Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny mnie ni bylo troszkę robiłam wszystkie badania na tarczycze jutr wyniki a czuje sie dalej polamaa przepisala mi duomox i muksolvan.
Maxaro jezu przykro mi trzmam kciuki dla twoje taty za szybi poworot do zdrowia 🤨 lap garsc calusow i sie nie smutaj bo to moze sie udzielic maluszkowi chdz wiem ze trudno ...ostatio moja babacia miaa miec operacje na otwartym sercu bo bez nij wiadomo co i kaalo sie ze nie nadaje sie na operacje bo moze urzec na stole 😞 🥴 🥴 ehhh ale tak juz est i idocznie mus byc ...

dziewczyn wy narzekacie a ja t nie wiem mOja mloda Jest jakas inna doslownie na poczatu dawala czadu a teraz dziecka nie ma ja musze chodzic i sprawdzac czY ZYJE Nei zaplacze ze jest godna tylk sie pokreci na pare stron (oastatnio nei wstawala w nocy wogoe a teraz po 1 raz ok 2 3 wstaje a melczko 150 aabo 180 )

Malinka wiesz co moja tez tak bardzo nei chce jesc mleczka.... ja bylam u lekarza to mi pwiedzila ze to nrmalne bo diecko tez robi zapasy i to jest mleko mdyfikowane - moze sie mu smak zznudzic dlateg daje sloiczki i kaszki a wczoraj pila sok z gerberka jablkowo i biale iwgronka 🙂 troszeczke pol na pol z woda mierana jak pila ohoho .... a dajesz gracjankowi cos do jedzenia oproc mleczka?? mze nie zorbil kupki bo mu cos wprowadzilas i musisz poczekac az mu sie unormuje ja kupilam juz smocki 3 bo moja jak pila mleko to sie wsciekala bo za male dziurki i ssala ssaa ni nie ubywalo i wkncu zmeczona padala spac a terazjest k je okoko 5 6 buelek na dzien sloicze (wczoraj zadla cala marchewke z abuszkiem!!!!!!! zostao ledwo a dnie hahahah!!!)i czasem kaszke jej dam z rana
monicze leci ten czas jak chlercia my dzis edziemy d kscedza na jakas auke przed chrzetm zaplacic za chrzest musimy ie wy placilyscie??)i po szake i swieczke... Monia, amleka tak jakby pila z tej lyzeczki jak widzi sliczek to sie nrmlanie trzesie!!!!! a jak jest po kapieli i pokaze jej sie juz buteke z biala substancja t takie darcie bo chce ja juz dlatego musiamy chowac ja przed nia 😁 😁 😁 😁 😁 a gada jak oszlala opowiad historie nei z tej ziemi jak na nia nie popatrze to zaraz uaahhhhhhhhh i piszczy smiejac sie zeby kts z nia pogadal na przyszl rok juz na sanki pjdziemy z dzieciaczami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mlainka ja cie podziwiam ze ak dzwigasz gANKA JA BYM NIE DALA RADY nie ma takiej opcji dobrze ze jest lezCZEK 🙂 NA POCZTAKU SPISALO SIE U MNEI SDELKO TERAZ JAK IDE DO SKLEU TO TEZ 🙂 MOJA NA POCZTAKU Z RAK NEI CHCIAA SCHWIDZIC WGOLE AWET JAK SZLAM DO WC KRYK RZYK ALE SIE NAUCZYLA JAK PRZED SWTAMI BYLO SPRZATANIE I OD TAMTEJ PORY RACZKI SPORADYCNIE ...I DO SPANIA ALE NEI MAM PRBOLEMW Z ODKADNIEM DO LOZECZKA ....
aHA DZIEWCZYBY NORMLANIE MOJA MAMA MOWI C AMEKA ROBI A ONA NORMLANIE SIADA PODCIAGA SIE I SIADA TZN..JA JEST NA KOLANACH T PDCIAGA SIE I SIEDZI WIECIE K TO WYGADA JAK 3 I POL MEISIECZN SZKRAB TK ROBI smiesznie!!! OA JUZ SIADA ALE NIE BRZEWRACA SIE JESCZE NA BRZUSZEK CZY PLECKI 🤔 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej...http://best-image.ucoz.ru/_ph/92/2/419986702.gif

