Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Aska z Krakowa a jak smakuje ta Wasza kwaśnica ....dobra czy nie .....


to góralski przysmak ja tego nie jadłam bo nie przepadam za kapuchą gotowaną 🙂

Jędrek wyłączył Asce internet , a nie mowiłam ze tak bedzie ,..... 🤪 🤪



albo kibel bombarduje 🤪 😜

tak ja wyleczyłas ze teraz do jutra bedzie tam siedziała ..... 🙂 🤪


to dobrze 🙂 bo o to chodzilo a jak taką blokade miała to na bide do rana posiedzi 🤪 😁 😜

Jędru bedzie musiał isc na podwórek jak go złapie hi hi ....biedaczek ....

hahahaha ja juz w lozu potwory jedne hahahaha kibel zwolniony 😁

i już może po figielkach? 🙂

no nie ....narazie strajkuje ,nie ryzykuje ,nie bardzo sie czuje 🙂

Jędru biedaczek na pewno zrozumie ......po uszku , paciorek i spatki spokojnie ,.....a nie figielki ile to mozna ......niech chociaz raz mu wypłyna hi hi 🤪

wkoncu zanurkuja haha na wierchu sa zawsze ,wyplywaja bo puste 🙂

to cos mi sie pochrzaniło ale Ty wiesz mały zboczku o co mi chodziło ..... 🤪

Wiem,a kto jak nie ja???hehe
Dobranoc Agniesiu,Mariolciu i wszystkie dziewczynki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Aska z Krakowa a jak smakuje ta Wasza kwaśnica ....dobra czy nie .....


to góralski przysmak ja tego nie jadłam bo nie przepadam za kapuchą gotowaną 🙂

Jędrek wyłączył Asce internet , a nie mowiłam ze tak bedzie ,..... 🤪 🤪



albo kibel bombarduje 🤪 😜

tak ja wyleczyłas ze teraz do jutra bedzie tam siedziała ..... 🙂 🤪


to dobrze 🙂 bo o to chodzilo a jak taką blokade miała to na bide do rana posiedzi 🤪 😁 😜

Jędru bedzie musiał isc na podwórek jak go złapie hi hi ....biedaczek ....

hahahaha ja juz w lozu potwory jedne hahahaha kibel zwolniony 😁

i już może po figielkach? 🙂

no nie ....narazie strajkuje ,nie ryzykuje ,nie bardzo sie czuje 🙂

Jędru biedaczek na pewno zrozumie ......po uszku , paciorek i spatki spokojnie ,.....a nie figielki ile to mozna ......niech chociaz raz mu wypłyna hi hi 🤪

wkoncu zanurkuja haha na wierchu sa zawsze ,wyplywaja bo puste 🙂

to cos mi sie pochrzaniło ale Ty wiesz mały zboczku o co mi chodziło ..... 🤪

Wiem,a kto jak nie ja???hehe
Dobranoc Agniesiu,Mariolciu i wszystkie dziewczynki 😘 😘 😘

no trzym sie kochana do jutra....ucałuj brzuszk od cioci Agi .....ja tez spadam do łozeczka , Justyna głowa do góry jutro bedzie lepszy dzien ....ja jak mi jest zle to rozmawiam z moim malenstwem , powiem Ci ze to pomaga....a jak dostaje kopniaka to wiem ze mnie słyszy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy


Weź go na wstrzymanie... doskonale Cię rozumiem bo podobnie teraz przeżywam.
A słuchaj, czujesz ze jest ktoś inny w jego życiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy


Weź go na wstrzymanie... doskonale Cię rozumiem bo podobnie teraz przeżywam.
A słuchaj, czujesz ze jest ktoś inny w jego życiu?


jesli chodzi o kogoś innego w jego życiu to jestem pewna w 100% że nie ma nikogo o to sie nie martwie.a na jesli go wezmę na wstrzymanie to długoo poczekam aż sam przyjdzie albo wcale nie przyjdzie,chciałam mu powiedziec żeby się wyprowadził i dał mi święty spokój ale to nie jest takie łatwe bo syn który ma 7 lat wszystko rozumie i wiecie jak to jest co ja temu biednemu dziecku powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy


