Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Kamisia a badali Ci cholesterol ????


nie badali
a o czym swiadczy cholesterol przy cukrzycy??


Nie wiem heee ale moja diabetolog mi robi to badanie ale ja mam cholesterol 419 hee co wynik to lepiej



no niezly jakbys sam tluszcz jadla hee dziewne
mi np robia hemoglobine glikolowana (jutro mam wynik bo dzis robilam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Kochane 🙂
Jestem od wczoraj w Lesznie u rodzicow,przyjechałam tu,żeby z Mają isc do porządnego weterynarza,bo ten wczorajszy nic nie stwierdził tylko mi stracha narobił....zrobiliśmy to zdjęcie RTG ,a ona że w sumie to nie wie czy tam coś jest w żołądku czy nie...nosz kuźwa tyle to i ja wiem nie będąc weterynarzem....No i kazała przyjsć dzisiaj!! I nie wiem co,chyba rentgena w oczach ma,nie wiem co chciała niby dzisiaj robić...a swoją drogą gdyby było coś w żołądku to od razu trzseba reagować a nie czekać, bo pies może się przekręcić....A ta,że poczekamy do jutra 😠 😠 😠
Więc wczoraj wpakowaliśmy się do wozu i jazda do Leszna do naszych wet, którzy mają cały sprzęt na miejscu...wczoraj ją obadali z każdej strony, dziś jeszcze rano poszłam z nią na kontrol i okazało się, ża Majewka ma zapalenie gardła i stąd te pawie!!! No i jestem tu uziemione tymczasowo, bo Tomek pojechał do pracy i przyjedzie do nas w sobotę dopiero! No ale dobrze jest,najważniejsze że jestem spokojna o Rudzielca,a tu sobie znów trochę odpocznę 🙂

Katarzyna boli mnie dziś niemiłosiernie-szczególnie przy wstawaniu lub siadaniu...o dziwo jak chodzę nie jest źle 🙂
Widziałam, że o pierwszym spacerze rozmawiałyście...ja myślę że odczekam z jakiś tydzień,góra dwa i jazda 🙂 🙂 🙂 Nie zamierzam Małej kisić w chacie 🙂 🙂 🙂 🙂


jak was bola te wasze katarzyny? co to za bol? mnie jeszcze ani razu nie bolalo....

mnie to tak boli,jakby mnie kto tam obił porządnie 🙂 🙂 🙂


dokładnie jakbym kopa dostała prosto w kache i był na niej mega siniec 😮 🤢 🤢 🤢


nie zebym chciala, ale czemu ja tego nie mam???

Bo nie wszyscy to odczuwają...tak mi gin mówił, że jednych boli ,innych nie 🙂 Po prostu Ania masz szczeście, że Cię to nie dorwało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
dwie godziny i jestem na bieżąco 🙂
Noc minęła niezbyt spokojnie - opiłam się wieczorem i w nocy kompotu (zmieszałam jabłka z brzoskwiniami), biegałam co 1,5 godz, do kibelka... Ale taki dobry był ten kompot, że nie mogłam sie oprzeć. Wczoraj miałam dzień gnoja i cały czas wcinałam słodkie... Nawet cukier z pojemnika jadłam 🤢 Z normalnego jedzenia był jeden naleśnik z parówką i żółtym serem.
Dzisiaj jest już lepiej 😉
Czytałam o karuzeli: w jakiejś mądrej gazecie napisali żeby nie włączać karuzelki do 2-3 miesiąca - ma sobie tak luźno dyndać nad łóżeczkiem, bo za dużo bodźców daje. A ja wykminiłam,że na początek (ponieważ nie wiadomo jak dziecko zareaguje na karuzelę, nie wszystkie lubią) zrobię sama takie duże czarno-białe kostki nitkach, by coś dyndało. A jak się spodoba to kupimy taką z pilotem i projektorem.
Co do pierwszego spaceru to mam nadzieję, że prognozy się nie sprawdzą i że wrzesień nie będzie bardzo zimny...Podobno w październiku mogą być śniegi!!
Zocha czy Ty będziesz używała samej tetry do pieluchowania? Pytam, bo ja się zastanawiam nad tetrą.
Mobilizuję się i wstaję z wyra... Może coś poprasuję - dla odmiany "duże" rzeczy a po południu spróbuję wyciągnąć Michała na jakieś zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Kochane 🙂
Jestem od wczoraj w Lesznie u rodzicow,przyjechałam tu,żeby z Mają isc do porządnego weterynarza,bo ten wczorajszy nic nie stwierdził tylko mi stracha narobił....zrobiliśmy to zdjęcie RTG ,a ona że w sumie to nie wie czy tam coś jest w żołądku czy nie...nosz kuźwa tyle to i ja wiem nie będąc weterynarzem....No i kazała przyjsć dzisiaj!! I nie wiem co,chyba rentgena w oczach ma,nie wiem co chciała niby dzisiaj robić...a swoją drogą gdyby było coś w żołądku to od razu trzseba reagować a nie czekać, bo pies może się przekręcić....A ta,że poczekamy do jutra 😠 😠 😠
Więc wczoraj wpakowaliśmy się do wozu i jazda do Leszna do naszych wet, którzy mają cały sprzęt na miejscu...wczoraj ją obadali z każdej strony, dziś jeszcze rano poszłam z nią na kontrol i okazało się, ża Majewka ma zapalenie gardła i stąd te pawie!!! No i jestem tu uziemione tymczasowo, bo Tomek pojechał do pracy i przyjedzie do nas w sobotę dopiero! No ale dobrze jest,najważniejsze że jestem spokojna o Rudzielca,a tu sobie znów trochę odpocznę 🙂

