Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiura
znowu Cie nie wpuszczaja ,czy chcialas odpoczac od nas??mmmuuuuffffff prawde gdzie jestes 🤔


katarzyne moczyłam bo od 5 dni miałam ginazol w pochwie i murzynek kazał dziś wymoczyć coby maść cała zeszła 😜 i grzybki przy okazji 😮

ooooo...a co to za gniazdol???pierwsze slysze


maść na grzybice w takiej dziwnej tubie , musiałam sobie głęboko zaaplikować w pochwie i po 5 dniach porządnie wymoczyć co by mi te pieczarki wylazły raz a porządnie

ojej to sie mialas ..dziwne chyba co ?dobrze ,ze Katarzyna Ci nie wyplula tego 🙂


hehe dokładnie 😜 tak to miałam prysznice tylko brać a dziś się dokładnie wypłukać ... dobrze że tej tuby nie rozwaliłam bo szkoda by było 🙂 ta maść 30zł na raz do pochwy więc miałam lekkie obawy jak mięśnie katarzyny zareagują 😜

ojoj to Ty cala tube tam wepchalas????


to wygląda jak ta pałka do robienia USG dopochwowego i to wkładasz i aplikujesz maść 😜 takiej zwykłej bym raczej nie wsadziła tuby hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zaraz wroci ,ogarne sie chociaz ,bo wygladam tak jakbym przed chwila kochanka wygonila za okno ..jeszcze zarzada rozwodu , a w moim stanie nie moge przebierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to i ja się odmeldowuję. Jutro rano muszę zrobić wyniki o których zapomniałam na śmierć, ale czytając o szczawianach w moczu sobie przypomniałam 🤢 Po południu wizyta u gina, ciekawe kiedy USG? Nie piszcie za dużo, bo nie wiem kiedy nadgonię :/
Spokojnej nocy Zwariowane Brzuchatki!!

Czas się wyciszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj zaraz wroci ,ogarne sie chociaz ,bo wygladam tak jakbym przed chwila kochanka wygonila za okno ..jeszcze zarzada rozwodu , a w moim stanie nie moge przebierac


ja uciekam 😘 bo już mam ścierpnięty zadek na maxa 😜 do jutra 😘 😘 😘 odezwę się jak tylko wstanę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj zaraz wroci ,ogarne sie chociaz ,bo wygladam tak jakbym przed chwila kochanka wygonila za okno ..jeszcze zarzada rozwodu , a w moim stanie nie moge przebierac


ja uciekam 😘 bo już mam ścierpnięty zadek na maxa 😜 do jutra 😘 😘 😘 odezwę się jak tylko wstanę 😜

Ja tez Kochana mykam :* do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia Ty to masz eksperymenty... 😁
A jak chlop widzial mozliwosci Katarzyny ,to i zapisal taka palke


może chciał sprawdzić i na następnej wizycie spyta czy i to rozwaliłam 😜

Chlopina zaklady juz pewno urzadzil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-mega-7-czesci-r-62-kolory-i1578329448.html zielona zajebista

Śliczne te zielone. Może się skuszę na takie?
Dobranoc, bo mnie mąż już goni do spania. Czas zamienić komputer na książkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Czesc dziewczyny,wlasnie sie zarejestrowalam i jestem tu nowa.Miło bedzie podzielic sie ze swoimi doswiadczeniami i wymienic zdaniami.Pozdrawiam 🙂

Witamy w gronie Wrześniówek 🙂
Jak się czujesz? Jak przebiega ciąża? Wiesz już co nosisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj!Juz myslalam ze nie ma nikogo i ze wszyscy śpia 😁Juz na zwolnieniu.Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka,za 2 tyg mam usg połówkowe.Z samopoczuciem to nie wiem juz sama bo od paru dni boli mnie pod zebrami z prawej strony,ale da sie wytrzymac.Sama nie wiem czy to skutek ciazy czy moze jakies problemy z watrobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka widziałas cene za taki komplet 30 zł tanio i fajny

No właśnie cena kusi kusi 🙂 Ciekawe czy nasze pociechy się w nie zmieszczą, bo nie wiem jaki to rozmiar.

rozmiar 62 ja od razu takie bede kupowała i to tez pare bo to nie wiadomo jaki duzy się urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj!Juz myslalam ze nie ma nikogo i ze wszyscy śpiaJuz na zwolnieniu.Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka,za 2 tyg mam usg połówkowe.Z samopoczuciem to nie wiem juz sama bo od paru dni boli mnie pod zebrami z prawej strony,ale da sie wytrzymac.Sama nie wiem czy to skutek ciazy czy moze jakies problemy z watrobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Witaj!Juz myslalam ze nie ma nikogo i ze wszyscy śpia 😁Juz na zwolnieniu.Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka,za 2 tyg mam usg połówkowe.Z samopoczuciem to nie wiem juz sama bo od paru dni boli mnie pod zebrami z prawej strony,ale da sie wytrzymac.Sama nie wiem czy to skutek ciazy czy moze jakies problemy z watrobą

Raczej o tej porze to juz spimy .....MOze masz problemy z wątroba , jak pojdziesz na badania połowkowe to zapytaj sie lekarza co to moze byc .....A wolałabys dziewczynke czy chłopczyka..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Witaj!Juz myslalam ze nie ma nikogo i ze wszyscy śpiaJuz na zwolnieniu.Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka,za 2 tyg mam usg połówkowe.Z samopoczuciem to nie wiem juz sama bo od paru dni boli mnie pod zebrami z prawej strony,ale da sie wytrzymac.Sama nie wiem czy to skutek ciazy czy moze jakies problemy z watrobą


Mnie też tam boli zwłaszcza wieczorem ... i jak siedzę ... ciekawe czemu tak boli ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co do rozmiaru to nie kupujcie 56,lepiej nr wiekszy.Ja jak rodzilam 6lat temu Wiktorka to kupiłam 56 a tuu okazalo sie ze moj babel ma 60cm długosci,co było śmiechu,wygladal jak 2miesieczne dziecko w wyrosnietym ubranku.Lepiej podwinac ,a i tak dziecko szybko rosnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...