moim Maluchem.....jeszcze wtorek,środa i rano w czwartek wyruszam w podróż:laugh: ....no chyba ,zże coś sie wczesniej zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a wiec...
pessar sciagniety rozwarcie na 2cm...juz jest jesli sie nic nie zacznie samo dziac mam sie zglosic 21 pazdziernika na cesarke bo mala odwrocona miednicowo...wiec cesarka murowana pytanie tylko czy 21 czy wczesniej wiec niebawem jzu bede rozpakowana...


dzidzia nie duza 2400 wiec mysel,ze pojdzie sprawnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!!
U mnie ostatni dzien 38 tygodnia czuję się jak Wy nieco poddenerwowana całą sytuacją. Najmniejszy skurcz powoduje że zamieram czy to juz czy jeszcze nie.
Dzwoniłam dzisiaj do mojego gina z wiadomościa ze nic sie nie dzieje. Jutro idę na KTG zobaczymy czy coś się ruszyło ja przynjamniej nie odczuwam żadnej regularności skurczów. Są ale od czasu do czasu.
Termin mam na 27.10 gin powiedział ze na razie to za wczesnie zeby cokolwiek przyspieszyć ( a dzisiaj ma dyzur w szpitalu o...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...