Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

taka? http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-m-l-i1740844111.html ja sie nad nia zastanawiam ,bo tania i fajna,ale niewiem bo cycory wtedy na wierch...zsunac ramiaczka i heja....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko a Wy wszystkie miałyscie robione takie usg z ocena przepływów bo ja jeszcze nie 🤢 😞


ja też nie miałam 🥴 albo sprawdzał a nic nie mówił 🤔
teraz mam w środę za tydzień to może mi posprawdza 🤔

Asia a mudzyno juz w srode wraca z urlopejszyn ???


nie idę do innego lekarza na samo USG , Mudżyn dopiero 01.09 wraca 😮 😮 😮 stwierdził że ktg i usg jak będzie to będzie młody pod kontrolą a mnie już na straty chyba spisał 😁 😉

im blizej Twego terminu ,tym spierdziela ......Asia przyznaj sie moze za wczasu swemu Markowi 😁 😁 😁 😁 😁


i to gdzie zwiał skubaniec 🤪 tydzień w Anglii u siory , tydzień w USA u brata i tydzień gdzieś w ciepłych krajach całą ekipą ... taki to pożyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj wczoraj tez narozrabial...byla awantura,fochy ,lzy i wszystko na przemian...Jezu co sie z kobieta w ciazy dzieje to masakra??? Potem przepraszal ,tulil itd.itp...
Rano przypelznal po nocce z prezencikiem ,pieknie zapakowanym w torebeczke..mysle (o co kaman...o czym zapomnialam???) zagladam ,a tam czekoladka ,chalwa ,pluszak -żyrafka -taka slodka ,a na jej uszach sliczne kolczyki zaczepil 😁 😁 😁 😁)czub jakich malo... 😁 😁 😁 umie sie podlizac,a z tej zyrafki nie moge 😁 😁 😁 😁taka mala dla Oli jak znalazl ,a dla mnie kolczyki -cudne 😁 😁 😁 😁 😁 😁


miłe przeprosiny 🙂 Jędrzej umie podejść Cię z odpowiedniej strony 🙂
☺️ ☺️ ☺️ przekupna sie zrobilam...jedzenie nade wsio! 😁 no i suuuuper drozdzowe swiezutka zniosl z ranca takze ochoczo pozarlam ☺️ ☺️ ☺️


hehe ja też pazerna jak diabli 🙂 żeby tylko coś dostać dla młodego albo jakie żarełko dobre 🤪 🙃 😁 😁 😁
dziś siora ma w planach pieczenie precli 😁 przyjechała na tydzień nas podtuczyć 🙃 😁

hahahahaha ,teraz Tymus wiekszy i tez potrzebuje ,a co! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
taka? http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-m-l-i1740844111.html ja sie nad nia zastanawiam ,bo tania i fajna,ale niewiem bo cycory wtedy na wierch...zsunac ramiaczka i heja....???


no co za zgranie 😜 powiem Ci że pieluchę tetrową zarzucę na cycka i będzie ...
wole na ramiączkach bo nie wiadomo jaka temp.będzie w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
hej Laseczki! Głównie Was dzis podczytuje bo siedze na allegro 🙂 miłe zajęcie 🙂
Jakby któraś szukała laktatora http://allegro.pl/laktator-philips-avent-butelka-smoczki-model-2011-i1749501108.html ja sobie zamówiłam- cena jest super!!!
😘 😘 😘dalam do obserwacji ,dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj wczoraj tez narozrabial...byla awantura,fochy ,lzy i wszystko na przemian...Jezu co sie z kobieta w ciazy dzieje to masakra??? Potem przepraszal ,tulil itd.itp...
Rano przypelznal po nocce z prezencikiem ,pieknie zapakowanym w torebeczke..mysle (o co kaman...o czym zapomnialam???) zagladam ,a tam czekoladka ,chalwa ,pluszak -żyrafka -taka slodka ,a na jej uszach sliczne kolczyki zaczepil 😁 😁 😁 😁)czub jakich malo... 😁 😁 😁 umie sie podlizac,a z tej zyrafki nie moge 😁 😁 😁 😁taka mala dla Oli jak znalazl ,a dla mnie kolczyki -cudne 😁 😁 😁 😁 😁 😁


miłe przeprosiny 🙂 Jędrzej umie podejść Cię z odpowiedniej strony 🙂
☺️ ☺️ ☺️ przekupna sie zrobilam...jedzenie nade wsio! 😁 no i suuuuper drozdzowe swiezutka zniosl z ranca takze ochoczo pozarlam ☺️ ☺️ ☺️


hehe ja też pazerna jak diabli 🙂 żeby tylko coś dostać dla młodego albo jakie żarełko dobre 🤪 🙃 😁 😁 😁
dziś siora ma w planach pieczenie precli 😁 przyjechała na tydzień nas podtuczyć 🙃 😁

hahahahaha ,teraz Tymus wiekszy i tez potrzebuje ,a co! 🙂


żeby tylko on rósł a tu nie 😜 matka w szerz idzie jak sie patrzy 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
taka? http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-m-l-i1740844111.html ja sie nad nia zastanawiam ,bo tania i fajna,ale niewiem bo cycory wtedy na wierch...zsunac ramiaczka i heja....???