Niunia trudno ocenić ten artykuł na zimno...to tragedia jakaś przecież i nie ma co się potem dziwić że w Chinach mieszka ileś miliardów ludzi 😉 jak dziewczynka w wieku 9 lat rodzi dziecko to zanim będzie np.w moim wieku to nie dość że może ich mieć niezłą gromadkę to jeszcze mogłaby być prababcią 😞
A z drugiej strony - moja córka ma lat 11 i dopiero zaczyna dojrzewać a tam piszą też o 5-cio letniej mamie - przecież to bzdura jakaś!...
A woja Amelka to silna dziewczynka :laugh: ,mój się dźwiga ale nie na tyle żeby sam do siadu przeszedł 🙃 No a mojemu szkrabkowi coraz lepiej jedzenie idzie...Ładnie dziobek otwiera i wcina ze smakiem.
tutaj próbujemy marchewkę 😁 [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/03_02_10_1553.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... 😞 a ja znowu nie wyspana... 😞 już nie wiem co zrobić żeby wydłużyć troszke sen mojego synka... 😞 znowu co chwile miałam pobudke... 😞 wydaje mi sie że on za dużo spi w dzień...tak około 10 robi sobi drzemke na godzinke...po południu około 13godz zasypia spi z 2godziny potem około 16godz zasypia i potrafi tak przespac z 3godziny... 😞 wolałabym żeby w nocy tak spał chociaz bo budzi sie co 1,5godziny około... 😞 może macie jakies sposoby na wydłużenie snu dzidzi w nocy??kurcze byłabym w siódmym niebie jakby przesypiał chociaż te 3godzinki pod rząd... 🤨

Niunia90 ja narazie mojemu daje kleiku do mleczka i raczej mu nie szkodzi... 🙂 wczoraj dałam mu trzy łyżeczki soku jabłkowego ale gdzie tam nie smakował mu...wszystko wypluł i sie krzywił... 🤨 Zastanawiam sie czy nie podac mu marchewki...ale nie wiem ile sie daje na początek???
To twoja Amelka naprawde aniołek..ciesz sie z tego... 🙂
Mój mały to też chce juz siedziec i co najlepsze to chce
stac na nogach ale nie pozwlalam mu za dużo bo przeciez jest za mały a on sie wtedy denerwuje... 🤢
Z plecków próbuje sie przewracac na brzuszek ale udaje mu sie tylko wygiąć w łuk i zaczyna sie drzeć w niebogłosy...bo chyba sam nie wie co zrobił hi... 🤪

Ja mam chrzest w te sobote...jeszcze nie dawalismy kasy ale u nas daja tak około 50-100złotych,no chyba że ktoś naprawde szaleje(tak jak moja koleżanka zapłaciła 300zł)ale u nas to jest też kwestia tego czy sie ma te pieniążki bo jak ktoś nie ma to wogóle nie płaci... 😲

Jutro pogrzeb mojej kuzynki syna...smutno mi taki młody chłopak miał tylko 22 lata... 😞

Maxaro jak tam zdrówko twojego taty???mam nadzieje że jest dobrze...trzymam kciuki... 🙂

Dobra uciekam umyć głowe i doprowadzic sie do porządku bo dziś przylatuje moja siostrzyczka z Anglii...i jeszcze dostanie zawału jak mnie zobaczy taką umęczoną hi... 🙂

Pozdrawiam i buziaki zostawiam 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka wiesz,ja też zaczęłam od kaszki...a marchewki to dałam mu pojeść taką dużą łyżkę od zupy i zjadł wszystko 😆 i nie mam problemu z karmieniem łyżeczką bo Bartuś ślicznie buźkę otwiera...a jabłuszko mojemu też nie podeszło...

