Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Maxaro to dla Ciebie : http://bi.gazeta.pl/im/1/1879/z1879871X.jpg STO LAT I DUŻO ZDRÓWKA 🤪 🤪 🤪


Na alergię Bartek dostał krople Fenistil...zobaczymy.Nic nie mówiła żeby przestać go karmić nowinkami no ale nie byłyśmy u swojej pani doktor 😞 Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje,bo 3 jedziemy do pediatry (miało być szczepienie-zobaczymy jak będzie)...Ja też zakatarzona jestem i mam takie bóle głowy że chodzę nieprzytomna,a Bartuś wstał dziś po 4 uch 🤔 Bąk mały...pół godzinki potrwało zanim stwierdził że jeszcze pośpi przy cycku...Ja mam być na diecie bezmlecznej 3 miesiące żeby sprawdzić czy przejdzie mu wysypka 🤨 A ja tak nie lubię wędlin...zawsze jakiś twarożek albo jogurt albo płatki z mlekiem...nie wiem co ja będę jadła no i co z wapniem?muszę dopytać na kolejnej wizycie...oj no i się okazuje że zawsze coś z tymi moimi dzieciakami jeeej 🥴 Jak to się mówi : "jak nie urok to sraczka"...Ciekawe czy gdyby był na mleku modyfikowanym to też by jakieś cuda wyszły....hmmm.
Madzia aż z zazdrością czytam o spaniu Zuzanki 😉 ja to cieszyłam się tak jak Bartek miał miesiąc ale szybko się skończyło długie spanie hehe...no i teraz mam sen przerywany co godzinkę 🤪 🤪 Muszę podpytać pediatrę o karmienie mieszane,żeby na noc mieszankę mu podawać może wtedy pośpi - ciekawe.Muszę sobie zapisać chyba wszystkie pytania boa zawsze coś zapomnę...

Niunia,Malinka - gdzie wy?

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia !!!

Buziaki dla szkrabów od Bartusia i e-cioteczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej...a ja od dwoch dni mam problem ze spaniem w nocy....budze sie tak okolo 12 godz i z 2godz sie krece i nie wiem dlaczego...mały spi a ja z jednego boku na drugi...masakra 😞i rano jestem nie przytomna 😞 teraz niunia moja zrobiła sobie drzemke...a ja mam chwile 🙂 a z dobrych wiesci to mój sie dostał do wojska i chyba w tym tygodniu podpisze kontrakt i musimy szybko szukac mieszkania w Międzyrzeczu... 😲 wkoncu bedziemy mieszkac sami jupiii 🙂 🙂 🙂
Oj to dziewczynki wspułczuje wam problemów z waszymi synkami...ja narazie(odpukac)nie mam problemów z Gracjankiem 😲 ale napewno wszystko sie wam poukłada 🙂 🙂 🙂 oklaski dla Was za cierpliwość 😘
My wczoraj bylismy u lekarza na badaniu bioderek jejku to już trzecia wizyta...i została jeszcze jedna...jeżeli wszystko bedzie ok 🤨
Kurcze próbowałam wkleic zdjecia i mi nie wychodzi cholercia 😞

Pozdrowienia i buziaki dla Was i Waszych smyków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało sie

spróbuje jeszcze: [img size=411]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/my_005-a8936ad18eabc4bc615211049f013618.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uciekam...bo pisze sama do siebie hhiii 🙂 🙂 🙂 papa dziewczynki 🙂 🙂 🙂

Maxaro jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malinka !!! Fajnie że zaczyna Ci się układać - będziesz miała faceta w mundurze 🤪 🤪 🤪 wow...trzymam kciuki i za mieszkanko cobyście szybko zrealizowali marzenie o osobnym mieszkaniu 😎 ...
Gracjanek cudny :laugh: i jaki już duzy chłopczyk 🙂