Weź go na wstrzymanie... doskonale Cię rozumiem bo podobnie teraz przeżywam.
A słuchaj, czujesz ze jest ktoś inny w jego życiu?


jesli chodzi o kogoś innego w jego życiu to jestem pewna w 100% że nie ma nikogo o to sie nie martwie.

aha no to dobrze

wiesz, mi mówj powiedzial, ze mam dac mu więcj wolności, nie pytac gdzie idzie, o której wóci, z kim idzie... powiedxiał ze moze w ten sposób jakoś sie polepszy bo czuje się ostatnio zamknięty w klatce 😮
więc wedle życzenia o nic sie nie pytam ( choć cierpie niemiłosiernie nie wiedząc gdzie on jest).
Ah Ci faceci.. same problemy z nimi

Dobra, lece, jutro rado na uczelnie jad, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
sama juz nie wiem ja nigdy go nie zostawiłam z synem w domu i nie poszłam na impreze z koleżankami nigdy a w 19 czerwca 7 rocznica naszego slubu powiem wam że nie mam wogóle ochoty jej spędzac w jaki kolwiek sposób.zazdroszcze mężów którzy się wami opiekują. 😞 😞ja tak mało chcę tylko wspólnego bycia razem pooglądac razem film ,pośmiac się pogadac nic wielkiego na rękach nie musi mnie nosic,jest mi tak żle nie mam z kim pogadac.

JUstyna ale rozmaiwałas z nim ze tego ci barkuje , ze nie powinien i w ogole .....



Oczywiscie że mówiłam to mi gada że się naoglądałam filmów i mi się pieprzy w główce dziewczyny z nim nie idzie rozmawiac a jak ja juz sama nie zacznę to on napewno nie przyjdzie pierwszy


Weź go na wstrzymanie... doskonale Cię rozumiem bo podobnie teraz przeżywam.
A słuchaj, czujesz ze jest ktoś inny w jego życiu?


jesli chodzi o kogoś innego w jego życiu to jestem pewna w 100% że nie ma nikogo o to sie nie martwie.

aha no to dobrze

wiesz, mi mówj powiedzial, ze mam dac mu więcj wolności, nie pytac gdzie idzie, o której wóci, z kim idzie... powiedxiał ze moze w ten sposób jakoś sie polepszy bo czuje się ostatnio zamknięty w klatce 😮
więc wedle życzenia o nic sie nie pytam ( choć cierpie niemiłosiernie nie wiedząc gdzie on jest).
Ah Ci faceci.. same problemy z nimi

Dobra, lece, jutro rado na uczelnie jad, papa


Justyna hormony sprawiaja ze to wszystko staje sie trudniejsze niz normalnie. Trzymaj sie. Dziewczyny maja racje jutro bedzie lepszy dzien.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariolka – ja też się poddałam i takie hartowanie to nie dla mnie 
Asia19874 a skąd Ty znasz takie metody wierności?
22 dochodzi i oczywiście zboczeniuchom się włączyło :P
asia2011 gratuluję!!
Justynko trzymaj się!! Z pewnością minie ten trudny czas…
Własnie wróciłam z koncertu disco polo… Nie myślałam, że tam pójdę a jednak  Jak mnie mała kopnęła to aż krzyknęłam AU 😁 Chyba się wystraszyła basów. Jutro ją ukołyszę w rytmie szant 😉 Uciekam kochane spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBEREK KOCHANE!!!!!![color=red][/color]

Kamila no dałas czadu dzisiaj widzę z tą godziną, super że parapetówa się udała 🙂 Ja się zgłaszam na posterunku 🙂, wczoraj po tym upale była taka burza, że jeszcze takich grzmotów nie słyszałam! Waliło tak, że alarmy się włączały w samochodach. Maja sie tak bała, że myślałam że nam zawału dostanie. A w tym czasie byliśmy na działce u teściów, bo mi sie zachciało takich ogródkowych rzodkiewek 🤪,schowaliśmy sie w domku, a to waliło jakby nad nami!!!!Sama aż sie bałam!!
A jak wróciliśmy do domu to chyba przez tą burzę nie mogłam się z netem połączyć...w związku z tym mam znów 30 stron do nadrobienia heehehe. Idę coś skonsumować.