Przykro mi z powodu tego chłopaka - taki młodziutki 😞

Maxara a co u ciebie? Jak tata?Trzymaj się cieplutko kobietko 😘

Ciekawe jak tam nasze najstarsze dzieciątko...Kacper niedługo 4 miesiące kończy :laugh: ...
Silne te nasze dzieciaczki,a jak śpieszno im do wstawania hoho 🤪

A co do spania...mój Bartuś to ma prawie stały schemat 🙃 wieczorem koło 20 jedzonko,potem koło 23,o 1 lub 2 a rankiem to o 4 potem 6 trochę drzemki i wstajemy po 7....także też marzy mi się przespana nocka ☺️

Buziaki dla chłopaków i dwóch naszych słodkich dziewczynek 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂
Widze że tu pusto jakoś... 🤨
A ja znowu dziś dołek totalny...z mężem coś ostatnio dogadać sie nie umiem... 😞 wczoraj przyjechała moja siostra,chciałam dziś z nią pojechać do mojej rodzinnej wioski i iść do mamy na cmentarz bo dawno nie byłam...chodziło mi tylko o dwie godzinki żeby został z małym,a on że nie...że mam siedzieć w domu bo mam obowiązki...kurcze jak ja sie poczułam...płakać mi sie chce cały czas...jak byłam w ciąży to sobie obiecalismy że jak jedno z nas bedzie chciało wyjść to drugie zostanie z dzieckiem...a teraz... 🤨 🤨 🤨 jak on może mnie tak traktować...poczułam sie jak w klatce...było mi wstyd przed moją siostra że mam takiego męża...dosłownie... 😞 najchętniej to bym sie spakowała i poszła w długą ale niestety nie mam gdzie... 😞 i nie dosc ze musze znosic chimery mojej tesciowej to jeszcze on coraz bardziej upodabnia sie do swojej wrednej rodziny...ja już nie daje rady,kocham go,ale mam dosyc... 😞 jest mi przykro ze tak mnie traktuje...to ja wstaje po nocach a pan sobie spi odwrocony do sciany,ja musze nosic nasze dziecko...dbac o nie...a on...gdzie ta pomoc ktora mi obiecał???nawet pampersa nie zmieni...nic...jedyne co umie zrobic to przygotowanie mleka...!jest mi smutno miało być inaczej,a jednak zachowuje sie jak typowy facet...zero pomocy... 😞 😞 😞musiałam to wszystko napisac...wyżalić sie... 🤨
Dziewczyny dobrze że mam Was...bo inaczej bym zwariowała... 🤨

