Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂


ja to tez jeszcze nie wiem najpierw wózek musze kupić, łózeczko z wyposazeniem mam juz kupione teraz tylko kwestia ile pościeli na zmiane 1 mam ile wy macie ? ceratki nie ceratki 2 przescieradła ja nie mam pojecia co jeszcze a chcialabym juz kupic wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂

A masz gdzieś link do tej poduszki i kolderkii??


http://allegro.pl/posciel-do-wozka-koldra-poduszka-wyprzedaz-i1679854867.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂


ja to tez jeszcze nie wiem najpierw wózek musze kupić, łózeczko z wyposazeniem mam juz kupione teraz tylko kwestia ile pościeli na zmiane 1 mam ile wy macie ? ceratki nie ceratki 2 przescieradła ja nie mam pojecia co jeszcze a chcialabym juz kupic wszystko

Ja mam pociele chyba 4 komplety, tylko nie mam jeszcze wypełnienia do tych pościeli, prześcieradła też mam, a te ceratki muszę zakupć. Mój ma mieć urlop od 11 lipca, to zrobię porządna listę i wszystko kupię,czego brakuje jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂

A masz gdzieś link do tej poduszki i kolderkii??


http://allegro.pl/posciel-do-wozka-koldra-poduszka-wyprzedaz-i1679854867.html
Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już kiedyś pisałyście o tym rodzyneczku i porównywałam sobie ceny z gościem, u którego ja ostatecznie zamówiłam i wyszło, że ma taniej, np.smoczki uspokajające u rodzyneczka 18,99 a ja płaciłam 13. Podobne różnice są np w przypadku podgrzewacza samochodowego : ja płacłąm 32,90 a rodzyneczek ma za ponad 40 zł., szczoteczki i grzebyczka czy termometru do kąpieli.
A na jakość i szybkość dostawy też nie narzekam. W środę zamówiłam, a dzisiaj paka już w domciu
Więc jeśli któraś będzie miałą chęć zerknąć jeszcze raz dam linka:
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂


ja też mam 3 kombinezony, z czego 2 naprawdę grube, wieęc myślę, że do tego kocyk wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂

A masz gdzieś link do tej poduszki i kolderkii??


http://allegro.pl/posciel-do-wozka-koldra-poduszka-wyprzedaz-i1679854867.html
Dzięki 😘


no problem 😉

idę na pierożki 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski!!!
Mam coś do kompletu do tego wczorajszego wiadra kąpielowego....wieszak na dziecko 🤪 🤪 🤪 http://www.iwoman.pl/trendy/gadzety/wieszak;na;niemowlaki,178,0,431282.html
Najpierw do wiadra, potem na wieszak i masz czas dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
MASAKRA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ju jestem laski ....
Agata dodaj do profilu maila bo smerfetka i Ania chciały ci wysłac nr tel ......

Juz jest :0 nie wiem czemu się zrobiło, że jest niewidoczny 🙂 Teraz już go widać 🙂 tzn chyba, sprawdź Aguś czy go widać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski!!!
Mam coś do kompletu do tego wczorajszego wiadra kąpielowego....wieszak na dziecko 🤪 🤪 🤪 http://www.iwoman.pl/trendy/gadzety/wieszak;na;niemowlaki,178,0,431282.html
Najpierw do wiadra, potem na wieszak i masz czas dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
MASAKRA!


he he czego to nie wymyslą zeby tylko zarobić!!!!!!!!!!!!! 😮 😮 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA gdzie będziesz rodziła???pytaLam sie wcześniej ale nie wiem czy olałaś moje pytanie czy nie zauwazyłaś 😜


olać ? w życiu ! 🙂
nie zauważyłam , serio serio 🙂
ja mam ogromną ochotę na Żelazną i przy tym zostaje ! 🙂
a Ty ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ja tez sie pisze na to Swinoujscie za rok na urlop z Wami ...ale bedzie czadowo... 🤪 🤪.


tez bym chciałą ale Swinoujście dla mnie jest za daleko byłam dwa razy w Międzyzdrojach raz autem to całą noc jechalismy i raz pociągiem więc tak długa podróz z maleństwem odpada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
matko , dziewczyny , ja się chyba załamie....
3 zdjęcie z fotoradaru przyszło ... z mojej wyprawy nad morze ...
chyba przydusze mojego starego !!

no ale wreszcie jakieś ładne , kolorowe hehhehe


🤪 😁 😁 😁 😁 toż to pirat drogowy 🙃


no to nieźle..

polecam w aucie cb radio - wystarczy sie zapytać "gdzie suszą" i nie ma mandaciku 🙂
ps. to juz w kolorze dają? ja 3 lata temu dostałam jeszcze czarnobiałe..


dostaliśmy 2 czarnobiałe i 1 kolor 😉 taki elegancki 😁 jeszcze z kopertą zwrotną ! 😁

hehehee ja też czarno białe dostałam jeszcze 🙂


full zestaw 😁

dobrze,ze ja nie jezdze,bo byscie mialy codziennie informacje z Polski o takiej jednej co wyruszyla z domu 😁 😁 😁


hahahah 🤪 Ciebie to sobie w kolorowym garbusie wyobrażam jak szarżujesz po drogach siejąc postrach 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA gdzie będziesz rodziła???pytaLam sie wcześniej ale nie wiem czy olałaś moje pytanie czy nie zauwazyłaś 😜


olać ? w życiu ! 🙂
nie zauważyłam , serio serio 🙂
ja mam ogromną ochotę na Żelazną i przy tym zostaje ! 🙂
a Ty ?


no u mnie Żelazna odpada za duzo sie nasłuchaam złego za to duzo dobrego o Inflanckiej i chyba tam piersze dziecko na Solcu rodziłam i powiem Ci ze było super ale teraz chyba powoli połoznictwo tam umiera .Najchetniej to bym rodziła w Bielańskim ale jak nie masz tam swojej położnej to i nie ma szans na poród a szkoda!!!a czemu chcesz na Żelaznej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...