Buziaki ogromne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzieki Kochane za pamięć i zyczenia
Malinko BRAWOOOO-Super Wam sie rok zaczął-Pani Generałowo:laugh:
Moni widzisz jak to jest....kolki Nas ominęły...a teraz nam za to popalić daja Łobuzy
Mój ma fatalny nastrój....budzi sie co chwilke...nawet nieraz do łózka nie zdąze dojsc...a on już sie zuca....przy tym strasznie drapie po głowie....no i rece w buzi...Dr wczoraj wykluczyła ząbkowanie,bo ogladała go....ale my się z Mężem upieramy,ze to raczej ząbkowanie,a nie wina diety mojej...ale cóz...diete przestrzegam...a dodatkowo smarujemy dziasła i daje mu homeopatyczne drazetki na bolesne zabkowanie...i dzisiaj w południe zasnał po tym....takze....może i mamy rację....Zresztą budzi sie ostatnioo jak nigdy z płaczem....jakby go coś olało....nie podejrzewam uszu....brzuszek jak bolał to juz przestac powinien....bo mama tylko drób i nabiał je
Kurcze no faktycznie jak nie urok to sraczka....Wczoraj Mąż załatwił w aptece te prozki robione...ale Oliś nie wypił z butli....o on nic z butli nie chce ...czaem tylko moje mleko...ale jak strasznie głodny jest...Dzisiaj podejście nr4....tzn....z łyżeczki do buzki proszki
A jak to nie pomoże...to do nachorki...tak jak z Kacprem jak miał nieziemskie kolki...Ona ze stóp czyta i mówi co komu dolega...i wtedy zioła,,,masaz....albo sama juz nie wiem co....Ciagle wymyśla....cały dom w zabawkach...matach....huśtawkach....no cuda....a on ui tak sie drze
Teraz na podwórku śpi...bo go wyniosłam...Chłopina zmęczony...bo w nocy jaja robił to teraz nadrabia
A CO ZE MNA?
Buziaki.
Oklask dla Malinki na dobry poczatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... 🙂 🙂 ja już na nogach od 7godz...Gracuś poszedł spać około 20.00 godz i za to zrobił nam rano pobudke... 😞 a dzis wogóle sie w nocy kręcił...co chwile musiałam go poprawiać...bo przekręcał sie w łóżeczku i rozkopywał kołderke... 😲 a ostatnio to wogóle już jest dobry przekręca się z plecków na brzuszek,łapie szczebelki w łóżeczku i taki sie silny chłopak zrobił... 🙂 a z moim to sie pochwaliłam a tu znowu nici z tą pracą...badania ma,testy zaliczył i wogóle wszystko a powiedzieli mu ze maja dla niego etat ale wojska na razie nie ma na to pieniędzy...to po co durnie robią kwalifikacje...i teraz ma czekać około miesiąca jak pieniadze sie znajdą...cholera już mam tego dosyć,mamy normalnie jakiegoś pecha... 😞

Dobra musze uciekac...będe pozniej... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!
U nas pobudka po 6 😉 Nauczył sie smrodek mały porozmawiać z tatą zanim do pracy wyjdzie hihi...No i troszkę mu się zdrówko poprawia 😁 całe szczęście.Dość szybko byliśmy u lekarza i nie zdążyło się nic poważnego wykluć uff...Już nawet lepiej spał w nocy.
Malinka No jakiś pech sie was trzyma 🤔 nie poddawaj się na pewno wszystko się ułoży-łap ode mnie oklaska coby szybko wszystko się wam poukładało...A Gracjan silny nie ma co...Mój bąk wczoraj w łóżeczku też się przekulał na brzuch,ale jest w tym dość nieporadny.

Buziaki mamuśki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam..
O laseczki widze,ze faktycznie dzieja sie z dziecmi rozne rzeczy no suda...moja to ogolnie caly dzien zebow szuka..jak daj jej np.gryzaczek to odrazu wyrzoca i raczki na buzi..ale co zrobie..jak lubi i tego potzrebuje to niech sobie je ma...

Co do reszty..dzis mam jazdy hehe ciekawe ile potracen bedzie hehehhe nie,ze smieje sie sama z siebie :P

Pozatym czekam juz na piekna wiosne bo choplera w jakich bym butach nie wyszla nogi przemoczone ,ze rajstopy moge wykrecac mam jzu dosc tej zimy tej ciapy i wogole...d dupy

Do tgeo wysztstkiego moj maz dostał wczoraj wiesci,ze jedzie do Urugwayu na 5 tyg i na tydzien do Hiszpani...ku*wa a ja z dwojka dzieci 😞 😞 mam taka depreche ze szkoda gadac znow bede sama jak pies...nie bedzie procz dzieci do kogo geby otworzyc...przytulic sie...dwa dni ryzałam dlatego sie nie odzywalam dzis troche lepiej..ale co z tego..jak mamy ze soba jeszcze poltorej tyg 😞

wrrr....chyba juz skoncze to niechce aby Wam sie udzielic moj wstretny nastroj ;(;(;(

Was pozdrawiam serdecznie i buliolki dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku widzę że u każdej coś się dzieje nie pomyśli 😞
Madzia bidulko pewnie nic Cię nie pocieszy ale czas szybko leci...nie obejrzysz się i będziecie znów razem 😁
No i jeszcze do tego ta szarówa zimowa wpędza w zły nastrój 😠 Mi też już tęskno do wiosny...

A zapomniałam Wam napisać że Bartek wczoraj tak w kość dał wszystkim że moja córka stwierdziła że nie chce mieć dzieci haha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj 😞 😞 😞 a tu od wczoraj nikt nie zajrzał ooo...