A nad morze pojedziemy w pierwszy weekend czerwca, wtedy mój Tomek ma sobotę i niedzielę wolną przynajmniej, więc w 1 dzień pojedziemy, a w drugi sobie jeszcze odpocznie. Dziś mi go tak żal było, że musi iść do pracy, tak mu sie nie chciało. Fakt faktem, że on nie ma obowiązku pracy w soboty, ale za soboty maja płatne dodatkowo 100 zł ( więc w miesiącu dodatkowe 3 stówy są),więc stara sie chodzić.... z resztą same wiecie jak to jest... No ale o 13 już będzie w domku 🙂 🙂 🙂

Fashionalex-współczuję Ci i szczerze mówiąc ja bym się zastanowiła, czy chcę być z kimś takim, jak twój facet....sorry że tak piszę ale tak uważam.
Nawet nie chodzi o to, że jesteś w ciązy, że będziecie mieli Dzidziunię, ale ogólnie...
Dla mnie to jest niewyobrażalne, jak można być takim chamem!!
Mój Tomek sprząta, gotuje, wszystko mi pod nos przynosi, śniadanka do łozka, kwiatki, buziaczki ( i to od zawsze, nie od czasu jakjestem w ciąży), nawet mam czasami wyrzuty sumienia i zastanawiam się, za co spotkało mnie aż takie szczęście, że go spotkałam na swojej drodze... 🙂 🙂 🙂.
Cały czas powatarza, że nas kocha, nawet z zakupami cZekam na niego i razem jedziemy, jak z pracy wróci żebym nie musiała nosić. Ciekawe, co Twój by zrobił ,jakbyś od lutego do kwietnia czuła sie tak jak ja fatalnie, że nie byłam nic w stanie w domu zrobić, ani sprzątać ani gotować!!!Ja bym sobie na takie traktowanie nie pozwoliła na pewno, to on powinien Tobie pomagać, a nie czekać aż mu żarcie se poda pod pysk 😠 😠 😠 😠 😠 😠!!!!!!!!!!!!!!!!!...współczuję Ci, bo na pewno nie jest Ci łatwo, ale czy gdyby on tak naprawdę Cię kochał to by sie tak zachowywał???Ja już dawno bym go pogoniła!!!!
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam tym co piszę, ale po prostu nie wyobrażam sobie takiego związku!!

Kurde ale się rozpisałam, aż w szoku jestem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
no dobrze nikt mnie dziś nie przebije 🙂
czytam Was od 4:30
Parapetówka part 1 udana,pobiesiadowaliśmy a w sypialni tyle komarów ze spać nie mogłam
oczy mi sie zamykają chyba przytnę komara 😁 😁
do poźniej dziewuszki paaa

kochana rekord ....co ty spac nie mozesz hi hi ....i co dobrego zrobiłaś do jedzonka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, widze że piszecie o relacjach z partnerami.
Powiem wam że ja od wczoraj jestem na etapie odbudowy tej iskry co na początku a zwalczeniu rutyny..
jakoś od pół roku nie umiałam powiedzieć i porozmawiać wprost z moim N o tym,ale tak dalej byc nie moze i okazało sie że nie bylo tak jak myślałam na początku, że sie wkurzy i wyjdzie , było wręcz przeciwnie powiedział że będziemy sie starać abym znów czuła to co kiedyś.. to bardzo mi pomogło spojrzeć na nasz związek z innej perspektywy..
pochwale wam sie ( choc dla was pewnie to normalne) że wczoraj nawet podczas pieszczot ( seksu mi gin zabronił ;/) pierwszy raz od dobrych kilku miesiecy było mi dobrze i do niczego sie nie zmuszałam ..
to dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie 😉
a teraz z innej beczki..
jaką macie pogodę? u mnie wczoraj wieczorkiem była taka burza grad padał taki duży że myślałam że mi chatkę złamie na pół 😁 a dzis grilla planujemy z rodzinką a tu proszę troche zimno 😮
na lotnisku obok mnie dzis ma byc pokaz samolotów wojskowych czy cos nawet martyna wojciechowska ma byc i ogromne wesołe miasteczko a tu dupa z tym brzuchem to ja jedynie moge pooglądać trawkę 😁 ale już za pare lat z nasza dzidzia pójdziemy do WM i wtedy bedzie ubaw 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
no dobrze nikt mnie dziś nie przebije 🙂
czytam Was od 4:30
Parapetówka part 1 udana,pobiesiadowaliśmy a w sypialni tyle komarów ze spać nie mogłam
oczy mi sie zamykają chyba przytnę komara 😁 😁
do poźniej dziewuszki paaa

