Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no pażdziernikowe mamunie - dzieciaczki jak aniołki...jak miło że Was poznałam - zawsze rażniej...mam chwilkę więc chciałam podziękować jeszcze raz za życzenia i za Wasze wsparcie...pewnie troszkę rzadziej tu będziemy zaglądać 😉 ale fajnie jest wiedzieć że zawsze jesteście:P

I pomyśleć że straaaasznie dłużył się czas na końcówce a tu wszystkie szkraby już z nami 🙂

Pozdrawiam serdecznie...buziaki dla maluszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.....Już powoli wszystkie dchodzimy do siebie....więc pewnie z czasem cześciej tu będziemy zagladać.....Ja już mam na szczeście pokarm ustabikiowany....piersi już prawie nie bola....a strasznie mi jedna krwawiła i mały az wymiotował krwią z sutka.....ale jestem domna z siebbie,bo przetrwałam i teraz jestem szcześliwa widzac jak ssie.....Karmie go na żadanie,ale wytrzymuje na piersi 2.....3 godziny.....Tej nocy spał 5 godzin.......Powoli chce wprowadzac nowe pokarmy.....Co Wy jecie DZiewczynki przy karmieniu?No i jak sie czujecie?.....Jak Maluszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maxarko!Widzę że miałaś podobny problem...mi też krwawiły brodawki i już prawie się załamałam ale udało mi się przetrwać...malutek mój to głodomorek hehe ale jest grzeczny...(jak mama hihi)
Ja jadam tylko gotowane potrawy,z owoców jabłka i banany,lubię też pochrupać marchewkę...no i dużo jogurtów i serków...

zajrzałam do listopadówek i już dwie urodziły 🤪 jak widać tylko my przerwałyśmy brzuszkową tradycję 😉 😉 ...

Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie i ślę buziolki dla maluszków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kazdy dzieciaczek jest najhanszy w czach mamy 🙂 moj meczy kolka :/ le mam na nia sposob zwiazac dziecko na mumie pokazal mi tesciow i teraz spi jak aniolek non stop 🙂
wczoraj wrocilam d fryzjera i stwierdilam ze fryzurka jest okej 🙂 i dzis zafarbuje ws 🙂 🙂 bo moj jutro wraca to trzeba sie troszke ogranac 🙂dzis pada moze popoludniu minie bo poszla bm na spacerk z mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie deszczyk dziś złapał na spacerku 😞 i musieliśmy wracać do domku...Jak tam Wasze maleństwa się sprawują?...Rzadko na razie tu zaglądamy...mój swiat również pochłonął maly krasnal 🤪 ... oprócz tego dzieciaki mi się pochorowały no istne kongo...całe szczęście że chociaż mężowi gips już zdjęli i ma coraz sprawniejszą rękę to i pomoc jakaś w końcu...

pozdrawiam Was dziewczynki i ślę buziaczki dla pociech kochanych 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂 dlugo tu nie zagladalam...mialam problem z gracjankiem...ciagle płakal...myslalam ze ma kolke a okazalo sie ze plakal z glodu bo ja mam bardzo malo pokarmu,teraz dostaje butle i spi jak susel a ja dzis w nocy spalam okolo 5godzin co bylo dla mnie zbawienne bo juz padalam z wyczerpania...ostatnio spalam w nocy po 2 godziny i musialam uspokajac malego...bylam wykonczona... 😞
Bylismy dzis na spacerku...pogoda nam dopisuje,oby tak dalej... 🙂 a po porodzie zostalo mi zaledwie 3kg...szok
tak szybko wszystko zrzuciłam z 20kg 🙂 🙂 wyrzucilam dzis z szafy ciuchy ciazowe...nie chce juz na nie patrzec... 😲
dziewczyny jak dodac tu zdjecie???nie umiem... 😞
pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie.....U nas w porządku.....Mały je i spi.....W nocy wstaje co 2..3 goziny....ale mi to nie przeszkadza.....Karmie go tylko piersią.....niczym nie dokarmiam i nie dopajam.....szkoda,że niewielu z nas sie to udało....ale jak maluchy mają byc glodne to faktyczni nie ma co ryzykowac.....Mój puki co sie najada...Fakt, nieraz siedzi przy cycku 10 min....a nieraz 2 godziny.....ale wazne,że nie ma kolek i jest najszczesliwszy pod slońcem ssac Mamusie....Pozdrawiam i powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! 🙃

