Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej ja od ranka sprzątam 🙂pozniej odpoczynek obiadek i leniuchowanie czyli plan jak codzien
Aga sie nie odzywała dzis do mnie wiec nie wiem co i jak u niej ale mysle ze napisalaby jakby ja zostawili w szpitalu poczekam jeszcze troszke a pozniej napisze do mniej
własnie Ania czekamy na Twoje zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
ja też "już " wstalam 🙂, jakoś tak mi wakacyjnie czas plynie tu u rodziców 🙂
któraś wrzuciła link do lóżeczka turystycznego-takiego wlaśnie poszukiwalam i chyba też je zakupię 🙂
A do nas do doszło łóżeczko zwykłe to drewniane, które zamówiłam, na razie stoi w kartonie jeszcze i czeka na sierpniowe rozkładanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam:0 ja juz na nogach od 8 maż wstawał rano o 5 do pracy to mnie przebudził pojechałam do sklepu po bułeczki i wszamałam aż 4 🤪 ale sie objadłam pekne normalnie.. a teraz bede czekac za nim az wroci z pracy o 15..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ale mi dzisiaj Maksiu ( w koncu zdecydowalismy sie na imie 🙂 ) dał popalić, od 00.00-03.00 kopał, a potem od 05.00-06.00. Ja mu musze chyba dac jakąś książkę do czytania bo za bardzo się nudzi hehe 😉
brzuszek nadal ciągnie do dołu, więc dzis leżenia ciąg dalszy.

MIłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 za mną też ciężka noc 😜 do 1.30 w nocy nie spałam bo Mlody urządził sobie ze mnie worek bokserski i wariował jak szalony 🙃 😁 przykleiłam się do mojego i w rezultacie skopani zostaliśmy oboje 😜 ... jak mi się udało usnąć tak co po chwilkę pobudki a nad ranem powtórka z rozrywki aż w końcu pospałam do 10 rano 😜
u mnie też kicha z pogodą ... leje i zimnawo 🥴 a mieliśmy grilla zapalić 😠
Kasiu bardzo ładnie Maksymilian 🙂 też myślałam nad tym imieniem 🙂
Agamu ja chyba zamówię granatowe to łóżeczko 🙂 jeszcze jest droższe z innymi gadżetami :
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-gratis-niemiecki-model-i1672367375.html
ale chyba zostanę też przy tym za 150zł . 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-gratis-niemiecki-model-i1667793939.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 za mną też ciężka noc 😜 do 1.30 w nocy nie spałam bo Mlody urządził sobie ze mnie worek bokserski i wariował jak szalony 🙃 😁 przykleiłam się do mojego i w rezultacie skopani zostaliśmy oboje 😜 ... jak mi się udało usnąć tak co po chwilkę pobudki a nad ranem powtórka z rozrywki aż w końcu pospałam do 10 rano 😜
u mnie też kicha z pogodą ... leje i zimnawo 🥴 a mieliśmy grilla zapalić 😠
Kasiu bardzo ładnie Maksymilian 🙂 też myślałam nad tym imieniem 🙂
Agamu ja chyba zamówię granatowe to łóżeczko 🙂 jeszcze jest droższe z innymi gadżetami :
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-gratis-niemiecki-model-i1672367375.html
ale chyba zostanę też przy tym za 150zł . 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-gratis-niemiecki-model-i1667793939.html

Ja zamówiłam to czerwone 🙂 a granatowe też mi sie podoba, dylemat miałam czy czerwone czy granatowe,w końcu stanęło na czerwonym 🙂
Gabrysia za to od paru dni jakaś mniej ruchliwa się zrobiła, może dlatego, że mniej leżę w ciągu dnia,a ona wtedy zaczynała szaleństwa. Jak chodzę to chyba ją usypiam i dlatego taka spokojniejsza jest...do tego pogoda do bani,pewnie też na to reaguje i woli przespać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu bardzo ładnie , mój bratanek ma tak na imie , inaczej sama dałabym synkowi tak na imie jakby co:_)
moja mała ma etap kopania za sobą czasami jej sie zdarzy kopać ale to raz moze dwa razy dziennie chwilke, teraz cały czas sie rozpycha wczoraj to myslałam że brzuch mi rozerwie czułam każdy jej ruch i każde przeciąganie sie a zwłaszcza napieranie główka.. dzis też rozpycha sie tylko nieco bolesnije bo na wysokosci pachwin i troche niemiłe uczucie.. :/ ale wybaczam jej wszystko 🙂 jeszcze dwie godzinki i męzuś wroci jupi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadę za chwilę do Poznania z powrotem (bo jestem w Lesznie u rodzicow) do teściow na podwójne imieniny i urodziny....a to jest 70 km w jedną stronę, a dzisiaj jeszcze planuję wrocić do domu,więc czeka mnie 140 km 😞
A do tego mój Tomek już tam zostaje i będziemy sie widzieć w weekend dopiero, jak do mnie przyjedzie...
nie chce mi sie strasznie, tym bardziej, że pogoda na siedzenie na dzialce średnia, a tam właśnie ma się ta impra odbywać!
Ale jak mus to mus 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Moja mała nie lubi pływania motorówką 😞 Tatuś zapalony wodniak i żeglarz nie pocieszony 😞 Mamuśka raczej stwór lądowy ma skopane wnętrzności... Teraz Michał musi pływać sam a ja zaraz idę na plażę z kocem i książką - na szczęście niebo zachmurzone i niestety raczej chłodno. Moje przeziębienie gdzieś się schowało, więc dzisiaj zaliczamy koncert szantowy a jutro powrót do rzeczywistości, czyli koniec wakacji i wracamy do domku... Ale pewnie jakoś w środku tygodnia któregoś się tu wybierzemy 🙂
Pozdrawiam serdecznie i do potem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
kasiu bardzo ładnie , mój bratanek ma tak na imie , inaczej sama dałabym synkowi tak na imie jakby co:_)