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka24 tak przegladam ten watek i tak jak bym czytala o swoim dawnym zyciu tez tak mialam slyszalam ze jestem od sprzatania itd nigdzie nie moglam wyjsc a jak juz to z dziecmi wspolczuje ci ja bym na twoim miejscu tak zrobila zebym zajela sie dzidzia ale przestala skakac kolo meza czasem to otwiera im oczy u mnie byl taki problem ze nie wracal do domu nawet na tydz czasu i przewazal alkohol teraz jestem po rozwodzie trzy lata i nie zaluje no i jak widac ukladam zycie na nowo bedzie dobrze zycze powodzenia i przepraszam ze sie wtracilam pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Malinko...aj z tymi chłopami-no z innej planety są.Ja wczoraj doła podłapałam.Mój m taką awanturę zrobił,że aż mnie ścisnęło w żołądku.Czasami się zastanawiam po co mężczyźni zakładają rodziny 😠 no niektórym kobieta służy za robot do prac domowych...A ja się pytam gdzie romantyzm?partnerstwo?Nie dość często pamiętają o takich rzeczach...eech...Mój to ponad rok temu drugą szansę dostał bo ja chciałam odejść z dziećmi,no ale mnie ubłagał obiecując jak się okazało zbyt wiele bo teraz nie umie się wywiązać...no ale co zrobić zaciskam zęby i wio...tylko czasami nachodzi mnie chandra i mam żal że nie umie sprostać życiowemu zadaniu 😞 No ale mam Bartusia i dwoje starszych i oni są sensem mojego życia 😆 Czasami tylko się zastanawiam ile człowiek podoła znieść 🤨 A przecież pewnie każda z nas nie żąda zbyt wiele od życia.Dom,ciepło rodzinne - to przynajmniej moje priorytety.
I tak bardzo się cieszę że jesteście,bo przynajmniej razem można ponarzekać ale i wspólnie się radować.Życzę wam wiele radości na każdy dzień,żeby mimo różnych smuteczków nie opuszczała was pogoda ducha...Dla Ciebie Malinko ślę oklask na lepszy humorek.I drugi dla naszej Maxary,żeby miała siłę w tym trudnym dla niej czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKI co to za humorki :e polocilam teraz wy ??? hmmm facetci to czubasy, mj casem wszystk zrobi ( zostaje z mala zawsze jak chc wyjsc nawet jak estesmy pokloceni)
a czasmi to sie wypnie i musze mu nagdrac po d uchem a potem gada ze gdyram to by sie k****a ruszyl i co zrobil teraz mloda poplauje a on gra na laptopiei cos z nia gada zamiast wziasc na raczki i cos poopowiadac ale co tam hehehe nie ma zle teraz miedz nami juz dawno nie sexilismy sie musialabym go dzis dpasc 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 archweke z arzynkami ze sloiczka b tylko ze sloiczka chce malpa jesc moja maam powiedziala ze to ormlane bo sa specjane dla dzieci i maja odpowiedni smak i sa ekoloiczie uprawiane itd takie peirdoly ale ja chceila bym jej dac taie normalne jablk ale narazie sie powstrzymam moniczka t dajesz normalna np marchewke?? bo a mama nawet tarke szlana ale nie uzywam 😠 slodka ze sliczka bananowy nektar i jablko ze sloiczka oczywiscie 😉 ippa i mam znizki p 25 procent na osmtyki i produkt zywosciowe z ich firmy w rossmanie musze si eprzejsc 🙂 w pniedzilaek mamy badae suchu w imId w katowicach ... Od mojej siostry yneczek Olivier ma zapalenie pluc i biedak dostaje zastrzyki ma 5 latek 😞 moj biedaczek kochan ...
