Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A swoja droga łatwo powiedziec kurcze człowiek wstaje rano głodny jak pies.... bo to głodek oczy otwiera i taka ci powie abyś sie najadła sama jedna kanapką z szynka ... i czekaj 1,5 na pomiar i znowu coś jedz .... 🤪 🤪 🤪 i tak kurwa człowiek cały dzień chodzi nie dojedzony .... dzis weszłam na wage w tej poradni i sukces bo pokazało kilo wiecej niz 3 tyg temu ... a ta lekarka no kilo to nie jest zle .... co jam kurka powietrzem zyc .... to dziecko potrzebuje witamin z owoców , warzyw , a nie suchy chleb ... co to koń .... ale jestem zła .... 🤪 🤪 🤪 🤪

a czemu mierzenie co 1,5 godz? ja mierzę po godzince. no i staram się jeść co 2,5-3 godz. najbardziej właśnie brakuje mi owoców a na podwieczorek to można malutko - jem albo pół jabłka albo trochę arbuza, pół grejtruta... o winogronach, bananach, nektarynkach, brzoskwiniach zapomniałam a tak lubię...


znaczy ja po posiłku godzine , albo 1,5 od rozpoczęcia posiłku ..... ale ja wyczytałam że 2 h od rozpoczęcia jest ok nie powinno przekraczac 120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mój się śmieje że Szymuś dopomina się glukozy i ciągnie za pępowinę 🙂 a słodkości to brakuje mi najbardziej... w ciąży mam jakąś obsesję jeśli chodzi o słodycze, pączki, ciacha...


a co glukoza tez potrzebna .... a robili Ci badane na cholesterol ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mój się śmieje że Szymuś dopomina się glukozy i ciągnie za pępowinę 🙂 a słodkości to brakuje mi najbardziej... w ciąży mam jakąś obsesję jeśli chodzi o słodycze, pączki, ciacha...


a co glukoza tez potrzebna .... a robili Ci badane na cholesterol ????

nie, chodziło mi o cukier 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Dopiero wrocilam, bo bylam jeszcze na urodzinkach u kumpeli. Po wizycie ok. Widzialam synusia, oczywiscie nie ma zamiaru zmienic pozycji , lekarz sie smial ze skoro inni chodza w pionie on tez chce. Dal mu jeszcze dwa tygodnie, potem zaczniemy myslec o cc. Mam malo wod poldowych chociaz mieszcze sie w normie. NOrma jest od 7.5 a ja mam 9.5. Mowil ze po prostu trzeba to monitorowac. Pobral mi wymazy na tego paciorkowca. Smial sie ze mnie bo ubierajac leginsy stekalam i sapalam jak wariatka, mowil ze nie mam sie spieszyc z tym ubieraniem 🤪 🤪. Oczywiscie pytal o plamienie, mowil ze juz nie chce sie ze mna widziec w szpitalu, woli w jego gabinecie, takze mam sie oszczedzac i zero seksu.
To chyba wszystko. Oprocz pozycji malego wszystko dobrze. Nastepna wizyta za dwa tyg.

Pewnie juz wszystkie spicie, wiec jutro to przeczytacie, mowie wam slodkich snow i tez juz sie klade bo jestem up

DOBRANOC


Aniu norma jest od 5, ja po pierwszym tygodniu żłopania wody dobiłam do 7,5 w następnym udało się wskoczyć na 9,5 w dzień badania nic nie robiłam a tylko piłam, piłam i piłam i jak dla mnie to jest rewelacja oby nie było mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha podziwiam taka ilość pieluch.
Ja na dziś prasowania mam dość ale pieluchy wyprasowane, popakowane. Wyprawka moja do szpitala też wysterylizowana, tak samo kocyki, kołderki Emilki i część jej ubranek. Jestem zadowolona ale padnięta idziemy spać.
Dobranoc dziweczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana czekam do 7mej na zarełko pozniej jade z wynikami 🙂
Zocha tak ze wzgledu na cukrzyce chca mnie polozyc u nas tak klada laski na obserwacje i zmniejszanie stopniowe insuliny przed porodem
Mariolka cc nie planuja no chyba ze wyjdzie w trakcie narazie o cc nic nie mowil zobaczymy jak usg za tydzien
nocka minela spokojnie ostatnio przesypiam ładnie 8-9godzin i tylko 2 razy na siusiu 🙂
milego dzionka dziewczyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 😘

Wyprawiłam Mężula do pracy..a reszta poszłą na Msze za Tata w 3 rocznice śmierci..ja zostałam,bo pilnuje Siostrzeńca..chciałam iść ale przegłosowali mnie..widzą jakie mam nogi jak troszke połaże albo postoje i nie pozwalają mi nigdzie wychodzić 😮 Mama wczoraj nie chciała mnie puścić samej do sklepu 😁 ale ja sie uparłam że ide i poszłam wychodze a tam za rogiem stoją samochodem Siostra ze Szwagrem..krzyczeli na mnie,że sama gdzieś sie wybieram i mnie zgarnęli i wozili po sklepach..mój J też co chwile dzwonił,gdzie jestem żebym uważała na Siebie..gotów był bidok wyjść z pracy i mi nastukać za moje spacery 😁 😁 😁 Normalnie troszczą sie jak o Dziecko 😁 🤪 😁 Dzisiaj jade z Siostrą na Jej przymiarke sukni ślubnej..a później musze iść do sklepu i kupić wszystkie rzeczy do szpitala..pogoda u mnie do dupci..wieje..i deszcz pada..w sumie po wczorajszym gorącym dniu to nawet i lepiej że dzisiaj jest chlodniej 😁