Byliśmy dziś z Bartusiem u lekarza na kontroli,bo przy wypisie ze szpitala lekarz stwierdził szmery nad serduszkiem...no i po dzisiejszym badaniu okazało się że jest już wszystko w porządku...maluszek rośnie - przybrał przez 10 dni prawie pół kilo :P na samej piersi - więc jestem zadowolona...poza tym nie sprawia kłopotów...w nocy budzi sie tylko do cyca no i nie płacze...

pozdrawiam mamusie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuski.....Moniczek super,że z Bartusiem wszystko w porzadku.....tak ma byc!!!:laugh: Mój Oliwierek skończył dzis 10 dni-widac po nim,że rosnie i mysle,ze tez dobrze przybiera na samym cycu.....Ja mam sie do pediatry zgłosic jak mały skończy 3 tygodnie....Jak z pepowina u Waszych Maluchów?bo mojemu jszcze nie odpadła......Ja tez jeszcze mam szwy nierozpuszczone....a jak u Was?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze mam nierozpuszczone szwy,mam nadzieję że już niedługo 😉 heh...a Bartusiowi pępowinka odpadła już po tygodniu - mam z głowy...no a Malince to zazdroszczę normalnie 😉 mi zostało 10 kg do zgubienia...czekam aż się pogoi wszystko co trzeba i zapisuję się na fitness,myślę że do wiosny dam radę 🙃

Razem z Bartusiem mówimy dobranoc !!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjankowi pępek odpadł wczoraj.... 🙂 wkoncu 🙂 ja tez mam jeszcze nierozpuszczalne szwy.. 😞 długo cos 🤨 synus wczoraj dał mi popalic...cały dzien prawie nie spał i cały czas płakał jak go odkladałam do łóżeczka...tesciowa go nauczyła bujania na recach i ja mam teraz problem bo mały chce byc ciagle noszony a jak nie to krzyczy...mój mały cwaniaczek... 😉 ale chociaz w nocy dal mi troszke pospac na szczescie... 🙂 teraz tez slodko spi...ale zaraz przyjdzie jego pora na karmienie tak wiec czekam w gotowosci bo jak jest glodny to jest bardzo zły hihi 🙂 moj głodomorek kochany 🙂
A jak u was połóg??mi na szczscie prawie juz przestala leciec krew... 😁 wkoncu
a mój to juz dni odlicza do konca jak juz bedziemy mogli skonczyc celibat...i ja tez sie nie moge doczekac hi...ale troszke sie boje... 😞 a jak jest u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba kazdy facet nie moze się już doczekac......W naszym przypadku to od 7 miesiąca był celibat.... 😉 ale juz blizej jak dalej.....Teraz dla świętego spokoju trzeba pomyslec o jakiejs antykoncepcji.....bo ja mam wśród znajomych kilka owoców takich spontanów i np.dwoje dzieci z jednego roku......Jak sobie o tym pomysle to az mi ciarki przechodza......Ze mną na sali w szpitalu lezała taka babka,która urodziła 3 dziecko-chłopczyka,a w domu ma 2-latke i roczna dziewczynke ....no i noworodka.....PEŁEN PODZIW -ledwo co doszła po porodzie do siebie,a tu znowu BACH.......Co do krwawienia to ja juz malutko,ale leci cały czas i raczej nie krew,tylko takie odchody brudne.....a Mały jeszcze ma pępowine,ale to pewnie juz niedługo.....Z wagą to tez juz poszło z 11 kilo.....jeszcze 14 😞 😞 i tez sie na siłke wybieram.....ale jak zwy sie rozpuszczą i brocha wygoi 😉W sumie to jestem zdziwiona ale i zadoWolona postawą mojego Meza.....bo był przy porodzie....wszystko widział dokładnie....a nadal ma chcice na mnie.....ostatnio nawet miał sen erotyczny.....ZE MNA W ROLI GŁÓWNEJ...... 🙂 Tak wiec obalam tym samym mit,ze facet po porodzie ma wstret do zony!!!!BZDURY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro to chyba tylko niedojrzali psychicznie mają wstręty jakieś 🙂 mój też nie zmienił zdania co do seksu 😉 i nie może się doczekać...ale jeszcze krwawię więc musi być cierpliwy heheh...