dzis przezylam szok z baabcia i etsciowa siedze a amelka lezy na mnei i malpa sie podnisa normlanei sie podniosla i z 2 minuty sama siadla a potem plakala bo sie zmeczyla wszyscy moiwa ze gora miesiac i bedzie siedziec ja zaczelam chodzic jak mialam 7 msc 🙂bylam szczupla i szybko mi poszlo :laugh: :laugh: :laugh: malinko a ty e poddawaj sie ja tez czasme mam ochte wszystk rzucic i wysc z dzieckiem tak ubrana jak jestem ale co zrobie po ostatniej kloti ne zapaowalam na soba i mojeo rablam z twarz bo powiedzial mi pare ostrych rzeczy dostal i wiedzial za co i nawet na 2 dzien mnie przeprosil hahaha taa jest uroda faceta pokrecoa nieste 🤢 🤢 🤢 🤢 bo najlepiej to dogDAC SIE Z BABA 🙂
malinka ahaa podawaj juz mze gracjakowi marcheweczke nei zaszkodzi mu 🙂 daj mu najpierw 3 zeczki jak mu bedzie barziej smakowac t daj wiecej ale nei za duzo max 5 lzeczek moja na 2 dzien zjadla pol sloiczka bo tak jej marchweka z jablkeim zasmakowala i moze sprobuj soiczkw one maja troszkeinne smaki moze akurat mu posmakuje a w tej paczce z hippa dostaam jabluszka z liku kaszke moreolw brzskwiiowa lyzeczke i poradnik zywienia i jest fajny 🙂
aha dzis moja mala jadla kaszke ryzowa o smkau jablkwym z dodotniek 2 lyzeczek desrku jablkwego jak jej smakowalao: uciekam kchane trzymajcie sie
Maxara we are you???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie....dziękuję za wsparcie...Już sobie to wzystko różnie tłumacze żeby paranoje nie popasc....okropny widok Taty....Jakbym Oliwiera widziała......karmią go sondą do zołądka....biedny 2 tygodnie jesć nie moze przez usta ani pic....masakra jak musi miec wszystko wysuszone....Nie dośc mu tego było to jeszcze teraz zator w mózgu ma i sparaliżowało mu prawa strone ciała takze juz po operacji nie zdazył wstac....i teraz nie dośc ,ze walka z nowotworem to jeszcze rechabilitacja,bo jak dzidziuś jest....kurwa mac....nie dość ,ze już nigdy nic nie powie to jeszcze teraz z nim kontaktu nie ma,bo wczesniej to chociaż pisał na kartce co chce,a teraz to już nawet tego nie robi,bo prawa reka niesprawna.....ach szkoda gadac.....Mama dzieni noc przy nim....o nią sie tertaz boje....nie zycze tego najgorszemu wrogowi
Całe szczęście,ze pokarm mi napływa powoli....DZIĘKI MONICZEK ZA POMOC
I WAM KOCHANE DZIEKUJE ,ZE JESTEŚCIE I O MNIE MYŚLICIE
Olis okropnie mi daje popalic przez ostatnie kilka dni.....nigdy taki nie był....zawsze Wam mówiłam, ,że grzeczny....a teraz wydziera sie ,az zapomina nawet na rękac
Sama nie wiem zeby albo ze mnie tą złość wysysa....albo jedno i drugie.....bo wiecie,że nieszczescia chodzą parami....tylko,że w moim przypadku STADAMI!!!!
wysiadam juz powoli ....mam wszystkiego dosć....zyc mi się nie chce
ale trwamm jeszcze jakoś......także dzięki Wam
buziaki
bede Was Kochane informowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...
my już wstaliśmy 🙂 Jak widzę to nasze smyki jakiś teraz żły okres mają 😉 u mnie też krzyk i płacz jakby krzywda się działa hehe ale poza atakami jest ok.Niunia Amelka zanim się obejrzysz to co tuptać po mieszkaniu będzie 🤪 zuch dziewczynka i jaka silna!!!Ja daję Bartusiowi słoiczki bo jakość marchwi i jabłek w sklepie to o pomstę do nieba woła 😠 :P Ale się chyba rozpędziłam bo jakichś kropek na buzi dostał także ze dwa dni przerwy.A tak to próbował już jabłuszko.marchewkę i jabłko z bananami...no i kaszkę.Grzeczny przy jedzeniu 😁 buziaka otwiera i ładnie wcina 😁
Maxara wspieram cię całym sercem i wierzę że dasz radę...Cieszę się że mleczko wróciło a i Oliś pewnie zadowolony...Malinka uszy do góry - jakoś musimy wytrzymać 😉

