Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak będę w sklepie to przycisnę jakiegoś sprzedawczyka o ten przewijak 🙂
Mam info od ASIULKI Z ZG znów nie ma internetu, wszystkie pozdrawia i całuje 🙂
Idę zabrać się za jakieś pranie, bo pogoda super, to wszystko mi przeschnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć wszystkim laskom!! 🙂 Wczoraj albo przedwczoraj widziałam był temat o wkładkach laktacyjnych, i wyczytałam że najlepsze przetestowane przez kilka mam były firmy TOMEE TIPPEE i AVENTA bodajże... Co do tego mojego ZUSu nieszczęsnego to ta kontrola medyczna ma odbyć się u nich bez mojego udziału, i coś tam jeszcze gadała że to chyba zwolnienia będą sprawdzać czy nie fałszywe itp ;/ matko już mam dość ich wymysłów. Kurcze chyba mnie "polubili" że mnie tak wnikliwie sprawdzają ;/ ehhss 🤢 . A co do dentysty to może jestem jakaś "inna" ale ja lubię chodzić hehe 🙂 przed ciążą całym rokiem chodziłam więc mam wszystkie wyleczone, problem jedyny jaki mam to cofające się dziąsła czy jakoś tak i jestem skazana na paste parodontax itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jak będę w sklepie to przycisnę jakiegoś sprzedawczyka o ten przewijak 🙂
Mam info od ASIULKI Z ZG znów nie ma internetu, wszystkie pozdrawia i całuje 🙂
Idę zabrać się za jakieś pranie, bo pogoda super, to wszystko mi przeschnie 🙂

Juz jestem KochanA 🤪 nadrabiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie !Ja też wyspana 🙂 🙂I za pranko ubranek dla małej się biorę ,a co do przewijaka jak syn sie urodził mieliśmy na łóżeczku i bardzo się sprawdzał nie trzeba się mocno schylkac do przewijnia i wogóle jest ok.Teraz chcieliśmy zakupic taką komodę z firmy Brevi przwijak z wanienką w komplecie plus półki na kosmetyki ale po ogledzinach w sklepie tej komody stwierdzilismy ze jest bardzo nie wygodna i malutka wanienka pani w sklepie sama powiedziała że wanienka na max 3 miesiace i trza zmienic wiec do dupy mi taka wanienka za tyle kasiory i kupię sobie przewijak na łóżeczko i waninke ze stelarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem to ginekolog wysyła do dentysty na konsultacje jesli w wynikach badan wyjdzie cos nie tak,z byt duza ilosc czerwonych krwinek czy czegos tam moze byc przyczyna zapalenia dziasel itp. Po 3 miesiacu najlepiej zaczac leczyc zabki do III trymestru mozna dostawac znieczulenie gdyz pozniej moze ono miec wplyw na przedwczesne skurcze macicy (tak przynajmniej wyczytałam). Za 11 tyg rodze wiec juz przeczekam i po wszystkim na pewno odwiedze stomatologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, pogada super nie za ciepło i nie za gorąco, wczoraj ubrałam już łóżeczko i jest śliczne koloru zielonego, wyprałam też ciuszki i zaraz biorę się za prasowanie, będę do Was zagladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.
No ja niestety udaną nocą pochwalić się nie mogę...W życiu bym się nie spodziewała że można sie tak męczyć...Walczyłam chyba do trzeciej przewracając się z boku na bok i nie mogłam spać bo ramiona mnie bolały...Na plecach leżeć nie mogę bo mi zaraz nogi drętwieją 😮
Tak ok. 1 przeszłam załamanie i sobie popłakałam na siedząco oczywiście z bezsilności.Będę chodzić dzisiaj pewnie taka niedobita.
Dziewczyny dzisiaj widzę z ciuszkami walczą.Ja mam już wszystko wyprane wyprasowane i poukładane i zastanawiam się co ze sobą zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, zaczynam się niepokoić, bo ja mam wszystkie ciuszki u rodziców, poza tym nie mam za wiele dla maluszka, łóżka brak, materaca brak, ale czekam z tym wszystkim na tą nieszczęsną przeprowadzkę 😞 Dziś zamówiłam dla siebie koszule do karmienia i szlafroki jeden frotte i jeden letni (nie wiadomo jak we wrześniu będzie), bo nawet tego nie miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brzucholek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Rany, zaczynam się niepokoić, bo ja mam wszystkie ciuszki u rodziców, poza tym nie mam za wiele dla maluszka, łóżka brak, materaca brak, ale czekam z tym wszystkim na tą nieszczęsną przeprowadzkę 😞 Dziś zamówiłam dla siebie koszule do karmienia i szlafroki jeden frotte i jeden letni (nie wiadomo jak we wrześniu będzie), bo nawet tego nie miałam 😞