miłego weekendu dziewczyny i buziaki od nas dla was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
Weim,ze was zaniedbalam...ale uwierzcie,ze nie mialam ochoty pisac o tym co przeszłam...porod byl hardcorowy..mialam jakies zrosty na macicy wiec sie przedluzyło o ponad 40 min.nie powiem,ze bylo łatwo...mdlałam...kregoslup cholernie bolala az sie wiłam z bolu...
NOGDY WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozatym cesarkie prowadzil moj lekarz i jeszcze jeden tzw."rzeznik" nie powinien pracowac w szpiatlu tylko w rzezni ze swianiami...
Tak mnie zbadał,ze dostalam krwotoku i z rozwarcia 2 cm zrobilo sie 4 i pol..masakra jakas....

Dzieki Bogu juz po wszytskim...moj maz wrocil wczoraj wiec jestesmy w komplecie...
Zuzia ma sie bardzo dobrze...przybiera ładnie na wadze 🙂 🙂 placze tylko gdy jest glodna bo w kupce lubi siedziec heheh...a i czasem do karmienia trzeba ja budzic...
jestem szczesliwa ,ze mam juz dwie gwiazdeczki 🙂 🙂 🙂
A jak tam u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamusie październikowe, chcialam wam jeszcze raz pogratulowac waszych sakarbow 🙂

madzia2009
duzo przeszlas 😞 ale za pare miesiecy zapomnisz juz wszystko, jak ja bylam w szpitalu pare dni przed porodem bo myslalam ze to juz i tam zbadala mnie polozna to myslalam ze zwariuje tak bolalo i zaczela mi sie lac krew 😞 niektorzy ludzie nie powinni tam pracowac 😞 ale juz jest po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.....Mój Oliwierek śpi słodko......Wczoraj Wam pisałam,że ma jeszcze pepowinke......ale to juz nieaktualne 🙂 🙂 🙂 Tatusiowi odpadła wczoraj przy przewijaniu.....nie wspomne juz o tym ,ze mu całe jaja na fioletowo piochtaniną wysmarował......:P Mój (odpukać)bardzo grzeczny....je i spi.....a jak leży z otwartymi oczkami to nie płacze tylko sie rozglada......Madzia no to współczuje porodu.....chociaz ja tez zbyt miło go nie wspominam....i też się zarzekam,że NIGDY WIECEJ....... 😉 Chodzicie juz na spacerki?....bo my narazie tylko na ogród wychodzimy.....Jeszcze mojej Mamie ktos jakis bzur nagadał,ze nieochrzczonego dziecka nie wolno braz ani na cmentarz ani do koscioła,bo jakaś baba poszła na cmentarz z dziekiem i na drugi dziń tak zachorowało,z ledwo z życiem uszło......no i nastraszyła mojego Męza tak,ze teraz mowy nie m o cmntarzu......Swoją droga to mój chłop zwariował na punkcie małego....naet sie nie spodziewałam......chodzi jak paw dumny i chwali sie,ze drugi syn tez do niego podobny 🙂 a ja znowu poszkodowana.....bo ze mnie nic ni ma tak jak starszy 😞 A kiedy Wy chrzicie Maluchy?bo ja chciałam już listopadzi.....al muszę czekac az do 25 stycznia,bo mój brat i siostra przylatuja wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...