Katarzyna boli mnie dziś niemiłosiernie-szczególnie przy wstawaniu lub siadaniu...o dziwo jak chodzę nie jest źle 🙂
Widziałam, że o pierwszym spacerze rozmawiałyście...ja myślę że odczekam z jakiś tydzień,góra dwa i jazda 🙂 🙂 🙂 Nie zamierzam Małej kisić w chacie 🙂 🙂 🙂 🙂


jak was bola te wasze katarzyny? co to za bol? mnie jeszcze ani razu nie bolalo....

mnie to tak boli,jakby mnie kto tam obił porządnie 🙂 🙂 🙂


dokładnie jakbym kopa dostała prosto w kache i był na niej mega siniec 😮 🤢 🤢 🤢


nie zebym chciala, ale czemu ja tego nie mam???


mi mój gin mówił że to przez to że Młody jest główką nisko i napiera 🤢 a do tego że spojenie się poszerza ... nie wiem czemu nie każda to ma ale nie masz co się martwić bo to nic przyjemnego 😮 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
U nas w zielonej jest we wrześniu Winobranie ... a to święto pijaków ... krótko mówiąc ... więc jak się mój puści w miasto to olaboga .... 🙃 🙃 🙃
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃oby sie razem z moim nie skumali 😁 😁 😁 a my umordowane bedziemy wolac " czuby do chalupy marsz!!!" porzadki,zakupy,dzieciak placze hahahah i same w miachooooo!!! 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4940365
Ania tu te sweterki są 🙂 żebyś zaraz mi nie wyskoczyła z tekstem że Cię olewamy 🙃 😉


dzieki 😘 😘 😘


ja mojemu tez zamawiam z siorą bo ona znowu dla swojego synka 🙂także za 15zł to sie na prawdę opłaca bo przesyłkę podzielimy na pół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4940365
Ania tu te sweterki są 🙂 żebyś zaraz mi nie wyskoczyła z tekstem że Cię olewamy 🙃 😉


dzieki 😘 😘 😘


ja mojemu tez zamawiam z siorą bo ona znowu dla swojego synka 🙂także za 15zł to sie na prawdę opłaca bo przesyłkę podzielimy na pół


no pewnie. Ale mimo wszytko bardzo tanie sa te sweterki. I naprawde fajowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
DZIEWCZYNY A KUPUJECIE KARUZELKĘ DO ŁÓŻECZKA ????

mialam kupic ale kupie jak sie juz mala urodzi..bno z Kami milam potem kilka ..kazdy cos kupi,przyniesie w prezencie,wiec lepiej poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
INFO OD AGI
Pisze,że jakoś daje radę, że może ją puszczą dziś do domu, ale jeszcze nic nie wiadomo. W każdym razie jakoś się trzyma 🙂 i pozdrawia wszystkie 🙂


no czyli najprawdopodobniej fałszywy alarm 🙂
Może skrobnę sms do Leer ? 🤔 czy czekać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
DZIEWCZYNY A KUPUJECIE KARUZELKĘ DO ŁÓŻECZKA ????

mialam kupic ale kupie jak sie juz mala urodzi..bno z Kami milam potem kilka ..kazdy cos kupi,przyniesie w prezencie,wiec lepiej poczekam 🙂


haha wszystkie liczą na prezent 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂dzisiaj to sobie pospałam bo o 10.51 wstałam ,alle noc miałam nie zaciekawa ręka mi zdretwiała siku mnie meczyło wogóle jakos takie nie wygodne to moje łóżko się zrobiło 😠No ja o 15 sie z siostra umówiłam i jedziemy na pierwsze poważne zakupy i juz jestem cała w emocjach 😁zaraz wskakuje do wanny bo musze kaske na jutro wyszykowac a yto bedzie naprawde nie lada wyczyn he he dzisiaj znowu mi sie sniło małe dziecko z dnia na dzien coraz bardziej myśle jak to moje malenstwo wyglada a rozpycha sie ostatnio nie miłośiernie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i padam na cyce. Narzuty nie kupiłam,za to nabyłam pare spioszków z kaftanikami,pajaca i koszule dla siebie 🤪

Moja mała jest bardzo zywiołowa w brzuszku,w sklepie potrafie sie złapac za brzuch bo jak sie rozciagnie tymi malutkimi stopkami to az mi sie gwiazdy pokaza,chyba mi nabiła siniaka od srodka hehehe.