Spokojnie zdążysz ze wszystkim.Ja po prostu w pewnym momencie poczułam że muszę zacząć szykować inaczej zwariuję 🙂A teraz i tak zachowuję się jak walnięta bo ciągle zaglądam do tej mojej szafeczki i patrzę na ubranka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! dopiero mi net przywrócili, ale nie na długo. O 15 mam usg 🤪
byłam wczoraj na szkole rodzenia i zwiedzaliśmy porodówkę i położniczy i powiem tak:
luksusy to nie są, wręcz trochę się przeraziłam, ale wszystko czyściutkie przynajmniej. najlepsze było łoże porodowe chyba 30-letnie 😮
dziś do tego podchodzę bardziej lajtowo, ważne by urodzić zdrową niunię 🙂
babka wczoraj uczyła żeby trenowac oddychanie przeponą, bo to się przyda przy porodzie (brzuszkiem a nie piersiątkami), spróbujcie. także warto ćwiczyć przy krześle takie przysiady - ćwiczenie krocza 🙂 warto też codziennie troszkę posiedzieć okrakiem na krześle hihi no i krążenie stopami w lewo, w prawo, góra, dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalais napisał(a):
hej brzuszki
obudziłam sie o 3 rano i wyspana jakbym spała 12 godzin. Wstałam zrobiłam sobie śniadanie, zaczełam troche sprzątać w domku, zrobiłam kilka słoików ogorków małosolnych i pewnie jakbym miała składniki na obiad tu juz by się pichcił ;-)

wow jakie obroty! 🤪 brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
moj brzucholek 🙂


Jaki domek dla Oli 🤪 🤪 🤪 🤪 a i cyc porządnie podtrzymany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪

ja tez piore ,a potem prasowanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉

pewnie masz ode mnie wcześniej szczesciaro bo ja dopiero o 17 😜 jak sobie pomysle ze znowu mam odstawiac pawiana przed lusterkiem aby ogolic kukułe to juz mi sie nie chceeeeee 🤢 😁

kukula mi sie podoba 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 fajne okreslenie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aj pomylilam ,wrzucam na fotki

ładny 🙂
A pamiętacie jak narzekałysmy bo były małe?no teraz żadna już chyba nie powie że ma mały brzuszek 😁


Oj taaa.... Mi tak mówiłyście, że mały, a ja obiecałam, że nadrobię: mówisz masz 😁
Asiulka masz zakaz nazywania siebie wielorybem! Za kłamstwa karzemy biczowaniem! po gołej rzyci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉

pewnie masz ode mnie wcześniej szczesciaro bo ja dopiero o 17 😜 jak sobie pomysle ze znowu mam odstawiac pawiana przed lusterkiem aby ogolic kukułe to juz mi sie nie chceeeeee 🤢 😁

kukula mi sie podoba 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 fajne okreslenie 🙃 🙃 🙃


Do mojej Pani pasuje, ostatnio mi tam tylko ginekolog kuka... ☺️ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉

pewnie masz ode mnie wcześniej szczesciaro bo ja dopiero o 17 😜 jak sobie pomysle ze znowu mam odstawiac pawiana przed lusterkiem aby ogolic kukułe to juz mi sie nie chceeeeee 🤢 😁

kukula mi sie podoba 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 fajne okreslenie 🙃 🙃 🙃


Do mojej Pani pasuje, ostatnio mi tam tylko ginekolog kuka... ☺️ 🥴

Do mojej też eh..ja tu chyba jestem najwieksza cnotka bo ostatni raz sie bzykałam jak byłam w 3 miesiacu ! 😲 potem mi sie chciało ale moj sie bał,a teraz juz wogole ochoty nie mam 😎 S juz oznajmol ze mnie wytarmosi jak wroce do formy 😁
posiedzialam troche na balkonie,zdazylam przeczytac jedna gazete a juz mam czerwone nogi 😲 musialam wkoncu je wystawic na swiatlo dzienne bo sa wrecz przezroczyste.
Fajnie dzisiaj grzeje slonce to ubranka szybciej schna,zaraz wstawiam kolejna serie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
moj brzucholek 🙂

Zgrabniusi 🙂 🙂 wogole to nam wszystkim ciaza służy,ładnie sie lasencje prezentujemy w dwupaku 🤪 ale powiem wam ze sama ciaza i tak jest meczaca i dluuuga,niby szybko leca te tygodnie ale kurde prawie rok czasu chodzic z brzuchem 😲 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
moj brzucholek 🙂


no pięknie 🤪 jaki brzunio ładniutki 🙃 🙂
Asiulko gdzie Ty masz nogi grube 😮 ?? bo ja chyba oślepłam i nie widzę żadnych grubych nóg a Ty tak narzekasz , oj nie ładnie nas tak kłamać 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉

pewnie masz ode mnie wcześniej szczesciaro bo ja dopiero o 17 😜 jak sobie pomysle ze znowu mam odstawiac pawiana przed lusterkiem aby ogolic kukułe to juz mi sie nie chceeeeee 🤢 😁

kukula mi sie podoba 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 fajne okreslenie 🙃 🙃 🙃


Do mojej Pani pasuje, ostatnio mi tam tylko ginekolog kuka... ☺️ 🥴


no mi też 😁 w czwartek mu powiem żeby ją ode mnie pozdrowił 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...