Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to może któraś wie od czego może pod paznokciami sinieć???? nie udezrzyłąm sie ani nic a od wczoraj mi sinieć zaczęły 🤨 przejmować sie czy nie?


kiedy masz wizytę ? bo to może zwapnienie być ... nie chcę Cie straszyć ale wiem że po paznokciach poznają jakie wody są czy coś takiego 🤨

wizyta na szczęście jutro ale dzisiaj mam szkołę rodzenia więc jak nie przejdzie samo to zapytam po zajęciach położną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...

piecz sobie piecz ,ale ciekawe jak Ci on w paszcze wejdzie jak ktora zacznie sie rozpakowywac na serio 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ....jeszcze nie czas na nas 🤔 ja bym sie jednak powstrzymala,mimo ze wiem iz to glupota i jaka bzdura ..ale....,chyba ze z dedykacja dla Leer ... 😉


dokładnie jedz i myśl o Leer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to może któraś wie od czego może pod paznokciami sinieć???? nie udezrzyłąm sie ani nic a od wczoraj mi sinieć zaczęły 🤨 przejmować sie czy nie?


kiedy masz wizytę ? bo to może zwapnienie być ... nie chcę Cie straszyć ale wiem że po paznokciach poznają jakie wody są czy coś takiego 🤨

wizyta na szczęście jutro ale dzisiaj mam szkołę rodzenia więc jak nie przejdzie samo to zapytam po zajęciach położną...


spytaj koniecznie i daj znać co Ci powie , bo każda coś kojarzy ale nie wiemy do końca o co chodzi z tymi paznokciami 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...

piecz sobie piecz ,ale ciekawe jak Ci on w paszcze wejdzie jak ktora zacznie sie rozpakowywac na serio 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ....jeszcze nie czas na nas 🤔 ja bym sie jednak powstrzymala,mimo ze wiem iz to glupota i jaka bzdura ..ale....,chyba ze z dedykacja dla Leer ... 😉
🙂 🙂 🙂

dokładnie jedz i myśl o Leer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Hee... właśnie zauważyłam że u tego samego sprzedawcy będę kupować koszulkę 🙂 i jak znam siebie to też zdecyduję się na koszulkę na ramiączka 😁


chyba najlepiej na ramiączkach bo w szpitalu może być dość ciepło a okien nie wy otwierasz jak dzieciaki będą obok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat nie lubie np bluzek na ramiaczkach wiec na koszule na ramiaczkach nie dam sie namowic ja juz jedna koszule z miskami z krotkim rekawkiem do karmienia mam mam zamiar kupic jeszcze jedna i komplet bluzka z krotkim rekawkiem i spodnie

ja sobie wkrecilam ze mam rece grube i dlatego ramiaczek nie lubie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
precle... hmmm.... a ja o niczym tak nie marze jak o jabłeczniku.... i mimo że ja w takie rzeczy nie wierzę to jednak sama nie wiem czy upiec.... margaryna rano już zostałą zakupiona bo tylko jej mi brakowało .. i tak sama nie wiem...


ocho ZOCHA piecze 🤪 😁 😁 😁 😁

ZWIERAĆ KROCZA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja akurat nie lubie np bluzek na ramiaczkach wiec na koszule na ramiaczkach nie dam sie namowic ja juz jedna koszule z miskami z krotkim rekawkiem do karmienia mam mam zamiar kupic jeszcze jedna i komplet bluzka z krotkim rekawkiem i spodnie

ja sobie wkrecilam ze mam rece grube i dlatego ramiaczek nie lubie:P

Jasna jestes the best!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny dodalam foto. Jak macie ochote zapraszam do obejrzenia


ale brzuszek to masz duuuzy 🙂 mala ma gdzie poszalec 🙂


eeeeeeee....... bo moj synus sie obrazi za zmiane plci!!!!


oj przepraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny dodalam foto. Jak macie ochote zapraszam do obejrzenia


ale brzuszek to masz duuuzy 🙂 mala ma gdzie poszalec 🙂


eeeeeeee....... bo moj synus sie obrazi za zmiane plci!!!!
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Ach....właśnie Agamu pamiętasz jak cie prosiłam o tabelkę z numerami w innym formacie albo coś w tym rodzaju bo nie mialam jak jej otworzyć? czy dałabys radę to dla mnie zrobić?

Dalabym tyle że nie mam jeszcze tamtego kompa 😞 ale pamiętam o Tobie 🙂 Chyba że poprosisz którąs ,która ma tabelkę,na pewno chętnie prześlą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny jak wy gnacie na tym brzuszku !!!!! od godziny próbuje nadrobić....
- Co do karuzeli to ja też nie kupuje bo na bank ktoś przytacha w prezencie, po za tym tez sie osluchalam ze lepiej jak dziecko samo sie uspokaja
- tyle razy przewnial sie watek sweterkow po 10 zl ze przy trzecim weszlam i tez zamowilam 2 szt a co 🙂) Wieksze rozmiarki bo amle juz mam
- Asiulka - ja tez dzis krupniczek mem i bede papusiac niedlugo mhmmm 🙂 Ale ci Mąż zrobil niespodziewanke z prezentem - super 🙂 dalabym sie przekupic moment hehe
- Jasna - bez komentarza apropos danio i reki meza - 🥴 🥴 Masakra jakaś to dla mnie
-U mnie lekarz tez nic nie mowil o przeplywach wiec mam nadzieje ze wsjo ok, lozysko 2 st a to ma cos wspolnego z lozyskiem czy tylko z pepowina?
- Ja tez koszule mam na ramiaczkach bo w tym szpitalu okna pozamykane na porodowce i na noworodkach masakra chyba bym umarla w innej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


zeby mi mój cokolwiek ugotował... a on tylko kanapki umie robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...