Zabieram sie za obiad,dzisiaj w menu żurek z ziemniaczkami,jajeczkiem i kiełbaską 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD AGI
Pisze,że jakoś daje radę, że może ją puszczą dziś do domu, ale jeszcze nic nie wiadomo. W każdym razie jakoś się trzyma 🙂 i pozdrawia wszystkie 🙂


no czyli najprawdopodobniej fałszywy alarm 🙂
Może skrobnę sms do Leer ? 🤔 czy czekać ?

Asik napisz, będziemy wiedziały przynajmniej co u naszych hospitalizowanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD AGI
Pisze,że jakoś daje radę, że może ją puszczą dziś do domu, ale jeszcze nic nie wiadomo. W każdym razie jakoś się trzyma 🙂 i pozdrawia wszystkie 🙂


no czyli najprawdopodobniej fałszywy alarm 🙂
Może skrobnę sms do Leer ? 🤔 czy czekać ?

Asik napisz, będziemy wiedziały przynajmniej co u naszych hospitalizowanych 🙂



no skrobnij bo ja tez jestem ciekawa !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie!
dwie godziny i jestem na bieżąco 🙂
Noc minęła niezbyt spokojnie - opiłam się wieczorem i w nocy kompotu (zmieszałam jabłka z brzoskwiniami), biegałam co 1,5 godz, do kibelka... Ale taki dobry był ten kompot, że nie mogłam sie oprzeć. Wczoraj miałam dzień gnoja i cały czas wcinałam słodkie... Nawet cukier z pojemnika jadłam 🤢 Z normalnego jedzenia był jeden naleśnik z parówką i żółtym serem.
Dzisiaj jest już lepiej 😉
Czytałam o karuzeli: w jakiejś mądrej gazecie napisali żeby nie włączać karuzelki do 2-3 miesiąca - ma sobie tak luźno dyndać nad łóżeczkiem, bo za dużo bodźców daje. A ja wykminiłam,że na początek (ponieważ nie wiadomo jak dziecko zareaguje na karuzelę, nie wszystkie lubią) zrobię sama takie duże czarno-białe kostki nitkach, by coś dyndało. A jak się spodoba to kupimy taką z pilotem i projektorem.
Co do pierwszego spaceru to mam nadzieję, że prognozy się nie sprawdzą i że wrzesień nie będzie bardzo zimny...Podobno w październiku mogą być śniegi!!
Zocha czy Ty będziesz używała samej tetry do pieluchowania? Pytam, bo ja się zastanawiam nad tetrą.
Mobilizuję się i wstaję z wyra... Może coś poprasuję - dla odmiany "duże" rzeczy a po południu spróbuję wyciągnąć Michała na jakieś zakupy.

ja tylko do szpitala kupiłam jedną małą paczkę pampersów- bo tam nie można mieć wielorazowych... a takto mam tetre i jeszcze kupiłam takie otulacze : http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-babyland-2-wkl-jeans-gratis-i1662222490.html
będę wieć używała tych wkłądek wymiennie z tetrą a ten otulacz będzie przytrzymywał wszystko..
testowałam i te otulacze nie przepuszczająi na zewnątrz czyli plus taki z ich stosowania że po każdym sikaniu ciuszki nie bedą mokre tak jak to może być gdy tylko 2 pieluszką tetrową przytrzymujesz tą właśiwą pieluchę...

tak czy inaczej nastawiam się jak najbardziej na nie używanie jednorazowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Karola a te swoja pizze robilas teraz jak masz cukrzyce??i jak cukry???
jak ja bym zjadla jakas pizze


Przepis na stronce z przepisamy jak ktos chętny ... a cukry były ładne .... po pizzy bo tam nie ma co podnieśc .... spoko było ....


ok dzieki sprobuje moze jutro zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD AGI
Pisze,że jakoś daje radę, że może ją puszczą dziś do domu, ale jeszcze nic nie wiadomo. W każdym razie jakoś się trzyma 🙂 i pozdrawia wszystkie 🙂


no czyli najprawdopodobniej fałszywy alarm 🙂
Może skrobnę sms do Leer ? 🤔 czy czekać ?

Asik napisz, będziemy wiedziały przynajmniej co u naszych hospitalizowanych 🙂


poszło 🙂
Napisałam że się zamartwiamy co u nich i żeby dała znać w miarę możliwości oczywiście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...