Sie rozpisałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My się też witamy, pozdrawiamy wszystkie mamusie idzieciaczki. Pogoda u nas po raz kolejny beznadzieja, wieje strasznie, super lato, my chcemy słoneczka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś główny cel działania prasowanie i sok z aronii. Muszę jeszcze popatrzeć na moje kostki i się nimi nacieszyć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Jestem. Dopiero wrocilam, bo bylam jeszcze na urodzinkach u kumpeli. Po wizycie ok. Widzialam synusia, oczywiscie nie ma zamiaru zmienic pozycji , lekarz sie smial ze skoro inni chodza w pionie on tez chce. Dal mu jeszcze dwa tygodnie, potem zaczniemy myslec o cc. Mam malo wod poldowych chociaz mieszcze sie w normie. NOrma jest od 7.5 a ja mam 9.5. Mowil ze po prostu trzeba to monitorowac. Pobral mi wymazy na tego paciorkowca. Smial sie ze mnie bo ubierajac leginsy stekalam i sapalam jak wariatka, mowil ze nie mam sie spieszyc z tym ubieraniem 🤪 🤪. Oczywiscie pytal o plamienie, mowil ze juz nie chce sie ze mna widziec w szpitalu, woli w jego gabinecie, takze mam sie oszczedzac i zero seksu.
To chyba wszystko. Oprocz pozycji malego wszystko dobrze. Nastepna wizyta za dwa tyg.

Pewnie juz wszystkie spicie, wiec jutro to przeczytacie, mowie wam slodkich snow i tez juz sie klade bo jestem up

DOBRANOC


Wazne ze synus zdrowy i wsjo ok, a jak wyjdzie to wyjdzie.
Hm ja nie zapytalam o seks i nic nie mowil 🤪 🤪ale chyba sama musze sobie odpowiedziec ze skoro szyjka sie skraca i lazic za duzo nie kazal to chyba tez nie wchodzi w gre 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim brzuszkom!
Ja dziś połamana na 6 sposobów po nocy, musze zaraz wyskoczyc na jakis spoacer sie rozprostowac, pogoda sprzyjająca ponizej 20 st i to mnie cieszy zeby dychnąc troche swiezego nie ukiszonego powietrza
Lece cos wszamac kąpac sie i wymaszwerowac na cale szalone PÓŁ godziny heh 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! wogóle się nie wyspałam 🥴 najpierw Szymuś dokuczał mamie do 24, [potem wędrówki do toalety a o 5 odwiedziny komara, w międzyczasie skurcz łydki...
u mnie pogoda do du.., coś tak mocno wieje i zimno... gdzie to lato? już nie chcę upałów ale trochę słoneczka i jakieś 24 stopnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 😘 i się zaczeło 😮 od rana huk i łomot jak w kamieniołomie 😮 😠 , przynajmniej tyle że idzie im to sprawnie i jest nadzieja że skończą wcześniej 😆
Ania najważniejsze że z Pawełkiem ok 🙂 a co do CC to nic się nie martw , jeszcze są 2 tygodnie więc może się wszystko zmienić 🙂 tylko się nie stresuj 🙂
Kamiska Tobie by prowokowali poród ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie! wogóle się nie wyspałam 🥴 najpierw Szymuś dokuczał mamie do 24, [potem wędrówki do toalety a o 5 odwiedziny komara, w międzyczasie skurcz łydki...
u mnie pogoda do du.., coś tak mocno wieje i zimno... gdzie to lato? już nie chcę upałów ale trochę słoneczka i jakieś 24 stopnie...


lato jest masakryczne ... oby jesień chciała być ładna i słoneczna jak najdłużej 🙂 żebyśmy na spacerki zdążyły chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie obudziła głodomooorrrraaaa,zwaze sie i ide pochłonąc sniadanko i wybywam na targ. Mam plan niecny i szpetny,aby rozejżec sie za narzutą do Hani pokoju na fotel co by ładnie sie z kolorkami scian komponował,to bedzie punkt centralny pokoju bo w fotelu bede ja karmic i za jakimiś ciuszkami jeszcze dla niej 😎

Normalnie boje sie tu zagladac,bo coraz to bardziej szokujacych rzeczy sie dowiaduje 😲
anulcia,kamiska,MALEX 3majcie sie dziewczyny !!
Proponuje abysmy sie wirtualnie złozyły dla Czarnej na mega pizze,co by sobie dziewczyna pozadnie pojadla bo tym co oni podawaja w szpitalu nie mozna nazwac "jedzeniem",a gdzie tu jeszcze zebrac sily na porod 😲 😁
Ja ją równiez pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...