Dzieńdoberek dziewczyny...No u nas nocka już lepiej troszkę,nawet Bartuś spał po 3 godz.hehe aż niemożliwe...czuje się już zdecydowanie lepiej i od razu to po nim widać :laugh:
Więc mam nadzieję że jednak się zaszczepimy w przyszłym tygodniu 🙂 ...Ja już też lepiej sie czuję tylko nos mam zatkany 🤔 ale na tyle dobrze żeby pójść na aerobik,bo jedne zajęcia opuściłam.Muszę się pochwalić że zgubiłam już (a może dopiero 😞 ) 3 kg...A dziś jak dobrze pójdzie(i mąż będzie miał dobry humor 😉 ) to wybieram się do przyjaciółki na babski wieczór.Taka odskocznia trochę 😎 ...

MIŁEGO DNIA KOBIETKI I BUZIACZKI DLA NASZYCH PAŹDZIERNIKOWYCH SZKRABÓW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Ci fajnie..tez bym sie z checia gdzies wybrałą bez dzieci i meza..
Zazwyczaj ludzie wpadaj do Nas ze wzgledu na nasze dwa szkraby...a my jak idziemy to na "kawe " i do domu...

Wczoraj mialam jazdy zero potracen i zero zabitych..marze juz by miec wkoncu to prawo jazdy i moc wziac dziewczynki i pojechac gdzies gdzie odpoczniemy nawet na jeden dzien..
Deprecha nadal mnie trzyma...mam dosc wszytskiego i wszystkich przesrane,ze ludzie w naszym wieku musza sie rozstac by do czegos dojsc 😞

dobrze,ze chociaz mam te moje dwie pchełki kochane ktore zawsze wymusza usmiech na mojej twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamki....Ja to mam z Oliśkiem takie jazdy w nocy,że szok
....Normalnie chętnie bym sie gdzies wyniosła....w dzień sie drze....w nocy sie co godz budzi....po opłatkach z luminalem tez przesypia po 2....1,5 godz
Od kilku dni robi żadkie kupy...a dzisiaj to nawet wodnista ....wiec jestem już prawie pewna ,ze to jednak zeby...no i dziasła opuchniętee
Ja to mam pecha....starszy do 4 miesiąca miał kolki...wiec przesreane...a ten od 4 h.... wie co mu dolego
Sory,ze tak smęce...ale już wysiadam
Mam nadzieje,ze wkrótce wróci do mnie mój kochany Olis...a ten diabeł pójdzie w diabli 🙂
Buziaki
Oklask dla Moniczki na ten babski wieczór-żeby sie udał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 🙂 Maxaro ślicznego masz synka... 🙂 🙂 🙂 tylko schrupać 🙂 🙂 🙂 i mówisz że z niego taki mały łobuziaczek ostatnio???
Nie przejmuj się,napewno sie poprawi... 😘
A mój to wczoraj przez cały dzien nie chciał jeść...nie wiem co mu było...a co zjadł to zaraz mu się ulewało...ale to chyba moja wina bo dałam mu jabłuszko co stało w lodówce już otwarte...no ale niby 48godzin może stać...ale chyba wiem jaki zrobiłam błąd dawałam mu jedzonko prosto ze słoiczka a podobno nie można,trzeba porcje przełożyc na talerzyk...aja dawałam ze słoiczka i reszte co nie zjadł to chowałam do lodówki...głupia a tak podobno łatwo o bakterie i chyba mu coś zaszkodziło... 😞 😞 😞 mam nauczke... 😞 a u nas kupki mały już nie robi trzeci dzien...zobaczymy dzisiaj...bo widac ze chce a nie moze zrobic...cholera wczesniej nie mielismy takich problemów... 😞 no i chyba będa musiała mu jakoś pomóc,lekarz mi kazał w razie wu jak mały sie bedzie mocno męczył to dać mu pól czopka glicerynowego... 🤨
Moniczko jak tam babski wieczór??ja to jak raz wyszłam z koleżanką na piwko to po 2godzinach szybko biegłam do domu hihi bo sie za małym steskniłam ale nie powiem że nie było fajnie tak wyjść...człowiek sie troszke odstresowuje... 🙂
Musze to powtórzyć 🙃
Niuni coś nie widac ...chyba zapracowana... 🤨
Ja to cały czas wchodze na forum no ale czasami mój królewicz chce żeby go ciągle zabawiać... 🙂
A już mu sie przestawiło bo rano spał do 8-9 a teraz koniec godzina 7 pobudka hihhi 🙂 i jak wstał to demolował swoje łóżeczko...a teraz już buczy więc uciekam.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,witam w sobotę...
Mały Bartuś dopiero wstał,aleee extra!!! 🤪 Dał mamie się wyspać,spał dziś nawet do 4 godzin :laugh: Już dawno tak się nie wyspałam...
A na babskim wieczorze posiedziałam 3 godzinki,mój smyk to czuje jak mnie nie ma 🙃 zrobił tacie cyrk hihi,nawet mleka od taty nie chcial,musiałam wrócić na cyca i był cały szczęśliwy hihi...
Maxara Oliś cudny !Oglądałam zdjęcia na NK razem z córką i stwierdziła że Oliwier wygląda jak brat bliźniak Bartka haha 🤪
Wlazłam wczoraj na skoki rozwojowe z ciekawości co te nasze bączki takie nieznośne no i wyczytałam że właśnie mają za sobą taki skok.Teraz powinno być ze 4 tygodnie spokoju 🙂 Następny jest w 26 tygodniu ale może zacząć się już od 22 tyg.
Cóż trzeba się uzbroić w cierpliwość i przetrwać... 😘 Buziak dla Olisia na te ząbki niech no szybciej wychodzą 😉 A dla mamy oklask żeby przetrwała...
Madzia gratuluję bezpiecznej jazdy 😉 😉 😉 Prawko dobra rzecz,jak jest autko to o wiele sprawniej można coś zaplanować...buziaki 😘 😘 😘 na tą depresję kochana...życzę duuużo słoneczka!Zobaczysz że jak przyjdzie wiosna to od razu smuteczki pójdą w cień.
Wszystkiego dobrego dla wszystkich... http://www.wgraj.net/img.php?mode=show&file=18516&height=450&width=344
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Malinko...tak długo pisałam posta że zdążyłaś mnie wyprzedzić haha...Bartuś ostatnio też mial problem z kupką i już zaczęłam się martwić,bo dałam mu czopek i nic nie pomógł...po 4 dniach dopiero zrobił kupkę,ale nie męczył się hmmm...widocznie nie miał potrzeby...
Niunia pewno umęczona...praca i opieka nad malutką pewnie dają jej w kość,ale pewnie niebawem się odezwie 🙂
A ja też znalazłam pierwsze klientki :P więc coś się ruszyło...mam nadzieję że się rozkręci.