No Kami dalas czadu ranny Ptaszku,grunt,ze biba udana 🤪Ja z kolei niedawno sie obudzilam 😮Chyba pierwszy raz tak pozno wstalam w tej ciazy,bo zwykle 6ta oczy jak ping ,pongi 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
DZIEŃ DOBEREK KOCHANE!!!!!![color=red][/color]

Kamila no dałas czadu dzisiaj widzę z tą godziną, super że parapetówa się udała 🙂 Ja się zgłaszam na posterunku 🙂, wczoraj po tym upale była taka burza, że jeszcze takich grzmotów nie słyszałam! Waliło tak, że alarmy się włączały w samochodach. Maja sie tak bała, że myślałam że nam zawału dostanie. A w tym czasie byliśmy na działce u teściów, bo mi sie zachciało takich ogródkowych rzodkiewek 🤪,schowaliśmy sie w domku, a to waliło jakby nad nami!!!!Sama aż sie bałam!!
A jak wróciliśmy do domu to chyba przez tą burzę nie mogłam się z netem połączyć...w związku z tym mam znów 30 stron do nadrobienia heehehe. Idę coś skonsumować.

A nad morze pojedziemy w pierwszy weekend czerwca, wtedy mój Tomek ma sobotę i niedzielę wolną przynajmniej, więc w 1 dzień pojedziemy, a w drugi sobie jeszcze odpocznie. Dziś mi go tak żal było, że musi iść do pracy, tak mu sie nie chciało. Fakt faktem, że on nie ma obowiązku pracy w soboty, ale za soboty maja płatne dodatkowo 100 zł ( więc w miesiącu dodatkowe 3 stówy są),więc stara sie chodzić.... z resztą same wiecie jak to jest... No ale o 13 już będzie w domku 🙂 🙂 🙂

Fashionalex-współczuję Ci i szczerze mówiąc ja bym się zastanowiła, czy chcę być z kimś takim, jak twój facet....sorry że tak piszę ale tak uważam.
Nawet nie chodzi o to, że jesteś w ciązy, że będziecie mieli Dzidziunię, ale ogólnie...
Dla mnie to jest niewyobrażalne, jak można być takim chamem!!
Mój Tomek sprząta, gotuje, wszystko mi pod nos przynosi, śniadanka do łozka, kwiatki, buziaczki ( i to od zawsze, nie od czasu jakjestem w ciąży), nawet mam czasami wyrzuty sumienia i zastanawiam się, za co spotkało mnie aż takie szczęście, że go spotkałam na swojej drodze... 🙂 🙂 🙂.
Cały czas powatarza, że nas kocha, nawet z zakupami cZekam na niego i razem jedziemy, jak z pracy wróci żebym nie musiała nosić. Ciekawe, co Twój by zrobił ,jakbyś od lutego do kwietnia czuła sie tak jak ja fatalnie, że nie byłam nic w stanie w domu zrobić, ani sprzątać ani gotować!!!Ja bym sobie na takie traktowanie nie pozwoliła na pewno, to on powinien Tobie pomagać, a nie czekać aż mu żarcie se poda pod pysk 😠 😠 😠 😠 😠 😠!!!!!!!!!!!!!!!!!...współczuję Ci, bo na pewno nie jest Ci łatwo, ale czy gdyby on tak naprawdę Cię kochał to by sie tak zachowywał???Ja już dawno bym go pogoniła!!!!
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam tym co piszę, ale po prostu nie wyobrażam sobie takiego związku!!

