Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
w ogole to nie wiem czy Wam pisalam, ale wrocilam z wizyty u tego neurologa i dostalam chyba najbardziej niekonkretne skierowanie w zyciu 😮 mniej wiecej to idzie tak: to co pani ma nie jest bezwzglednie wskazaniem do CC ale jednakze jesli dalej to pani bedzie miec przed porodem to radzilbym rozwazyc te opcje (CC)" 😮


czyli w sumie dalej nie wiesz czy będzie CC ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ja jak leze na boku czazem czuje jak z boku brzucha raczkami albo nozkami rusza, takie delikatne uderzanie o skore. swietne tj.!!! 😁 😁

NIkt mi nie odpisal czy boli was tak czasem jakby wam skory brakowalo?


co do tych raczek to ja czuje takie gilgotki z boku jakby paluszkami przebieral zeby mnie polaskotac 😁 😁

a co do skory to chyba normalne, ja tak mam co jakis czas i podejrzewam, ze to kwestia wlasnie gwaltownego rozciagania.. z reguly t przypomina mi, ze od tygodnia nie smarowalam kremem na rozstepy i lece wtedy smarowac 🤪 😁[/quote

to z tymi raczkami idealnie ujelas, nie wiedzialam jak to ubrac w slowa. A co do kremu, ja o tym nie zapominam, zapomnialam kilka razy i bardzo zaluje bo mam poryty bruch!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulka jak mała Szakira na pokoik i rower zareagowała ? radość nie opisana pewnie 🙃 🙂

oj strasznie 🙂 🙂 🙂Radosc niesamowita,a do tego sukienki i inne cuda ,zaczela mierzyc ,rewia mody normalnie 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 Juz jest i jestem wkoncu zadowolona 🙂 🙂 🙂 🙂
Jak wrocila to Andru mial lezki w oczach i niestety nien udalo sie mu ukryc ..on zawsze taki twardziel,malo wspolczuje innym i wogole twardo stoi na ziemi ,chowa gdzies gleboko emocje ,ale tym razem wymiekl..tez strasznie tesknil za nia ,az sie ja poryczalam i moja mama i wogole 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! 😘


DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Witamy wszystkie mamusie i brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
w ogole to nie wiem czy Wam pisalam, ale wrocilam z wizyty u tego neurologa i dostalam chyba najbardziej niekonkretne skierowanie w zyciu 😮 mniej wiecej to idzie tak: to co pani ma nie jest bezwzglednie wskazaniem do CC ale jednakze jesli dalej to pani bedzie miec przed porodem to radzilbym rozwazyc te opcje (CC)" 😮


czyli w sumie dalej nie wiesz czy będzie CC ? 😮


teraz to juz nie mam pojecia 😮 bo ja przeciez tam poszlam zeby sie dowiedziec czy moge naturalnie rodzic a dowiedzialam sie ze niby moge a niby nie moge 😮 ciekawe jak moj gin to zinterpretuje 😁 😁 tzn ten neurolog tak mowil, ze on po prostu chce dac jakby wyjscie jakbym chciala naturalnie probowac, zeby mnie nie namawiali, ale to jest takie mętne, ze sama nie wiem.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Mam wiesci od Czarnulki
juz drapie:
Juleczka wazy 2.180kg 🤪 🤪 🤪to jest sporutka 🙂,przplywy,wsio oki..doktorek chcial zrobic na pamiatke zdjecie 3d,ale Myszka sie zaslonila rączka 😁-fotomody rosnie-za darmo sie nie bedzie fotografowac 😁 😁 😁 😁 no i to by bylo na tyle 🙂
Juz Was nadrabiam Robaczki 😘

🤪 🤪 🤪 Czarnula codziennie drożdże chyba wcina 😜 bo Julia rośnie w tempie expresowym 🙂 super że wsio ok jest !!!! ja będę wiedziała jutro ile mój Kawaler podrósł 🙃 😁

Tymonek to tez pewnie ponad 2 i to sporutko moze juz wazyc 🙂Bo kiedy Ty bylas na wizycie co wazyl 1800???Juz dawno nie???teraz to juz dopiero kawaleros 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁


A jednak komentujemy:
U mnie córa a pępolini w środku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁


taa? to mnie mowia, ze pepki wychodza na chlopcow 😁 😁 uwielbiam te przesady.. a pewnie psychologicznie te przesady na pepki wystajace na chlopcow wziely sie.. od fizjologii chlopcow 😁 😁 przynajmniej tak mysle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪

tez tak mam,az oddech zlapac nie mozna ...to zwykle pod koniec dnia tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
a tak na marginesie to macie już pępki na wierzchu?zastanawiam się czy mi wyjdzie czy nie?