Wszystkiego dobrego dziewczynki...buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂 co tu tk pusto ?/ hmmm... ja dzis mam mega stracha b nie wiem czy moj zdazyl wiecie z czym i mam schizke 🥴 🥴
maxara jakas masakra totana u ciebie na szczescie jestes silna osoba bo nie jedna by sie powalila przez taka sytacje spolczuje badzo twojemu tatkowi i twojej mamie boze masakra moja babacia tez tak maila tylko cala sparalizowana jak rosla ale potem po czasie odzyskala jakis maly wlad po lewej sronie ciala a prawa ani rusz ale moja babusia juz stara jest ob zyla jezcze sto lat chodz widze ze sie meczy ale nie mgla bym siepogodzic z jej odejsciem ...
Malinka jak maly jada juz mlczko dalas cos do jedzoka nowego dzis daismy malej banana z sloika i powiem wam ze ja sksztowalam to to mi nie przypomina banana 😁 ae smakowao jej jak cholercia a mloda wczoraj miala ochydny dzien statnio preferuje uspianie w mjej pduszce i tak sp z 3 godizny
a wczoraj za mnie spaa 3 godiznki i przyslzo kapieni zawsze sie smieje i bawi w wodzie a wczoraj byla tak zmecona ze dala popisowe solo w wannie i ju myslalm ze jej cos zrobiam ae poprostu byla tak spiaca ze jak ja ubieralam to usnela ,spala odd 21 do 8 rano i wstala tylko o 3 zjesc to ptem ogladalam gale bkserka z Adamkiem 🙂...
Zmeinilismy melk z bebion cmfort na zwykly bebilon bo po co mam jej dawac kolkowe jak juz jej kolka minela a te mleczk wcale dobre nie bylo az ta no i tera zjej se apetyt poprawi bo ten bebion to bardzo slodki jest i wcina rown dzis jadla pol sloizka banana bo caleg balam sie banan jest ciezszy i 3 razy po 180 mleczka i zaraz zas bede jej dawac melko ....hmmm
Madzia gdzie ty jestes ?? mowilas ze nie zaniedbasz frum ... 🤔
moniczek widze z etez juz wprowadzasz jedzono i bardz dobrze czytaam ze jak sie wprwadza wczesneij jedzonziecko bedzie onc zdrwoiej jesc z rzyszlosci jestem ciekawa ile w tym rawdy jest ahhhaaa
I DZIS MOJA KOLEZANKA RODZI MA TERMIN NA 27 LUTEGO A MALEJ SIE POPIESZYL I TEZ AMEKA BEDZIE RODZI JUZ OD 11 I MA 5 CM ROZWARCIA ae sie ciesze 🙂 🙂 😎
teraz przygotwania do chrztu , w sobote dostaniem ubranka bo nam kupuje chrzesta od malej w irlandi tam sa ladniejsze niz nas ale bedzie lalka 🙂
wasze dzieciaczki tez zmieniaja kolor wlosow bo moja to bedzie chba blondnka ja bylam jak byam mloda i m tez wiec AMLEKA ODZIDZIEDZICZYLA A URODZILA SIE CZARNA DZIWNE::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka...
Niunia my dzisiaj też banana tylko że z jabłuszkiem i Bartuś wszamał że hoho 😁
A mnie wzięło na wspomnienia 🙃 rok temu szóstego robiłam pierwszy test ale pamiętam że nie wyszedł i że było mi strasznie smutno.Na następny dzień wyjeżdżaliśmy do Zakopca i jakoś o tym zapomniałam,a tam po dwóch dniach zaczęła strasznie boleć mnie głowa i zaczęłam wymiotować - cały dzień w łóżku przeleżałam 😞 i zupełnie nie skojarzyłam objawów...myślałam że zmiana klimatu mi nie służy 🙃 ale jak wróciliśmy 15 i nie dostałam okresu to zrobiłam drugi test i o mało nie umarłam ze szczęścia 🤪 🤪 🤪
oooooojjojojjojoj jak fajnie powspominać hehe.A tutaj nasze pociechy już 4 miesiąc będą świętować:P
Mój szkrab to jakiś taki marudek się zrobił 🥴 na rączkach i to chodzić po mieszkanku bo jak siądę to mu się buczanie włącza hhaha-zabawki wyrzuca i tak nie mam pomysłu jak mu czas umilić...
a jaki klopsik się zrobił-lubi mlesio 😁
nosi ubranka 68 i niektóre już 74 i wiecie straaaaasznie go kocham 🤪 🤪 🤪
życzę wam miłej nocki http://cowduszygra.blox.pl/resource/dobranoc.jpg
buziaki dla szkrabów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie tak poczytuje odczasu do czasu Was bo jestem na pazdziernik ale ten rok...wtdaje sie ze to baaaarrrdzzoooo długo....25lutego mam pierwsze usg i mam nadzieje ze zobacze serduszko mojej fasolki 🙂pozdrawiam Was ciepło i zycze zdrówka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie,
Czyli nie jestem sama 🙂 U mnie wstępnie też zapowiada się na październik. Ja już swoje pierwsze USG mam za sobą ale poszłam trochu za wcześnie i serduszka jeszcze nie było witac bo to dopiero 6 tc wiec nie ma się co spieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajie kochane październikówki!!!Trzymamy za was kciuki,bo długa droga przed wami 🤪
Droga kijanko Ciebie przekieruję na forum PAŹDZIERNIK 2010 bo tu owszem październik ale 2009 więc my to już z ząbkowaniem się borykamy 🤪 Oczywiście zawsze tu możecie zajrzeć i jak macie pytania chętnie slużymy radą 😎

