Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malstep napisał(a):
ja też chyba dziś wcześniej zasnę,czekam jeszcze na męża ma mi przynieść kit-kata,ach ale specjalnie chyba tak długo idzie z tego sklepu 😠 😠


super fotki 🙂 właśnie przeglądałam ! i napewno szuka po sklepach kit kata dla żonki 😜
mój wczoraj zajadał się delicjami a ja nie przepadam za słodyczami ale galaretkę ze środka lubie i mój mi obgryzał ciastko i dawał tą galaretke heh 😁 kochany ...
Do jutra ! miłych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mnie wzielo na taki klimacik ,uwielbiam to nagranko
http://www.youtube.com/watch?v=BF1ptPwzTSg

a to tez jest fajne,choc takie nostalgiczne,jakos tak mi smutno,gdy tego slucham...
http://www.youtube.com/watch?v=3dyXErFSEo8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
ja mam dwóch faworytów po moich poszukiwaniach i poleceniach znajomych, jeśli chodzi o wózki.Tylko na któryś z tych dwóch teraz muszę się zdecydować,co do koloru to jeszcze nie wiem ,ale mają chyba ze 20 różnych wzorów.
ten:
http://allegro.pl/3w1-fyn-4ds-jedo-2011-fotel-maxi-cosi-citi-folia-i1556704492.html
albo ten:
http://allegro.pl/jedo-bartatina-plus-w-super-cenie-od-reki-i1551091932.html


Malwina, mnie się osobiście podoba ten pierwzy, bo ma skrętne koła, a to dla mnie duży plus - łatwiej mi się prowadzi. No i złożyz ten wózek do bagażnika, a z tym drugim będą problemy 😮


zrobiłam sobie chłodnik przed chwilą - do kefiru wkroiłam szczypiorek, ogórek, pomidora, posoliłam i wciągnęłam z nadzieją że moze po tym dzidzia się ożywi.. ale gdzie tam. Uparcie nie daje o sobie znac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Brzuszki 🙂Mamy piekny poranek 🙂Zaraz uszykuje core do zerowki,maz wroci z nocki ,a potem zabiore sie za obiad i swiateczne przygotowania,plany-musze sporzadzic liste co i kiedy zrobic bo z moja skleroza to masakra-swiat by nie bylo 😁
Nie mam pojecia co tu na obiadek wykminic...hmmm..sciskam,milego dnia zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki 🙂 Piękny dzień się zapowiada 🙂 Asiulka gratuluję drugiej córy!! Widać silne babskie geny u Was królują...i dobrze 🙂 I najważniejsze, że z Maleństwem wszystko dobrze. Ja za to chyba zaczynam w końcu czuć Gabrychę-takie jakby "coś", takie dziwne uczucie od środka ( chociaż pewna nie jestem ,czy to ona). Mam nadzieję, że to ona w końcu daje mi znać, że mam się nie martwić. Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Brzuszki!u nas też piękny dzień sie zapowiada o dziwo bo na Warmii i Mazurach ostatnio biegun zimna królował
Asiulka również gratuluję drugiej córci
U nas same kobitki w rodzinie i jeden rodzynek pojawił się ponad rok temu (mój chrześniak) no i u nas też chyba bedzie chłopczyk (po latach królowania babek w rodzinie to mój tato chyba ze szczęścia padnie)
dla mnie to nie mam takiego znaczenia więcej byłam przekonana że będzie dziewuszka ale cieszę się niesamowicie że z maleństwem wszystko dobrze 🙃 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziąłchy 😁 Napawam się do rana słoneczkiem,humor mega ! O 17 wizyta u lekarza,może i ja się dzisiaj pochwale jakiego lokatora mam w brzusiu 🙂 Asiulka gratuluje córy 🙃 Moje Kochanie na 100 % jest przekonany że bedzie chłopak,ja mysle że dziewczyna zobaczymy 🙂 Dzisiaj chyba znowu wybiore sie na spacerek,ojciec przyjechał na pare dni z Danii więc odwiedze przyszłych dziadków 🙂

Włosy mi juz tak jak wcześniej nie wypadają,na grzebieniu zawsze zostanie jakiś kłaczek,natomiast używam teraz nowego nabytku Schwarzkop-GLISS KUR/ masło regeneracyjne do włosów długich,skłonych do rozdwajania się. Zalecane jest uzywanie go 2-3 razy w tygodniu ale ja głowe myje w sumie raz w tygodniu bo mi sie nie przetłuszczaja włosy i powiem wam że jestem baaardzo zadowolona,włosy mieciutkie jakbym od fryzjera wyszła 🙂
Cera średnia,do niedawna było gorzej,dużo krost,plam,pekających zyłek może to też za sprawą słońca 🙂

Mój S bardzo by chciał mieć w przyszłości parke,ja na razie o tym nie myśle..chce szczęśliwie urodzić nasze pierwsze dzieciątko i zasmakowac macierzyństwa. Mam tez obawy co do drugiej ciązy ponieważ u nas występuje konflikt serologiczny i nie wiem czy musieliby przetaczac krew,czy sam zastrzyk by pomogł.