no co za zgranie 😜 powiem Ci że pieluchę tetrową zarzucę na cycka i będzie ...
wole na ramiączkach bo nie wiadomo jaka temp.będzie w szpitalu

hahahhaa dokladnie,mi tam cieplo napewno bedzie 🙂 i chyba ja wkoncu zamowie,bo tania i ladna ,a do tego czas nagli 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...


ocho ZOCHA piecze 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko a Wy wszystkie miałyscie robione takie usg z ocena przepływów bo ja jeszcze nie 🤢 😞


ja też nie miałam 🥴 albo sprawdzał a nic nie mówił 🤔
teraz mam w środę za tydzień to może mi posprawdza 🤔

Asia a mudzyno juz w srode wraca z urlopejszyn ???


nie idę do innego lekarza na samo USG , Mudżyn dopiero 01.09 wraca 😮 😮 😮 stwierdził że ktg i usg jak będzie to będzie młody pod kontrolą a mnie już na straty chyba spisał 😁 😉

im blizej Twego terminu ,tym spierdziela ......Asia przyznaj sie moze za wczasu swemu Markowi 😁 😁 😁 😁 😁


i to gdzie zwiał skubaniec 🤪 tydzień w Anglii u siory , tydzień w USA u brata i tydzień gdzieś w ciepłych krajach całą ekipą ... taki to pożyje

jaaaaacie ale sie opali ... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
taka? http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-m-l-i1740844111.html ja sie nad nia zastanawiam ,bo tania i fajna,ale niewiem bo cycory wtedy na wierch...zsunac ramiaczka i heja....???


no co za zgranie 😜 powiem Ci że pieluchę tetrową zarzucę na cycka i będzie ...
wole na ramiączkach bo nie wiadomo jaka temp.będzie w szpitalu

hahahhaa dokladnie,mi tam cieplo napewno bedzie 🙂 i chyba ja wkoncu zamowie,bo tania i ladna ,a do tego czas nagli 🙂 😘


ja miałam po sklepie się rozejrzeć gdzieś ale stwierdziłam po wczorajszym dniu że prędzej pojadę na porodówkę niż na zakupy 🙃 i zamówiłam , mam nadzieje że szybko dostanę ... bo to z krakowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...

A piecz Zocha 🙂 Co ma być to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko a Wy wszystkie miałyscie robione takie usg z ocena przepływów bo ja jeszcze nie 🤢 😞


ja też nie miałam 🥴 albo sprawdzał a nic nie mówił 🤔
teraz mam w środę za tydzień to może mi posprawdza 🤔

Asia a mudzyno juz w srode wraca z urlopejszyn ???


nie idę do innego lekarza na samo USG , Mudżyn dopiero 01.09 wraca 😮 😮 😮 stwierdził że ktg i usg jak będzie to będzie młody pod kontrolą a mnie już na straty chyba spisał 😁 😉

im blizej Twego terminu ,tym spierdziela ......Asia przyznaj sie moze za wczasu swemu Markowi 😁 😁 😁 😁 😁


i to gdzie zwiał skubaniec 🤪 tydzień w Anglii u siory , tydzień w USA u brata i tydzień gdzieś w ciepłych krajach całą ekipą ... taki to pożyje

jaaaaacie ale sie opali ... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


miałam mu przy wyjściu powiedzieć żeby sie nie zjarał za bardzo 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja tez nie odczówam bólu w Kaśce ale jak dłużej nad zlewem postoje to kregosłup mnie napiżdża .Napiszcie do Leer bo tez jestem ciekawa ,dobrze ze Aga ma chociaz nadzieje na wyjście 🙂

Ja juz nie daje rady nad zlewem i moj M kochany zmywa gary, jak ja go ubóstwiam za to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to może któraś wie od czego może pod paznokciami sinieć???? nie udezrzyłąm sie ani nic a od wczoraj mi sinieć zaczęły 🤨 przejmować sie czy nie?


kiedy masz wizytę ? bo to może zwapnienie być ... nie chcę Cie straszyć ale wiem że po paznokciach poznają jakie wody są czy coś takiego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a szlafrok kupilyscie jak tak to jaki?

Ja mam taki granatowy w miśki,ten w którym chodzę w domu 🙂


ja kurcze wlasnie nie mam szlafroku musze jakis kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to może któraś wie od czego może pod paznokciami sinieć???? nie udezrzyłąm sie ani nic a od wczoraj mi sinieć zaczęły 🤨 przejmować sie czy nie?

Nie mam pojęcia,wiem tylko że niby do porodu nie można mieć pomalowanych kolorem, bo coś tam niby widzą...ale nie wiem dokładnie o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...

piecz sobie piecz ,ale ciekawe jak Ci on w paszcze wejdzie jak ktora zacznie sie rozpakowywac na serio 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ....jeszcze nie czas na nas 🤔 ja bym sie jednak powstrzymala,mimo ze wiem iz to glupota i jaka bzdura ..ale....,chyba ze z dedykacja dla Leer ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to może któraś wie od czego może pod paznokciami sinieć???? nie udezrzyłąm sie ani nic a od wczoraj mi sinieć zaczęły 🤨 przejmować sie czy nie?

Zdecydowanie się martwić może to być niedotlenienie.Z tego powodu na porodówce lepiej nie mieć sztucznych bo oni obserwują zmianę barwy paznokcia. tylko że dokładnie nie wiem jak to działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...