Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leer napisał(a):
ja kupiłam juz w rossmanie 🤢
co do picia wody to ostatnio lekarz mnie zjebał że ile ja jej pije jak powiedziałam że dwa litry.
tylko nie mój gin a tamten zastępczy.


Przecież odwodnienie grozi przedwczesnym porodem, norlamnie się powinno wypijać 2l a w ciąży nawet więcej zwłaszcza w lecie 😮 Ci lekarze nic nie wiedzą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
ja kupiłam juz w rossmanie 🤢
co do picia wody to ostatnio lekarz mnie zjebał że ile ja jej pije jak powiedziałam że dwa litry.
tylko nie mój gin a tamten zastępczy.


Przecież odwodnienie grozi przedwczesnym porodem, norlamnie się powinno wypijać 2l a w ciąży nawet więcej zwłaszcza w lecie 😮 Ci lekarze nic nie wiedzą 😁 😁

normalnie powinno się wypijac przynamniej 2l 😮 matko Leer tamten lekarz to chyba jak staruszek był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Z ziajki nie próbowałam więc się nie wypowiadam.
A co macie na przewijaki, chodzi mi co lepsze, kocyk, tetra, flanelka czy cerata?

ja bede miała to
http://allegro.pl/sliczne-i-bardzo-praktyczne-pielucho-ceratki-i1730287273.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kosmetyków to rozmawiałam z przyjaciółką która ma synka. Najlepiej pytać u źródła 🙂 Ona z kolei ma w rodzinie neonatologa, który wypowiedział się na temat sudokremu, by nie smarować nim pupci jak się nic nie dzieje (tylko np. bambino z cynkiem) a używać dopiero jak jest jakaś wysypka czy odparzenie. Jak się używa sudokremu na co dzień to skóra się uodparnia na substancję zawartą w nim i jak jest jakiś problem skórny to trzeba sięgać po coś mocniejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam, odpoczęłam i zaraz idę kontynuować słoikowo - buraczki 😁, obiadek zrobiony: marchewa z groszkiem, mięsko duszone, ziemniaczki 🙂, śmietanowiec częściowo zjedzony 😁.
Leginsik mieszkanko super cena 🙂, Iza ale u ciebie za 14 m2, 800 zł chyba że masz tam marmury i klamki ze złota ?
Co do picia to jak najwięcej wody, ja piję bardzo dużo czasami mi bokiem już wychodzi, a i tak mnie nastraszyli małowodziem, piję jeszcze więcej 🙂
Jutro idziemy na kontrolne usg, właśnie zbadać ilość wód płodowych.
Mi przewijak przyjechał z mebelkami i bardziej kolorem pasuje pod chłopca ale to nie szkodzi i tak pieluszka będzie tam gościć. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny wrocilam wlasnie od ginekologa 🙂 z małą wszystko ok 🙂 mialam dzisiaj to dluzsze usg wszystko cacy 🙂 wazy 1800gram 🙂 ale ulge poczulam 🙂 nie mial do czego sie doczepic szyjka miekka ale to nic mam caly czas brac 3razy dziennie nospe i aspargin teraz mam wizyte za 4 tyg nie ma sensu wczesniej bo wszystko jest ok 🙂 przytylam 2kg to zadowolony byl ze tyle na miesiac moge tyc heh no i moge pobaraszkowac troche mam zobaczyc jak bede sie czula jak ok to moge 🙂tylko mowil zeby spokojnie nie za dziko heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ania 100 ty juz moze kochana wyluzuj z tym wszystkim jak nie remont to słoiki ,,,,miałas zrobic zdjecie pokoiku małej...
Marcia super ze z mala ok,,,,i waga super ...


A remont dalej trwa, teraz gościnny jest malowany 😁, sajgon cały czas, a ja wyluzowałam i to na maksa, robię a raczej się turlam ale wszystko powolutku i jak coś mnie boli, ciągnie to się kładę. Już nie wariuję 🙂.
Zdjęcie postaram się wieczorkiem umieścić 🙂
Jasna cieszę się że wszystko z malutką ok 🙂
Umieściłam przepis na śmietanowca dla mnie najlepszy z poziomkami. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dziewczyny .... ja jestem załamana ... odebrałam dziś wypis ze szpitala i już znam nazwe tej bakteri którą mam to Ureaplasma ... a załamana jestem bo to świństwo przenosi sie tylko przez stosunek seksualny z osobą chorą ... a to jest jednoznaczne ... że jeśli nie ja .... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A powiedzcie czy mydło Biały jeleń może być do kąpieli malucha? Zapomniałam się wczoraj zapytać położnej...
Robię kawę. Któraś chętna?

Mama mi polecała do podmywania Kaśki wiec pewnie i dla malucha może być bo nie ma żadnych subst zapachowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A powiedzcie czy mydło Biały jeleń może być do kąpieli malucha?


jest to mydło hipoalergiczne, więc jak najbardziej 🙂 ja kupiłam jelonka dla siebie do mycia Kachy jakby były szwy.
Hipoalergiczne mydło BIAŁY JELEŃ pełni istotną rolę w profilaktyce nadwrażliwej skóry. Zapobiega nadmiernej utracie wody przez naskórek poprzez utrzymanie prawidłowo funkcjonującego płaszcza lipidowego. Szczególnie polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Receptura dodatkowo wzbogacona o len zawiera bioaktywne składniki - kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 przywracające prawidłową elastyczność skóry. Delikatnie nawilża i ujędrnia skórę, nie powodując jej podrażnień. Skóra po umyciu jest miękka i przyjemna w dotyku. Posiada badania dermatologiczne.

tylko jak dla mnie pachnie jakos tak "zwykło", takze dla Michałka kupiłam kostke myła bambino i nim będę go na początku myła, zarówno włoski o ile będzie miał, jak i całe ciałko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...