Kurde ale się rozpisałam, aż w szoku jestem 🤪 🤪 🤪

Agatka brutalne to ale szczere ..ja sie pod tym podpisuje,albo dziad sie zmieni,albo niech sie buja..pozniej moze byc tylko gorzej wg mnie ...dzieci na glowie ,dom,praca ,dziewczyna padnie na twarz... 😞
Justyna zastanow sie czy chcesz zyc jak Kopciuszek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hej dziewczyny, widze że piszecie o relacjach z partnerami.
Powiem wam że ja od wczoraj jestem na etapie odbudowy tej iskry co na początku a zwalczeniu rutyny..
jakoś od pół roku nie umiałam powiedzieć i porozmawiać wprost z moim N o tym,ale tak dalej byc nie moze i okazało sie że nie bylo tak jak myślałam na początku, że sie wkurzy i wyjdzie , było wręcz przeciwnie powiedział że będziemy sie starać abym znów czuła to co kiedyś.. to bardzo mi pomogło spojrzeć na nasz związek z innej perspektywy..
pochwale wam sie ( choc dla was pewnie to normalne) że wczoraj nawet podczas pieszczot ( seksu mi gin zabronił ;/) pierwszy raz od dobrych kilku miesiecy było mi dobrze i do niczego sie nie zmuszałam ..
to dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie 😉
a teraz z innej beczki..
jaką macie pogodę? u mnie wczoraj wieczorkiem była taka burza grad padał taki duży że myślałam że mi chatkę złamie na pół 😁 a dzis grilla planujemy z rodzinką a tu proszę troche zimno 😮
na lotnisku obok mnie dzis ma byc pokaz samolotów wojskowych czy cos nawet martyna wojciechowska ma byc i ogromne wesołe miasteczko a tu dupa z tym brzuchem to ja jedynie moge pooglądać trawkę 😁 ale już za pare lat z nasza dzidzia pójdziemy do WM i wtedy bedzie ubaw 🙂.

No Madziu winszuje takiego obrotu sprawy 🤪 🤪 🤪 Dobre wiadomosci wkoncu ..i u Ciebie Slonko zaswiecilo 🙂W kazdym zwiazku sa wzloty i kryzysy,trza te iskry rozpalic w konkretny ogien 🙂Tego Wam serdecznie zycze 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
no dobrze nikt mnie dziś nie przebije 🙂
czytam Was od 4:30
Parapetówka part 1 udana,pobiesiadowaliśmy a w sypialni tyle komarów ze spać nie mogłam
oczy mi sie zamykają chyba przytnę komara 😁 😁
do poźniej dziewuszki paaa

kochana rekord ....co ty spac nie mozesz hi hi ....i co dobrego zrobiłaś do jedzonka ....

a my juz od rana o jedzeniu 😁 😁 😁
Ja poki co maslana wg zalecen mojej "doktorki"pozniej kawa slaba...a potem sniadanko jakies 😉
Aga a Ty to jestes sprytna bestia ...na tym etapie ciazy sobie chudniesz 😁 😁 😁Ja tez tak chce!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam wszystkie dziewczyny. Jestem dzis w pracy, to wczesniej siedze na forum. Czytam co piszecie o tych związkach i tak sobie myśle, że Agamu kochanie masz duzo racji w tym co piszesz, tylko trzeba troszke usprawiedliwic innych facetow, bo nie kazdy ma tyle romantyzmu w sobie co twoj. Naprawde masz wygrane na los loterii, że tak o ciebie dba, ale uwazam ze trzeba troszke bronic innych mezczyzn:-))) chociaz PASHIONALEX ma przechlapane!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wstałam ponownie
do jedzonka zrobiłam kanapeczki i dwie sałatki gyros (zmodyfikowana)i te wiosenna chyba Magdy z przepisów i jakies tak chipsy te sprawy
ale to dopiero część bo następni znajomi juz niebawem,moze dzis??haa
ale przeholowalam wczoraj z jedzeniem brzuch mnie bolal bez nospy sie nie obeszlo niestety

dzis piekny dzien siadam z kawka i podelektuje sie swiezym powietrzem(chyba wczoraj troszke padalo w nocy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! co do związków to mój nie jest tak romantyczny, o kwiatki bez okazji muszę się upominać pół roku hihi ale tak to nie narzekam, kochany chłopina 😘
dziś w planach grillek, pierwszy w tym roku, super 🙂 idę zrobić jakieś śniadanko, może jajca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
DZIEŃ DOBEREK KOCHANE!!!!!![color=red][/color]