Kukam zobaczyc jakie zdjęcia wstawiłyście
🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki, mnie po wczorajszym wypadzie na miasto tak głowa zaczęła boleć że nic nie potrafiło mnie uspokoić dopiero skuteczny okazał się masaż stóp i w efekcie nie wiem o której zasnęłam 🙂 znalazłam wczoraj nowo otwarty komis u nas z dziecięcymi rzeczami facet to ma dopiero od tygodnia więc mówi że wiele rzeczy jeszcze z domu nie zwiózł ale jak na razie to rzeczy są piękne nawet nie wiedziałabym że są używane, spodobał mi się wózek ale tym się nie przejmuje bo to mam głównie od teściów obiecane więc mogę sobie wybrać co będę chciała. Co myślicie o komisach?? idę coś na obiad szybko przygotować i znowu wymknę się z domku bo szkoda mi takiej pogody 🙂 miłego dnia życzę wam i maleństwom w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki, mnie po wczorajszym wypadzie na miasto tak głowa zaczęła boleć że nic nie potrafiło mnie uspokoić dopiero skuteczny okazał się masaż stóp i w efekcie nie wiem o której zasnęłam 🙂 znalazłam wczoraj nowo otwarty komis u nas z dziecięcymi rzeczami facet to ma dopiero od tygodnia więc mówi że wiele rzeczy jeszcze z domu nie zwiózł ale jak na razie to rzeczy są piękne nawet nie wiedziałabym że są używane, spodobał mi się wózek ale tym się nie przejmuje bo to mam głównie od teściów obiecane więc mogę sobie wybrać co będę chciała. Co myślicie o komisach?? idę coś na obiad szybko przygotować i znowu wymknę się z domku bo szkoda mi takiej pogody 🙂 miłego dnia życzę wam i maleństwom w brzuszkach 🙂
Ja jestem za komisami, z tym że np jeśli chodzi o wózek to zdecydowaliśmy się na nowy ze względu na gwarancję. Ale ciuszki, jakieś foteliki itp to pewnie, czemu nie. Tak samo jestem za kupowaniem ciuszków w ciucholandach-czasem naprawdę można trafić fajne, niezniszczone ciuszki za małą kasę.Ja jestem jak najbardziej za 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mysle że ciuszki dla noworodka które bezposrednio przylegaja do skóry lepiej miec nowe,wyprane i wyprasowane..to jest delikatna skórka i moze dostac uczulenia,albo podraznić ją takie jest moje zdanie. Ale nieco poźniej to juz czemu nie,zawsze pare groszy sie ma w kieszeni i na prawde mozna trafic na bardzo ladne rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki co do włosów to mi się strasznie rozdwajają i suche są. Nie wiem czy to od szamponu zależy bo wczesniej miałam nivea diamond gloss i już przy myciu były gładziutkie a teraz mam garniera i przy spłukiwaniu są sianowate. N ie przejmujcie się ze wypadają bo moja bratowa fryzjerka mowiła ze zawsze tak jest na wiosnę i jesien.
Aaaaaa dzisiaj rano robiłam kanapki Mojemu to tak mnie kujnęło coś w brzuszku jak dotknęłam to wydawało mi się jakby ta "Kulka" w środku przemieściła się na lewą stronę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane i ja Was witam dzis ślicznym słoneczkiem...
Ja muszę wam powiedziec że u mnie włosy calkiem ok , mimo tych ostatnich eksperymentów nawet nie wypadają mi , kłopot mam trochę z cerą bo co i rusz mam jakąś diode na twarzy ...
A jeśli pytacie o komis to ja myślę tak jak Leginsik pierwsza wyprawka czyli ubranka lepiej by byly nowe , a pózniej to czemu nie ... takie artykuły jak foteliki , łóżeczko , itp. można kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny co do komisów ja tam nic przeciwko nie mam bo wiadomo nie kazdy dobrze z kasa stoi ja np poki co mysle ze nie skozystam z komisu poniewaz u mnie cala rodzinka juz teraz ciuszki kupuje itd dla dzidzi a jak sie urodzi to juz wogole beda rozpieszczac moja dziewuszke ale gdybym sama tak miala wszystko nakupowac to napewno z komisu bym skozystala ale uwazam jak leginsik w pepco taie body pajacyki itd maja bym wolala pare zl wiecej wydac niz cos uzywanego ciucholandow lumpeksow nie lubie ja juz wole na manhatan isc i np za 50-60 zl zawsze cos ladnego modnego znajde, duzo tez przecen w sklepach maja itd ale to jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ale nadrabiania 😮 🙂

mi włosy nie wypadają 🙂

dziewczyny doradźcie mi który kolor lepiej wybrać: czarny czy grafitowy. Sukienkę tą kupuję z myślą o egzaminie 🙂 myślałam o grafitowej bo w czarnym jak śmierć wyglądam ale nie jestem pewna czy ten kolor będzie odpowiadał mojej egzaminatorce,która jest bardzo konserwatywna 😞

Klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej 🙂 ale nadrabiania 😮 🙂

mi włosy nie wypadają 🙂

dziewczyny doradźcie mi który kolor lepiej wybrać: czarny czy grafitowy. Sukienkę tą kupuję z myślą o egzaminie 🙂 myślałam o grafitowej bo w czarnym jak śmierć wyglądam ale nie jestem pewna czy ten kolor będzie odpowiadał mojej egzaminatorce,która jest bardzo konserwatywna 😞

Klik
Mi sie ta grafitowa podoba. Też trafiłam na tą stronkę, i też kiecki szukam na zakończenie roku-moją 6 klasę wypuszczam i wypda jakoś wygladać. Tylko do czerwca jeszcze czas i boję sie, że poźniej w nią nie wlezę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...