Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Wam.. mam problem .. a ponieważ ostatnio przez tą nerę nie jestem na bieżąco to nie wiem czy poruszałyście taki temat...
chodzi o to że moja mała od 4 dni zdecydowanie mniej się rusza. Wcześniej miała swoje godzinki aktywności i np od 7do 8 i od 21 do 22 mniej więcej wariowała na całego, nocami mnie budziła jak tylko położyłam się inaczej nić na plecach a teraz przesypiam cała noc w jakiej chce pozycji a z gozin szaleństwa zrobiły sie 2-3 puknięcia i koniec.. czasem jeszcze uda mi sie poczuć w ciągu dnia że sie przekręca czy wierci ale to też krtko i nie zbyt często.. w sumie to tych ruchó na cały dzień to jaieś 10 może 15 będzie a tyle to ona potrafiła w ciągu kilku minut...
dzwoniłam już do lekarza ale nie mogła teraz rozmawiać i mam zadzwonić po 13..
nie wiem czy jest się czym martwić???? jak to jest u Was????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
no ja też właśnie nie wiem, bo ta pierwsza kieca jest z WISKOZY właśnie 🤢 🤢 i nie wiem, czy to przypadkiem nie jest ten taki sztuczny materiał, co powietrza nie przepuszcza... 😮 😮

chyba tak sztuczny


ten śliski taki to jest chyba 😮 to lipa na upał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
rękawki ma super właśnie 🙂 tylko żeby gorąco nie było 😉
No o to mi chodzi, że to będzie czrwca końcówa to upał może być, a ja w tych rękawach bym spłonęła chyba żywcem 🙂 Co nie zmienia faktu, że kieca mi się podoba 🙂 I zastanawiam się, czy sobie nie zakupić mimo wszystko 🙂 🙂 🙂


CZeść lask!!1
Agamu jesteś nauczycielka? a w jakim typie szkoły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
cześć Wam.. mam problem .. a ponieważ ostatnio przez tą nerę nie jestem na bieżąco to nie wiem czy poruszałyście taki temat...
chodzi o to że moja mała od 4 dni zdecydowanie mniej się rusza. Wcześniej miała swoje godzinki aktywności i np od 7do 8 i od 21 do 22 mniej więcej wariowała na całego, nocami mnie budziła jak tylko położyłam się inaczej nić na plecach a teraz przesypiam cała noc w jakiej chce pozycji a z gozin szaleństwa zrobiły sie 2-3 puknięcia i koniec.. czasem jeszcze uda mi sie poczuć w ciągu dnia że sie przekręca czy wierci ale to też krtko i nie zbyt często.. w sumie to tych ruchó na cały dzień to jaieś 10 może 15 będzie a tyle to ona potrafiła w ciągu kilku minut...
dzwoniłam już do lekarza ale nie mogła teraz rozmawiać i mam zadzwonić po 13..
nie wiem czy jest się czym martwić???? jak to jest u Was????


z moim Szkrabem to też różnie , może akurat jest obrócona tak że jak kopie to tego nie czujesz 🙂 zadzwoń jeszcze do lekarza i mu nakreśl sytuacje , powinien Cię uspokoić 🙂 na pewno jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
no ja też właśnie nie wiem, bo ta pierwsza kieca jest z WISKOZY właśnie 🤢 🤢 i nie wiem, czy to przypadkiem nie jest ten taki sztuczny materiał, co powietrza nie przepuszcza... 😮 😮

chyba tak sztuczny


ten śliski taki to jest chyba 😮 to lipa na upał....
Ja się pocę nawet na golasa teraz, a w takim upale i takiej sztucznej kiecy to chyba pot mi będzie ciekł po tyłku... 🤢 🤢 🤢Zaraz szpyknę w necie co to za materiał jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
cześć Wam.. mam problem .. a ponieważ ostatnio przez tą nerę nie jestem na bieżąco to nie wiem czy poruszałyście taki temat...
chodzi o to że moja mała od 4 dni zdecydowanie mniej się rusza. Wcześniej miała swoje godzinki aktywności i np od 7do 8 i od 21 do 22 mniej więcej wariowała na całego, nocami mnie budziła jak tylko położyłam się inaczej nić na plecach a teraz przesypiam cała noc w jakiej chce pozycji a z gozin szaleństwa zrobiły sie 2-3 puknięcia i koniec.. czasem jeszcze uda mi sie poczuć w ciągu dnia że sie przekręca czy wierci ale to też krtko i nie zbyt często.. w sumie to tych ruchó na cały dzień to jaieś 10 może 15 będzie a tyle to ona potrafiła w ciągu kilku minut...
dzwoniłam już do lekarza ale nie mogła teraz rozmawiać i mam zadzwonić po 13..
nie wiem czy jest się czym martwić???? jak to jest u Was????