Kamila no dałas czadu dzisiaj widzę z tą godziną, super że parapetówa się udała 🙂 Ja się zgłaszam na posterunku 🙂, wczoraj po tym upale była taka burza, że jeszcze takich grzmotów nie słyszałam! Waliło tak, że alarmy się włączały w samochodach. Maja sie tak bała, że myślałam że nam zawału dostanie. A w tym czasie byliśmy na działce u teściów, bo mi sie zachciało takich ogródkowych rzodkiewek 🤪,schowaliśmy sie w domku, a to waliło jakby nad nami!!!!Sama aż sie bałam!!
A jak wróciliśmy do domu to chyba przez tą burzę nie mogłam się z netem połączyć...w związku z tym mam znów 30 stron do nadrobienia heehehe. Idę coś skonsumować.

A nad morze pojedziemy w pierwszy weekend czerwca, wtedy mój Tomek ma sobotę i niedzielę wolną przynajmniej, więc w 1 dzień pojedziemy, a w drugi sobie jeszcze odpocznie. Dziś mi go tak żal było, że musi iść do pracy, tak mu sie nie chciało. Fakt faktem, że on nie ma obowiązku pracy w soboty, ale za soboty maja płatne dodatkowo 100 zł ( więc w miesiącu dodatkowe 3 stówy są),więc stara sie chodzić.... z resztą same wiecie jak to jest... No ale o 13 już będzie w domku 🙂 🙂 🙂

Fashionalex-współczuję Ci i szczerze mówiąc ja bym się zastanowiła, czy chcę być z kimś takim, jak twój facet....sorry że tak piszę ale tak uważam.
Nawet nie chodzi o to, że jesteś w ciązy, że będziecie mieli Dzidziunię, ale ogólnie...
Dla mnie to jest niewyobrażalne, jak można być takim chamem!!
Mój Tomek sprząta, gotuje, wszystko mi pod nos przynosi, śniadanka do łozka, kwiatki, buziaczki ( i to od zawsze, nie od czasu jakjestem w ciąży), nawet mam czasami wyrzuty sumienia i zastanawiam się, za co spotkało mnie aż takie szczęście, że go spotkałam na swojej drodze... 🙂 🙂 🙂.
Cały czas powatarza, że nas kocha, nawet z zakupami cZekam na niego i razem jedziemy, jak z pracy wróci żebym nie musiała nosić. Ciekawe, co Twój by zrobił ,jakbyś od lutego do kwietnia czuła sie tak jak ja fatalnie, że nie byłam nic w stanie w domu zrobić, ani sprzątać ani gotować!!!Ja bym sobie na takie traktowanie nie pozwoliła na pewno, to on powinien Tobie pomagać, a nie czekać aż mu żarcie se poda pod pysk 😠 😠 😠 😠 😠 😠!!!!!!!!!!!!!!!!!...współczuję Ci, bo na pewno nie jest Ci łatwo, ale czy gdyby on tak naprawdę Cię kochał to by sie tak zachowywał???Ja już dawno bym go pogoniła!!!!
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam tym co piszę, ale po prostu nie wyobrażam sobie takiego związku!!

Kurde ale się rozpisałam, aż w szoku jestem 🤪 🤪 🤪

Agatka brutalne to ale szczere ..ja sie pod tym podpisuje,albo dziad sie zmieni,albo niech sie buja..pozniej moze byc tylko gorzej wg mnie ...dzieci na glowie ,dom,praca ,dziewczyna padnie na twarz... 😞
Justyna zastanow sie czy chcesz zyc jak Kopciuszek..


ja tez podpisuje sie pod słowami Agaty nie moze byc tak ze tylko jedna strona chce a dawanie sobie wiecej luzu itp to juz nawet nie brzmi dobrze niestety bo jak ktos takiego kuzu potrzebuje to nie jest mu za dobrze w zwiazku i trzeba szczerej otwartej dojrzalej rozmowy o zyciu
trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...