z tym imieniem to w sumie M podjał decyzję, a ja sie zgodziłam.( na szczęście nie upierał się przy wymyśnych imonach typu Ambroży czy Eustachy ) Brałam je pod uwagę, aczkolwiek nie stawałam w pierwszej kolejności. Jemu sie podoba bo można utworzyc krótkie zdrobnienai ( np Maks, Maksiu, tak jak Grześ, Grzesiu..)
Ja osobiście muszę się jeszcze przyzwyczaić, nie jest to moje ukochane "Szymon", ale nie chce z 2 strony sama decydowac o imieniu i upierać się że koniecznie Szymek bo przecież M też będzie do niego mówił po imieniu..

Teściowa mówi, ze jej sie nie podoba bo nowocześnie brzmi no i dzieci będą się śmiały z tego imienia - tu akurat byłam zdziwiona bo wydaje mi się że wymyślne nie jest imię. Moja mama stwierdziła, ze nasze dziecko nasz wybór, ale jej sąsiadka ma psa maksa.. Eh.
Teściowa proponuje jakies staropolskie imie, typu Włodzimierz (bez urazy, ale Włodzimierz nie pasuje wg mnie do dziecka) 😮

Asia, te łóżeczko na pewno sprawdzi się Wam podczas wyjazdów 🙂 no i niebieskie nie będzie się brudzić.
Czerwone tez nie. MOjego M siostra kupiła używkę żółtą i nie sprawdza się, od razu widoczne plamy i trzeba prać non stop.
Mnie czeka odnowienie łóżeczka po Grzesiu, tzn przejechanie papierem ściernym i polakierowanie bo brudne się jakies zrobiło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Letka ratuj!!zrobiłam chlebek z Twojego przepisu tylko nie wyrósł 😞 gdzie popełniłam bład ??hmm jeszze sie pieczee ale nie rośnie..


może w trakcie otworzyłas piekarnik i ciasto "klapło" ? 😞


własnie w ogole nie chce rosnąć 😞 chyba za mało drożdzy dałam no nic następnym razem dam wiecej wazne by bylo smaczne a to okaze sie wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Letka ratuj!!zrobiłam chlebek z Twojego przepisu tylko nie wyrósł 😞 gdzie popełniłam bład ??hmm jeszze sie pieczee ale nie rośnie..


może w trakcie otworzyłas piekarnik i ciasto "klapło" ? 😞


własnie w ogole nie chce rosnąć 😞 chyba za mało drożdzy dałam no nic następnym razem dam wiecej wazne by bylo smaczne a to okaze sie wieczorem 🙂


też pomyślałam o drożdżach ale napisałaś ze robiłas wg przepisu więc proporcje powinny być zachowane.
Wiesz, a może dałas inną mąkę nie naająca się o tego? Kiedys robiłam naleśniki i doałam mąke tortową i miałam problemy z ciastem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Letka ratuj!!zrobiłam chlebek z Twojego przepisu tylko nie wyrósł 😞 gdzie popełniłam bład ??hmm jeszze sie pieczee ale nie rośnie..


może w trakcie otworzyłas piekarnik i ciasto "klapło" ? 😞


własnie w ogole nie chce rosnąć 😞 chyba za mało drożdzy dałam no nic następnym razem dam wiecej wazne by bylo smaczne a to okaze sie wieczorem 🙂


też pomyślałam o drożdżach ale napisałaś ze robiłas wg przepisu więc proporcje powinny być zachowane.
Wiesz, a może dałas inną mąkę nie naająca się o tego? Kiedys robiłam naleśniki i doałam mąke tortową i miałam problemy z ciastem


no to wszystko jasne mąka tortowa-przesypałam kiedyś do pojemnika i zapomnialam ze to tortowa 🙂 zagadka rozwiązana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...