Ostatnio na zajęciach ze szkoły rodzenia powiedzieli,że jak nas niepokoi ruchliwość dziecka to najlepiej zjeść coś słodkiego np batonik i popić sokiem ,położyć się na lewym boku i liczyć ruchy;jeżeli w ciągu godziny tych ruchów będzie powyżej 5 sztuk przez całą godzinę to jest wszystko git;dziecko co raz większe i tak może się dziać; tylko żeby nie oczekiwać ruchów w jakiś nietypowych porach typu 3cia w nocy bo może spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
cześć Wam.. mam problem .. a ponieważ ostatnio przez tą nerę nie jestem na bieżąco to nie wiem czy poruszałyście taki temat...
chodzi o to że moja mała od 4 dni zdecydowanie mniej się rusza. Wcześniej miała swoje godzinki aktywności i np od 7do 8 i od 21 do 22 mniej więcej wariowała na całego, nocami mnie budziła jak tylko położyłam się inaczej nić na plecach a teraz przesypiam cała noc w jakiej chce pozycji a z gozin szaleństwa zrobiły sie 2-3 puknięcia i koniec.. czasem jeszcze uda mi sie poczuć w ciągu dnia że sie przekręca czy wierci ale to też krtko i nie zbyt często.. w sumie to tych ruchó na cały dzień to jaieś 10 może 15 będzie a tyle to ona potrafiła w ciągu kilku minut...
dzwoniłam już do lekarza ale nie mogła teraz rozmawiać i mam zadzwonić po 13..
nie wiem czy jest się czym martwić???? jak to jest u Was????


z moim Szkrabem to też różnie , może akurat jest obrócona tak że jak kopie to tego nie czujesz 🙂 zadzwoń jeszcze do lekarza i mu nakreśl sytuacje , powinien Cię uspokoić 🙂 na pewno jest ok


Ja na twoim miejscu bym się nie martwiła. Mój mały różnie się zachowuje. Jednego dnia wierci się jak szalony przez cały dzień i noc, a następnego prawie woglóe przez cały dzień. Zauważyłam, że jak jest poniżej brzucha, tam niżej gdzie ja już nie widzie, to prawie go nie czuć. Nie martw się!!! Jestem pewna, że wszystko jest oki. Zadzwoń o 13 do lekarza, napewno cie uspokoi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha u mnie też tak jest w jednym dniu wariuje jak szalona a w następny cisza. I jak mi mówił gin to normalne na tym etapie ciąży, że tak tak bywa. I faktycznie zobaczyłam na własne oczy na usg, że tak może być, moja się odwróciła plecami do brzucha i nici z kopania i badania. Musiałam najeść się snikersów, popić colą i zaczęła szaleć. 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha nie ma co się na zapas denerwować.Może spróbuj policzyć te ruchy a jak to Cię nie uspokoi to zadzwoń/idź do lekarza bo przecież Nasz wewnętrzny spokój też jest ważny.

Jeżeli chodzi o ruchy to też jest indywidualna kwestia.Ja je odczuwam cały czas z taką samą siłą i intensywnością od jakiś 3ech tygodni i ani ciut mocniej i jak dziewczyny tu piszą że brzuchy się im trzęsą czy że partnerzy czują to zaczynam się zastanawiać czy u mnie jest wszystko ok; dzidzia była badana więc wiem,że to jest tylko moje samonakręcanie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Dziewuszki 🙂

My sobie już wstałyśmy..i przyznam sie że jemy "ser w ziołach" knorra...ale tak mi sie chce,że nie mogłam sobie odmówić...A co do ruchów,to ja mam to samo...od wczoraj jakoś tak aktywność mojej Myszki spadła i też mam schiza...ale juz kilka razy tak miałam,że dwa dni cisza a później wariowała...

ehhh u mnie zapowiada sie upalny dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Hejka Dziewuszki 🙂

My sobie już wstałyśmy..i przyznam sie że jemy "ser w ziołach" knorra...ale tak mi sie chce,że nie mogłam sobie odmówić...A co do ruchów,to ja mam to samo...od wczoraj jakoś tak aktywność mojej Myszki spadła i też mam schiza...ale juz kilka razy tak miałam,że dwa dni cisza a później wariowała...

ehhh u mnie zapowiada sie upalny dzień 😞

mmm ser w ziołach 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!! Melduje się 🙂 Właśnie kończę przełykać śniadanko 🙂
Co do aktywności naszych pociech to myślę, że nie ma co się za bardzo schizować... My też nie zawsze jesteśmy zbyt aktywne. Moja np. kopie tylko i wyłącznie po jedzeniu jak się wyciągnę na łóżku. Ale Zocha zadzwoń sobie do lekarza i się upewnij.
U mnie też dziś będzie gorąco, wieczorem idę na koncert - mam nadzieję że się nie roztopię po drodze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki! Kilka dni mnie nie było, tylko wieczorami Was nadrabiałam 🙂
Ja tez ostatnio mniej czuję moja Niuńkę, może ją też upały rozleniwiły 😉 nad ranem obudził mnie za to ból w dole brzucha... chyba Mała mi na coś nacisnęła. ooo właśnie mi kopniaka sprzedała więc chyba potwierdza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
a powiedzcie jak liczycie kilogramy? od wagi wyjściowej czy od tego co schudłyście na początku(jeśli ktoś schudł)?

Ja liczę od mojej normalnej wagi sprzed ciąży, czyli 54. Jakbym miała liczyć od tego co schudłam, 50, to chyba bym się załamała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...