Buziaki dla Ciebie i Gracjanka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka....Super Moni ,ze się odmuliłaś wczoraj troszke...hihih....i dzięki za pocieszenie z tymi skokami....heheh....ledwo co się jeden kończy to drugi zaczyna....spoko....damy rade.....Twój Barti siadł na tyłku wiec liczę ,ze Oliś tez lada dzień ię uspokoi jako ten młodszy blizniak:laugh: .....Malinko brzuszek pomasuj mu i ściąg pampersa moze to mu pomoże....albo espumisan
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tutaj taka cisza?
A tak w ogóle to co się z Niunia dzieje???bo się juz martwic zaczynam 😞
Olisiek jakby przystopował troszke.....W ciągu dnia dzisiaj grzeczny....teraz lulka....noc też w miare....wstawał nadal co 1...1,5 godz....ale na to,że zmieni się w tej kwestii akurat nie wierze...przynajmniej narazie......Najwazniejsze ,ze sie wycisza powoli....a zębów jak nie było tak nie ma!!!
Zapomniałam Wam napisac....Jak byliśmy u lekarza we wtorek to był taki chłopczyk...i ja mówuie do tej Mamy,że chyba starszy od Oliska...a ona ,że 5 miesiecy ma 🤔 ...a kolos taki ,ze ja myslałam ,że ma z 8...i mówie do niej ,że mi się wydawało,że mój jest duży...bo ciuchy to ma na 6-9 miesięczne dzieci...a ona,że wazy 7 kg....no to ja poszłam Oliśka zwazyc i 7660...nie wiem o co chodzi...ale tamten był taki "rozlany"...a Oliś mój to taki żylak...noga jest...tyłek...ale nie napuchnięty....więc nie ma co sie wygladem sugerowac
Mało tego weszłyśmy na temat jedzenia...Oliś sam cycek dalej...a tamten?Nie uwierzycie-ona mu daje-MIESO...JAJECZNICE....MLEKO Z WORKA 😮 .....A ja jej czy mu nic nie jest ...a ona ,ze nie.....no to ja już wysiadłam...Człowiek sie kaszki boi podac....a ta mu mleko z worka takie zwykłe daje...i kuzwa jajecznicę....chyba z nią coś nie teges......Miałam się jej jeszcze dopytac o szczegóły...ale zostałam wezwana do gabinetu....Przeciezjak ona sie dr przyzna do tego co daje dziecku to ja chyba przepedzi....To mi zabroniła narazie zupek...a jak juz wprowadze to ziemniak ...marchewka...żaden szpinak.....a ta sobie daje co popadnie......
Oki spadam
Napizcie coś
Miłego Weekendu
Oklask dla Malinki....bo reszte Ciotek wcięło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...