ja juz mam..na samiutkim poczatku 8miesiaca mi wystrzelil hahaha,a jak sie smieje to juz sterczy jak cza!Moj sie smieje ,ze to wizjer na swiat Oli 😁 😁 😁

Mój mówi, że to guzik od domofonu Nataszki 😁

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dzien byle jaki pochmurno nic mi sie nie chce mam jakiegos mega doła,cukry skaczą jak chca byłam dzis na pobraniu krwi zobaczymy,z moczem tez niecekawie bede dzwonic do gina po poludniu
ogolnie najlepiej byłoby przespac dzisiejszy dzien ale dogodnej pozycji brak...


nie bede juz smęcic lece sie połozyc
do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁

ja tez podobnie 😁 😁 😁 bejsbolowke mają !!! 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Mam wiesci od Czarnulki
juz drapie:
Juleczka wazy 2.180kg 🤪 🤪 🤪to jest sporutka 🙂,przplywy,wsio oki..doktorek chcial zrobic na pamiatke zdjecie 3d,ale Myszka sie zaslonila rączka 😁-fotomody rosnie-za darmo sie nie bedzie fotografowac 😁 😁 😁 😁 no i to by bylo na tyle 🙂
Juz Was nadrabiam Robaczki 😘

🤪 🤪 🤪 Czarnula codziennie drożdże chyba wcina 😜 bo Julia rośnie w tempie expresowym 🙂 super że wsio ok jest !!!! ja będę wiedziała jutro ile mój Kawaler podrósł 🙃 😁

Tymonek to tez pewnie ponad 2 i to sporutko moze juz wazyc 🙂Bo kiedy Ty bylas na wizycie co wazyl 1800???Juz dawno nie???teraz to juz dopiero kawaleros 🤪 🤪 🤪 🤪


no miesiąc temu miałam USG 🤔 🤔 🤔 nawet dokładnie nie pamiętam 😜 bo ja tak często u mudżyna że już rachubę tracę 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁


hahaha 😁 😁 😁 😁 dokladnie! braklo mi porownania 🤪 a jak lezycie to tez jest wklesly? bo u mnie jak leze jest bardziej wklesly niz byl przed ciaza 😜

u mnie nie ...jak leze i sie smieje to tak sterczy ,ze jeszcze bardziej chce mi sie smiac ... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁

ja tez podobnie 😁 😁 😁 bejsbolowke mają !!! 😎 😁


co by im do środka nic nie kapało jak matka zupe wcina 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁


taa? to mnie mowia, ze pepki wychodza na chlopcow 😁 😁 uwielbiam te przesady.. a pewnie psychologicznie te przesady na pepki wystajace na chlopcow wziely sie.. od fizjologii chlopcow 😁 😁 przynajmniej tak mysle 😜


ja się od niej i teściowej już tyle nasłuchałam że masakra 😮 takie zabobonaiary że ja pierdziu 🥴 😮 a ja tam w nic nie wierzę bo i tak się nic nie sprawdza 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
w ogole to nie wiem czy Wam pisalam, ale wrocilam z wizyty u tego neurologa i dostalam chyba najbardziej niekonkretne skierowanie w zyciu 😮 mniej wiecej to idzie tak: to co pani ma nie jest bezwzglednie wskazaniem do CC ale jednakze jesli dalej to pani bedzie miec przed porodem to radzilbym rozwazyc te opcje (CC)" 😮

OMG!!!!!Faktycznie nie zabłysnął kompetencją!! 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁


taa? to mnie mowia, ze pepki wychodza na chlopcow 😁 😁 uwielbiam te przesady.. a pewnie psychologicznie te przesady na pepki wystajace na chlopcow wziely sie.. od fizjologii chlopcow 😁 😁 przynajmniej tak mysle 😜


ja się od niej i teściowej już tyle nasłuchałam że masakra 😮 takie zabobonaiary że ja pierdziu 🥴 😮 a ja tam w nic nie wierzę bo i tak się nic nie sprawdza 🤪 😁


pewnie, ze nie, ale posmiac zawsze sie mozna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
u mnie dzien byle jaki pochmurno nic mi sie nie chce mam jakiegos mega doła,cukry skaczą jak chca byłam dzis na pobraniu krwi zobaczymy,z moczem tez niecekawie bede dzwonic do gina po poludniu
ogolnie najlepiej byłoby przespac dzisiejszy dzien ale dogodnej pozycji brak...


nie bede juz smęcic lece sie połozyc
do pozniej 🙂


Nie smutaj 😘 😘 😘
eh co dzień to inna z kiepskim nastrojem ... ale to wina też tej pieprzonej pogody że normalne depresji się idzie nabawić 😠 😠 😠 Kochana nic się nie martw gin coś zaradzi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...