Jestem niewyspana 😞 Mój Bartolek upodobał sobie częste wstawanie w nocy 😆 A koło pierwszej postanowił sobie porozmawiać uuch...aż mnie głowa boli 😞 Właśnie teraz mam go "przyklejonego do cyca :laugh:
Dzisiaj czeka mnie prasowanie 🤔
życzę dziewczyny miłego dnia !!! Buziaki dla szkrabów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski...wiem,ze mowilam,ze nie zaniedbam,ale my znow chorzy..zuza ma katar katastfofalny a ja i maz wogole z goraczka lezymy...no mowie Wam mam dosc!! zaledwo wyzdrowaily dzieci a teraz znow my..i nadal zuza...
Mysle,ze ja i Dawid załatwilismy sie ...badz calkowicie nas do padlo... w sobote...bo bylismy na balu..pierwszy raz od narodzin Zuzi poszlismy gdzies z przyjaciolmi..ale ja nie moglam wysiedziec taka bylam zestresowana i z wyrzutami sumienia,ze dzieci zostawilam ..ale w sumie zaledwie na 5 godzin i juz do domu wrocilimy..
No,ale od tego czasu kaszel,katar,goraczka i brak weny na cokolwiek!!

Byłam dzis z Zuza u lekarza i stwierdzono,ze osluchowo nic nie ma ..wiec skad ten katar??
Do tego wczoraj miala 38 goraczki a dzis rano 37....

Niewiem co sie dzieje...i juz ze stresu siwych wlosow mi przybywa!

A tak pozatym to calkowicie stracilam pokarm...wiec karmie tylko butla...lekarz powiedzial mi,zeby kaszki jeszcze nie dawac a tak bym juz chciala jej cos nowego wprowadzic..fakt karmie butla zaledwie kilka dni..ale juz bym chciala by posmakowala czegos nowego...



A wy juz dokarmiacie czyms innym????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobilam czytanie i juz wiem...;D
Widze,ze juz dawno wprowadzilyscie pokarmy a ja burak sie boje ;/
Co do chlopow...to powiem Wam,ze moj niby pomaga mi przy zuzi...np.jak trzeba ja uspac bierze laptopa i buja ja w bujaku...jak trzeba zmienic pampersa po kupce ..mowi "Magda pomoz mi..." jak tzreba wykompac to twierdzi,ze "ona jest taka mala"...
wiec same widzicie jak to u mnie jest trafia mnie momentami jego brak zaangazowania...co by zrobił jakbym np.wyszla a zuzia w tym czasie zrobila cos z czym sobie nie radzi no.jak czyszczenie noska...

Mam momentami serdecznie dosc..i gdyby nie to,ze zal mi dzieci poszla bym gdzies i niech sobie radzi...

Do tego niebawem znow wyjezdza wiec ja zostaje z wszytskim ...dlatego martwi mnie jego podejscie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxaro..bardzo mi przykro z powodu Twojego taty..ale wierze,ze wszytsko bedzie dobrze i Ty tez musisz...
Wiem,ze łatwo sie mowi,ale moze twoj szkrab reaguje prez to,ze Ty sie smucisz dzieci wyczuwaja..ale nie bede mowic,ze nie mozesz bo kazdy by sie niepokoił w Twojej sytuacji choc bedzie dobrze!!
Pomodle sie za twojego tate ...jestem z Toba ...

Co do snu Zuzy...hmmm..wstaje ok.6-7 zaspia potem ok.9 i spi godzinke...potem tak przysypia na 10-20 min i dopiero ok.14 idzie sobie spac na godzinke czasem dluzej..a kolejna pora snu to ok.17 co mnie troszku drazni bo wstaje ok.20 ;/;/ wiec delikatnie mowiac wybudzam ja ok.19 i kompie corki razem..daje jesc..i do wyra...

Wtedy mam chwilke dla siebie..a nastepna pobudka ok3-4 i do rana spokuj...

Moja zuza tez kupek nie robila ale zmienilam jej mleczko na Nan i teraz jest ok.


Mam wyrzuty sumienia,ze Was tak znaiedbałam ...tyle sie dzialo..a ja o niczym nie wiedzialam.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu!Też u Ciebie sporo się dzieje...szkoda tylko że w sferze zdrowotnej...a lekarz przepisał coś Zuzi na ten katar?Ja miałam taki problem z Bartusiem i brał wit.c w kroplach no i czyściłam mu nosek aspiratorem...jakoś przeszło.
Trzymam kciuki żebyście szybko do zdrowia wrócili...i zaglądaj do nas

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam czyscic nos sola fizjologiczna i przepisala kropelki do noska..niby lepiej...ale calkowicie nie mineło..tez czyszcze caly czas ,ale wiecie jak to u malucha Zuza nie lubi jak jej ktos grzebie w nosku i sie denerwuje a potem gada do mnie z lamentem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest to czynność lubiana przez dzieci i na tyle trudna żeby krzywdy nie zrobić 🤔 bo mój Bartek przy czyszczeniu noska to wije się niesamowicie...
No a nasz Kacper już czteromiesięczny 🤪 oj leci ten czas.
A ja sama wprowadzam nowe pokarmy.Przy żadnym dzieciaczku nie radzilam się pediatry i moje dzieciaki do tej pory jedzą wszystko...mam nadzieję że i z Bartusiem bedzie tak samo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...